Jump to content

ateistler zekat konusunda neden körler

Recommended Posts

• İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 hours ago, sahin3 said:

O zaman laik bir ülkede diyanet işleri kurumunun işi ne?

Dini gruplar karşı-devrim yuvaları olduğu için olabilir mi mesela?

Genç cumhuriyeti korumak için, insanların yobazlar tarafından rejim düşmanı teröristlere dönüştürülmesini önlemek için akıllıca bir hamle. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, malta erigi yazdı:

Dini gruplar karşı-devrim yuvaları olduğu için olabilir mi mesela?

Genç cumhuriyeti korumak için, insanların yobazlar tarafından rejim düşmanı teröristlere dönüştürülmesini önlemek için akı, akılsızllıca bir hamle. 

Acayip açık  ve demokratik bir cevap verdim tebrik ederim seni.. Dünyanın hiç bir yerinde eşi benzeri yok tek partili meclis ve demokrasi, hem laik, hem dinciMüslüman devlet..:0_80cbc_37a71a73_L:.. 

Sen bu zeka ile Celal Şengör gibi b*q da yersin ? Şeddeli savunursun da.. Hoca o topa girmeyeydi iyidi de. Laf ağızdan çıktı bi kere ne yapsın yani şimdi dimi ama..

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, sahin3 said:

Acayip açık  ve demokratik bir cevap verdim tebrik ederim seni.. Dünyanın hiç bir yerinde eşi benzeri yok tek partili meclis ve demokrasi, hem laik, hem dinciMüslüman devlet..:0_80cbc_37a71a73_L:.. 

Sen bu zeka ile Celal Şengör gibi b*q da yersin ? Şeddeli savunursun da.. Hoca o topa girmeyeydi iyidi de. Laf ağızdan çıktı bi kere ne yapsın yani şimdi dimi ama..

Yeni kurulmuş ve hala yobaz hainlere karşı varolma mucadelesi veren bir ülke demokratik olmak zorunda mı? Bu demokrasi nanesi türkiye'de bugün bile çalışmıyor. Demokrasi en iyi sistemdir, yahut demokrasi her toplumun menfaatinedir diye bir kural yok. Bunun en güzel delili, avrupa monarşileri ve ülkemizi kıyaslamaktır. 

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, sahin3 said:

Acayip açık  ve demokratik bir cevap verdim tebrik ederim seni.. Dünyanın hiç bir yerinde eşi benzeri yok tek partili meclis ve demokrasi, hem laik, hem dinciMüslüman devlet..

Atatürk'ün yerinde olsan sen ne yapardın, nasıl bir sistem kurardın?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, sağduyu said:

Ataürk, herşeyi doğru yapmamış olabilir. Bu da anormal bir şey değil. Herkes bir şeyleri eksik, bir şeyleri hatalı yapabilir, bu da gayet normaldir.

Kanımca, Atatürk biraz hayalperest biriydi. Bir de elbette asker. Yani, bu milletin ne menem, ne lanet bir millet olduğunu çok kavrayamadı, onlardan çok fazla şey bekledi. O, bir sistem koyup, bu sistemi güzelce geliştirip yürütecek bir milletin varlığını farzediyordu. Yukardan inme ile, emirle bu mahlukların insan sıfatına gireceğini farzetti, ama yanıldı işte. 

Biraz daha asker olup, daha "devrimci" olup, üç beş meydana giyotinleri kurması gerekiyordu. Fransa böyle adam oldu. Devrimci diyorum, öyle yapısal devrim değil dediğim, Rusların, Fransızların falan yaptığı gibi bir devrim. Kendisi demokrasi değil, öncelik olarak milletin içindeki toksikleri yok edecek eli kanlı bir diktatör olması lazımdı. Sorun değil, takmayın, o kellesi kesilenler bir istatistik olur, bugünde öyle kalırlardı. Bunu yapmdaı ne oldu, işte oradan sayıklayan bir sürü gerzek orospu çocuğuna, şu fesliye, "atatürk fatihin beddua ettiği kişidir" diyene falan kaldı ortalık. 

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, anibal said:

Ataürk, herşeyi doğru yapmamış olabilir. Bu da anormal bir şey değil. Herkes bir şeyleri eksik, bir şeyleri hatalı yapabilir, bu da gayet normaldir.

