Jump to content

Türk insanının iki yüzlülüğü: Evinize Suriyeli alır mısınız sosyal deneyi

Recommended Posts

Çoğu alırız demiş. Sonra da Suriyeli çocuğu göstermiş adam alın bu çocuğu evinize demiş. Alırız diyenlerin tamamı kem küm etmiş, bir bahane uydurup kıvırtmış. Akapeli bunlar belli. İşte böyle de yavşak bunlar. Söylediklerinin arkasında duramıyorlar. 

10 tane odası olan evim olsa bir tane Suriyeliye kapımı açmam ben.

Sitelerde Paylaş

Evet bende almam evime. İnsanı yardım dedikleri şey savaşın faturasını ödetmek için kurdukları bir dolaptir.

Turkiyelilerin iki yüzlülüğü sadece bu konuda değil bunun için ayrıca başlık acsan sayfalar sürer. En azından çocuk tecavüzleri var ya...

Kime sorarsan sor onlar bizim canımız onlara canımız feda yavrularımiz derler..sonrada tecavüze uğrayan binlerce çocuğa rağmen bir kişi dahi çıkıp tepki vermez.

İkinci örnek milliyetçilik konusundaki ikiyüzlülüktur. Vatan millet Sakarya , canımı veririm, fena savasirim, askerde böyle savasmistim, arabanın üzerine bayrak motifleri  falan fıstık .. yalanları siralarlar..

Sonra işyerinde patron bunları bir güzel siker , ziplata ziplata devleti dolandırır..bir kişiden gık çıkmaz. Gık çıkartanın arkasında değil karşısında olurlar. Çoluk çocuk var , borcum var , memleketten evi taşıdım gibi sikik bahanelerle patronu savunurlar..

Soma faciası oldu , ulan ölenlerin ailelerine 20 bin tosladilar, iki cuvalkomur makarna verip susturdular .hepsi ağzı kulaklarına varana kadar siritti..ulan adamın babasına yada anasına küfür etsen kavga çıkartır...demek ki parasını vermeden küfür edince kızıyor bizimkiler .

Daha say say bitmez, namuslulugumuz, vatan severligimiz dindarlığımiz...

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Soma faciası oldu , ulan ölenlerin ailelerine 20 bin tosladilar, iki cuvalkomur makarna verip susturdular .hepsi ağzı kulaklarına varana kadar siritti..ulan adamın babasına yada anasına küfür etsen kavga çıkartır...demek ki parasını vermeden küfür edince kızıyor bizimkiler .

Bu gerçekten böyle mi oldu, soma konusunda başka neler diyebilirsin? 

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Somayla ilgili birçok belge ortaya çıkmalı çok oldu. İnternetten arastirabilirsin.

Yusuf yerkel madenciyi yerde tekmeledigi için  ayağını incitti gitti birsure iş göremezlik raporu aldı. Tekme yiyen madenciye de soruşturma açıldı.

Maden ocağının iş güvenliği olmadığı raporlara faciadan önce geçtiği halde faciadan sonra yine çalışmaya devam ettiler.

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, CinleriGorenAdam yazdı:

Tek Soma değil, çocukları şehit olan aileler, çocukları tecavüze uğrayan bir çok aileler de paraya-makarnaya sustu.

Gerçi bu ülkede susulmayan ne kaldı ki?

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee.

Türk insani iki yüzlü demende cok yanlissin.
Cünkü Türkiyede cok cesitli uluslardan insanlar var.Onlarinda isledigi suclar TÜRKLERE cikariliyor.Kürdü,Lazi,ArabI ,Acemi ve ustasinin isledigi bütün suuclar TÜRKÜN üstüne yaziliyor.

Belcika KIRALI cagirir bas  papazi,derki,sen insanlari iyi tanirsin biz yabanci isci alcaz hanki milleti önerirsin.Bas papaz hic düsünmeden Türlerden al der.Isciler baslar TÜRKiYEDEN gelmeye ama kavga, gürültü,MAFiYALIK gibi suclar islenmeye baslar.Kiral papazi cagirir ve derkii olanlari duyuyormusun,papaz derki duyuyorum.Ama ben sana TÜRKiYEDEN  demrdimki,TTÜRKLERDEN al dedim.Sen gittin Türkiyeden aldin.Türkiyede 72,5 millet var.Osmanlilar TÜRKIYEYI  KER--------------------AYA  cevirmislerdi deyince kiral ACI bir gülücükle bak orasini düsünmedim.

Benim bir fabrikam olsa yabancI isci almam gerekse ya gagur yunanlilardan alirdim yada gagur ispanyollarrdan.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, tolonbey yazdı:

Iste böyleee.

Türk insani iki yüzlü demende cok yanlissin.
Cünkü Türkiyede cok cesitli uluslardan insanlar var.Onlarinda isledigi suclar TÜRKLERE cikariliyor.Kürdü,Lazi,ArabI ,Acemi ve ustasinin isledigi bütün suuclar TÜRKÜN üstüne yaziliyor.

Belcika KIRALI cagirir bas  papazi,derki,sen insanlari iyi tanirsin biz yabanci isci alcaz hanki milleti önerirsin.Bas papaz hic düsünmeden Türlerden al der.Isciler baslar TÜRKiYEDEN gelmeye ama kavga, gürültü,MAFiYALIK gibi suclar islenmeye baslar.Kiral papazi cagirir ve derkii olanlari duyuyormusun,papaz derki duyuyorum.Ama ben sana TÜRKiYEDEN  demrdimki,TTÜRKLERDEN al dedim.Sen gittin Türkiyeden aldin.Türkiyede 72,5 millet var.Osmanlilar TÜRKIYEYI  KER--------------------AYA  cevirmislerdi deyince kiral ACI bir gülücükle bak orasini düsünmedim.

Benim bir fabrikam olsa yabancI isci almam gerekse ya gagur yunanlilardan alirdim yada gagur ispanyollarrdan.Teknik elemani tabiki alamanlardan alirdim.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

Vatan millet sakarya burada da var. Git o zaman orda yasa dersen, yok ya ne isim var, ben yapamam derler, orada yasanir mi, her gün kavga, trafige cikmaya korkuyoruz derler.

Birde yasamadigi ülkenin demokrasisine karisirlar beyinsizler. Oy kullanip orada asil yasayan vatandasin  insanlarin kaderiyle oynarlar bu embesiller.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...