Jump to content

asosyallik

Recommended Posts

13 dakika önce, Khan yazdı:

TDK'dan alıntı:

şarlatan
Fransızca charlatan

1. isim Kendi bilgi ve niteliklerini veya mallarını överek karşısındakini kandıran, dolandıran kimse:
      "Kim namuslu, kim dalavereci, kim şarlatan, laf ebesi ve dalkavuk, biliyordu." - Tarık Buğra

2. isim Bilir geçinen kimse:
      "Ben şarlatan değilim, oğlum. Bu illetin devası bendedir." - Peyami Safa

Alıntı
ukala
sıfat, (ukala:, l ince okunur), Arapça ʿuḳalā

Kendini akıllı ve bilgili sanan, bilgiçlik taslayan (kimse):
      "Sinirli, ukala, münasebetsiz herifin biridir." - Nazım Hikmet

ukala @anibal için daha uygun. :)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

14 minutes ago, Khan said:

TDK'dan alıntı:

şarlatan
Fransızca charlatan

1. isim Kendi bilgi ve niteliklerini veya mallarını överek karşısındakini kandıran, dolandıran kimse:
      "Kim namuslu, kim dalavereci, kim şarlatan, laf ebesi ve dalkavuk, biliyordu." - Tarık Buğra

2. isim Bilir geçinen kimse:
      "Ben şarlatan değilim, oğlum. Bu illetin devası bendedir." - Peyami Safa

Sen önce kemiğini yala, kemir de, ondan sonra felsefe yapmaya çık, hadi....

Sitelerde Paylaş
On 12.08.2019 at 12:15, Khan yazdı:

Kızları yolunacak kaz, ihtiyaç giderilecek şişme bebek gibi göreceksin, sonra gelip psikopat-narsist kafanla saçma sapan süslemeli söylemler (içgüdüsel olarak çarpılmak, neyse bu artık...) kulanıp ihtiyaçlarını gideremediğinden dert yanacaksın.

Bedelini kabul ediyorsan yukarıdaki şekilde devam edebilirsin. Ancak yolun sonu düzgün bir yere çıkmayacak.

Sorun senin yüksek kibrinde ve yanlış yetiştirilme tarzında.

Sen okuduğunu anlamamışsın kızları yolunacak ihtiyaç giderilecek birşey olarak gördüğümü ki söyledi?

İhtiyaç falan derdimi kalmış 21. yy'da zaten neyse

birini sevdiğin zaman her şeyinden hoşlanırsın tat alırsın,bende bunu kullanabildiğin kadar kullanmaktan bahsettim

sen ise fesat aklınla bunu seks ihtiyacını gidermek den ibaret zannediyorsun

kızlar ayrıldığı zaman üzülmüyormuş pişman olmuyormuş biz neden pişman olalım dimi?

takmaya değmez mecnun olmanın manası ne ki ?

Ha böyle yapınca da narşist-psikopat falan olunmuyor ama sen lafı götünden anladığın için göt kafalı oluyorsun

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, ateistik said:

Sen okuduğunu anlamamışsın kızları yolunacak ihtiyaç giderilecek birşey olarak gördüğümü ki söyledi?

İhtiyaç falan derdimi kalmış 21. yy'da zaten neyse

birini sevdiğin zaman her şeyinden hoşlanırsın tat alırsın,bende bunu kullanabildiğin kadar kullanmaktan bahsettim

sen ise fesat aklınla bunu seks ihtiyacını gidermek den ibaret zannediyorsun

kızlar ayrıldığı zaman üzülmüyormuş pişman olmuyormuş biz neden pişman olalım dimi?

takmaya değmez mecnun olmanın manası ne ki ?

Ha böyle yapınca da narşist-psikopat falan olunmuyor ama sen lafı götünden anladığın için göt kafalı oluyorsun

Sıçt.ktan sonra sıvamaya çalışmak... "Narsist" kelimesinin yazımını bile bilmediğine göre ne olduğundan haberin yok. (Teşhis koymuyorum)

On 06.08.2019 at 22:03, ateistik said:

Kızlarla arkadaş olamadığım falan yok dolu var onlardan, mesele o değil

Özgüvende yüksek utangaçlık falan yok pek

Baskın, dominant da bi kişiliğim spor, kitap, enstrüman falanda var hepsi 

Kızlara bakan abaza biri falan hiç değilim aksine zor beğenirim

Kızlarla yatmayı falanda kendi lütufum gibi bile görürüm. 

Ee o zaman sorun ne diyeceksin

Sorun ayda yılda bir içgüdüsel olarak çarpıldığım (arzuladığım) kızın etinden sütünden mümkün olduğunca yararlanabilmek 

Özgüven üst seviye diye iddia ediliyor. Dominant bir kişilikten bahsediliyor. Spor, kitap, enstrüman şov öğeleri öne koyuluyor.

Zor beğenme var ve kızların bu şahısla yatması büyük lütuf. Yani seninle, erkeklerin yegânesi. Grandiyöze bak! İn de aşağıda konuşalım.

Toplumdan kopuk mu yaşıyorsun, anlayamadım. "Etinden sütünden yararlanmak" hiçbir anlamda olumlu bir deyim değildir. Tamamen "sömürmek" anlamına gelir.

tarihinde Khan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Khan yazdı:

Özgüven üst seviye diye iddia ediliyor. Dominant bir kişilikten bahsediliyor. Spor, kitap, enstrüman şov öğeleri öne koyuluyor.

Zor beğenme var ve kızların bu şahısla yatması büyük lütuf. Yani seninle, erkeklerin yegânesi. Grandiyöze bak! İn de aşağıda konuşalım.

Yahu şov olsun diye bir şey yapmadım ki amk, o konuda sıkıntım olduğunu sanıp parmaklarınızı yormayın diye öyle yazdım.

Evet kendini erkeklerin yeganesi olarak görmenden, konuşurken onlara baskın taraf olmandan hoşlanıyor kızlar ne yapayım yani benim mi suçum 

Egoistliğin sonu şu revolver filmindeki gibi olur onda sıkıntı yok ? ama köklerimizi inkar etmenin manası ne ?

Erkek kadından dominant olacak bu kötü bir şey mi ? ama işte sen kendini entelektüel falan sanan kılıbık bir göt kafalısın herhalde ki beni egoist sandın

Sitelerde Paylaş
On 20.08.2019 at 18:20, ateistik said:

5 hours ago, ateistik said:

Evet kendini erkeklerin yeganesi olarak görmenden, konuşurken onlara baskın taraf olmandan hoşlanıyor kızlar ne yapayım yani benim mi suçum 

Yaşın küçük belli ki. Söylentilerle hareket ediyorsun.

Baştan farketmedim.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Khan yazdı:

Yaşın küçük belli ki. Söylentilerle hareket ediyorsun.

Baştan farketmedim.

Söylenti mi ? Hiç böyle kılıbık olupta ilişkisinde başarılı birini görmedim ben 

Öyleysede kadının fantezileri falan vardır :)

Senden küçüğüm evet. Çok fazla değil ama

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...