Jump to content

Kuran'a göre Allah tecavüzcüleri affedebilir

Recommended Posts

Kaynak görüntüyü göster

Slogan o! Türkiyeyi 50 senedir sağcılar yönetiyor masalı.. CHP de sağ partisidir. Ahan solcu olanı ve bir dönemin CHP başaknı ve başbakanıda yukarıda fotoğraftadır.

Anayasayı sen takmazsan.. Yasayı gösterene bana kitap fırlattı diye iftira atarsan.. Bugünde birileri kalkıp kural mural tanımaz işte.. 

tarihinde sahin3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 125
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, sahin3 said:

100 senedir laik ülkenin hali ortada, bu ülkedeki rezillik- kepazelik hangi ülkede var? Şakamısın sen.. Bunun islam dini ile ne alakası var. İlkellik ve gericilikle kalsanız iyi, işkencecilik ve katillikte, insan hak ihlallerinde tavan yapan bir laikdemokratik ilericiliğimi savunuyorsunuz bana? Haddi ordan.. 

Hiç hastaneye- adliyeye veya başka bir laikkuruma yolun düştümü. Ne dediğimi anlamak için modern Türkiye de buralara işin düşerse anlarsın ilerimodernlik palavralarını.. Bu mu çağdaşlık- modernlik? Bunlar islam dininin kurumları değil dikkat et hepsi laikdemokrasinin kurumları.. Bu nasıl bir demokratikcumhuriyeymiş ki bir türlü uygulanamıyor. Arapdan- acemin bile adalette yanına yanaşamıyor..

Kadı olsa 3 gün dava sürmüyor iken. Osmanlı arşivleri ortada..

Cumhuriyet modern mahkemelerinde aleni- suç ve delili %100 sahih mahkemeler 10 larca sene bitmiyor. 657 liye suç işlemekte ayrıca serbest. Bakanlar, başbakanlar desen zaten yüceaklama divanı cansiperane ne suç işlersen işle aklıyor. Ankaradan soruşturma izni alınamadan kamununkatilleri bile yargılanamıyor.  Haddi ordan..

Arabistan da zarar görene git dava aç demiyorlar. Devlet re' sen kazazedeye tazminatını ödüyor. Sonra devlet zarar verenden tahsil ediyor.

Kendi rezilliğinizi arabın dinini karalamakla örtebileceğinizi mi sandınız? Beni Türkiye de ki pislik sistem ilgilendiriyor. Arabın dini değil!

Hakikaten çok ahlaksızsınız.. 

Arap dini yalayıcısı hemen koşmuş yine rezil arap dinini savunmaya, bir de utanmadan laikliğe laf ediyor, dünyanın en rezil ülkelerinden biri olan Suudi Arabistan'daki çağdışı, ilkel düzeni övüyor. Bir sistemde sorun varsa o sorun yine akılcı, özgürlükçü, laik, demokratik, bilimi rehber alan bir sistem içerisinde çözülür, gidip ilkel, pislik arap dininin ilkel, geri zekalı kurallarını rehber alarak değil. İşin gücün arabın kıçını yalamak, yalaya yalaya bir hal oldun yalak herif. Sorun sistemi senin gibi geri kafalı, arap hayranı, ilkel, özgürlük, laiklik ve demakrasi düşmanı insanların işletmesidir. Senin kafadakilerin işlettiği sistem de ancak bu kadar olur işte.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, sağduyu yazdı:

Arap dini yalayıcısı hemen koşmuş yine rezil arap dinini savunmaya, bir de utanmadan laikliğe laf ediyor, dünyanın en rezil ülkelerinden biri olan Suudi Arabistan'daki çağdışı, ilkel düzeni övüyor. Bir sistemde sorun varsa o sorun yine akılcı, özgürlükçü, laik, demokratik, bilimi rehber alan bir sistem içerisinde çözülür, gidip ilkel, pislik arap dininin ilkel, geri zekalı kurallarını rehber alarak değil. İşin gücün arabın kıçını yalamak, yalaya yalaya bir hal oldun yalak herif. Sorun sistemi senin gibi geri kafalı, arap hayranı, ilkel, özgürlük, laiklik ve demakrasi düşmanı insanların işletmesidir. Senin kafadakilerin işlettiği sistem de ancak bu kadar olur işte.

