Jump to content

İçi boş plastik dünya küresi ilim ,irade ve ölçü ile oluşurken gerçek dünya nasıl tesadüfen oluştu?

Recommended Posts

3 hours ago, HATEM said:

Ahlâkı
Meşakkatlere katlanması,
Nefsin isteyebileceği her şey teklîf edilmişken, Her gün işkence ve ölüm riskini tercîh etmesi,
Liste uzar...
Sadece şu bile yeter;
Suyun az bulunduğu Çöl ikliminde kendisine ve kendisine inananlara en az 5 kere abdest aldırması.

Buyur sizden de böyle bir "ADAM" çıksın ona da İnanacam.
Sizden anca tavernâcı çıkar...
Sen kimsin de İnanmayacaksın,, Senin inanmaman istendiği için İnanamıyorsun.

Evlatlığının karısını düzmece ahlakı mı?

Hangi gün işkence görmüş ki, gidip zavallı bir kadını evinde, çocuklarının yanında kalleşçe öldürterek mi rsik almış, işkence görmüş?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 216
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 saat önce, HATEM yazdı:

Ahlâkı
Meşakkatlere katlanması,
Nefsin isteyebileceği her şey teklîf edilmişken, Her gün işkence ve ölüm riskini tercîh etmesi,
Liste uzar...
Sadece şu bile yeter;
Suyun az bulunduğu Çöl ikliminde kendisine ve kendisine inananlara en az 5 kere abdest aldırması.

Buyur sizden de böyle bir "ADAM" çıksın ona da İnanacam.
Sizden anca tavernâcı çıkar...
Sen kimsin de İnanmayacaksın,, Senin inanmaman istendiği için İnanamıyorsun.

http://dusunenateist.weebly.com/beni-kureyza-katliam305.html

Muhammed çok ahlaksızdı,evladının karısına gözünü dikmesi,yahudi Safiyye'nin kocası,ve babasını öldürtüp,onunla ilişkiye girmesi gibi tüm ahlaksızlar Muhammed denilen kendisini peygamber olduğu iddia edilen kişide.

tarihinde Tengrizm18 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, nogodbutAllah yazdı:

hatem kardeş Allah kimseye taşımayacağı yükü yüklemez

dahası din kolaylıktır

teyemmüm de var su bulunmadığı ve çok soğuk olduğu zarar vereceği durumlarda:)

yani samimiyet ve ihlas yetmez  hakikatin bilgisi ve doğru ilimde samimiyete eşlik etmeli

bu gün budistler de bir çok şeye katlanıyor aç kalıyor meditasyon  yoga yapıyor ateş üstünde geziyor

bizde de şişçiler  var:)

ama budistler samimiyeti yanında doğru bilgiye sahip değiller batıla sapmışlar

hind mistisizmide böyledir

peygamberler hem samimi ihlaslı hemde hakikatın ilahi ilme vahiye muhataplar

o yüzden çift kanat uçurur diğeri düşürür

cahil bir annenin samimiyeti ile şeker hastası evladına bal yedirmesi  buna benzer

samimi ancak  hakiki ilim sahibi değil

Asabiyesi yüksek insanlar hep peygamber olmuştur. İsa haric, o da idam edildi zaten. Peygamber zaten varlıklı ve tanınan saygı duyulan bir kabilenin üyesi. Bir peyganber olsun asabiyesi güçlü olmasın yoktur. Hep şehirlidirler nedense peygamberler

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, deadanddark yazdı:

"Sana, içimizde en zengin adam olacak şekilde mal verelim. İstediğin kadınla evlendirelim. Yeter ki sen, ilâhlarımızı kötülemekten vazgeç." dediler."

Sence bu söz peyganberin mi, Allah'ın mı??

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, nogodbutAllah yazdı:

temel olmadan duvar olmaz

imanın en temeli esası Allaha imandır sonra melekler peygamberler kitaplara imandır

Allaha inanan diğer tümüne inanır

Allaha inanmayan daha diğerlerine inanmaz

Allah kilit merkez noktadır

Allaha inanmayana peygamberi ve dahası ikisi arasındaki ilişkiyi anlatmak mantıksızdır

bu yine kuantum u dar newton kanunları ile açıklamaya benzer

paraokstur.

paradigma ve boyut farkı var.

yani 3 boyutluyu iki boyut ile ifade etmeye benzer ki boyut kaybı yaşadığı için 3 boyutlu sandığın 2 boyutludur.