Kanımca, Atatürk biraz hayalperest biriydi. Bir de elbette asker. Yani, bu milletin ne menem, ne lanet bir millet olduğunu çok kavrayamadı, onlardan çok fazla şey bekledi. O, bir sistem koyup, bu sistemi güzelce geliştirip yürütecek bir milletin varlığını farzediyordu. Yukardan inme ile, emirle bu mahlukların insan sıfatına gireceğini farzetti, ama yanıldı işte. 

Biraz daha asker olup, daha "devrimci" olup, üç beş meydana giyotinleri kurması gerekiyordu. Fransa böyle adam oldu. Devrimci diyorum, öyle yapısal devrim değil dediğim, Rusların, Fransızların falan yaptığı gibi bir devrim. Kendisi demokrasi değil, öncelik olarak milletin içindeki toksikleri yok edecek eli kanlı bir diktatör olması lazımdı. Sorun değil, takmayın, o kellesi kesilenler bir istatistik olur, bugünde öyle kalırlardı. Bunu yapmdaı ne oldu, işte oradan sayıklayan bir sürü gerzek orospu çocuğuna, şu fesliye, "atatürk fatihin beddua ettiği kişidir" diyene falan kaldı ortalık. 

Aynen, ben de aşağı yukarı böyle düşünüyorum ama Atatürk açısından bakarsak yine de zor bir karar. Bir karar vermiş ve uygulamış, artık bunu tartışmanın kimseye bir faydası yok, olmuş bitmiş çünkü. Asıl yapılması gereken olayları soğukkanlılıkla, akıl ve mantık kullanarak analiz edip bundan sonra neyi daha doğru yapabiliriz diye düşünmek olmalı.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, sağduyu yazdı:

Dünyada yasaklanmış heroin fabrikalarının ülkemde kurulmasına izin vermez ve vatandaşıma ve dünyaya zehir satmazdım. Kirli parası ile şöyle yaptık böyle fabrika açtık palavrası sıkmazdım..

''...1-1912 de yasadışı Lahey andlaşması ile dünyada!

2-1926 yılında hükümetimizin aldığı bir kararla, Japon bir firma ile ortak, bugünkü Taksim Divan Oteli – Taşkışla mevkiinde Mecidiye Kışlası olarak bilinen yere tarihimizin ilk “Eroin Fabrikası” kuruluyor.

a)Tüm modern dünyada yasak ama bizde yasal olan eroinin getirdiği kazanç ve ekonomik hareketlilikle, taze cumhuriyetimiz bir uyuşturucu cenneti haline geliyor.

b) Bu yıllarda, Türkiye’nin 27 sanayi kuruluşu var ve bunlarının tamamının yıllık kârı 2 Milyon TL düzeyinde seyrederken, eroin fabrikalarımızın cirosu 15 Milyon TL.

c) 1930’a gelindiğinde dünya gazetelerinde Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü uyuşturucu satıcısı olarak resmediliyordu. Mustafa Kemal bu işe bir son vermek istese de Mecliste eroinden kasasını dolduran milletvekilleri nedeniyle fabrikaları kapattırıp, eroin üretimini yasadışı hale getiremiyordu. … Ta 1933 senesine kadar bu zehirticareti sürdürülmüştür.''

https://dunyalilar.org/turkiyedeki-yasal-eroin-fabrikalari.html/

Tiksindim... 

tarihinde sahin3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ek; ''Türk amele… Fabrikaya sapasağlam giren bu Türk amele yaparken koklamaya mecbur oldukları eroin tozu yüzünden yemeden içmeden kesiliyor, günden güne zayıflıyor, ayakta duramayacak hale geliyor, Valeryana düşkün kediler gibi mutlak o kokuyu arıyor, uyuşuk ve tembel bir adam oluyor, nihayet altı yedi ay sonra patron sen hastasın diye on para tazminat vermeksizin suyu alınmış limon kabuğu gibi kapı dışarı atıyordu…” (Mazhar Osman (Uzman), Keyf Veren Zehirler, Kader Matbaası: İstanbul, 1934.)''

Sitelerde Paylaş

Dünyada yasaklanmış heroin fabrikalarını ülkemde kurulmasına ve vatandaşımı zehirlenmez. Kirli parası ile şöyle yaptık böyle fabrika açtık palavrası sıkmazdım..

1-1912 de yasadışı Lahey andlaşması ile dünyada!