Niye hakaret ediyorsun? Ben sana hakaret mi ettim. Veya arap dini ile hükmedip sana bir zarar mı verdim? Yok.. Aksine ben sizden alacaklıyım alacağımı bir türlü tahsil edemiyorum!. Üstüne bir de hakkımı istediğim için borçlu çıkıyorum.. 

Ee bu durumda benle derdin nedir? Zarar veren sen olduğun halde?? 1920 de demokrasi getiriyorsun. Tek parti demokrasisi.. Laiklik diyorsun diyanet işleri kurup devlete bağlıyorsun.. Hadi ordan.. Şimdi sistemi getiren sen olup da haklı çıkan sen nasıl oluyorsun? Şaka mı bu.. CHF den kapitalist diye menderes kovuyorsun. Hesapda memleket ikinci bir partiye kavuşuyor. Aslında aynı malı, millete farklı ambalajla pazarlayıp duruyorsun. Ve milletde sanki başka partiler varmış sanıyor. Evet var; Toplasan %1 çıkmaz!  Benim arap yaladığımı nereden uydurdun, her gördüğünü kendin gibi bir güce tapan/yalak mı sanıyorsun? Sözümün arkasındayım. Arap ve acemin ülkesinde başına bir şey gelene seri adalet var. İlkel bulman gerçeği değiştirmiyor. Bakan makan dinlemiyorlar oralarda adamın kelleyi alıyorlar. Batıda da yargılıyorlar. Gericili,kte kimse elinize su dökemez hülasa..

Ahlaksızsın işte.. Senin elini kolunu bağlayan mı oldu? 100 senede bir demokratik hukuk devleti halen faaliyetine başlayamadı mı? 

İlerizekalı bu sistemi senin gibi Kemalist; bak yukarıda fotoğrafı var fetoşsevici ecev' itler işletti.. Ve Siyonist Dinciler işletti. İslam dini ile bir tek Erbakan ı sorumlu tutabilirsin. O da malum 6 ay iktidar oldu denk bütçe verdi diye senin gibi ilerici laik putperest p*zvenkler adamı alaşağı etti. dindar olduğundan değil. Adam faiz lobisinin aleyhinde çalıştığı için indirildi..

Ben alayınızdan şikayetçiyim. Ahmak herif. 

Bana batının nizamı da, arabın nizamı da para'lel Türkiyeninkinden iyi gelir. Ben dünyanın her diyarında özgürce yaşarım. Herkezin hak ve hukukuna saygı duyarım. 

Sorun senin gibi pisliklerde.. Benim gibi tarafsız-bağımsız-objektif düşünen ve sorgulayan insanlarda değil. Anladın mı çakmaduyu?

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, sahin3 said:

Niye hakaret ediyorsun? Ben sana hakaret mi ettim. Veya arap dini ile hükmedip sana bir zarar mı verdim? Yok.. Aksine ben sizden alacaklıyım alacağımı bir türlü tahsil edemiyorum!. Üstüne bir de hakkımı istediğim için borçlu çıkıyorum.. 

E derdin nedir? Benim arap yaladığımı nereden uydurdun? Sözümün arkasındayım. Arap ve acemin ülkesinde başına bir şey gelene adalet var. İlkel bulman gerçeği değiştirmiyor.

Ahlaksızsın işte.. Senin elini kolunu bağlayan mı oldu? 100 senede bir demokratik hukuk devleti halen faaliyetine başlayamadı mı? 