önce sizin deyiminizle tanrı ile probleminizi çözün gerisi zaten gelir.

İnanmak ve bilmek; işte bütün mesele bu.

İnanmayı hayatının merkezi haline getirenlerin bilmekle işi olmaz, hatta o kadar ki, taptığı tanrının piyasaya sürülen diğerlerinden hiç bir farkı olmadığını da bilmek istemez. Sizler körü körüne insan ürünü olan hayali varlıklara inandığınız müddetçe, bilimi ve getirilerini boşuna sahiplenmeye kalkmayın ki, gülünç duruma düşmeyesiniz.

17 saat önce, kavak yazdı:

Şu tespitler, kendi dinlerinin çooook farklı olduğunu anlatmaya çalışan müslümanlara gelsin:

- Her dinin en azından bir önderi veya tanrısı vardır - İslam´ın da bir önderi ve bir tanrısı var.

- Her dinin olmazsa olmaz ritüelleri vardır - İslam´ın da vazgeçilemez ritüelleri vardır.

- Her dinin kutsal öğretileri veya kitabı vardır - İslam´ın da var.

- Her dinin kutsal mekanları vardır - İslam´ın da var.

Sadede gelecek olursak:

Yoktur, İslam dininin diğerlerinden pek bir farkı !

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Söyle müslümanlarin evren, fizik, termodinamik yasalari, kuantum vs aciklamalarina bakinca vay be diyor insan nasilda yokluktan varligi ispat etmek icin bilimsel verileri kullaniyorlar. Daha dogrusu kullanmaya gayret ediyorlar.

Basvurulan yönteme bakinca gayet avantacli bir alani dine adapte cabasi oldugunu görüyoruz. Birisi" tanri vardir" diye iddia ederse mecubri ne öncesi ne sonrasi vardir demek zorunda. Bilimde zaten bunun cevabini ariyor. Bilinmezlik deryasindaki bu belirsizligi teistlerin tanrisina atfetmek fena bir fikir degil. Gel gelelim bu sadece tanriyi aciklamaya yarar ötesine gitmez.

Lakin kuranin icindeki cinsellik, kölelik, ganimet, savas vs ilgili konular bir türlü bu devasa evrenle uyusmuyor, bir bakiyorsun bilimselligi kullanan müslümanlar birden bire tas kesiliyorlar.

Kurnazligin siniri yok. Yaz bir hadis, bir ayet kafasi basmayanlar hemen tasdiklesin.

"Sana, içimizde en zengin adam olacak şekilde mal verelim. İstediğin kadınla evlendirelim. Yeter ki sen, ilâhlarımızı kötülemekten vazgeç." dediler."

Nasil bu rivayet akla, mantiga uyuyormu? Gercekten cok komik. Buna gercek diye inanan biri kalkiyor mantikli cevap verene "Başka bir açıklama getirmelisin. Aptalca cevaplar veriyorsun" diyor, saka gibi akil tutulmasi. Sak cevap geliyor.  "Hic mantikli degil. Ayni teklifi kiralik bir katile yapabilirlerdi" Hankisi daha akilci? Akla pranga vurmak böyle birsey iste. Suanki gelinen varolusun bilinmezligi konusunda varolusu acikladigini sanan kisi bunun gibi yüzlerce basit soruyu aciklayamiyor cünki; aciklanacak bir yani yok. Akil denen sey böyle birsey iste, mantigin disina cikan herseyi ezip gecme gibi gücü var.

Dinarlara akil ve mantik cerecevesinde asla ekmek cikmaz, cikmasida mümkün degil. Ne varki islerine gelince akli ve mantigi öne sürmeye calismalari yokmu insana lanet olsun iki yüzlülügünüz dedittiriyor.

