Jump to content

Yahudilerin Kötü Olmasının Sebepleri

Recommended Posts

• İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

20 minutes ago, haci said:

Başarılı olduklarını bildiğimiz Yahudiler gerçekten kötü insanlar mı?

Ve neden?

Siyonist Yahudilerden bahsediyosan

evet

ve dünyanın en acımasız insanlarıdırlar kendileri dışındaki herkesi insan olarak görmezler ve kendilerine hizmet etme zorunda olduklarına inanırlar

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, muslumangenc yazdı:

evet

ve dünyanın en acımasız insanlarıdırlar kendileri dışındaki herkesi insan olarak görmezler ve kendilerine hizmet etme zorunda olduklarına inanırlar

Siyonist Yahudiler'den bahseden oldu mu?

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, haci yazdı:

Yahudiler gerçekten kötü insanlar mı?

Hayır, aksine en yararlı insanlardır.

Yahudilerin kapitalist ve güçlü oluşu dünyadaki bütün kötülüğün de onlardan kaynaklandığı gibi yanlış empoze edilmiş bir propagandadan ibarettir.

Din babında belki kötü yanları vardır ki, İslama göre masum sayılırlar ve üstelik kötü olmayan din zaten yok ve olmaz da...

Bu dünyaya bilim ve teknolojiyi getiren, dinlerin gerçek yüzünü deşifre etmemizde yardımcı olan, dünyayı anlamamızda yol gösteren yine Yahudilerdir.

Yahudiler konumu gereği kapitalisttirler ama aynı zamanda çağdaş dünyayı getiren de onlardır.

Sitelerde Paylaş
32 minutes ago, bilgivehis said:

Yahudilerin kapitalist ve güçlü oluşu dünyadaki bütün kötülüğün de onlardan kaynaklandığı gibi yanlış empoze edilmiş bir propagandadan ibarettir.

Din babında belki kötü yanları vardır ki, İslama göre masum sayılırlar ve üstelik kötü olmayan din zaten yok ve olmaz da...

Bu dünyaya bilim ve teknolojiyi getiren, dinlerin gerçek yüzünü deşifre etmemizde yardımcı olan, dünyayı anlamamızda yol gösteren yine Yahudilerdir.

Yahudiler konumu gereği kapitalisttirler ama aynı zamanda çağdaş dünyayı getiren de onlardır.

arkadaşım özel bir eleştiri olacak ama

yazdığın her şey mantıksız dünya gerçekleri ile ters şeyler

rol mü yapıyorsun orijinal halin mi böyle

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, muslumangenc yazdı:

arkadaşım özel bir eleştiri olacak ama

yazdığın her şey mantıksız dünya gerçekleri ile ters şeyler

rol mü yapıyorsun orijinal halin mi böyle

Ben bir antikapitalistim.

Yahudiler de kapitalisttir.

Bu durum onların iyi tarafını görmeme engel değil.

Zira hangi din ve milletten olursa olsun kapitalistler dünyanın en acımasız kesimi olduğu kadar istemeseler de iyi yanları da bulunuyor.

Lakin iyi yanları bir tercih değil, koşullar gereği zorunluluktan kaynaklanıyor.

Örneğin bir Yahudi bütün halkın yararlanabileceği bir icat yapar, halk bundan yararlanır, ancak Yahudi halk yararlansın diye yapmaz, o işin ticari tarafına bakar.

Dolayısıyla öyle veya böyle bir şekilde yararlı tarafı da oluyor.

Diğer dine mensup olanlarda bu kadarcık yarar dahi ya az oluyor ya da hiç olmuyor.

Dünya gerçekleriyle ters demişsiniz, ters olan bir durum yok, Yahudi hem sömürür hem kendi çıkarı için de olsa çağdaşlığı getirir.

İslam dini çağdaşlığa ret ettiği için belki size ters geliyordur.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, muslumangenc yazdı:

haci@ bu anibala ceza vermezsen

o hakaretin aynısından sana yapacam çünkü

hakareti onaylıyon demektir

İyi de bana hakaret etmen anlamsız. Anibal düşüncesini özgür şekilde belli ediyor. Kendini belli etme konusunda sen de özgürsün.

