Jump to content

CHP Hdp'yle Bir Süre İyi Geçinecek

Recommended Posts

Chp Hdp'yi Tayyip Erdoğan ve ekibinin büyüttüğünü ve bu günlere getirdiğini biliyor. 

Chp ve Ekrem Imamoğlu Selahattin Demirtaş'ın Terörist Şaksakçısi olduğunun da farkında. 

Fakat Chp bir süre ayıya dayı demek zorunda. 6 milyon oyu almak kolay değil Imamoğlu içinden belki küfür ettiği adama çizgisini beğeniyorum diyebilir. 

Akp bir ara nasıl Kürtleri kullandıysa şimdi bir benzerini Chp yapıyor ihtiyacı kalmadığında Hdp"yi kapatacak ilk parti Chp olacaktır. 

Hdp sosyal medyadan  dün "Ermeni Soykırımı" ıçın daha önce de Pkklı terıristler için mesajlar veriyor twetleratıyor Chp'nin bu ayıya dayı deme olayının çok süreceğini sanmıyorum. 

tarihinde Desert Wind tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ayıyı dayı yapan AKP'dir.

90'larda bitmiş bir örgütle masaya oturup onu tekrar canlandıran AKP'dir.

Dağdan ovaya indiren ve mecliste sarmaş-dolaş olan AKP-MHP'dir.

PKK'ye hem dağda hem mecliste ve ulusal arenada onu marka yapan AKP'dir.

Bu kadar ihaneti, bu kadar şerefsizliği yaparken kimsenin çıtı çıkmıyordu.

Şimdi legal bir parti olan HDP ile millet ittifakı yapınca Kılıçdar hain oldu.

Aslında bu millet seçim-demokrasi-yurttaşlık gibi hakları haketmiyor, zaten haketmediğini de gösterdi.

Ben boşuna demiyorum, bu millet hangi tür bilemem ama saf H-sapiens değildir.

Atatürk bu milleti adam etmek için uğraşacağına dünya milletlerine çalışsaydı belki de şimdi gezegenler arası tur yapıyor olacaktık.

Boşver bu milleti, bunlar HDP'yi bile haketmiyor.

Sitelerde Paylaş

Bugün HDP ye terörist diyenlerin efendileri cikip yarın özerklik verecez desin ve biraz arpa dagitsin çevresine. Hepsi birden aynı şeyi söylemeye başlar , terörist diyenler özerklik demeye başlar.

Milletin çok da umurunda değil. Karnı tok olsun ,Akşam dizisini izler , eğlenmeye gider,  telefon modelleri bakarlar.. ne zaman ac kalırlar o zaman vatan edebiyatı başlar.

Zaten böyle oluyor hep. Ne zaman ülke krize girse Fenerbahçe den tut da Turkcell e kadar hepsi vatan için bayrak için şarkılarla reklam pompaliyorlar.

Sitelerde Paylaş
On 25.04.2019 at 12:19, Düşünen Hayvan said:

Bugün HDP ye terörist diyenlerin efendileri cikip yarın özerklik verecez desin ve biraz arpa dagitsin çevresine. Hepsi birden aynı şeyi söylemeye başlar , terörist diyenler özerklik demeye başlar.

Milletin çok da umurunda değil. Karnı tok olsun ,Akşam dizisini izler , eğlenmeye gider,  telefon modelleri bakarlar.. ne zaman ac kalırlar o zaman vatan edebiyatı başlar.

Zaten böyle oluyor hep. Ne zaman ülke krize girse Fenerbahçe den tut da Turkcell e kadar hepsi vatan için bayrak için şarkılarla reklam pompaliyorlar.

HDP'nin özerklik istediğini nerden çıkarıyorsunuz ki?

İçinde kürtler var diye, amanda ahanda diyerek, kafanıza göre her bir kulpu takmaya çıkıyorsunuz. Evet, eminim içlerinde özerklik, bağımsızlık zart zurt isteyenlerde vardır, olacaktır. Peki, bunu isteyen öteki partilerde, hatta belki MHP'de bile yok mu? HDP'nin öyle yada böyle bir şey istediğine dair hiç bir şey yok ortada.

Velev ki olsun. HDP var mı? Orada işte. Meclise sokmaycaz, susturacaz edecez diyorsunuz. Eee, adamların dağa çıkmaktan başka bir seçeneği kalıyor mu?

HDP artık bir gerçek. Kürtler, öyle karda yürürken çıkan kart kurt sesi değil artık. Bu gerçeği kabul etmek gerekiyor. 

Yoksa, yoksa ne olacağı çok basit: Bölünür memleket, elinizde kalır. 

Adamlara meşru zemini gösterirsin, orada anlaşırsın. Sen onları meşru zemine sokmuyorsan, elbette onlar da kendi zeminlerini meşru ilan edecektir ki, PKK falan olayı tam olarak budur, devamıda bağımsızlık falan öyle gider.

Ha, düşünen şey, mevzu şahsına değil, ortaya yazılmış mevzular. Senin iletine cevap yazacak pek bir durum yok.

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, anibal yazdı:

HDP'nin özerklik istediğini nerden çıkarıyorsunuz ki?