Deistligi savunanlarada sunu söyleyim, egerki bir tanri varsa ama gizleniyorsa, nasil bir varlik oldugunun bilinmesi insanlar trafindan imkansizsa bunun kimseye faydasi / zarari ve önemi yok. Tanri var demekle yok demek arasinda insanlar icin birsey degismiyor sonucda. Bizlerin kavrayamadigi hersey yok hükmündedir.  Varsin o tanriligikla ugrassin bizlerde insanlikla ugrasalim. Bizimle irtibata gectide bizmi kabul etmedik ? Olsa ne olur olmasa ne olur.

tarihinde cevizkabugu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Lakin kuranin icindeki cinsellik, kölelik, ganimet, savas vs ilgili konular bir türlü bu devasa evrenle uyusmuyor, bir bakiyorsun bilimselligi kullanan müslümanlar birden bire tas kesiliyorlar."

bu adam hristiyan veya yahudi değilse bende ne olayım.

ateist filan değil

ateistler bana göre daha naif ve samimidirler en azında

Kur'an-ı Kerim le tanıştığım andan itibaren  hayatım düşüncem tüm geleneksel din anlayışım iman tasavvurum değişti

cahil biri değilim bir elin parmaklarını biraz aşan sayıda dil de bilirim kimini iyi düzeyde kimini orta derecede

teknik  sahada da  eğitim görmüş potitivist bilimleride bilen birisiyim

aslında Kur'anla tanışmam eskilere dayanır

kütüphanede idim

kitapları karıştırıyorudum

bir kitapı yerinden çıkarırken yanındaki bir kitap  yere düştü

o kitapı bir elime alıp diğer elimlede yerdeki deri kaplı kitabı aldım tam yerine koyacak ken iç sayfaları açıldı arapça göründü

Kur'an olduğunu anladım klasik saygı ile öpüp alnıma götürdüm  ve yerine koydum

sonra dan kalbimde o kadar derin bir muhhabet  huzur oluştu ki

sanki Kur'an o saf ve ihlaslı sevgimle saygımla içime huzur ekti

ondan sonra gerçek dilinden araştırmaya başladım

okudukça bağlandım bağlandıkça okudum

tuhaf anlaşılmaz bir bağ oluştu

artık kopamaz hale geldim

fakat sonradan fark ettim ki

Kur'an  farkettirmeden nazikçe kırıp dökmeden ruhunun aklının bilinmez karanlık köşelerini nurlandırıyor

ve derin hastalıklarını iyileştiriyor kalbini genişletiyor ve o verilen huzur ve konfor ile kopmaz bir sevgi oluşmuş

yoksa cahil ve karanlık arabistan diri diri toprağa kızlarını gömerken nasıl karıncaya basmaz oldular

o içki kumar katil zina her türlü kötü alışkanlığı nasıl kolayca bıraktırabilir

sen bir sigarayı dahi bıraktıramıyorsun

üzerine kısırlık iktidarsızlık ölüm ikazları yapmaya rağmen

alkolü asla bıraktıramıyorusun

Kur'an kürtajı yasaklayarak daha doğmadan çocuğun hakkını korur

boşanma sonrası iddet süresi koyarak çocuk kimden ise babası belli olsun diye nesli korur

zinayı  yasaklayarak insanı nesli aileyi korur

Kadın tarlanızdır diyerek sadece neslin devamı için çocuğun oduğu meşru yerden cinselliğe izin verir ve cinselliğin en pak en doğal en fıtri en temiz en dahir kısmına yönlendirir(bu ayeti başka taraflara çekenlerde yok değil ama lafızları ortadadır ve açıktır.)

lutiliği  eşcinselliği yasaklayarak en büyük çirkeflikten alıkoyar

zekatla sadaka ile yetimi fakiri yolda kalmışı koruyarak sosyal adaleti koyar

kumar şans oyunu faiz gibi cemiyeti kemiren emek vermeden kazanmayı yasaklar alın teri emeği esas alır ve helal sayar

zira çalışmadan kazanma neticede hırsızlığa götürür ve bir nevi çalışmadan başkasının malına konmadır

oysa Kur'an çalışarak kazandığın malını zekat sadaka ile başka yollar ile çalışamayacak durumda olana verdirir

peygamberimiz dönemi savaşların hepsi savunma savaşlarıdır 

ve Kur'an haksız yere bir kişiyi öldüreni tüm insanları öldürmüş sayar(bazıları bunu tevratta var der oysa Kur'an ayetidir ve müslümanlar içinde geçerlidir.)

