Jump to content

Hz,SEMS SAPIGI ,ALLAHLA YATAKTA GÜRESMiS.LÜTFEN OKUYUN

Recommended Posts

14 dakika önce, HATEM yazdı:

Kafası Kırık Kolonbeyin İlk paylaşımındaki hakâretler küfürler ortada duruyor.
Ya beni banlayacaksınız ya da ben sizin bu mekânda her yerde haddinizi bildiririm.
Size Kro demiyorum, hayvândan aşağısınız dememe de gerek Bütün bunları zâten isbât ediyorum.

Sen eleştirileri yanıtlarken küfürlere dikkatleri çekerek onların arkasına sığınan bir ahlaksızsın.

Sen o küfürleri son harflerine kadar hak ediyorsun. Sen   bir Müslüman sapıksın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, haci yazdı:

Sen eleştirileri yanıtlarken küfürlere dikkatleri çekerek onların arkasına sığınan bir ahlaksızsın.

Sen o küfürleri son harflerine kadar hak ediyorsun. Sen   bir Müslüman sapıksın.

Ahlaksız sensin, Sen de fikir nâmusu olsa böyle boş boş konuşmassın. İthâmlarının içini doldurursun
Gücün yetiyorsa, Düşünce çapın yetiyorsa İslâma göre nerde sapıtmışım göster. Gösteremessen namussuzsun.

tarihinde HATEM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, HATEM yazdı:

Ağlaksız sensin, Sen de fikir nâmusu olsa böyle boş boş konuşmassın. İthâmlarının içini doldurursun

İthamlarım meydanda.. İçleri dolu.. İçlerinde senin sapıklığın var. Fikir namusu diye bir şey varsa sen namussuzsun. Senin fikirlerin sapık.

Merak eden senin iletilerini okur ve nasıl bir sapık olduğunu anlar.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, HATEM yazdı:

Neye göre sapığım,, Ateizme göre mi sapığım.?
İslâma göre mi sapık olduğumu düşünüyorsun? Ayarlarınız yine bozuldu, Ateist olduğunu unutmadın değil mi?

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, HATEM yazdı:

Neye göre sapığım,, Ateizme göre mi sapığım.?
İslâma göre mi sapık olduğumu düşünüyorsun? Ayarlarınız yine bozuldu, Ateist olduğunu unutmadın değil mi?

Temel olarak inançlarından dolayı sapıksın. Çünkü onlar çağdaş ahlak kavramları ile bağdaşmıyor.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, haci yazdı:

Temel olarak inançlarından dolayı sapıksın. Çünkü onlar çağdaş ahlak kavramları ile bağdaşmıyor.

Kurudun kaldın.
Beni neye dayanarak sapık kategorisine koyucan çok merâk ediyorum.
Işidle yaklaşık olarak aynı muhâkeme gücüne sâhipsiniz, enteresân.
Neye dayanarak infâz edicen merâk ediyorum.
Sana istediğin kadar vakit, yazılarımı araştır, gel iddiâlarını isbatla.
İsterseniz de banlayın, ezikliğinizin resmi olur.
İslâm ve Kur'ân konusunda size tek bir mes'elede yenilsem, burda bir gün bile durmam.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, HATEM yazdı:

Kurudun kaldın.
Beni neye dayanarak sapık kategorisine koyucan çok merâk ediyorum.
Işidle yaklaşık olarak aynı muhâkeme gücüne sâhipsiniz, enteresân.
Neye dayanarak infâz edicen merâk ediyorum.
Sana istediğin kadar vakit, yazılarımı araştır, gel iddiâlarını isbatla.
İsterseniz de banlayın, ezikliğinizin resmi olur.
İslâm ve Kur'ân konusunda size tek bir mes'elede yenilsem, burda bir gün bile durmam.

Benim seni yenmek gibi bir iddiam yok.

Senin savunduğun İslam çağ dışı yaşam tarzını empoze ettiği için sapıklıktır.

Hırsızların ellerini kesmek, kadınları dövmek, recm etmek sapkınlık değilse, sapkınlık nedir?

