Jump to content

Futbol oynayan kızlardan rahatsız olan cemaat

Recommended Posts

59 dakika önce, deadanddark yazdı:

Insan degiller.

İnsanlar ama türleri farklı, Homo Sapiens grubuna ait değiller, lakin hangi tür olduklarını bilim dünyası nedense açıklamıyor.

Bir belgeselde küçük bir ipucu verdiler, Homo Sapienslerin Avrupa kıtasından yayıldığı bu yobaz türün ise henüz netlik kazanmadığını söylüyorlar.

Yobazların farklı tür olduğu ne derece doğru bilemem ama yobazlıktan çağdaşlığa, aydınlığa geçmiş olana hiç raslanılmadı, bu da ayrı bir dikkat çekici nokta.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee.

Bilgi ve his ,YOBAZLIKTAN  SIYRILIP  CAGDASLIGA GECEN  COK iNSAN VAR.

Usuma gelenleri sayiyim sana.

Erzurumlu  Ibrahim Hakki

Darvinden önce EVRiMi aciklamisti.Oda baskasindan almis ama Darvinden önce bu bilineni birde kendi aciklamisti.Bu hoca söyle diyor islamin enbüyük düsmani müslümanlardir.

Bu Adam 1700 yillarinda yasamis,Darwin inegi ise 1800 yillarinda.

Hüseyin Atay hoca

Yasarr Nuri hoca bunlara Benzer daha coklari var Yobazliktan siyrilan.

Turan Dursun hocalar az degil.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

bence asıl problem, futbol sahası  değil, ordaki camidir, camiyi yıkıp kaldırsalar sorun çözülür..

camiyi yıktıktan sonrada, içindekileri arabistana sürgün edilmesi herşeyi çözücektir.

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, tolonbey yazdı:

Bilgi ve his ,YOBAZLIKTAN  SIYRILIP  CAGDASLIGA GECEN  COK iNSAN VAR.

tolon dede, ben müslümanlıktan gelenleri kastetmedim, yobazlıktan gelen var mı dedim, çünkü müslümanla yobaz aynı şey değil.

Müslüman sürüdür, namazını kılar, bir kenara geçer tespihini çeker, tayyıibe oy verir, yobaz ise müslümanın beyni esir alınanıdır,, saldırgandır, hurafelerle yaşar, kendinden olmayanı öldürür, kindardır, cihat etmeyi bi pok zaneder...

tarihinde bilgivehis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...