islam hz bilal gibi siyahi  ayak altında ezilen kumda üzerine sıcak taşlar konulan köle bilali yerden alır

müslümanların en kutsal mekanı olan kabenin üzerine çıkartır o yanık sesi ile namaza davet ettirir ve azad eder

islamda köle olunacak tek varlık sadece Allahdır

tevhid dini diğer kölelikleri katiyen reddeder

ganimet sonuçtur sebeb değildir

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, nogodbutAllah yazdı:

kütüphanede idim

o kitapı bir elime alıp diğer elimlede yerdeki deri kaplı kitabı aldım tam yerine koyacak ken iç sayfaları açıldı arapça göründü

Hristiyan/yahudi/hindu vb. bir kültürde yetişsen ve o düşen kitap incil/tevrat/veda vb. olsaydı yine aynı muhabbet ve huzuru alırdın.
birşeylere sığınmak istemişsin karşına arabın ilkel dini çıkmış, hepsi bu.

yoksa cahil ve karanlık arabistan diri diri toprağa kızlarını gömerken nasıl karıncaya basmaz oldular

Kızları toprağa gömme efsanesi arapların geçmişe çamur atıp islamdan sonra sanki iyi bir şeyler olmuş gibi yantısmaya çalışmasından ibaret. Kızları gömmek münferit bir olay olarak görünüyor ayrıca muhammedden çok önceleri yasaklanmış. Beşer onar evlenen, onlarca, yüzlerce cariye yapan sahabeye bakarsan bunun yalan olduğunu görürsün.

Asıl cahiliye devrinin islamla başladığı nettir. muhammedin karısı hatice bunun en büyük kanıtı. Zengin, kendi işinin sahibi, eşini kendisi seçecek kadar özgür bir kadın.

İslamdan sonraya bakıyorsun kadının evden çıkması bile yasaklanmış, insan yerine konmayan, dinen/ aklen eksik bir zavallıya çevrilmiş. 

İslam tarihi kan, vahşet ve göz yaşı doluyken karınca benzetmesi akılsızca olmuş, diğer yanlış yorumların ise bu mevcut ruh halinle tamamen senin ne görmek istediğinle alakalı çarpıklıklar.

Sitelerde Paylaş

Dediklerinizin tamamen doğru bir şey olduğunu zannetmiyorum. Genel bir kural koymak sıkıntılara yol açabilir.

Kur'an  farkettirmeden nazikçe kırıp dökmeden ruhunun aklının bilinmez karanlık köşelerini nurlandırıyor

ve derin hastalıklarını iyileştiriyor kalbini genişletiyor ve o verilen huzur ve konfor ile kopmaz bir sevgi oluşmuş

Öyle bir şeye yol açtığı doğrudur -birçok şey öyle davranışlara yol açabilir-, fakat bunun plasebo etkisi olup olmadığını söylemek için elimizde yeterince veri yok. Bunu araştırmak için Arapça bilmeyenlerin Kur'an zannedebileceği fakat Kur'an olmayan bir kitap ile bir plasebo testi yapmamız gerekir.

Ki Araplarda dediğiniz gibi bir şey olmadı.

Eğer doğacak çocuk iyi yetiştirilemeyecekse ve evlat olarak da alınılamayacaksa çocuğu doğurmanın anlamı nedir?

Evliyken zinadan bahsediyorsanız size katılabilirim. Ama zina yapana sopa ile işler yürümüyor, ölene kadar veya tutan kişiye göre evde tutmakla işler yürümüyor. Evlilik dışı zinada ise zaten aileyi koruma gibi bir durum da yok.

