Jump to content

Yahudilerin Kötü Olmasının Sebepleri

Recommended Posts

7 hours ago, Düşünen Hayvan said:

O zaman Yahudiler de adam gibi olsunlar da suçlu göstermesinler kendilerini diyebiliriz aynı mantıkla.

O zaman sorun ne?

Sorun şu , Yahudiler sistemi ele gecirip tekellesiyorlar yani ırkçılık yapıyorlar. Ondan başkasını piyasaya dolmuyor.

Şimdi git tohum üretmeye kalk devlet tepene çöker. Sertifikası var mı diye sorar. Aşı üretmeye kalk yine tepene cokerler. Yapanları biliyorum..

Çünkü İsrail üretiyor bunu ve sana da urettirmiyor. Devlet adamlarını rüşvete alistirip herşeyi yaptırıyorlar.

Bunu başkaları da yapıyor illaki Yahudiler tek değil.

Başka örnek bankaciliktir. Senin cebindeki parayı alıp kendi yancisina ucuz kredi diyerek veriyorlar. Onlar da esnafın yada orta gelir seviyeli vatandaşın işine haksız rekabet ile balta vuruyorlar.  Sonra sen de orta gelirli vatandasken geçirmez hale gelip aynı bankadan kredi çekip daha da batiyorsun. Ve devlet bu bankacılık sistemine güvence veriyorken sana bu güvenceyi vermiyor. Onun borcuna kefil olurken sana odetiyor.

Kabahat bu tuzağa dusenlerde de var. Ama kurunun yanında hiçbir kabahati olmayan gelecek nesiller de yanıyor.

Yahu, sen git tohumu üret, alacak adam çok, Dünya şu arap kıçı yalayıcıların Türkiye'sinden ibaret değil. 

Senin ülkeni sömüren, bu hallere getiren, yahudi falan değil. Hiç bir ülke içinde böyle değil. 

Yahudilerin ne iş olduğu, senin sözlerinde saklı. Yahudinin, öyle kendini kollayacak, rüşvet falan döndürecek, torpil, iltimas falan yapacak edecek bir devleti yok. Yahudi, kendi başını kurtarmak zorunda, devletten medet beklemiyor. Devlet bize bahmıyırr diyerek yan gelip yatmıyor. Bir şeyler yapıyorsa o yüzden yapıyor, kazanıyor. Ha, hem devleti olup, hem çalışan, atıyorum SAMSUNG oluyor, atıyorum TOYOTA oluyor, yada MICROSOFT Oluyor. 

Bizim gibi ülkelerde ise, amanda yahudiler şöyle bizi kekliyor, yok yahudiler şöyle boktan falan diyerek, biz onlara bakarken, arabı bacak moza yapıyor bizi, ama hiç anlamıyor, yahudi kanırtıyor sanıyoruz. Arap olmazsa, kendi içimizden birileri çıkıp aynısını yapıyor, bak bak yahudiye derken, bizi sömürüyor. 

Sizde hala aynı salak çıkışla, yok yahudi, yok amerigan emperyalizmi, yok yok illumati falan diye, salak salak bakıyorsunuz. Bu aptal önyargılardan kurtulursanız, kurtuluşunuzun ilk adımını atmış olursunuz. 

ABD neden büyük ülke olmuştur bilir misiniz? Zira tarihin hiç bir döneminde "amanda dıj mihraglar" lafı edilmemiştir, hatta bunu etmeye çıkan vatan haini görülmüştür. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On 02.05.2019 at 11:58, Düşünen Hayvan said:

E o zaman dünyayı Yahudiler falan kontrol etmiyor . Yani o kadar da güçlü değiller. Bir terör örgütünün eylemini bile onleyemiyorlar. O zaman Yahudiler şişirme balondan ibaret.

Sonuç buraya geliyor senin mantığınla.

Demek ki Yahudileri de parmağında oynatan bir avuç eli sikinde teroristmis .

Uçaklar kaçırılmış, Pentagon hava sahası ihlal edilmiş hemde bunları yapan kişiler tüm dünyanın aradığı kaşarlı teröristlermis...yersen tabiki..

Neyse o değilde

Bill cluntona Monika yi kakaliyanlar yahudidir. Adamın zaafini kullanarak onun başkanlıktan ettiler. Zaten üçüncü donem secilmeyecekti çok da zarar etmedi..

İşte CIA ve FBI in uyarmasina rağmen monikayi sikmeye devam etti. Monika ise mahkemede seks anına dair sadece sperm bulaşığı bulunan kendi kulotunu delil gosterdi.