Ben hakareti onaylamıyorum. Sadece onu bir dereceye kadara kendini belli etme özgürlüğü olarak kabul ediyorum.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, muslumangenc said:

evet

Senin put öyle yaratmış onları, sonra da alemlere üstün kılmış, ne diye şikayet edip duruyorsun?

Sitelerde Paylaş

araplarla yahudilerin atası ortak atadan geliyor, evrim gibi düşünün ama evrim gibi sahte değil gerçektir, 

her ırktan kötü insanlar  vardır, ama araplar ve yahudiler gerçekten kötüler,

hatırlayın, yıl 1963 kennedy suikastini siyonist yahudi bir asker tarafından sniperle yapıldı.

eğer kennedy  bop projesi için israilin nükller tesislerine onay verseydi bügün hala yaşıyor olabilirdi.

dünyanın efendisi siyonist yahudilerdir. bunuda gösterdiler, kennedy suikasti siyonistlerin gücünü ispatlıyor.

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

azıcık  araştırın yahuu, yahudilerin dünyanın gerçek hakmi olduğunu görüceksiniz, bu video bile herşeyi açıklıyor.

kennedy basın toplantısında, siyonistleri yerden yeer vurmuştu, kısa süre sonrada öldürüldü, tesadüfmü?hiç sanmıyorum.

bu sadece basit bir örnek bir sürü video var , siyonistlerde kennedy arasında en büyük sorunda nükller tesisleşme konusuydu.. kennedy amrikan halkı için bir sanstı,  evangelist  siyonistlerin amerika içn  amrikanın bireysel özgürlüğü için ne kadar büyük tehdit oldugunu anlatmaya calıştı durdu halki bilnçlendirdi. ama  dürüst olmanın bedelini  çok ağır ödedi.

1955-1962 arası.

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

azıcık  araştırın yahuu, yahudilerin dünyanın gerçek hakmi olduğunu görüceksiniz, bu video bile herşeyi açıklıyor.

kennedy basın toplantısında, siyonistleri yerden yeer vurmuştu, kısa süre sonrada öldürüldü, tesadüfmü?hiç sanmıyorum.

bu sadece basit bir örnek bir sürü video var , siyonistlerde kennedy arasında en büyük sorunda nükller tesisleşme konusuydu.. kennedy amrikan halkı için bir sanstı,  evangelist  siyonistlerin amerika içn  amrikanın bireysel özgürlüğü için ne kadar büyük tehdit oldugunu anlatmaya calıştı durdu halki bilnçlendirdi. ama  dürüst olmanın bedelini  çok ağır ödedi.

1955-1962 arası.

Bu yüzden İsrail'i kurmak için İngiltere ve ABD nin kicina yapışmak zorunda kaldılar değil mi?

11 Eylül saldırısı

Binada yüzlerce Yahudi çalışıyorken , yıkım günü bir teki bile ise gelmemişti. Birisi onlara söylemiş olmalı.

Peki o gizemli şahıs iyi mi yaptı sizce?

Bütün boku Yahudilerin üzerine sıvadı. Yahudiler de kendilerine yardım edildiğini düşünerek gizli eller bizi koruyor havasına girdiler.

İkinci ihtimal ise , Yahudiler yaptı herşeyi.. diyelim..

İki ihtimalde de hedef tahtasındaki 12 sayısı oluyorlar.

Sizce bu enayilik değilde nedir.

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, bilgivehis yazdı:

Kendi dinleri hariç?

Başka bir konuda da demiştim Yahudiler ateizmi demotivasyon aracı olarak kullanırlar. Başkalarının zayıflığı onların başarısı olur her zaman. Bu yüzden de rakip gördükleri herkesi demotive edecek araçları etkin kullanırlar. Ateist Yahudiler bunun için varlar.

Yaşadıkları ülkelerde dinsiz numarası yapıp onların motivasyon araçlarını baltalarlar.

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Bu yüzden İsrail'i kurmak için İngiltere ve ABD nin kicina yapışmak zorunda kaldılar değil mi?

