Jump to content

5 yaşındaki kız çoçuğuuna tecavüz eden,suriyeli sınır dışı edildi.

Recommended Posts

Iste böyleee,

Gecdogan ne demisti,ben Suriyelileri TÜRKLERDEN cok seviyorum.

Nedeniyse karisi arap soyluya.

Aslinda araplarla Isreilliler HISIMDIR AMCA  cocuklaridirlar.

.

Gelelim 5 yasindaki yavruya TECAVUZ  eden suriyeliye ne yapmamiz gerektigine.

Yavru kiza yaptiginin 50 katini ona yaptirmamiz gerekirdi.Ama sultani evliya imparattor her yetkiye sahap oldugundan irkdasini saliverdi sanirim.Aslinda o FELLAHI esseye sik…………….ten sonra asmak gerekirdi.

Ama suclu milletimizdir.

Her sikim hiyar deyene TUZU aliip kosarsak olacagi budur.

Yahudu milli kiyafetini büy+ük istahla giyeene RAM olmak bu olaylari Kabul etmek sayilir.

Islami bir teskilatta 45 genc erkek cocuga hocalari tarafindan TECAVÜZDE ne yaptik,hicbirsey.Üstelikte ayle bakani bir defayla birsey olmaz demisti.Halbuki en azindan cocuklara yapilani yapanlara……………………………mak… GEREKiRDi.

Türk milletini arap afyonu afyonlayip bitirmistir.

DOSTUNU  DÜSMAN,DÜSMANINI  DOST  OLARAK  görüyür.

Su an Almanyadayim, Burda bir suriyeli öyle birsey yapsa almanlar onu yatirip si...………..r,kaldirip dikerdik dediler alman arkadaslarim .Dindar AKP hükümeti mükafat sayilan serbees birakip Suriyeye gitmesine izin verildi.Sanirim para bile vermislerdirler.

Ahhhhhhhhhhh  osmanli ah ah ah.Bütün bu ,REZiLLiKLERi ,AHLAKSIZLARI  BASIMIZA  SEN  Sardin.

Amerikali  papazi CASUS  deye uzun Zaman hapiste tuttun,bunu kimse elimizden alamaz dedin ama 5 yasindaki kizi becerip kanlar icinde birakani SERBEST biraktin………………………………?………………………………?……………………………?……………………………………………………………………………………………………….?Sizinde cekecekleriniz pek uzak degil sanirim.EDEN  BULUR ,iNLAYEN  ÖLÜR.

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Papaz suçunun cezasını çekti. Konsolos çalışanı suçu konsolosluk binasında işlerse kendi ülkesinin kanununa göre yargılanır ama dışarıda işlerse o ülkeye göre yargılanır. Bunların binlerce emsalleri var dünyada.

Zaten o kanunlara gore yargılama karşılıklı yapılır diyor.

TCK 5237 okursan Türkçesi daha kolay olur.

Mülteci bir ülkede suç işlerse yargılanır. Ancak şu konular hariç örneğin kendi ülkesinde suç olmayip da sığındığı ülkede suç kabul ediliyorsa bir kereye mahsus ceza almayabilir.

Avrupa'da çeşitli suçlardan ceza alan bir çok mülteci var. Cezasını kimisi sınırdışı edilerek çeker suçun niteliğine göre ama işkence ve tecavüz suçlarında iltica bahane sayılamaz. Cenevre 51 sözleşmesi böyle söyler.

tck yi anlıyarak okudunmu? orda mültecilerle ilgili madde yok, yalnızca yabancılarla ilgili hukukı maddeler var, 

bir mülteci suç işlerse onu ancak ülkesi yargılar yada sınrdışı edilir. ben türk vatandaşıyım, amerikada suç işledim diyelim

hukuken caza evine girerim. ama ben sıgınmacılardan bahsediyorum. sende yabancıların hukuksalş olarak yabancı ülkelerde

deki suçları ve cezasından bahsediyor..bir daha bak istersen kendi verdiğin kaynagı önce sen anlamaya çalış.

TCK 5237  mültecilerden değil yabancıların hukuksal olarak adli vakalardaki adli  suçların infazından bahsediyor.

http://www.ceza-bb.adalet.gov.tr/mevzuat/5237.htm

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Papaz suçunun cezasını çekti. Konsolos çalışanı suçu konsolosluk binasında işlerse kendi ülkesinin kanununa göre yargılanır ama dışarıda işlerse o ülkeye göre yargılanır. Bunların binlerce emsalleri var dünyada.