Eee, daha ne olacaktı? Dünyayı yahudiler başta olmak üzere, kimse tarafından yönetilmiyor zaten. Evet, yahudisi de, o koca ABD'si de bir terör eylemini önlemekten aciz. Yahudilerde, o şişirdikler ABD hegemonyası da, aynen bir balon, aslı astarı yok. 

Kaç defa söyleyeceğiz bunu?

Monica Lewinski imiş... Eee? Eleman güzel saksafon çaldırıp atmış işte, daha ne yapacaktı, ne olmasını bekliyordun? Hayat böyle bişey, kelebekler, vapurlar falan değil, öyle kızışık karılar ve onları sikenlerin dünyası, ne yapsaydı adam başka? Herkes siz gibi embesil, ezik, zavallı mı? Önüne gelen karıyı sikip atmayacak adamı başkan yaparsan, ülkenin başını tutuverirsin daha. Kaç defa yazdık, bizim gudubetler gibi, ABD filosunun önünde secdeye duranlar olursa, ABD'de hazır dömelmişken der, gelir güzelce siker geçer. Sen de öyle "ahanda alçak ameriga" diye sayıklarsın boş boş. Ha, ABD'mi sadece, kim olsa öyle yapar, sen kaşar karı gibi oldukça.

Sitelerde Paylaş
On 02.05.2019 at 21:27, sahin3 said:

Siz bu masala inanıyorsanız. Yapacak veya anlatacak bir şey yoktur. Bir museviye, bir nasraniye, Müslümana kızıyorsunuz. Ama aynı masala siz kendiniz körü körüne iman etmişsiniz. İtibar dediğiniz şey bugün vardır yarın yoktur. Bilmem kaç senesinden beri para bu şekilde basılıyor. Karşılığı gerçekten yok yani. zeitgeist belgeseli bir masal değil..

Bilmem nerenin hizmetlisinin üzerinede holding yapmışlar. Ama bir çok onu tanır kişi biliyor ki o holding esasında onun değil. Sizin doların üzerinde isa nın tanrısı yazısı var körmüsün tezinize ancak böyle cevap verilebilir. Türkiye de bir çok yerli- milli- dinci kamufle ile milleti akndırmıyorlar mı? Yoksa Musevi o bankasını ve tacirlik yaptığı şirketlerini bize nasıl sunacak, bizi nasıl sömürecek?

Adam kalkmış yerli banka diyor. Bankanın yerlisi yersizi olur mu hiç? Hepsi göbekten dalır a bağlı. Petrol almak istiyorsan avron da, sterlinin, kronun da geçmez. Mecbursun dolara..

Gerisi sizin imanınıza kalmış. Ben böyle olduğuna inanıyorum. Sizde öyle olduğuna inanın.. Ne ben sizi ikna edebilirim. Nede siz beni ikna edebilirsiniz.. 

Doların ve fed in sahibi Siyonist bankerlerdir. 2. kutupda yer alan büyük sanayi tekelci tacirler ise gene aynı ırka mensupturlar. Dünya servetinin  sahibi Hristiyanlar değildir. İsraili lerin bir alt tabaka hizmetçisi- çalışanlarıdırlar. Yani kısacası Musevi bir ana babadan doğmayan herkez goyimdir. İşin aslı budur. Gerisi kamufle ve ilizyondan ibarettir.

İşte bir çeşit masallarla kandırılanların en sık yaptıkları şey.

Petrol almak istiyorsan, petrol satan ne istiyorsa onu verirsin. O ben başkasının parasına güvenmem, illa amerikan parası istiyorum diyorsa, sen de mecburen onu verirsin. 

Peki neden öyle der o, hatta bu "o" Rusya bile olsa dahi?  Çünkü, karşılığı en sağlam olan para, ABD parasıdır da ondan. Yani, hiç bir halttan anlamayan birisin, doların karşılığının ABD olduğunu da anlayamıyorsun. 

1970'lerden beri, dolar öyle basılıyor, daha önce, dolar altına endeksliydi, bu da koca dünyayı batırdı, Türkiye'de dahil, patlak hali de gene Ecevit'in kucağında kaldı. O kuyrukların falan sebebi, ambargo falan değil, o zamanki dünya çapındaki ekonomik krizdi. 1971'de Dolar altına denk olmaktan çıktı, ancak 5 sene içinde toparlanabildi dünya. Ve o günden beri de böyle olmasından gayet memnun. 

FED'in sahibi, siyonist falan değildir, FED'in sahibi, ABD devletidir. Sizi de böyle amanda siyonsitler cart curt ayağıyla kandırıp duruyorlar, sizse, "inanmak hakkımız baki" martavalıyla, o kandırılanlarca düzülmeye devam ediyorsunuz. 