2-1926 yılında hükümetimizin aldığı bir kararla, Japon bir firma ile ortak, bugünkü Taksim Divan Oteli – Taşkışla mevkiinde Mecidiye Kışlası olarak bilinen yere tarihimizin ilk “Eroin Fabrikası” kuruluyor.

a)Tüm modern dünyada yasak ama bizde yasal olan eroinin getirdiği kazanç ve ekonomik hareketlilikle, taze cumhuriyetimiz bir uyuşturucu cenneti haline geliyor.

b) Bu yıllarda, Türkiye’nin 27 sanayi kuruluşu var ve bunlarının tamamının yıllık kârı 2 Milyon TL düzeyinde seyrederken, eroin fabrikalarımızın cirosu 15 Milyon TL.

c) 1930’a gelindiğinde dünya gazetelerinde Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü uyuşturucu satıcısı olarak resmediliyordu. Mustafa Kemal bu işe bir son vermek istese de Mecliste eroinden kasasını dolduran milletvekilleri nedeniyle fabrikaları kapattırıp, eroin üretimini yasadışı hale getiremiyordu.

Tiksindim... 

O zamanlar senin böyle bir şeyi yapabileceğini hiç sanmıyorum, olaylara yüzyıl sonradan bakıp yargıda bulunmak çok kolay, onu herkes yapar. O zamanın şartları farklı, o zaman bilinenlerle şimdiki bilinenler arasında dağlar kadar fark var. Eroin, afyon o zamanlar ilaç olarak kullanılıyordu. Bu konuda insanlık bilgilendikçe de Atatürk ve meclis gereğini yerine getirmiş, uluslararası anlaşmalar da evet oyu kullanarak yasaklanmasına katkıda bulunmuş.

http://www.guncelmeydan.com/pano/ataturk-un-bilinmeyen-onuncu-devrimi-cengiz-ozakinci-t42392.html

Senin hayranı olduğun İslam dünyasında kölelik 1950'lilere kadar serbestti. Üstelik bu konu eroin gibi bilimin alanına giren bir şey de değildi, direkt insanlık ve vicdanla ilgili bir durumdu.

Ben nasıl bir sistem kuracağını sordum. Ülkeyi işgalcilerden temizlemişsin, elinde büyük bir güç var, her dediğini yaptırabilecek bir pozisyondasın, güç zehirlenmesine uğramadan elindeki bu gücü nasıl kullanırdın?

Sitelerde Paylaş
28 minutes ago, sahin3 said:

Dünyada yasaklanmış heroin fabrikalarının ülkemde kurulmasına izin vermez ve vatandaşıma ve dünyaya zehir satmazdım. Kirli parası ile şöyle yaptık böyle fabrika açtık palavrası sıkmazdım..

''...1-1912 de yasadışı Lahey andlaşması ile dünyada!

c) 1930’a gelindiğinde dünya gazetelerinde Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü uyuşturucu satıcısı olarak resmediliyordu. Mustafa Kemal bu işe bir son vermek istese de Mecliste eroinden kasasını dolduran milletvekilleri nedeniyle fabrikaları kapattırıp, eroin üretimini yasadışı hale getiremiyordu. … Ta 1933 senesine kadar bu zehirticareti sürdürülmüştür.''

Tiksindim... 

Boş laf üstündesin.

Eroin, özellikle savaşlarda yaygın kullanılan legal bir uyuşturucudur. Özellikle 1926 yılında, basbaya eczanelerde falan satılan bir uyuşturucu hemde.

BayerHeroin.png

Eroinin yasaklanması, 1930 yılına tekabül eder. Adam doktor mu, tıpçı mı, herkesin ürettiği, sattığı, aldığı iyi para eden bir şeyi üretmiş, bu mu yani kabahati? Afyon, bak, adı sonra Afyonkarahisar oldu, adı Afyon, koca vilayet, neden afyon deniyor hiç düşündün mü? Dünyanın en kaliteli haşhaşı üretiliyor orada. Millet yağını yapıp, kendisini kullanıp geçiniyor. Kabuğundan da afyon yapılsın, sen ona eroin diyorsun ya, ondan işte, fena mı? Tıp alemide diyor, bu bir ilaç, gayette etkili. Hatta, çok değil, bir kaç yıl önce, İngilizler, Çinden çay başta olmak üzere, aldıkları şeyin parasını afyonla ödemişler, seneler boyu. 