Zaten o kanunlara gore yargılama karşılıklı yapılır diyor.

TCK 5237 okursan Türkçesi daha kolay olur.

Mülteci bir ülkede suç işlerse yargılanır. Ancak şu konular hariç örneğin kendi ülkesinde suç olmayip da sığındığı ülkede suç kabul ediliyorsa bir kereye mahsus ceza almayabilir.

Avrupa'da çeşitli suçlardan ceza alan bir çok mülteci var. Cezasını kimisi sınırdışı edilerek çeker suçun niteliğine göre ama işkence ve tecavüz suçlarında iltica bahane sayılamaz. Cenevre 51 sözleşmesi böyle söyler.

papaz normal şartlarda en az 30 yıl yemesi gerekiyordu, hatta idama kadar yolu varda her neysee.... ama trump bir twitle işi hallettı.. senın bilmedin o kadar çok şey varkı.

anlatsam aklın gider.

sen en iy isi fazla kafanı yorma bu işlere, yoksa kafayı yersin. 

bi bok bildiğin yok, kuru kuru salla bakalım ya tutarsa.

TCK. MADDE 326

Devletin güvenliğine ilişkin belgeler

(1) Devletin güvenliğine veya iç veya dış siyasal yararlarına ilişkin belge veya vesikaları kısmen veya tamamen yok eden, tahrip eden veya bunlar üzerinde sahtecilik yapan veya geçici de olsa, bunları tahsis olundukları yerden başka bir yerde kullanan, hileyle alan veya çalan kimseye sekiz yıldan oniki yıla kadar hapis cezası verilir.

(2) Yukarıdaki yazılı fiiller, savaş sırasında işlenmiş veya Devletin savaş hazırlıklarını veya savaş etkinliğini veya askerî hareketlerini tehlikeye koymuş ise müebbet hapis cezası verilir.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, anibal yazdı:

Nerde yok yargılama hakkı?

T.C. sınırları içersinde işlenen her suç için T.C. nin yargılama hakkı bakidir. Tek istisna, diplomatik dokunulmazlık durumudur ki, o da ancak belli durumları kapsar. 

tc vatandaşı suriyeli olmuyor zaten, artık  o türk vatandaşı gibi her türlü haktan yararlanır, tabiki bunun kısası hukukiyeleride arzdır.

ama sizin kafa almıyor galiba bu hukuksal terimleri arkadaş.

mülteci diyoruz sığınmacı diyoruz, arkadaş

bunları ancak kendi ülkeleri yargılayabilr. adamlar nerden buluyor bu cesareti sanıyorsunuzki???

hepsi tayonun korumasında biliyorlar , istedıklerı gibi yaşıyorlar kira vermıyorlar adam öldürüyorlar tecavüz ediyorlar nasıl olsa,bu konuda fazla yorum yapmak istemiyorum ,tamamı  türk vatandaşı süriyelinin sadece 1000 den fazla tecavüz vakası 2015-2019 yılında yargıtaydakı arşivde anıden ortandna kayboldu. kim yaptı bunu?? vodooo büyücülerimi??*  anibal sen akıllı adamsın çalıştır saksıyı..

ceza yok arkadaş. bakın not alın şuraya yazıyorum. 1 ay içinde yine tecavüz vakaları olursa hiç şaşırmayın . ülke ülke değil, 

yok geçen hanı arkadaş , önüne gelen girip çıkıyor. sonrada ben mülteciyim vay beee....  ne ülke ama?? 

savaşlarda bnlerce insan katleden  hiç adı sanı konulmamış liderler yabancı ülkere sıgındıklarında 

yargılanmadılar, onlarca örnegı var araştırın..

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

tck yi anlıyarak okudunmu? orda mültecilerle ilgili madde yok, yalnızca yabancılarla ilgili hukukı maddeler var, 

bir mülteci suç işlerse onu ancak ülkesi yargılar yada sınrdışı edilir. ben türk vatandaşıyım, amerikada suç işledim diyelim

hukuken caza evine girerim. ama ben sıgınmacılardan bahsediyorum. sende yabancıların hukuksalş olarak yabancı ülkelerde

deki suçları ve cezasından bahsediyor..bir daha bak istersen kendi verdiğin kaynagı önce sen anlamaya çalış.