Dünya servetinin sahibi de, uzak ara ile, araplardır, bilmediğiniz bir diğer gerçekte budur. 

Sitelerde Paylaş

Enteresan bir şekilde Anibal bütün dinlere saldırırken Yahudiliği korumaya çalışıyor. Allah yahve yi sikerken kondom kullanmışmi?

Böyle tartışma ile kimsenin fikir edineceği yok . Ben son olarak şöyle özet geçeceğim  

1    Yahudilik bir ırktır din değil. Herkes Musevi olabilir ama Yahudi olamaz. Eyupun oğlu Yahudanin soyundan gelenlere Yahudi denir.  Kendilerinden olmayan herkesi köle olarak görürler.  Böyle Irkçı olmalarının bir sebebi paranın başka toplumlara miras olmasını engellemektir. Diğeri ise kendilerinin yaptığı gibi başka toplumlardan Yahudiliğin içine sızmaları önlemektir.  

2.      Yahudiler ikiyüzlüdur. Her kılığa girerler. Özellikle tehdit olarak gördükleri sistemlerin içine sizarlar. Onlardanmis gibi görünüp sistemi bozmaya çalışırlar. Kemalist, papaz, İmam, tarikat şeyhi,  ateist, komünist,terorist, eşcinsel, milliyetçi  ve hatta Cumhurbaşkanı bile olurlar. Bu şekilde tehdit gördükleri sistemi kışkırtıcı eylemlerde bulunurlar.   

3. Yahudiler her zaman kimliklerini gizli tutarak yaşadıkları toplumun kaynaklarını ele geçirip tekellesirler.  Kendi sermayeleri başkasına gitmesin diye aile içi evlilikler yaparlar.  

İşte Yahudilerin dünyada kötü yapan üç ana etken bunlardır.  

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, anibal yazdı:

FED'in sahibi, siyonist falan değildir, FED'in sahibi, ABD devletidir. 

Siz bu cümlenizle ağzınızla kuş tutsanız bu saatten sonra kar etmez. Hiç bir sözünüz ve kelimenize bilginize inanılmaz. Buda genelde Siyonistlerin argümanıdır. Doğru bilgilerin içine yalan serpiştirme.. Hedef şaşırtma.. v.b.

Ben İsrail halkından şikayetçi değilim. İsraili- Siyonist şirket ve tefeci iki ayrı sayılı aileden şikayetçiyim. Dünyadaki kaosun sebebi onlardır.   Siz olayı baya saptırıp şirazesinden çıkardınız. Ayrıca İsrail de yaşayan Musevilerinde hayat pahalılığından şikayetçi olduklarını, fakir olduklarını basın yoluyla öğreniyoruz. Sapı -samanı karşıtırmayın. Gerçeği örtme girişimleriniz boşadır.

Siyonist ailelerin dünyayı sömürdüğü herkesçe malum aleni bir gerçektir.

fet amerikanya devletinin miş?? nasıl bir süper güç ki kendi rezerv bankasına giremiyor yassak!. 

tarihinde sahin3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
44 minutes ago, sahin3 said:

Siz bu cümlenizle ağzınızla kuş tutsanız bu saatten sonra kar etmez. Hiç bir sözünüz ve kelimenize bilginize inanılmaz. Buda genelde Siyonistlerin argümanıdır. Doğru bilgilerin içine yalan serpiştirme.. Hedef şaşırtma.. v.b.

Ben İsrail halkından şikayetçi değilim. İsraili- Siyonist şirket ve tefeci iki ayrı sayılı aileden şikayetçiyim. Dünyadaki kaosun sebebi onlardır.   Siz olayı baya saptırıp şirazesinden çıkardınız. Ayrıca İsrail de yaşayan Musevilerinde hayat pahalılığından şikayetçi olduklarını, fakir olduklarını basın yoluyla öğreniyoruz. Sapı -samanı karşıtırmayın. Gerçeği örtme girişimleriniz boşadır.

Siyonist ailelerin dünyayı sömürdüğü herkesçe malum aleni bir gerçektir.

fet amerikanya devletinin miş?? nasıl bir süper güç ki kendi rezerv bankasına giremiyor yassak!. 

Aklı başında olan devlet, kendi rezerv bankasına girmez, girmeye yeltenmez bile. İşte  o yüzden ABD güçlü devlet. Biz gibi damadı mı getirselerdi oraya?

Dünyadaki kaosun sebebi, dünyanın kendisidir. Doğru bilgilerin içine yalan serpmeye çıkan sizsiniz bizzat. İki ayrı siyonist aileymişte falan, götün var uydur, nasılsa herkes inanmaya hazır. 