Senin pedofiliyi hemen reddetmemen de sapıklık olarak düşünülebilir.

Sitelerde Paylaş

HATEM

Bak ne yazmışsın....

Senin tartışmaları kazanman mümkün değil.  Çünkü biz gerçek İslam'ı senden çok daha iyi biliyoruz.

Seni her mes'elede yenmek bizim için sorun değil..

Ayrıca İslam'ın bir tür sapkınlık olduğunu bize sen bizzat kendin kanıtlıyorsun. Seni neden atalım ki?

Burada yazan Müslümanların çoğu eninde sonunda buradan ayrılmak zorunda kalmışlardır. Çoğu küfrederek ayrılmıştır.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, haci yazdı:

Senin pedofiliyi hemen reddetmemen de sapıklık olarak düşünülebilir.

Yazılanlar ortada, sende biraz anlama kusuru var yada "inançsızlık inancın" anlamana biraz perde oluyor bazen.
Sen bana sordun mu Pedofili sana göre sapıklık mı diye?
Tecâvüze Ölüm cezâsını inanç olarak benimsemiş kişi, pedofiliye onay mı verecek.

2 saat önce, haci yazdı:

Benim seni yenmek gibi bir iddiam yok.

sapık olduğumu, namussuz olduğumu, ahlâksız olduğumu isbatlama şansın yok ozaman. İthâmların sana dönecek, âfiyet olsun.

2 saat önce, haci yazdı:

Senin savunduğun İslam çağ dışı yaşam tarzını empoze ettiği için sapıklıktır.

İstersem taş devri yaşamını empoze ederim. Sen benim önerdiğim sistemi tecrübe ettin mi?
Benim Empoze ettiğim yaşam mı mutluluk getirecek, âdâlet getirecek yoksa senin çağ içi yaşamın mı insânlara mutluluk getirmiş, huzûr ve âdâlet getirmiş?
Neye göre karar veriyorsun? Benim empoze ettiğim sistemi tecrübe ettinde mi konuşuyorsun.
Ha evet Bir İmparatorluk tecrübemiz var,, Senin TC. nden her yönden daha iyi, daha âdil ve daha üstün. 300 sene geride olmasına rağmen yine daha üstün.

2 saat önce, haci yazdı:

Hırsızların ellerini kesmek, kadınları dövmek, recm etmek sapkınlık değilse, sapkınlık nedir?

Bu devirde devletin imkânları geniş. Devletin kasası para dolu. Hırsızlık sebebiyle halkın eli kesilmez.
Ama Bakan hırsızlık yaparsa elini keserim, .ötünü bile keserim. Osmanlı da Serdâr-ı Ekrem (Başbakan-başkomutan) savaşta başarasız olduğunda,

Mehmetçiği kırdırdığında pâdişah başını alıyordu. Osmanlı da sorumluluk ve yük devletteydi, Halk ise huzûr ve refâh içindeydi. Padişâhın halk üzerinde adlî bir otoritesi olamazdı.

Aklı başında hiçbir müslümân erkek kadınını dövmez. Tek eşli müslümân evliliklerin çoğunda aşk vardır. Müslümânların çoğu eşine hürmet eder.
Senin çağdaş sisteminde, kadına el kaldırmayı yasaklayan sisteminde, serkeşlik eden kadına ilaç gibi gelecek hafif dövme muamelesini uygulamassan,

boşanmaları artırırsın, bu sana göre başarı olabilir fakat doğu toplumlarının erkekleri kıskançtır.

Hafifçe dövmeyi kabul etmessin ama bunun netîcesi Kadını kurşunlamak veyâ delik deşik etmekle sonuçlandığı zamân, şapşal gibi yanlışın nerde olduğunu ararsın.

Ben devlet başkanı olsam, Recm cezâsını uygulamama hakkım var.

Maslahata göre istediğim zamân uygular istediğim zamânda yürürlükten kaldırırım. Kanunlaştırmama hakkım var.
Maslahata göre Toplumun durumunu ve caydırıcı özelliğini göz önüne alabilir, istediğim zamân yürürlüğe de sokabilirim.

