Jump to content

Recommended Posts

4 saat önce, Türk Ateist yazdı:

@DreiMalAli, @anibal, @bilgivehis, @Abdülmalik, @kavak ve @Düşünen Hayvan

Hepinize Sadece Ateistler bölümü için giriş yetkisi verdim. 

"Ben istememiştim ki, niye verdin?" diyecek biri olursa bildirsin, geri alayım. 

Selam DMA. :)

Forum üst üste güncellenince senin yetkiler buhar olmuş herhalde. 

Teşekkürler sevgili Türk Ateist. Seni tekrar gördüğüme sevindim.

Biraz daha gecikseydin, Ateizm Derneği'nden üyelik aidatlarımı hiç aksatmadığıma, düzenli ödediğime dair bir belge ve ateizmi küçük düşürecek herhangi bir eylemde bulunmadığıma dair bir temyiz kağıdı getirmeyi düşünüyordum. :D

Elin değmişken benim resim ekleme kontenjanıma da bakabilir misin? Meğer benim sadece 5 megabaylık resim ekleme hakkım vermış ve meğer bu sınırı çoktaaaaan aşmışım.

Birleri ben yokken benim adıma birileri resim-mesim mi ekledi yoksa? :D
Yok yok şakaydı. Forum güncellenirken bir şeyler olmuştur. Resim için 5 megabaytlık bir alan çok çok az.

Gerçi resimleri internete de yükleyebilirim ama o siteler de bir süre sonra siliyorlar.

Sevgiler

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, DreiMalAli yazdı:

Teşekkürler sevgili Türk Ateist. Seni tekrar gördüğüme sevindim.

Biraz daha gecikseydin, Ateizm Derneği'nden üyelik aidatlarımı hiç aksatmadığıma, düzenli ödediğime dair bir belge ve ateizmi küçük düşürecek herhangi bir eylemde bulunmadığıma dair bir temyiz kağıdı getirmeyi düşünüyordum. :D

Elin değmişken benim resim ekleme kontenjanıma da bakabilir misin? Meğer benim sadece 5 megabaylık resim ekleme hakkım vermış ve meğer bu sınırı çoktaaaaan aşmışım.

Birleri ben yokken benim adıma birileri resim-mesim mi ekledi yoksa? :D
Yok yok şakaydı. Forum güncellenirken bir şeyler olmuştur. Resim için 5 megabaytlık bir alan çok çok az.

Gerçi resimleri internete de yükleyebilirim ama o siteler de bir süre sonra siliyorlar.

Sevgiler

Ben de seni gördüğüme sevindim Sevgili DMA.

Resim/dosya yükleme hakkımız hakikaten de 5 mb imiş, bunu da sayende öğrenmiş oldum. Yani sana özel bir kota değilmiş, ama ilk aşan sanırım sen oluyorsun. :) 

Panele girip kontrol ettim, gerçekten kotanı doldurmuşsun. Hatta kota 5 mb ama esniyormuş, sen basbayağı 7 mb'lık alanı kullanıp bitirmişsin. Dediğin doğru, bu limit çok az gerçekten. 

Düzeltemedim tabii. :) Forumun bu ayarının nereden değiştirildiğini bulamadım, ama ilgilenmesi için Bir Buçuk'a haber vereceğim.

Bu sürede acil bir yükleme falan yapman gerekiyorsa en en eski yüklemelerinden birkaçını silip sana yer açabilirim, admin panelde yüklediğin tüm dosyalar sırasıyla duruyor, silebilmek çok kolay diyeceğim ama hangi görselin silineceğine karar vermek bana düşmez. Onların hepsi senin emeklerin ve hangisinin daha önemli olduğuna karar verecek olan sensin.

Şu anda elimden başka bir şey gelmiyor Sevgili DMA. Bir Buçuk'a haber vereceğim.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Türk Ateist.

İlgilendiğin için teşekkür ederim.

Hayır; acil yükleme gibi bir derdim yok. Sadece dikkatimi çekmişti.

Ayrıca benim kotamdaki resimler silinmesin. O resimler benim eski iletilerimde zaten kullanılmıştır. İletilerde kullanmadığım resim yüklemiş olacağımı zannetmiyorum.

Kotayı artırma imkanı yoksa, fazla uğraşmayın, öyle kalsın!

Resim lazım olursa, başka yerlere yükler link veririm.

Sevgiler

Sitelerde Paylaş
On 21.04.2019 at 21:51, DreiMalAli yazdı:

Sevgili Türk Ateist.

İlgilendiğin için teşekkür ederim.

Hayır; acil yükleme gibi bir derdim yok. Sadece dikkatimi çekmişti.

Ayrıca benim kotamdaki resimler silinmesin. O resimler benim eski iletilerimde zaten kullanılmıştır. İletilerde kullanmadığım resim yüklemiş olacağımı zannetmiyorum.

Kotayı artırma imkanı yoksa, fazla uğraşmayın, öyle kalsın!

Resim lazım olursa, başka yerlere yükler link veririm.

Sevgiler

Sevgili DMA, Sadece Ateistler Grubu üyelerinin kotası 10 mg olduğu ve sen de artık bu gruba üye olduğun için kotan kendiliğinden arttı. Bu grubun kotası farklıymış, Bir Buçuk senin için bakınırken gördü ve hepimiz böyle bir şey olduğunu sayende öğrenmiş olduk.

Bir süre daha idare eder herhalde seni. :) Eğer o da biterse bir şeyler yapılır herhalde.

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...
3 saat önce, zemzemsuyuyolunda yazdı:

Gruba nasıl katılabilirim?

Pisicikleri katmıyorlarmış ancak üst düzey biri haber verirse bir ayrıcalık yapıyorlarmış :0_80cbc_37a71a73_L: 

Sanırım 300 mesaj sınırı varmış. Sen nasıl katıldın diye sorarsan @kavak ağaçlarının hışırtısını duymuşlar ve benim buraya alınmam gerektiğini öngörmüşler. Ateist olmamam dışında sorun yok :0_80cbc_37a71a73_L: 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, pica pica yazdı:

Pisicikleri katmıyorlarmış ancak üst düzey biri haber verirse bir ayrıcalık yapıyorlarmış :0_80cbc_37a71a73_L: 

Sanırım 300 mesaj sınırı varmış. Sen nasıl katıldın diye sorarsan @kavak ağaçlarının hışırtısını duymuşlar ve benim buraya alınmam gerektiğini öngörmüşler. Ateist olmamam dışında sorun yok :0_80cbc_37a71a73_L: 

N'olamaz! N'alet olsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...