TCK 5237  mültecilerden değil yabancıların hukuksal olarak adli vakalardaki adli  suçların infazından bahsediyor.

http://www.ceza-bb.adalet.gov.tr/mevzuat/5237.htm

He okudum anliyarak..

Senin uluslararsı sözleşmelerden de haberin yok ki bana tck satıyorsun.

Kim yaparsa yapsın tecavüz ve işkence suçları hicbirseyden muaf değildir. Eğer devletler bu tür şeyleri muaf tutmaya kalkiyorsa altından başka bir bokluk aranmalıdır. 

Eğer Suriyeli olduğu iddia edilen kişi gidip bir ülke başkanının karısını geçerse de sonra öldürse ceza almaz mi sanıyorsun.

Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, tolonbey yazdı:

Iste böyleee,

.

Yavru kiza yaptiginin 50 katini ona yaptirmamiz gerekirdi.Ama sultani evliya imparattor her yetkiye sahap oldugundan irkdasini saliverdi sanirim.Aslinda o FELLAHI esseye sik…………….ten sonra asmak gerekirdi.

Ama suclu milletimizdir.

Yahudu milli kiyafetini büy+ük istahla giyeene RAM olmak bu olaylari Kabul etmek sayilir.

Islami bir teskilatta 45 genc erkek cocuga hocalari tarafindan TECAVÜZDE ne yaptik,hicbirsey.Üstelikte ayle bakani bir defayla birsey olmaz demisti.Halbuki en azindan cocuklara yapilani yapanlara……………………………mak… GEREKiRDi.

Su an Almanyadayim, Burda bir suriyeli öyle birsey yapsa almanlar onu yatirip si...………..r,kaldirip dikerdik dediler alman arkadaslarim .Dindar AKP hükümeti mükafat sayilan serbees birakip Suriyeye gitmesine izin verildi.Sanirim para bile vermislerdirler.

Ahhhhhhhhhhh  osmanli ah ah ah.Bütün bu ,REZiLLiKLERi ,AHLAKSIZLARI  BASIMIZA  SEN  Sardin.

Amerikali  papazi CASUS  deye uzun Zaman hapiste tuttun,bunu kimse elimizden alamaz dedin ama 5 yasindaki kizi becerip kanlar icinde birakani SERBEST biraktin………………………………?………………………………?……………………………?……………………………………………………………………………………………………….?Sizinde cekecekleriniz pek uzak degil sanirim.EDEN  BULUR ,iNLEYEN  ÖLÜR.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Kim yaparsa yapsın tecavüz ve işkence suçları hicbirseyden muaf değildir. Eğer devletler bu tür şeyleri muaf tutmaya kalkiyorsa altından başka bir bokluk aranmalıdır. 

bana bir tane örnek göster o zaman .. tecavüz eden ve işkence yapan şahıslar adli vakalarda yabancı konumundakı pasaportu olan sahıslardır,  hukuku banamı anltıyorsun sen? 

anlamadıgın nasılda belli oluyor.. 

gösterdiğin tck maddesinde mülteci kelimesini  bul, eşek gibi anırırım.

yok birade yokkkkk ..orda yabancılardan bahsediyor... azıcık oku yahuu... 

ayrıca şimdiye kadar binlerce suriyeli tecavüz etmiş saman altı yapılmışş sen uyu bakalım ama biz uyumuyoruz..

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, tolonbey yazdı:

Iste böyleee,

.

Yavru kiza yaptiginin ? katini ona yaptirmamiz gerekirdi.Ama sultani evliya imparattor her yetkiye sahap oldugundan irkdasini saliverdi sanirim.Aslinda o FELLAHI es...……...ye sik…………….ten sonra asmak gerekirdi.

Ama suclu milletimizdir.

Amerikali  papazi CASUS  deye uzun Zaman hapiste tuttun,bunu kimse elimizden alamaz dedin ama 5 yasindaki kizi becerip kanlar icinde birakani SERBEST biraktin………………………………?………………………………?……………………………?……………………………………………………………………………………………………….?Sizinde cekecekleriniz pek uzak degil sanirim.EDEN  BULUR ,iNLAYEN  ÖLÜR.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, tolonbey yazdı:

Iste böyleee,

.