Kadın tarlanızdır diyerek sadece neslin devamı için çocuğun oduğu meşru yerden cinselliğe izin verir ve cinselliğin en pak en doğal en fıtri en temiz en dahir kısmına yönlendirir(bu ayeti başka taraflara çekenlerde yok değil ama lafızları ortadadır ve açıktır.)

Kadınlara tarla benzetmesi yaparak ilkel çekirdek aile yapısını desteklemesi bir yana, çocuğun doğmadığı cinsel aktivite neden yanlış ki? Cinsel ilişki bu.

Eşcinsellik neden yanlış?

Size bu konuda katılabilirim, sosyal adalet lehine bir durum.

kumar şans oyunu faiz gibi cemiyeti kemiren emek vermeden kazanmayı yasaklar alın teri emeği esas alır ve helal sayar

zira çalışmadan kazanma neticede hırsızlığa götürür ve bir nevi çalışmadan başkasının malına konmadır

Faizler genellikle ya para çektiğiniz için -yani bankanın parasından eksiltiyorsunuz- veya para koyduğunuz için -yani bankanın kullanacağı daha fazla para var- verilir diye biliyorum.

Diğerlerine gelirsek, ben onların yasaklanmasını içtenlikle destekliyorum.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, nogodbutAllah yazdı:

Doğum,Ademler ile Havvaların tuzağa düşürülüp,sınanmak üzere yeryüzüne sürülmeleri anlamına gelir.Adem ile Havvanın şeytan tarafından kandırılıp,tuzağa düşürülüp yeryüzüne sürülmesiyle birlikte,onların soyundan gelenler de yeryüzüne sürülmüşlerdir.Bu sürülenler de doğum yoluyla üretilirler.Yani doğum şeytani bir eylemdir.

Ama tabi neden olduğu doğuma,varoluşa zorladığı kişiye bakıp Allah yarattı diyen müslüman,Şeytan da tuzağa düşürüp,yeryüzüne sürülmeye neden oldu demez.Çocuk yapıp,varoluşa zorladığı kişiye Allah seni sınamak için yarattı diyen kişiye müslüman denir.

Şimdi senin bir müslüman olarak,Ademler ile Havvaların tuzağa düşürülüp,sınanmak üzere yeryüzüne sürülmelerine neden olan doğuma karşı çıkman gerekir.Ama çıkamazsın,müslüman olarak kalmak istiyorsan.Çünkü bunun yapmak demek aynı zamanda Allah'a karşı çıkmak anlamına gelir.Çünkü Allah ile Şeytan aynıdır.

Şeytana da ne kadar sövseniz de,ötekileştirsenizde o sizin yapınızda,özünüzde.Adem ile Havvayı tuzağa düşürüp,yeryüzüne sürdüren Şeytana sövüyorsunuz ya.Siz söverken,o yine Allahlık adı altında Ademler ile Havvaları tuzağa düşürüp,yeryüzüne sürülmelerine neden oluyor.

Ayrıca kumara karşı bir müslüman olarak,doğuma karşı olman gerekir.Bir başkasına sınavın dayatılmasına ve bir başkasının canı ile cehennem kumarı oynanmasına karşı çıkman gerekir.Ama çok merhametli,şefkatlisiniz ya hani,çok sevgi dolusunuz ya hani,anneler ve babalar olarak.Var ederek öldürdüklerinize,yaşasınlar diye ekmek veriyorsunuz ya hani.Acıyı,ızdırabı ve ölümü de dayatıyorsunuz ya hani.Hakkınız da ödenmez.Düşün yani.Bu çok övüp,yücelttiğiniz anneler ve babalar sizin canınız ile cehennem kumarı oynayan kişiler.Ne sevgi değil mi ama?Ne merhamet ve şefkat değil mi ama?

Şunu unutmayın,anneleriniz ve babalarınız sizleri bencilce nedenlerle yaptılar,sizi düşündükleri,ya da sizin yararınıza olduğu için değil.Onlar yaşam yarattıkları,övgü ve şükür bekleyen kibirli tanrılardırlar.Sizi var ederek öldüren,size acıyı,ızdırabı dayatan yine onlardırlar.Senin dinin açısından konuşuyorum.Sana sınavı dayatan ve senin canın ile cehennem kumarı oynayan yine onlardırlar.