İsrail'de yaşamayan museviler de hayat pahalılığından şikayetçi. Ne sandınız ki? Size sorarsanız, dünyaya hortumları bağlamışlar, yan gelip yattıkları yerden sömürüp göt büyütüyor yahudiler.  Kaç kere yazacağız, Yahudilerin esamesi okunacak kadar cürmü yoktur, dünya ölçeğinde. 

Sitelerde Paylaş

Dikkat etmedin mi?
Küçücük ülkenin lideri, Dünyâ süper gücünün liderini oturarak karşılıyor. Videonun başını dikkatli izle.
Herkese aslan kesilen Putin,, şerefsizin önünde kedi gibi...
İkisinin de tavırlarına mimiklerine dikkat et, rûh hallerini görmeye çalış. 
Her ikisi de güçlerinin farkında, Putin kimin daha güçlü olduğunu biliyor.

Sayfada boş boş konuşanlara kulak verilmesin diye paylaştım videoyu. Açıklama yapıyoruz, açıklamadan da anlamıyorsunuz. Bari görsel paylaşalım dedik.

tarihinde HATEM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, kavak yazdı:

Video´da kırık ayak muhabbeti var.:D

Haliyle bilin bakalım Putin´i kapıda kim karşılıyor ?

Kırık ayak bahâne. Şerefsizin ayağı kırık, fakat sürekli oturmanın gerekçesi olarak götünün de  kırık olması gerekir.
Yalancıların Ayağı kırık mı onu da bilmiyoruz. Ayağın kırık olsa bile 5 saniye ayağa kalkmak zor değil.

Ya da Putin bi itâatsizlik yapmış ki ona haddini bildiriyor. 

tarihinde HATEM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, HATEM yazdı:

Kırık ayak bahâne. Şerefsizin ayağı kırık, fakat sürekli oturmanın gerekçesi olarak götünün de  kırık olması gerekir.
Ayağın kırık olsa bile 5 saniye ayağa kalkmak zor değil.

Ya da Putin bi itâatsizlik yapmış ki ona haddini bildiriyor. 

He bre; siz ne diyorsanız öyle idi, değil mi ?! :D

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, kavak yazdı:

He bre; siz ne diyorsanız öyle idi, değil mi ?! :D

Ben "bir" şey demiyorum, ihtimâlleri ayıktırdım.  ihtimâller şunlar:

Ya gerçekten ayağı kırık. (Bu durumda niye 5 sn. ayağa kaldırmıyorlar)
Yada ayağım kırık numarası çekiyor. (Bence ayağı kırık değil)
Ya Hem ayağı kırık hem de götü kırık. (ancak sâdece bu ihtimâl yahûdî severleri biraz kurtulabilir. El verip kol uzatmama şekline de dikkat!)

Gördüğünü yorumlayamıyorsan sana yardımcı oluyorum işte, bana teşekkür etmelisin.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, HATEM yazdı:

Ben "bir" şey demiyorum, ihtimâlleri ayıktırdım.  ihtimâller şunlar:

Ya gerçekten ayağı kırık. (Bu durumda niye 5 sn. ayağa kaldırmıyorlar)
Yada ayağım kırık numarası çekiyor. (Bence ayağı kırık değil)
Ya Hem ayağı kırık hem de götü kırık. (ancak sâdece bu ihtimâl yahûdî severleri biraz kurtulabilir. El verip kol uzatmama şekline de dikkat!)

Gördüğünü yorumlayamıyorsan sana yardımcı oluyorum işte, bana teşekkür etmelisin.

Teşekkür ederim, bizi burada eğlendirdiğin(!) için.

Gereksiz yere yorma bizi; çiş yarışına çıkmak istiyorsan, kendin bilirsin.

Bu dakikaya kadar Google Amca sayesinde neyin ne olduğu çoktan çıkarırdın.

Sitelerde Paylaş

Video ya gerek yok. Biz suriye hava sahasını ihlal edemiyoruz çünkü esed kankisi rusya izin vermiyor. Ama İsrail kafasına estiği zaman golan molan dalıyor..

Demek cürmü kadar yer yakıyor siyoniz hükümetliİsrail.? 

Siz biraz Yalçın Küçük izleyin aydınlanın. Komplo momplo zırva sallamalar ile mesele örtbas edilemez.

tarihinde sahin3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, HATEM yazdı:

şerefsizin

Neden şerefsiz oluyor, güçlü devlet olmak suç mu?