11 Eylül saldırısı

Binada yüzlerce Yahudi çalışıyorken , yıkım günü bir teki bile ise gelmemişti. Birisi onlara söylemiş olmalı.

Peki o gizemli şahıs iyi mi yaptı sizce?

Bütün boku Yahudilerin üzerine sıvadı. Yahudiler de kendilerine yardım edildiğini düşünerek gizli eller bizi koruyor havasına girdiler.

İkinci ihtimal ise , Yahudiler yaptı herşeyi.. diyelim..

İki ihtimalde de hedef tahtasındaki 12 sayısı oluyorlar.

Sizce bu enayilik değilde nedir.

kesinlikle  % 100 istihbarat çok sağlam, 10 eylülde yüzlerce yahudi tanrıların değil istihbaratın emriyle gelmemiştir.  suikasti düzenleyen yahudi asıllı Oswald FBItarafından koruma altına alınmasına rağmen yakalandıktan sadece iki gün sonra Dallas karakolunda Jack Ruby tarafından öldürüldü. dallastaki karakoldakı infazı gerçekleştirenlerde  yahud asıllı budamı tesadüf? ne dersin? ötmesın diye öldürmüş olabilrler. 

çok önemli bir detay daha var, 1962 yılında kgb ajanı oldugu anlaşılan CIA ajanı oswaldın, aslında rus sniper 

silahıyla ismini hatırlıyamadım , rus sniperle kennedyi öldürmeside çok ilginç değilmi? tüm deliller

çok iyi uyuşuyor.. 

büyük olasıkla emir rusyada yaşıyan evangelist üst akıl tarafından gelmiş olabilr .gizemli üst akıl..

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

kesinlikle  % 100 istihbarat çok sağlam, 10 eylülde yüzlerce yahudi tanrıların değil istihbaratın emriyle gelmemiştir.  suikasti düzenleyen yahudi asıllı Oswald FBItarafından koruma altına alınmasına rağmen yakalandıktan sadece iki gün sonra Dallas karakolunda Jack Ruby tarafından öldürüldü. dallastaki karakoldakı infazı gerçekleştirenlerde  yahud asıllı budamı tesadüf? ne dersin? ötmesın diye öldürmüş olabilrler. 

Peki sence bu durum onların aleyhine mı olacak lehine mı olacak?

O Yahudi kişi belki de habersiz muhbir olduğu için öldürülmüştür. Sorgulandaydi gerçekten şunu diyebilirdi;. Ben bu bilgiyi falan kişiden aldım... Böyle deseydi soruşturma derinlesecekti. O zaman emri kimin verdiği ortaya çıkacaktı. Bu tür olaylarda öldürülen sanıkların hepsi habersiz muhbir dir. Bu yüzden tutuklanirlar. Çünkü zavallinin ne yaptığından da haberi yoktur. Fatura ona kesilir konu japanmis gibi olur

İsrail'in o yıllarda kurulması için David ben gurion şunları da yapmıştır,,

ABD deki zengin Yahudilerden İsrail için destek istedi cogusu destek vermedi. Bunun üzerine dış gecirebildiklerini tehdit ederek para veya silah koparmaya çalıştı. Topladığı silahları tek tek parçalara ayırdı her parçaya bir numara vererek karışık bir şekilde sandıklara koydu. Beyruta traktör ihraç ediyoruz diyerek İsrail'e silah sevketti.

İstanbul'daki Profilo AVM olarak faaliyet gösteren binada aynı ailenin üyeleri İsrail'e hücumbot üretip gönderdiler.  Komplo teorisi değil gerçek..

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Peki sence bu durum onların aleyhine mı olacak lehine mı olacak?

O Yahudi kişi belki de habersiz muhbir olduğu için öldürülmüştür. Sorgulandaydi gerçekten şunu diyebilirdi;. Ben bu bilgiyi falan kişiden aldım... Böyle deseydi soruşturma derinlesecekti. O zaman emri kimin verdiği ortaya çıkacaktı. Bu tür olaylarda öldürülen sanıkların hepsi habersiz muhbir dir. Bu yüzden tutuklanirlar. Çünkü zavallinin ne yaptığından da haberi yoktur. Fatura ona kesilir konu japanmis gibi olur

İsrail'in o yıllarda kurulması için David ben gurion şunları da yapmıştır,,

ABD deki zengin Yahudilerden İsrail için destek istedi cogusu destek vermedi. Bunun üzerine dış gecirebildiklerini tehdit ederek para veya silah koparmaya çalıştı. Topladığı silahları tek tek parçalara ayırdı her parçaya bir numara vererek karışık bir şekilde sandıklara koydu. Beyruta traktör ihraç ediyoruz diyerek İsrail'e silah sevketti.