Senin Empoze ettiğin çağdaş düzenin ne kolları ne kelleleri aldığını

Ne kadar insân yaktığını bi öğrenelim, Kaç insânın geleceğine beton döktüğünün bir analizini yapalım
konuya çalışalım ortaya koyalım bakalım, bi gör de ondan sonra kıyas yap istersen. 
İlginç bir örnek vereyim. Üç hafta önce Fethiye pazarındayım. Pazarcıyla derin sohbete girdim. Pazarcı köylü ârif (filozof) çıktı, Felsefî yorumlar ardı sıra geliyor.
Ben de el pençe divân dinliyorum.
En son şunu söyledi: "Şu pazar esnâfı Fethiyeli köylüleri görüyosun ya" dedi "Bunlara sorsan" dedi "Yüzde altmışı daha da çoğu ölmeyi ister" dedi. İlginç değil mi?
Senin Çağdaş sistemin batmış, senin haberin yok. 
Konuya sırf Dünyevi menfaat bakımından bakmakta yanlış. Siz ateist olduğunuz için başka türlü bakanmassınız ne yazık ki...

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, HATEM yazdı:

Yazılanlar ortada, sende biraz anlama kusuru var yada inançsızlık inancın anlamanı perde oluyor bazen.
Sen bana sordun mu Pedofili sana göre sapıklık mı diye?
Tecâvüze Ölüm cezâsını inanç olarak benimsemiş kişi, pedofiliye onay mı verecek.

sapık olduğumu, namussuz olduğumu, ahlâksız olduğumu isbatlama şansın yok ozaman.

İstersem taş devri yaşamını empoze ederim. Sen tecrübe ettin mi?
Benim Empoze ettiğim yaşam mı mutluluk getirecek, âdâlet getirecek yoksa senin çağ içi yaşamın mı insânlara mutluluk getirmiş, huzûr ve âdâlet getirmiş?
Neye göre karar veriyorsun? Benim empoze ettiğim sistemi tecrübe ettinde mi konuşuyorsun.
Ha evet Bir İmparatorluk tecrübemiz var,, Senin TC. nden her yönden daha iyi, daha âdil ve daha üstün. 300 sene geride olmasına rağmen yine daha üstün.

Bu devirde devletin imkânları geniş. Devletin kasası para dolu. Hırsızlık sebebiyle halkın eli kesilmez.
Ama Bakan hırsızlık yaparsa elini keserim, .ötünü bile keserim. Osmanlı da Serdâr-ı Ekrem (Başbakan-başkomutan) savaşta başarasız olduğunda,

Mehmetçiği kırdırdığında pâdişah başını alıyordu. Osmanlı da sorumluluk ve yük devletteydi, Halk ise huzûr ve refâh içindeydi. Padişâhın halk üzerinde adlî bir otoritesi olamazdı.

Aklı başında hiçbir müslümân erkek kadınını dövmez. Tek eşli müslümân evliliklerin çoğunda aşk vardır. Müslümânların çoğu eşine hürmet eder.
Senin çağdaş sisteminde, kadına el kaldırmayı yasaklayan sisteminde, serkeşlik eden kadına ilaç gibi gelecek hafif dövme muamelesini uygulamassan,

boşanmaları artırırsın, bu sana göre başarı olabilir fakat doğu toplumlarının erkekleri kıskançtır.

Hafifçe dövmeyi kabul etmessin ama bunun netîcesi Kadını kurşunlamak veyâ delik deşik etmekle sonuçlandığı zamân, şapşal gibi yanlışın nerde olduğunu ararsın

Ben devlet başkanı olsam, Recm cezâsını uygulamama hakkım var. Maslahata göre istediğim zamân uygular istediğim zamânda yürürlükten kaldırırım. Kanunlaştırmam.
Maslahata göre Toplumun durumunu ve caydırıcı özelliğini göz önüne alabilir, istediğim zamân yürürlüğe sokabilirim.

