Jump to content

Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

Recommended Posts

4 saat önce, inanır yazdı:

Çağrılmadan cenaze sahibinden onay almadan   şehit cenazesine gitmemeliydi.

Bende olsam Hdp ile seçimlerde  işbirliği yapan teroristlerin cenazelerine katılan bir partiyi kabul etmezdim.

3 saat önce, Abdülmalik yazdı:

Hadi len oradan!

Sorun AKP nin büyükşehirlerin en ranta açık olanları kaybetmesi, bunu hazmedemiyorlar. Cahil, cühela, yamyamları kışkırtıp güya intikam alıyorlar.

HDP filan hikaye, geç.

Sorun HDP olsaydı, AKP yıllarca, değil HDP bizzat PKK ile ittifak yapmazdı!

Bende olsam dedim.Akpli değilim.Herhangi bir kazancımda yok.

3 saat önce, anibal yazdı:

Peki, o zaman neden AKP'liler utanmadan arlanmadan gittiler cenazeye, bu milletin başına HDP'yi saranlar onlar değil miydi? HDP meclise girmeli, etmeli diye methiye düzen malum soysuz kimdi?

Akp içinde pkk terorist milletvekili bilmiyorum.Varsa gösterirsin.

Chp şimdi değil 90 lı yıllardada kendi partilerinden aday gösterip meclise pkklıları sokmuştu.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, inanır said:

Bende olsam dedim.Akpli değilim.Herhangi bir kazancımda yok.

Akp içinde pkk terorist milletvekili bilmiyorum.Varsa gösterirsin.

Chp şimdi değil 90 lı yıllardada kendi partilerinden aday gösterip meclise pkklıları sokmuştu.

O senin iddian. Birilerine sorsan, en bir baş terörist sensin. IŞİD terörist değil, bir kaç öfkeli genç. PKK Sevgi pıtırcığı, yollarına kırmızı halılar serilen. 

Biri bir takım lafların içini boşlatıp, işine gelene terörist diyor diye, kimse terörist olacak değil.

Düşün bakalım, bir çözüm süreci vardı sahi, ne oldu ona? 

HDP'yi var eden, PKK'yı da palazlandıran bizzat AKP'dir. Ve artık HDP dediğin şey, bu ülkenin bir gerçeğidir. Meclise sokmayacam, laf ettirmeyecem falan, nereye varacak bu mevzu? Terör böyle çözülmez, ancak alevlendirilir. 

Aklı başında, ülkesini düşünen her siyasetçi, HDP ile işbirliği de diyalogta yapmak zorundadır. HDP'yi artık yok edemezsin, ancak adama çevirebilirsin, terörden uzaklaştırabilirsin, onunla birlikte bölgeyi de elbette. 

Ha, PKK'lıysalar, istihbarat denen lavuklara, polis falan denen dümbüklere söyleyeceksin, PKK'lı ise, tutar çıkarırsın mahkemeye, tıkarsın içeri olur biter. Böyle saçma salak bu memleketin insanlarını düşman göstererek, ancak bu memleketi batırır, ortadan ikiye bölersin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...