Ama suclu milletimizdir.

hiç birşey olmaz burası türkiye,sama naltı edilir, basın yayın e nfazla 2 gün sonrası unutulur gider..... her zmaan oldugu gibi... farklı bir galasi burası, sende iyi analiz ediyorsun senide takip ediyorum, başarılı buluyorum

çalışmalarını akpnın suriyelileri korudugu gerçegini unutmuyalım.. oy için tc vatandaşı yapılanlar şimdi ,

evleri yerleri arabaları var.. senden benden  zenginler  kim takar? 5 yaşındakı kzın bozulduguna..

güzel ülke ne hale geldi?  her yer araplarla doldu, her yer arap dükkanların arap ça tabelaları ile doldu. yetmedi.

arap sevdalısı olanları yüzünden , süreklı akp kazandı bu ülkede sonunda ne oldu? sonunda ya iç savaş yada 

darbeye dogru adım gidiliyor.. millet uyuyor ama biz uyumuyoruz.öyle değilmi? tolon bey .

doguda şehitler verilirken, batıda suriyeliler plajda dans ediyor. yetmıyor,  aylık maaş alıyor oda yetmiyor.

suç işlediklerınde e n fazla 72 saat göetımde tutularak sınr dışı ediliyor . ben sadece 1 örnek verdım

sanada garip gelmiyormu? suriyelier suç işlediklerınde neden yargılanmıyor? yargılansalar

cezaevlerınde olurlar.. cezaevınde bir tane suriyeli  yok.. gerçekten  yok ..

hakimi savcısı bile diyorki bunları biz yargılıyamayız. kendi ülkesi yargılar. ama kendi ülkeri 

onları zaten istiyor tayoda vermiyor.. düşün neden vermiyor? çünkü  suriyeliler gelecekte iiç savaş için en kritik

silahta ondan..

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, karamsarhuman said:

tc vatandaşı suriyeli olmuyor zaten, artık  o türk vatandaşı gibi her türlü haktan yararlanır, tabiki bunun kısası hukukiyeleride arzdır.

ama sizin kafa almıyor galiba bu hukuksal terimleri arkadaş.

mülteci diyoruz sığınmacı diyoruz, arkadaş

bunları ancak kendi ülkeleri yargılayabilr. adamlar nerden buluyor bu cesareti sanıyorsunuzki???

hepsi tayonun korumasında biliyorlar , istedıklerı gibi yaşıyorlar kira vermıyorlar adam öldürüyorlar tecavüz ediyorlar nasıl olsa,bu konuda fazla yorum yapmak istemiyorum ,tamamı  türk vatandaşı süriyelinin sadece 1000 den fazla tecavüz vakası 2015-2019 yılında yargıtaydakı arşivde anıden ortandna kayboldu. kim yaptı bunu?? vodooo büyücülerimi??*  anibal sen akıllı adamsın çalıştır saksıyı..

ceza yok arkadaş. bakın not alın şuraya yazıyorum. 1 ay içinde yine tecavüz vakaları olursa hiç şaşırmayın . ülke ülke değil, 

yok geçen hanı arkadaş , önüne gelen girip çıkıyor. sonrada ben mülteciyim vay beee....  ne ülke ama?? 

savaşlarda bnlerce insan katleden  hiç adı sanı konulmamış liderler yabancı ülkere sıgındıklarında 

yargılanmadılar, onlarca örnegı var araştırın..

Mülteciler, ülkenin vatandaşlarının haklarından yararlanamaz, yok öyle bir şey. Hangi hakları olacağı, uluslararası anlaşmalar ve ülkenin kurallarına göre belirlenir. 

Onları, kendi ülkelerinde işledikleri iddia edilen suçlardan, kendi ülkeleri yargılayabilir. Velev ki, mülteci, bu yargıdan kaçıyor dahi olabilir. Fakat bu, onların türkiye'de işleyecekleri suçları bağlamaz. Mer'i uluslararası hukuk ve Türk kanunlarına uygun şekilde, burada yaşayan herkes, mülteci, yolcu falan olup olmamasına bakılmaksızın, Türk CEza vs. kanunlarına tabidir, uymayan bir şey yaparlarsa, Türk Devleti, yargılama hakkına sahip olduğu gibi, aynı zamanda yakalayıp yargılamakla sorumlu ve vazifelidir. 