Senin Empoze ettiğin çağdaş düzenin ne kolları ne kelleleri aldığını ne kadar insânları yaktığını bi öğrenelim, Kaç insânın geleceğine beton döktüğünün bir analizini yapalım
konuya çalışalım ortaya koyalım bakalım, bi gör de ondan sonra kıyas yap istersen.
İlginç bir örnek vereyim. Üç hafta önce Fethiye pazarındayım. Pazarcıyla derin sohbete girdim. Pazarcı köylü ârif (filozof) çıktı, Felsefî yorumlar ardı sıra geliyor.
En son şunu söyledi: "Şu pazar esnâfı Fethiyeli köylüleri görüyosun ya" dedi "Bunlara sorsan" dedi "Yüzde altmışı daha da çoğu ölmeyi ister" dedi.
Senin Çağdaş sistemin batmış, senin haberin yok. 
Konuya sırf Dünyevi menfaat bakımından bakmakta yanlış. Siz ateist olduğunuz için başka türlü bakanmassınız.

Laf ebeliği ile sen kendini savunuyorsun. Aslında savunmaya çalıştığın sapık İslam... İslam'daki bu sapkınlığı görememen seni bizim hedefimiz yapıyor.

Sen yalancılık, ahlaksızlık ve namussuzlukla suclanınca bil ki asıl suçlanan sen değilsin.  O senin karakterinde simgelenen İslam. Biz seni şahsen tanımıyoruz. Senin inançsız halini görmedik. Belki inançsız bir yaşam tarzın da vardır. Bugünkü koşullarda olması gerekir. Biz ateistler için öyle bir sorun yok. Sen bizi yalancılık, ahlaksızlık ve namussuzlukla suçlayamazsın. Çünkü bizi  tanımadığın gibi, bizde inançsızlığa bağlı bir sapkınlığı gösteremezsin. İlkeleri olmadığı gibi bir dogma da olmayan ateizm için sapkınlıktır suçlaması yapman mümkün değil. İnançsızlık namussuzluk olamaz. Olması için her türlü inancın kesin olarak iyi ahlakı ve namusu simgelemesi gerekir. İnançlı olan sizler her türlü inancı iyi ahlak sahibi olmak için gerekli görmüyorsunuz. Örneğin sizin için Hinduizm de sapıklık, fareye ve maymuna tapmak da sapıklık. Başka bir deyişle biz ateistler seni ve senin gibileri ahlaksızlıkla suçlarken bazı delillere dayanıyoruz. Sizin öyle bir dayanağınız yok. Biz seni nedensiz suçlamıyoruz. Sen bizi nedensiz suçluyorsun. Neden olarak seni ahlaksızlıkla itham etmemizi gösteriyorsun. Biz ise senin İslam'ı savunma şeklini sorumlu tutuyoruz. Bu iletinde sen İslam'ı savunmaya çalışıyorsun. Bizce bu savunma yeterli değil. Çünkü bazı İslamsal ilkeleri sen de gereksiz buluyorsun.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, HATEM said:

Emeğim uçtu, 2 uzun cevap yazmıştım. Nasip değilmiş.

Boş ver, zaten saçmalamışsındır, hiç de büyük bir kayıp değil. Hem bu arada biz de saçma sapan bir yazı okumaktan kurtulmuş olduk. Gerçi ben şöyle bir bakıp geçiyorum da başkalarını bilemem. Bazıları acaba bu sefer neler yumurtlamış, neler saçmalamış diye okuyor olabilir.

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, HATEM yazdı:

Allah'ın izniyle Yine de Ben bir güzellik Yapacam Hz. Şems ve Mevlânâ hakkındaki en baştaki ilkel yazılarını, düzgün bir soru formatına çevirip cevap vereceğim.

Böyle bir söz vermiştim ama, kolonbeyin yazısı üzerinden bunu yapmanın çok külfetli olacağını gördüm.