Adamlar kimseye bağımlı değiller, bilinç düzeyleri yüksek, çalışıyorlar, bilimle uğraşıyorlar, çölü cennet yaptılar, o çölden sana tohum satıyorlar.

Dört mevsimin yaşandığı binlerce bitki türüne sahip bu ülkede eti, tohumu, samanı ithal ediyorsak onlara şerefsiz diyeceğimize utanmamız gereken bizleriz.

Sitelerde Paylaş

Israil ike iyiden iyiye düşman oluyoruz. Bugün araplara operasyon yaparken, içinde anadolu ajansı'nın da olduğu binayı vurmuşlar. Israil'in o binada ne olduğunu bilmemesi mümkün değil. Demek ki anadolu ajansını saldırı öncesi uyaracak kadar sallamıyorlar Türkiye'yi. Ya da daha kötüsü, teröristlere haber ulaşacaklarını düşünüyor ve güvenmiyorlar. 

Sitelerde Paylaş

Yahudiler için kötü demek aşırıya kaçmak olacak belki ama, kendilerini o kadar aşırı, hatta gereksiz diyebileceğimiz kadar çok ve o kadar başarılı bir şekilde savunuyorlar ki, insan bir yerde onların gerçekten kötü insanlar olabileceğini ve bir şeyler sakladıklarını düşünüyor. Yahudiler kendi yarattıkları bir imge ile yüzyıllardır öyle olmayan toplumlar içinde yaşıyorlar ve bu imge giderek gerçeklik kazanıyor.

Sitelerde Paylaş
15 hours ago, haci said:

Yahudiler için kötü demek aşırıya kaçmak olacak belki ama, kendilerini o kadar aşırı, hatta gereksiz diyebileceğimiz kadar çok ve o kadar başarılı bir şekilde savunuyorlar ki, insan bir yerde onların gerçekten kötü insanlar olabileceğini ve bir şeyler sakladıklarını düşünüyor. Yahudiler kendi yarattıkları bir imge ile yüzyıllardır öyle olmayan toplumlar içinde yaşıyorlar ve bu imge giderek gerçeklik kazanıyor.

Hacı, ermeniler kötüdür. Ateistler kötüdür. Aleviler kötüdür. Yahudiler kötüdür.....

Nerde biri azınlık ise, o kötüdür. Hele bu azınlığı kesip, öldürüp malını mülkünü falan gasp etmeyi aklına koymuşsan, ooooo, sular seller gibi kötülük akar o azınlıklardan artık.

Ve yahudiler her dönem, her yerde azınlık olmuştur. Bilmem, yeterince açık mı?

Yahudiler kötü müdür, elbette, bence tıpkı amsatan evladı olan müslümanlar gibi onlarda kötüdür. Ama bu "ahanda yahudiler dünyayı yönetiyovvv, aha aha bu haltın altında yahudiler varrr" gibi zırvalıkları aklamayı gerektirmez. Bir müslümanın da bir yahudiye kötü diyecek yüzü yoktur aslen, ama müslümanda yüz ne gezer, arsız, utanmaz yüzsüz mahluklardır malum müslümanlar. 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, anibal yazdı:

Hacı, ermeniler kötüdür. Ateistler kötüdür. Aleviler kötüdür. Yahudiler kötüdür.....

Nerde biri azınlık ise, o kötüdür. Hele bu azınlığı kesip, öldürüp malını mülkünü falan gasp etmeyi aklına koymuşsan, ooooo, sular seller gibi kötülük akar o azınlıklardan artık.

Ve yahudiler her dönem, her yerde azınlık olmuştur. Bilmem, yeterince açık mı?

Yahudiler kötü müdür, elbette, bence tıpkı amsatan evladı olan müslümanlar gibi onlarda kötüdür. Ama bu "ahanda yahudiler dünyayı yönetiyovvv, aha aha bu haltın altında yahudiler varrr" gibi zırvalıkları aklamayı gerektirmez. Bir müslümanın da bir yahudiye kötü diyecek yüzü yoktur aslen, ama müslümanda yüz ne gezer, arsız, utanmaz yüzsüz mahluklardır malum müslümanlar. 

Yahudilerin oluşturduğu azınlıklar, diğer azınlıklardan çok farklıdır. Yahudiler bu konuda çok daha başarılıdırlar ve bu nedenden şüphe uyandırırlar ve diğer toplumlardan dışlanırlar.

Ayrıca Yahudiler Hristiyan toplumlarının düşmanlığını üstlerine çeken bir azınlık oluştururlar.

İlk ve en büyük düşmanları Hristiyanlıktır. Siz bakmayın judeo-christian yalanına.. Hristiyanlar bir anda Yahudi düşmanı kesilebilirler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...