İçinde kürtler var diye, amanda ahanda diyerek, kafanıza göre her bir kulpu takmaya çıkıyorsunuz. Evet, eminim içlerinde özerklik, bağımsızlık zart zurt isteyenlerde vardır, olacaktır. Peki, bunu isteyen öteki partilerde, hatta belki MHP'de bile yok mu? HDP'nin öyle yada böyle bir şey istediğine dair hiç bir şey yok ortada.

Velev ki olsun. HDP var mı? Orada işte. Meclise sokmaycaz, susturacaz edecez diyorsunuz. Eee, adamların dağa çıkmaktan başka bir seçeneği kalıyor mu?

HDP artık bir gerçek. Kürtler, öyle karda yürürken çıkan kart kurt sesi değil artık. Bu gerçeği kabul etmek gerekiyor. 

Yoksa, yoksa ne olacağı çok basit: Bölünür memleket, elinizde kalır. 

Adamlara meşru zemini gösterirsin, orada anlaşırsın. Sen onları meşru zemine sokmuyorsan, elbette onlar da kendi zeminlerini meşru ilan edecektir ki, PKK falan olayı tam olarak budur, devamıda bağımsızlık falan öyle gider.

Ha, düşünen şey, mevzu şahsına değil, ortaya yazılmış mevzular. Senin iletine cevap yazacak pek bir durum yok.

Yine anlayamamıştım mevzuyu.. ben seni uyandirayim..

HDP ye özerklik diyenler akp li siyasetçi tayfasiydi. Her iki taraftan ne verirsen yiyecek kitle var. Onu diyorum

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, anibal yazdı:

Bu gerçeği kabul etmek gerekiyor.

Neden dayatıyorsun, senin ABD'nde yüz millet var ama kimse bölünelim falan demiyor.

Daha toplumsal yaşamın ne olduğunu bilmiyorsun, burada ahkam kesiyorsun.

Bir ülke çeşitli halklar ile meydana gelir, birden çok halkların bir vatan içinde yaşamasını getiren işgaller, saldırılardır.

Halkların birlikte yaşaması tercih değil koşulların dayatmasıdır, lakin sen böyle bir gerçeği yok sayarak bu ülkeye bölünmeyi hak görüyorsun.

Önce ABD'ne git, bak orada bir sürü millet var, her birine ayrı devlet kur, sonra gel burada bölünmeyi destekleyici propagandanı yap.

Sen nasıl bir şahsiyetsin, tayyiple, dincilerle, kürtçülerle aynı görüşe sahipsin, bu forumda bunu yapıyorsun, başka türlü bir yazına denk gelmedim.

Sürekli cahil-cühelanın kafasını karıştırıyorsun, aynı Hitler'in propaganda bakanına benziyorsun, 30 yalanın içine bir doğruyla işi götürüyorsun.

Sana inananlara acıyorum, buraya çoğu bilgi sahibi olmak için geliyor ama kendince onları tesfiye ediyorsun ve başarıyorsun, takdir etmek lazım.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, bilgivehis yazdı:

Neden dayatıyorsun, senin ABD'nde yüz millet var ama kimse bölünelim falan demiyor.

Daha toplumsal yaşamın ne olduğunu bilmiyorsun, burada ahkam kesiyorsun.

Bir ülke çeşitli halklar ile meydana gelir, birden çok halkların bir vatan içinde yaşamasını getiren işgaller, saldırılardır.

Halkların birlikte yaşaması tercih değil koşulların dayatmasıdır, lakin sen böyle bir gerçeği yok sayarak bu ülkeye bölünmeyi hak görüyorsun.

Önce ABD'ne git, bak orada bir sürü millet var, her birine ayrı devlet kur, sonra gel burada bölünmeyi destekleyici propagandanı yap.

Sen nasıl bir şahsiyetsin, tayyiple, dincilerle, kürtçülerle aynı görüşe sahipsin, bu forumda bunu yapıyorsun, başka türlü bir yazına denk gelmedim.

Sürekli cahil-cühelanın kafasını karıştırıyorsun, aynı Hitler'in propaganda bakanına benziyorsun, 30 yalanın içine bir doğruyla işi götürüyorsun.

Sana inananlara acıyorum, buraya çoğu bilgi sahibi olmak için geliyor ama kendince onları tesfiye ediyorsun ve başarıyorsun, takdir etmek lazım.

Hoca bu işler böyle yürür.

Kürt bu ülkenin acıda olsa gerçeğidir. Onları CHP acısız sisteme dahil edecektir, merak etme, sabırlı ol.

Tek çözüm 6 ok prensibidir.

6 ok aynı zamanda  Amerika’nın taklit ettiği bir sistemdir. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Kenopsia yazdı:

CHP'nin içinde HDP karşıtı irade gösterecek adam yok.

Yahu deli deli konuşmayın. Kürt sorununu akıl çözer. Bunu da CHP dışında bir düşünce çözemez. CHP tabi ki HDP ile görüşecek ve uzlaşıp yola getirecek.

Türkiye şu an bölünmeyip, parçalanmadıysa CHP nin temellere attığı sağlam çimento yüzündendir.

CHP ye güvenin, bizden hain çıkmaz!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...