İlerizekalı bu sistemi senin gibi Kemalist; bak yukarıda fotoğrafı var fetoşsevici ecev' itler işletti.. Ve Siyonist Dinciler işletti. İslam dini ile bir tek Erbakan ı sorumlu tutabilirsin. O da malum 6 ay iktidar oldu denk bütçe verdi diye senin gibi ilerici laik putperest p*zvenkler adamı alaşağı etti. dindar olduğundan değil. Adam faiz lobisinin aleyhinde çalıştığı için indirildi..

Ben alayınızdan şikayetçiyim. Ahmak herif. 

Bana batının nizamı da, arabın nizamı da burdakinden iyi gelir. Sorun senin gibi pisliklerde.. Benim gibi tarafsız-bağımsız-objektif düşünen ve sorgulayan insanlarda değil. Anladın mı çakmaduyu?

Sen git arap kıçı yalamaya devam et. Ortada bir pislik varsa senin gibi arap kıçı yalayıcılarının zihniyeti yüzündendir. Bu zihniyet devam ettikçe neyin düzelmesini bekliyorsun? Bir de kendi desteklediğin zihniyetini neden olduğu sorunları bana mal etmeye çalışıyorsun. Arap dini zihniyetinin hakim olduğu ülkelerin durumu da ortada. Bu zihniyet de senin gibi mallar üretiyor işte Senin gibiler oldukça bu ülkeye laiklik, demokrasi, özgürlüklük, bilimsel düşünce vs getirsen ne olacak, senin zihniyetin her şeyi yozlaştırdığı gibi onları da yozlaştıracak. Hayatta en hakiki rehber bilimdir, bilimden başka rehber aramak deliliktir, aymazlıktır diyen bir insanı ve onun gibileri rehber almak yerine gidip 1400 yıl önceki cahil, yağmacı, ilkel arapları rehber alan senin gibilerle hangi sistem başarıya ulaşır?

Sitelerde Paylaş

Orjinali varken taklitçisini de senin gibi ahmaklar rehber edinir zaten.. Tam mal puperestmişsin sen ya..

Batının orjinali bana uyar. Sen çakması ile var oyalan ahmak..

Alıntı

Ey faşist yumurcakları!

Ey türk faşisti!

birinci vazifen türk matbaalarını yıkmak, makineleri ısırmak, demirleri dişleyip duvarlara saldırmaktır.
mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli, gazeteleri çamurlara serip üzerinde ağzın köpürünceye kadar tepinmektir. bu temel partinin hazinesidir.

bir gün nümayiş yapmak için emir alırsan, bütün polisleri yanıbaşında bulacaksın. meydanlarda, kitaplarını yaktığın, namuslu insanlar, bütün dünyada eşi emsali görülmemiş şekilde işkenceye tabi tutulabilir. emniyet müdürlüğümüzde dövülebilir. demir ahmet tarafından sövülebilir. bütün malları mülkleri zaptedilmiş matbaaları yıkılmış, gazeteleri kapatılmış, evleri tarumar edilmiş, çoluk çocuğu dağıtılmış, haneleri işgal, kendileri perişan edilmiş olabilir. bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere amerikadan borç dahi alınabilir. hatta bu borç alınan paralar ziyafetlerde yenilebilir.

ey faşist yumurcakları! işte bu ahval ve şerait içinde dahi bütün bu yapılanları kafi görmeden, vazifen matbaaları yıkmak, makineleri ısırmak, namuslu vatanperverleri parçalamaktır. muhtaç olduğun kazma, balta, halk partisi'nin* ambarlarında mevcuttur. A. Nusret Nesin 1948

Sitelerde Paylaş
20 minutes ago, sahin3 said:

Orjinali varken taklitçisini de senin gibi ahmaklar rehber edinir zaten.. Tam mal puperestmişsin sen ya..

Batının orjinali bana uyar. Sen çakması ile var oyalan ahmak..

Kimin ahmak olduğu belli oluyor, arap kıçı yalayan sen mi, yoksa bilimi rehber edinin diyen aydın, ileri görüşlü insanları örnek alan ben mi? Arap kıçı yalaya yalaya dilin kahverengiye dönüşmüş, git ağzını yıka.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...