Boş laf üstünesiniz, angutluktan başka bir haltınız yok. Gayet legal ve kazandıracak bir şeyi üretmenin, üretecek fabrika açmanın nesi yanlış? Ha, bilmem kaç sene sonra, yasaklanmış, yasak derken, alanen satışı yasak, ruhsatlı, reçeteli olarak bugünde satılıyor hala. 

Salaksınız dediğimizde, hakaret ediyoruz sanıyorsunuz ondan sonra.

Sitelerde Paylaş
11 minutes ago, sağduyu said:

O zamanlar senin böyle bir şeyi yapabileceğini hiç sanmıyorum, olaylara yüzyıl sonradan bakıp yargıda bulunmak çok kolay, onu herkes yapar. O zamanın şartları farklı, o zaman bilinenlerle şimdiki bilinenler arasında dağlar kadar fark var. Eroin, afyon o zamanlar ilaç olarak kullanılıyordu. Bu konuda insanlık bilgilendikçe de Atatürk ve meclis gereğini yerine getirmiş, uluslararası anlaşmalar da evet oyu kullanarak yasaklanmasına katkıda bulunmuş.

http://www.guncelmeydan.com/pano/ataturk-un-bilinmeyen-onuncu-devrimi-cengiz-ozakinci-t42392.html

Senin hayranı olduğun İslam dünyasında kölelik 1950'lilere kadar serbestti. Üstelik bu konu eroin gibi bilimin alanına giren bir şey de değildi, direkt insanlık ve vicdanla ilgili bir durumdu.

Ben nasıl bir sistem kuracağını sordum. Ülkeyi işgalcilerden temizlemişsin, elinde büyük bir güç var, her dediğini yaptırabilecek bir pozisyondasın, güç zehirlenmesine uğramadan elindeki bu gücü nasıl kullanırdın?

La salak işte, bildiğini süzme salak...

Eroin denen şey, halk arasında afyon sakızı olarak bilinir. Kum gibi tohumları olan haşhaş denen bir ot vardır. Bu hemen her yerde yetişebilir, Türkiye'de. Ama çinde pek kolay yetişmez. Her neyse. Taze iken özellikle, yaprakları salata olarak tüketilir. Evin bahçesinde bile kolayca yetişir. Özellikle ege bölgesinde hemen her yerde de yetiştirilmektedir, yüzlerce yıldan beri, bugünde dahil. Çekirdekleri, kavrulur, ezilir, öylece tüketilir, çöreklere, gözlemelere falan katılır. Eğer çekirdek kozasını yaşken çizersen, oradan sakızı çıkar ki, bu sakız bildiğiniz afyon içerir. O afyonun saflaştırılması ile eroin elde edilir. 

Bu bitki ve bu bahsedilen şeyler, yüzlerce yıldır bilinmekte ve bu haliyle kullanılmaktadır. Afyon çıkarma işi genelde tasvip görmez. Ama dileyen, bunu gayet rahat yapıp gelmiştir, en azından 1950'lere kadar. 

Hal buyken, bizim geri zekalımız çıkmış, "amanda milleti uyuşturucu bağımlısı ettiler" diye zırlamaktadır. Lan zaten bağımlısı olacak olana haşhaş, evinin bahçesi kadar yakın, neyin tatavası bu? 

Ha, o fabrikada üretilen eroin ve diğer müstehazarlar da, zaten iç piyasaya değil, ihracata gitmişti. Neden mi, hangi salak eroin için para verip alır, bahçesinde yetiştirebiliyor ve para pek bir kıymetli iken?

İşte böyle düşüncesiz, aptal herifler, gelip böyle salak salak laflara terane okuyor, hepsi bu.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, anibal yazdı:

La salak işte, bildiğini süzme salak...

Eroin denen şey, halk arasında afyon sakızı olarak bilinir. Kum gibi tohumları olan haşhaş denen bir ot vardır. Bu hemen her yerde yetişebilir, Türkiye'de. Ama çinde pek kolay yetişmez. Her neyse. Taze iken özellikle, yaprakları salata olarak tüketilir. Evin bahçesinde bile kolayca yetişir. Özellikle ege bölgesinde hemen her yerde de yetiştirilmektedir, yüzlerce yıldan beri, bugünde dahil. Çekirdekleri, kavrulur, ezilir, öylece tüketilir, çöreklere, gözlemelere falan katılır. Eğer çekirdek kozasını yaşken çizersen, oradan sakızı çıkar ki, bu sakız bildiğiniz afyon içerir. O afyonun saflaştırılması ile eroin elde edilir. 