Her satırda ortalama iki tâne maddî hatâ var.
Anlamsız cümleler, neye i'tirâz ettiği belli değil.
Hatâlara tashîh mi yapacam cevap mı verecem. Buna harcayacağım vakitlle kitap çıkartırım ben.
Bu sitede kalırsam VE/VEYÂ banlanmazssam Yine aynı konuları İnşAllah Kendi başlığımda derli toplu savunmasını yaparım. Sözümüzden dönmüş gibi olmayalım.
@sağduyu (sağKUYU) nun belki bin kere bas bas bağırdığı meşhur sorusuna nasipse yarın bakacağım.
Kısa cevap versek hiç anlama şansı yok. Uzun cevap versek devreler karışacak.
Anlamayacak ama soru cevâba değer.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Iste senin islamin ve sen:   Ayet:  Usunu kullanmayanin basina pislik yagdiririm.

-

DiN  AKIL  isi degil,NAKIL isidir.

Hatem iste senin islamin,bir ayette ne diyür öteki islami kuraldaysa tam tersi.

Simdi söyle,usumuzu yasamda kullanmayipda nerde kullanacaz.Tuvalette kullanacaz deyemezsin.Cünkü Islam orayada kural koymus.

Tuvalete sol ayakla girecen.

Su yoksa götünü

Götünü 3 tasla silecen.

Götünü sol elle yikiyacan.

Cikarkende sag ayahla cikacan.

Modern tuvalet kullanmiycan.

Firansizlarin ilkel tuvaletini kullanacan.Eskiden dindarlarimizin kullandigi tuvaletiki,götünü yikarken sular tasa degip üstüne basina sicrasin.Bu sicramada büyük sevap vardir gunahmünah yoktur.

Bizim köyde kapimizin önünden dere akardi.Mahallenin kadinlari bu derede bezlerini tabaklarini yikarlardi,

Bir gün 100metre yukarda kadinin biri cocugun boklu bezlerini yikarken baska bir kadinbizim evin önünde tabaklarini yikiyordu.

Kadina dedimki bak yukardaki kadin boklu bez yikiyor sdense burada tzabaklarini yikiyorsun.

Kadin dediki gecen gün hoca camide vazederken söyle dedi.

PiS bir su 40 cakiltasini atlarsa o su tertemiz olur.

Babam köyün imamligini yaptiydi 22 yil.

Tuvaletten cikinca elini sdanunla yikamaz duvara su döker toprak duvarda suyla elini temizledigini sanirdi.

Birgün Almanyadan köye geldik,kablara baktimki hepsi yag icerisinde.

Gidip dükkandan bulasik suyu alip geldim kablari eyice sabunladim kablari durulamadan anam eve geldi kablari köpük icinde görünce Uyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ola ne yaptun habu kablari PiSETTUN  kodun oraya demesinmi.

Dedim ana bunlari daha durulamadim.

Ama anam ortaligi yikti kablari pis ettin deye.

Bacanagim 25 yil imamlik yapip emekli oldu.

Karisi pisliginden bagirmadigi gün yoktur.

Sordum ona vaazlarinda hic temizlikten anlattinmi diye hayir dedi.

25 yilda birkere olsun temizlikten anlatmamis.

Cok önemli bir ayat.Peygamber evli bir GARIYI begenirse o gari hemen gocasindan otomatikman BOS olur demis arabin ALLAHI.Böyle ALLAHA inanilmazmi?

Bana galirsa bu ALLAH ayaksiz,elsiz,kolsuz,önsüz,arkasiz Allah gibi deyilde TIPKI bizim seklimizde bisi.

Sonra ayatin birinde bakin ne diyür ALLAH.Davetli olarak peygamberin evine gelirseniz.Yemegi yer yemez hemen evi terk edin.O size gidin diyemez güye demis mis mis ALLAH.

Eyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Mehemmet Allah senin KAHYANMI lütfen söyle.

Mehemmet habesistana ilticaya giderken sahabelerden bazilari birer ikiser garilarini vermisler Mehenmedeki,GURBET  ELDE  GARISIZ  KALMASIN.Bu durumda gelde peydgamber olma.

Dedeniz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...