Tabi ortada bir Allah ve Şeytan varsa o da insanın kendisinden başkası değil.Doğuma neden olup,birini var eder Allahlık yaparsınız.Aynı zamanda o kişinin tuzağa düşürülüp,yeryüzüne sürülmesine neden olup Şeytanlık yaparsınız.Tabi Allah yarattı dersiniz de,Şeytan da tuzağa düşürüp,yeryüzüne sürülmeye neden oldu demezsiniz.Ama demeseniz de,Şeytan ile Allah aynı olduğu için,Şeytan yine işini yapıyor.O sizsiniz çünkü,o sizin özünüzde.

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 28.04.2019 at 11:19, nogodbutAllah yazdı:

"Lakin kuranin icindeki cinsellik, kölelik, ganimet, savas vs ilgili konular bir türlü bu devasa evrenle uyusmuyor, bir bakiyorsun bilimselligi kullanan müslümanlar birden bire tas kesiliyorlar."

bu adam hristiyan veya yahudi değilse bende ne olayım.

ateist filan değil

ateistler bana göre daha naif ve samimidirler en azında

Kur'an-ı Kerim le tanıştığım andan itibaren  hayatım düşüncem tüm geleneksel din anlayışım iman tasavvurum değişti

cahil biri değilim bir elin parmaklarını biraz aşan sayıda dil de bilirim kimini iyi düzeyde kimini orta derecede

teknik  sahada da  eğitim görmüş potitivist bilimleride bilen birisiyim

aslında Kur'anla tanışmam eskilere dayanır

kütüphanede idim

sanki Kur'an o saf ve ihlaslı sevgimle saygımla içime huzur ekti

ondan sonra gerçek dilinden araştırmaya başladım

okudukça bağlandım bağlandıkça okudum

tuhaf anlaşılmaz bir bağ oluştu

boşanma sonrası iddet süresi koyarak çocuk kimden ise babası belli olsun diye nesli korur

oysa Kur'an çalışarak kazandığın malını zekat sadaka ile başka yollar ile çalışamayacak durumda olana verdirir

peygamberimiz dönemi savaşların hepsi savunma savaşlarıdır 

ve Kur'an haksız yere bir kişiyi öldüreni tüm insanları öldürmüş sayar(bazıları bunu tevratta var der oysa Kur'an ayetidir ve müslümanlar içinde geçerlidir.)

islam hz bilal gibi siyahi  ayak altında ezilen kumda üzerine sıcak taşlar konulan köle bilali yerden alır

müslümanların en kutsal mekanı olan kabenin üzerine çıkartır o yanık sesi ile namaza davet ettirir ve azad eder

islamda köle olunacak tek varlık sadece Allahdır

tevhid dini diğer kölelikleri katiyen reddeder

ganimet sonuçtur sebeb değildir

Olmayan allah belani versin ?

Daha halen bana hristiyan, yahudi diyorsun. Sana küfür etsem azdir. Sen benim nazarimda iftiraci kahpe karekterli birisin.

Yüzsüz, ben neysem oyum. Senin gibi karektersizdenmi saklayacagim ne oldugumu. Hristiyanlar / yahudiler münafikmi diyorsun? Sen daha iyi bir bokmusun? Söyle ne farkin var bu iki dine inanlardan? Bu yasima kadar hic bir hristiyan ve yahudi bana müslümanlar gibi camur atmadi, iftira etmedi. Hepsiylede dinlerini iki medeni insan gibi tartisabildim. Sen zorbamisin beni ici bok dolu kafanla bir kaliba sokmaya calisiyorsun.

Yazdiklarim iyi koymus sanaki iyice sapitip iftiraya kadar yeltenmissin.

Kinin iyice ayyuka ciksin. Iyi oku, okudugunuda anla.

Senin gibi kütüphanede tanismadim ben islamla kütüphane müslüman bozuntusu. Dogar dogmaz kulagima ezan okundu. 5 yasinda sünnet edildim. Kabuksuzum anlayacagin bakmak istermisin? Göndereyim mi fotorafini? 16 yasindan 38 yasima kadar araliksiz namaz kildim, orucumu tastamam tuttum. Zekatimi kusuru kurusuna verdim. Islam ilmi okuluna gittim. Senin yasin kadar ibadetim var münafik müslüman bozuntusu.