Bu bitki ve bu bahsedilen şeyler, yüzlerce yıldır bilinmekte ve bu haliyle kullanılmaktadır. Afyon çıkarma işi genelde tasvip görmez. Ama dileyen, bunu gayet rahat yapıp gelmiştir, en azından 1950'lere kadar. 

Hal buyken, bizim geri zekalımız çıkmış, "amanda milleti uyuşturucu bağımlısı ettiler" diye zırlamaktadır. Lan zaten bağımlısı olacak olana haşhaş, evinin bahçesi kadar yakın, neyin tatavası bu? 

Ha, o fabrikada üretilen eroin ve diğer müstehazarlar da, zaten iç piyasaya değil, ihracata gitmişti. Neden mi, hangi salak eroin için para verip alır, bahçesinde yetiştirebiliyor ve para pek bir kıymetli iken?

İşte böyle düşüncesiz, aptal herifler, gelip böyle salak salak laflara terane okuyor, hepsi bu.

Şu iğrençliği savunan,

Bu iki gerizekalıyı gören tanrı kesin var diyebilir. 

Sitelerde Paylaş

Şu iğrençliği savunan,

Bu iki gerizekalıyı gören tanrı kesin var diyebilir. 

Kimin geri zekalı olduğu belli oluyor, ancak senin gibi ön yargılı, arap kıçı yalayıcıları olaylara sığ bir bakış açısıyla yaklaşır. Arap kıçı yalayacağım diye arabın rezil, pislik dinini siktir eden her insana kudurmuş gibi saldırmanızın tek açıklaması bu.

Sana Atatürk'ün yerinde olsan nasıl bir sistem getireceğini sormuştum ya, cevabı belli, arabın rezil, pislik düzenini devam ettirirdin, senin gibi arap kıçı yalayıcılarında vizyon bu kadar işte. Atatürk'ün kararlarında, uygulamalarında açık arayacağım diye fıldır fıldır dönmenin tek nedeni, çünkü o adam sizlerin pislik arap düzenini siktir edip yerine daha akılcı, çağdaş, özgürlükçü bir sistem getirmesi, bu kuyruk acısı sizlerde asla geçmeyecek.

Sitelerde Paylaş

Ahlaksız müşrik sen önce bir üslubunu düzelt, zehirtaciri sevici- övücüsü- tapıcısı, aklayıcısı pis mahluk. Senin gibilerin Soru sorma hakkın yok bana..

Arabında, senin dönme ptunun da, kaputunun da, alayınızında...….. Anladın sen onu!

Hem ataist hem atapeygamberci olunmaz.

Ateist önder mönder aramaz. Aklı ile her yanlışı red eder. 

Gerizekalı ahmak, baban ve anan olmasaydı olmazdın.. 1. dünya savaşında olanlar olmasaydı bal gibide olurdun.. Hem de daha iyi olurdun. Adında grekor mrekor olmazdı.. Avrupalı gibi adam gibi arabalara binerdin. Sözde yerli tekel kartelci ailelerin dayattığı Kağıttan arabalara binip ölmez, ölmek için üstüne servet ödemezdin.. Ahmak ilkel heykel tapıcısı, yalağı seni..

Sitelerde Paylaş
13 minutes ago, sahin3 said:

Ahlaksız müşrik sen önce bir üslubunu düzelt, zehirtaciri sevici- övücüsü- tapıcısı, aklayıcısı pis mahluk. Senin gibilerin Soru sorma hakkın yok bana..

Arabında, senin dönme ptunun da, kaputunun da, alayınızında...….. Anladın sen onu!

Gerizekalı ahmak, baban ve anan olmasaydı olmazdın.. 1. dünya savaşında olanlar olmasaydı bal gibide olurdun.. Hem de daha iyi olurdun. Adında grekor mrekor olmazdı.. Avrupalı gibi adam gibi arabalara binerdin. Sözde yerli tekel kartelci ailelerin dayattığı Kağıttan arabalara binip ölmez, ölmek için üstüne servet ödemezdin.. Ahmak ilkel heykel tapıcısı, yalağı seni..

Sen git arap kıçı yalamaya devam et, en iyi yaptığı şeyi yani. Atatürk'ten ve onun temsil ettiği fikirlerden nefret etmenin tek sebebi senin gibi arap kıçı yalayıcılarının foyasını ortaya çıkarması.