Yargılar, gerekiyorsa cezasını verir, ardında da sınırdışı etme hakkını mahfuz tutar. Zaten, tüm ülkelerin mülteci durumunda olanları sınırdışı etme hakkına sahiptir. 

Evet, sana diyoruz, ama saksıyı çalıştırmıyorsun. O şerefsiz(ler) yargılanmadan sınırdışı edildilerse, bu suçtur, yeterince açık mı? Mültecilerin yargılanamayacağı diye bir şey yok, polis onları yakalamak, yargı da onları, tipik bir türk vatandaşı gibi yargılamak zorundadır, yapmayan suça yardım ve yataklık, görevi kötüye kullanma gibi suçları işlemiş olur.

Ülke ülke değil, bunda bir hilaf yok sanırım. Eğer o şerefsizler yargılanmıyorsa, bu o suça ortak olmaktır, hukuken ve resmen.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, karamsarhuman yazdı:
6 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

söylüyoruzya birader, suriyelieri kim aldıysa? o koruyor kanun benim diyor, ama mültecilerle ilgili kanunları bir oku istersen.

sıgınmacılar birleşmiş milletler rapurunu oku 114 maddeyı ezberle, 

sonra diyeceksinki , ulannnn harbiden sıgınmacılar yargılanamıyor, yargılama hakkı yalnızca vatandaşı oldugu üke tarafından

infaz ediliyor, bu iş felsefe yapmaya benzemez, düşünen abiyogenez.. azıcık hukuksal terimleri ve kanunları bilmek

Sitelerde Paylaş

Pek kanun bilmeye de gerek. multecilere maaş vermeyi biliyoruz ama 5 yaşında ki kız çocuğuna tecavüz ettiğin de kimse kulağını çekmiyor. Bu iş öyle basit değil. Bu çocuklar o.c değil ya büyük ihtimalle bir Mehmet' in çocuğu. Suça teşvik başka bir şey değil. Beş yaşında ki çocuğa tecavüz meşru artık.

tarihinde memjan21 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 hours ago, karamsarhuman said:

papaz normal şartlarda en az 30 yıl yemesi gerekiyordu, hatta idama kadar yolu varda her neysee.... ama trump bir twitle işi hallettı.. senın bilmedin o kadar çok şey varkı.

anlatsam aklın gider.

sen en iy isi fazla kafanı yorma bu işlere, yoksa kafayı yersin. 

bi bok bildiğin yok, kuru kuru salla bakalım ya tutarsa.

TCK. MADDE 326

Devletin güvenliğine ilişkin belgeler

(1) Devletin güvenliğine veya iç veya dış siyasal yararlarına ilişkin belge veya vesikaları kısmen veya tamamen yok eden, tahrip eden veya bunlar üzerinde sahtecilik yapan veya geçici de olsa, bunları tahsis olundukları yerden başka bir yerde kullanan, hileyle alan veya çalan kimseye sekiz yıldan oniki yıla kadar hapis cezası verilir.

(2) Yukarıdaki yazılı fiiller, savaş sırasında işlenmiş veya Devletin savaş hazırlıklarını veya savaş etkinliğini veya askerî hareketlerini tehlikeye koymuş ise müebbet hapis cezası verilir.

Papazın yiyeceği bir gün bile ceza yoktu. Tipik AKP goygoyuna kurban gitti adam. AKP'ye sorarsan, milletin yarısı terörist ona bakarsan.

Hukuktan pek anlamadığınız belli. 326. Madde, sokaktaki adamı bağlamaz. Bu belgeleri elinde bulundurma ve erişme hakkına haiz kişileri kapsar. Belgeler, basit şeyler değildir o yüzden, zimmetle verilir, alınır vs. Zimmet ile teslim etmemişsen belgeyi, adamı o belgeden sorunlu tutamazsın. Bunun istisnası maddede yazar, gidip belgeyi çalarsan o başka. 

Yani, bir gazeteciyi, amanda gizli belgeyi şeyettin falan diye suçlayamazsın. O belgeyi sızdıranı kabak gibi oyarsın. Bu ancak, azmettirme (para vereyim, gizli belgeyi getir) hileyle veya çalarak ele geçirme durumunda suç teşkil eder. Neden yapamazsın, çünkü gazeteci veya normal vatandaş, o belgenin sahteliği ve belgenin gizlilik derecesine göre saklanmasına dair hükümleri bilmez. Bunlar, güvenlik birifingi olarak verilir, adam imzalatılır. 