Seref yoksunu, zorunami gitti eski bir müslümanin islami terk edip ateist olmasi? Madem verilen cevaplari begenmeyeceksin, hosuna gitmeyince iftira atacaksin ne bok yemeye soru soruyorsun? Iftira atmak inandigin dinin bir emrimi? Cakma kütüphane müslümani seni.

Yazmissinya benim dedigim gibi degilse ne olayim diye? Senin ne bok oldugun ortada. Ifiraci, seref yoksunu, kütüphane müslüman bozuntusu birisin. Utanmadan birde ateistler nayif olur diyor. Senin bu yaptigina küfürü hakkettinde ben yinede senin gibi iftiracilara seviyemi korumayi tercih ediyorum.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, cevizkabugu yazdı:

Olmayan allah belani versin ?

Daha halen bana hristiyan, yahudi diyorsun. Sana küfür etsem azdir. Sen benim nazarimda iftiraci kahpe karekterli birisin.

Yüzsüz, ben neysem oyum. Senin gibi karektersizdenmi saklayacagim ne oldugumu. Hristiyanlar / yahudiler münafikmi diyorsun? Sen daha iyi bir bokmusun? Söyle ne farkin var bu iki dine inanlardan? Bu yasima kadar hic bir hristiyan ve yahudi bana müslümanlar gibi camur atmadi, iftira etmedi. Hepsiylede dinlerini iki medeni insan gibi tartisabildim. Sen zorbamisin beni ici bok dolu kafanla bir kaliba sokmaya calisiyorsun.

Yazdiklarim iyi koymus sanaki iyice sapitip iftiraya kadar yeltenmissin.

Kinin iyice ayyuka ciksin. Iyi oku, okudugunuda anla.

Senin gibi kütüphanede tanismadim ben islamla kütüphane müslüman bozuntusu. Dogar dogmaz kulagima ezan okundu. 5 yasinda sünnet edildim. Kabuksuzum anlayacagin bakmak istermisin? Göndereyim mi fotorafini? 16 yasindan 38 yasima kadar araliksiz namaz kildim, orucumu tastamam tuttum. Zekatimi kusuru kurusuna verdim. Islam ilmi okuluna gittim. Senin yasin kadar ibadetim var münafik müslüman bozuntusu.

Seref yoksunu, zorunami gitti eski bir müslümanin islami terk edip ateist olmasi? Madem verilen cevaplari begenmeyeceksin, hosuna gitmeyince iftira atacaksin ne bok yemeye soru soruyorsun? Iftira atmak inandigin dinin bir emrimi? Cakma kütüphane müslümani seni.

Yazmissinya benim dedigim gibi degilse ne olayim diye? Senin ne bok oldugun ortada. Ifiraci, seref yoksunu, kütüphane müslüman bozuntusu birisin. Utanmadan birde ateistler nayif olur diyor. Senin bu yaptigina küfürü hakkettinde ben yinede senin gibi iftiracilara seviyemi korumayi tercih ediyorum.

Bulabilirsen, bir rûh doktoruna ihtiyâcın var.

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, HATEM yazdı:

Bulabilirsen, bir rûh doktoruna ihtiyâcın var.

Sanadami koydu yazdiklarim? Ben zaten ruh doktoruyum ? Seninde teshisini koydum. "Paranoid sisofreni" Benden selam söyle doktoruna sana baslangic olarak 10mg olanzapin, 10mg abilify recetesi yazsin. Bu haplar sana cok iyi gelecek garantisini veriyorum. Yurtdisinda olmasaydim hayrina sana yardimci olurdum. Simdi sen sabah namazini, ardindan teheccud namazi kilip istisare uykusuna yatarsin ama üzgünüm bu yolla sifa bulamayacaksin. Sabah ilk isin ruh doktoruna gitmek olsun.

Dualarinda benide unutma olurmu icine seytan kacmis tanricik ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...