İnsan arap kıçı yalayıcısı, tapıcısı olunca başkalarını da kendisi gibi sanırmış. Aramızdaki fark şu: Ben Atatürk gibi insanları örnek alıyorum, onlardan ilham alıyorum, sen ise 1400 yıl önceki sapık, yağmacı, cahil araplara tapınıyorsun, onları kutsuyorsun. Sende hiç akıl, mantık, gurur, onur, haysiyet yok mu? Atatürk "Bilimi rehber alın" diyor, senin araplar da bizim gösterdiğimiz puta tapının, ayağımıza kadar gelip kara bir taşı yalayıp, öpün, kare şeklindeki bir binanın etrafında dönme dolap gibi dönün, iki tepe arasında çılgın gibi koşturun, hayali bir varlığı taşlayın, bir ay boyunca gündüzleri aç susuz kalın, günde beş kere yüzünüzü yere sürüp, kıçınızı havaya kaldırın diyor, hiç düşünmeden robot gibi dediklerini yapıyorsun. Aradaki farkı görebiliyor musun diyeceğim de hiç sanmıyorum, bu araplar senin aklını, mantığını da almış, zombiye çevirmişler.

Ayrıca herkes önder arar, kimse doğuştan hazır bilgi ve tecrübe ile doğmuyor, kendinden öncekilerin birikimlerinden, bilgilerinden yararlanıyor, önemli olan nasıl bir önder aradığın. Bir benim örnek aldıklarıma bak, bir de kendinin örnek aldıklarına. Bir tarafta aydınlar, bilim insanları, senin tarafta 1400 yıl önceki cahil, yağmacı araplar.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, sahin3 said:

Sen şurdan bir siktir gitte, ananın neden amsatan olduğunun cevabını bul, ondan sonra, amsatanın evladı.

Evet, anan bir amsatan, amını satması da farz o islam dediğin bedevi bokuna göre, önce bunun bir cevabını bul, ondan sonra.

Sitelerde Paylaş

Zekat arınma demektir. Peki neden ariniyoruz; tabiki günahlardan.. yani zekat günah çıkarmaktir.

Hristiyan hurafesinde de aynı şeyler var ama Müslümanlar bununla dalga gecerlerken kendilerini görmüyorlar. Bir papaza para verip günah çıkartmakta bir camiye yada vakfa para verip arınmak aynı şeydir.

Sitelerde Paylaş
On 05.05.2019 at 03:46, malta erigi said:

Yeni kurulmuş ve hala yobaz hainlere karşı varolma mucadelesi veren bir ülke demokratik olmak zorunda mı? Bu demokrasi nanesi türkiye'de bugün bile çalışmıyor. Demokrasi en iyi sistemdir, yahut demokrasi her toplumun menfaatinedir diye bir kural yok. Bunun en güzel delili, avrupa monarşileri ve ülkemizi kıyaslamaktır. 

Bunu yanlış yazmışım ve zaman geçtiği için editleyemiyorum. Şu şekilde olacaktı:

Yeni kurulmuş ve hala yobaz hainlere karşı varolma mucadelesi veren bir ülke demokratik olmak zorunda mı? Bu demokrasi nanesi türkiye'de bugün bile çalışmıyor. Demokrasi en iyi sistemdir, yahut cumhuriyet her toplumun menfaatinedir diye bir kural yok. Bunun en güzel delili, avrupa monarşileri ve ülkemizi kıyaslamaktır. 

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, anibal yazdı:

Sen şurdan bir siktir gitte, ananın neden amsatan olduğunun cevabını bul, ondan sonra, amsatanın evladı.

Evet, anan bir amsatan, amını satması da farz o islam dediğin bedevi bokuna göre, önce bunun bir cevabını bul, ondan sonra.

Sen atesit değil putperest bir ataist yalağısın..

Bu kelimeleri yüzüme söylemek istermisin? Aslan değil ejderha yüreği yiyip gelsen ananı ve üzerine ejdadını kor bellerim senin şeref haysiyet yoksunu, zehir taciri övücü suçlu çakma atesit. eroin Zehrini övmek T.C. de suç ataistlerin yüz karası ahmak. Çok beğendiğin yasaları madem ki çok sevdin gel de aklan. Başka ülkeden bize maval okuma korkak pislik..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...