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, deadanddark yazdı:

Cok sacma, cezasini ceksin sonra sinir disi edilsin. Neresi orasi ? Bascavusunesegi gezegeni mi?

Ülkeye 5 milyon insanı alanın, sonra başıboş salıverenin hiç mi suçu yok yani.. Bence sadece bir bireyi cezalandırarak, toplum bu işin üzerini örtemez ve de işin içinden kolayca öyle çıkamaz..

tarihinde sahin3 tarafından düzenlendi
imla
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, sahin3 yazdı:

Ülkeye 5 milyon insanı alanın, sonra başıboş salıverenin hiç mi suçu yok yani.. Bence sadece bir bireyi cezalandırarak, toplum bu işin üzerini örtemez ve de işin içinden kolayca öyle çıkamaz..

Aslinda turkiye siginilacak bir ülke degil. Suriyeliler arap ülkelerine siginabilmeliydi. Suudi, iran, misir, cezayir, tunus,pakistan, birlesik arap em.,katar ..

Șu avrupada yasayan türk göcmenlerinide ülkelerine geri postalasalar , degil mi. Sencede güzel olmaz mi.

Sitelerde Paylaş
35 minutes ago, deadanddark said:

Aslinda turkiye siginilacak bir ülke degil. Suriyeliler arap ülkelerine siginabilmeliydi. Suudi, iran, misir, cezayir, tunus,pakistan, birlesik arap em.,katar ..

Șu avrupada yasayan türk göcmenlerinide ülkelerine geri postalasalar , degil mi. Sencede güzel olmaz mi.

Konuyu anlamış değilsiniz ki pek.

Bu olayların ardında, küresel ısınma yatar. Ama bu ısınma, bölgedeki bazı mihraklara fırsat verir. Bunların başını da, ihvan, yani müslüman kardeşler çeker. 

Suriye ile bizim bu kadar kucak kucağa oluşumuz, Suriye'de yapılmaya çalışılan ihvan darbesinin bir uzantısı olmamızdır. Bugün, ülkemizi kıskaca alan şeyde, aynı ihvandır. 

İhvan ne midir? Katar emperyalizmi diyelim kabaca. 

Suriyelilerin Türkiye'de oluş sebebi, Türkiye'deki ihvanı desteklemek, Suriye'deki ihvanın malum kıyımdan kurtulmasını sağlayıp, kollamak. 

Tabi bu mevzu beceriksiz AKP'nin einde iyice batağa girmiş halde, ne Türkiye'de işe yarıyor, ne Suriye'de. Her türlü herkes için bela oldu bunlar, hepsi bu.

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, anibal yazdı:

Suriyelilerin Türkiye'de oluş sebebi, Türkiye'deki ihvanı desteklemek, Suriye'deki ihvanın malum kıyımdan kurtulmasını sağlayıp, kollamak. 

Avrupadaki ülkelerde olụș sebebi nedir. Cok daha fazlasi avrupada șimdi. Hemen yanimda onlar icin kalacak yer bile yapti calistigim sirket.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, deadanddark yazdı:

Avrupadaki ülkelerde olụș sebebi nedir. Cok daha fazlasi avrupada șimdi. Hemen yanimda onlar icin kalacak yer bile yapti calistigim sirket.