İstanbul'daki Profilo AVM olarak faaliyet gösteren binada aynı ailenin üyeleri İsrail'e hücumbot üretip gönderdiler.  Komplo teorisi değil gerçek..

onların lehine olmuş zaten, şu hariya baksana, benim için araplardan bir farkı yok bunların, sonuçta arap geni var.şillerdede arap geni var ama muhammede düşmanlar.. ilginç  değilmi? 

bop projesi diyoruz, insanlar uyuyor. tayo ve akpde bu projenın bir parçasır. 2023 kehanetleri var.

erol mutercimleri takıp etmeye calış.

haaa kötümü oldu? yooooo aslında çok iyi oldu.. keşke israil tüm arap ülkerini işgal etse. 

en azından, dinsiz olduğumuz için özgürlüğümüzde artar.

1958 - 1960 yılları arası kennedy israile tam 6 defa gitmiş her gittigindede israil hükümetini tehdit etmiştir.

eğer kennedye suikast yapılmasaydı, 4 ay içinde kenendy, israil hükümetine karşı askeri operasyon yapıcaktı.

buda tutanaklarda mevcuttur...demekkı istibaratı yöneten askeriye içinde evangelistler vardı..onların sayesinde

operasyon durduruldu,, suikast bu yüzden yapıldı. operasyon olucagı için.. 

Image result for israil haritası 1949 1967

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

onların lehine olmuş zaten, şu hariya baksana, benim için araplardan bir farkı yok bunların, sonuçta arap geni var.şillerdede arap geni var ama muhammede düşmanlar.. ilginç  değilmi? 

bop projesi diyoruz, insanlar uyuyor. tayo ve akpde bu projenın bir parçasır. 2023 kehanetleri var.

erol mutercimleri takıp etmeye calış.

haaa kötümü oldu? yooooo aslında çok iyi oldu.. keşke israil tüm arap ülkerini işgal etse. 

en azından, dinsiz olduğumuz için özgürlüğümüzde artar.

1958 - 1960 yılları arası kennedy israile tam 6 defa gitmiş her gittigindede israil hükümetini tehdit etmiştir.

eğer kennedye suikast yapılmasaydı, 4 ay içinde kenendy, israil hükümetine karşı askeri operasyon yapıcaktı.

buda tutanaklarda mevcuttur...demekkı istibaratı yöneten askeriye içinde evangelistler vardı..onların sayesinde

operasyon durduruldu,, suikast bu yüzden yapıldı. operasyon olucagı için.. 

Image result for israil haritası 1949 1967

ABD politikaları kişisel değildir. O operasyon yapılacaksa başkan ölse de yapılır olmese de. İsrail zaten ABD nin onayı ile kuruldu. Anlaşma yapıldı aralarında , uydu ülke olacaksın dediler.

İsrail'in genislemesinde ABD den daha çok payı olan arabistandir.  Arabistanlı gönüllü Binbaşı Abdullah Yahudileri Golan tepelerinde yok etmek üzereyken Arap kıralı birden Hayfa limanından çekildi ve İsrail yardım gemilerine yük boşaltması için onay verdi. İsrail bundan sonra oraya yerlesebildi.

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, haci yazdı:

Başarılı olduklarını bildiğimiz Yahudiler gerçekten kötü insanlar mı?

Ve neden?

Şöyle basit bir genelleme yapabiliriz.

Gerçekten yahudiliğe inanıyorsa ve kendini yahudi hissediyorsa kötüdür.

Böyle bir şeyi reddediyorsa iyidir.

Başarılı olmak bence iyilik açısından kriter değil. Çok başarılı zalimler var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...