Jump to content

Recommended Posts

Yanılmıyorsam o bölümde izmirlilere bir kaç sefer haber göndermiştim. Yav İzmir'e tatile geliyorum ateist gardaşlar. Toplandığınız bir yer veya herhangi bir etkinliğiniz varsa, haber verin diye. Ama; ben gelirsem, onlara rakı kalmaz korkusundan olsa gerek, hiç haber çıkmamıştı. :D
İzmir ateistlerinin facebook'una da yazmıştım. Oradan da hiç geri dönüş olmamıştı.

O günden beri İzmirli ateistlere takmışımdır. :)

Sevgiler

Sitelerde Paylaş
37 dakika önce, kavak yazdı:

Harbiden ben de meraklanmaya başladım.

Gerçi dinsiz imansızların kozmik odaların ardında ne işi olur ?:D

Orası yönetim paneli. Kimi kovsak kimi uyarsak yada hangi iletiyi silsek onları tartışıyorlar. Birbirini tanıyan halkalar var orada. Sen yabancısın. Bu da ateist aristokrasidir. 

Gördüğünüz gibi az sayıda olunca ateist olabilirsin ama sayı arttıkça bir hiyerarşi oluşuyor. 7 milyar insanı da böyle idare ediyorlar. Din , min, ideoloji bilmem ne ... Başka olmuyor.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, karamsarhuman yazdı:

sadece atheistler bölümü, varda neden ?sadece agnostikler veya deistler bölümü yok, bizde kafiriz, bu konuda agnostiklere ve deistlere,

özel bir bölüm oluşmasını talep ediyorum..

Adı her ne kadar "Sadece Ateistler" olsa da o bölüme agnostikler, hatta deistler de kabul ediliyor. İlk zamanlar deistleri kabul etmek konusunda biraz tartışma oldu ama güvendiğimiz bir dolu deist yazarımızı almamak mümkün olmayacaktı.

İnsanların kriterleri karşılaması önemli. İnançsızlık bunların başında geliyor ama yeterli değil.

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

Adı her ne kadar "Sadece Ateistler" olsa da o bölüme agnostikler, hatta deistler de kabul ediliyor. İlk zamanlar deistleri kabul etmek konusunda biraz tartışma oldu ama güvendiğimiz bir dolu deist yazarımızı almamak mümkün olmayacaktı.

İnsanların kriterleri karşılaması önemli. İnançsızlık bunların başında geliyor ama yeterli değil.

.Anladım, teşekkür ederim, bize güvenmenizi, saygıyla karşılıyorum, bu konuda  evrensel düşünmenizi takdir ettim,sayın türk atheist,

teizim hariç her konuda, atheistler agnostikler ve deistler, aynı grupta olmalı diye düşünüyorum, bireysel saygı ne kadar?

artarsa, formun kaliteside o kadar yükselicektir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...