Avrupa ülkelerinin kabul sebebi ile burası aynı değil.vize olaylari öyle kolay değil biliyorsunuz. Onu geçin o kadar medeniyette level atmış insanlarin arasında oraya gelenleri, 'savaştan kaçmış hayatta kalmalari için yardim eden insanlar.' ki Avrupa da işini, evini ayarlamadan almazlar, çünkü kendi alanlarıni daraltacak hiç kimseyi istemez Avrupa/lılar, suriyenin ve Türkiye'nin dışında bır yerdir. Orası yaşanılacak bir yerdir. Orası Avrupa sonucta. Eğitim ve her şeyden öte görgü. Zaten onlar bu yüzden Avrupalı. İlle de aynı Kara parçası üzerinde yaşamaya gerek yok. Avrupa ülkesi olamadik ki :) ülkenin ve ekonomisi bu kadar batikken, bunun yanında buraya gelenler en pis işleri yapıyorlar,. sokakta yaşanan insanlarin yaptığı işler işte. Ama orada önce kucak açıyorlar, sonra iş, yatak vs vs ama bunun yanında bunlarla yetinmedik, Özbek, Türkmen, Kazak, Afkan ve temizlenen Pakistanli Kardeşlerimiz vizesizler ve burada her yerdeler ama her yer de... Türkiye kültür şoku yaşadı. Aslında bu ne kadar iyi bir plan gibi görünüyordu ise de buraya kadardı güzelliği, her şey gibi, zamanı vardır işte. Ama bu plan çok ters yaptı, benim din kardeşlerim çatisi altıda topladı hepsi. Halk yavaş yavaş uyanıyor çünkü karinlari aç ? ülkede üretimde yok, satılacak pek bir şey kalmadı, merkez bankasina koysun. Mecbur ımfy gidecek büyük ihtimalle, zaten bir sürü borç var. İyi de hükümet tüm bunların planını zaten yapmıştı. Yoksa bunlarin olacagıni zaten biliyordular, bari biz yiyelim yaptılar, işte  @anibal bahsettiği o ihvan böyle bir şey. 

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, memjan21 yazdı:

Avrupa ülkelerinin kabul sebebi ile burası aynı değil.vize olaylari öyle kolay değil biliyorsunuz. Onu geçin o kadar medeniyette level atmış insanlarin arasında oraya gelenleri, 'savaştan kaçmış hayatta kalmalari için yardim eden insanlar.' ki Avrupa da işini, evini ayarlamadan almazlar, çünkü kendi alanlarıni daraltacak hiç kimseyi istemez Avrupa/lılar, suriyenin ve Türkiye'nin dışında bır yerdir. Orası yaşanılacak bir yerdir. Orası Avrupa sonucta. Eğitim ve her şeyden öte görgü. Zaten onlar bu yüzden Avrupalı. İlle de aynı Kara parçası üzerinde yaşamaya gerek yok. Avrupa ülkesi olamadik ki :) ülkenin ve ekonomisi bu kadar batikken, bunun yanında buraya gelenler en pis işleri yapıyorlar,. sokakta yaşanan insanlarin yaptığı işler işte. Ama orada önce kucak açıyorlar, sonra iş, yatak vs vs ama bunun yanında bunlarla yetinmedik, Özbek, Türkmen, Kazak, Afkan ve temizlenen Pakistanli Kardeşlerimiz vizesizler ve burada her yerdeler ama her yer de... Türkiye kültür şoku yaşadı. Aslında bu ne kadar iyi bir plan gibi görünüyordu ise de buraya kadardı güzelliği, her şey gibi, zamanı vardır işte. Ama bu plan çok ters yaptı, benim din kardeşlerim çatisi altıda topladı hepsi. Halk yavaş yavaş uyanıyor çünkü karinlari aç ? ülkede üretimde yok, satılacak pek bir şey kalmadı, merkez bankasina koysun. Mecbur ımfy gidecek büyük ihtimalle, zaten bir sürü borç var. İyi de hükümet tüm bunların planını zaten yapmıştı. Yoksa bunlarin olacagıni zaten biliyordular, bari biz yiyelim yaptılar, işte  @anibal bahsettiği o ihvan böyle bir şey. 

Bir saat önce, deadanddark yazdı:

Ayrıca siz Avrupa da yaşayan ama Avrupalı olmadığınizi, Türkiye cumhuriyeti devletinin vatandaşı olduğunuzun farkında değilsiniz. Burada ki kafayı oraya taşımişsiniz?

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, deadanddark yazdı:

Seçimleri kaldır Türkiyeyi yap-işlet 15 sene atıyorum hollandaya v.b. ülke zihniyetli ülkeye, üretimde %5 karpayı ile emanet et. Tekrar kendi kendineyeter hale gelir. Hayinler benim düşünce ve kanattimce bellidir; Türkish bürokrasi silsilesidir. Türkiye şu durumda bırak 5 milyonu, 100 bin mülteciye bile gözkulak olamaz. Sorumluluğunu alamaz.

Hava-su-toprak-güneş ve bu kadar çok dolaylı vergiyi dünyada daha verimsiz kullanabilecek ne bir ırk- nede bir hükümet olabilir!.

tarihinde sahin3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...