Jump to content

İlk tanışma ve deneyimleriniz

Recommended Posts

Merhaba,

Şu anda resmi olarak "benimki" ya da "sevgilim" yahut "manitam" diyebileceğim birisi yok hayatımda. Sahiplenmek veya sahiplenilmek şu sıralar bana biraz ters geliyor. Aynı şekilde evlilik de... 

Genelde ilk talep karşı cinsten geldi bana hep, biraz şüpheci ve garantici olduğum için açılma konusunda pek açık değilim. (kaybetme ve yenilgi korkusu)

Hoşlandığım birisi olursa ama hep onun civarlarında bulunmaya özen gösteriyorum, bu sayede eğer onun da bana karşı benzer duyguları varsa hayatın normal akışı içerisinde bazı şeyler kendiliğinde gelişiyor zaten. Bunu kimse engelleyemez.

İlk tanıştığımda nasıl hissettiğim konusuna gelince; acayip heyecanlı ve titrek hissetmiştim. Konuşulan konular ise hep havadan sudan şeylerdi. Fakat bu konular ne kadar sıradan gibi gelse de kulağa hepsinin belirli bir amaca, belirli soruların cevaplarını almaya yönelik olduğu besbelliydi.

Tanışmak istediğim insanın civarlarında bulunmaya özen gösteriyorum. Tanrının planını kolaylaştırmak için sadece...

Ya sen? Peki sen? 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Spud yazdı:

Merhaba,

Şu anda resmi olarak "benimki" ya da "sevgilim" yahut "manitam" diyebileceğim birisi yok hayatımda. Sahiplenmek veya sahiplenilmek şu sıralar bana biraz ters geliyor. Aynı şekilde evlilik de... 

Genelde ilk talep karşı cinsten geldi bana hep, biraz şüpheci ve garantici olduğum için açılma konusunda pek açık değilim. (kaybetme ve yenilgi korkusu)

Hoşlandığım birisi olursa ama hep onun civarlarında bulunmaya özen gösteriyorum, bu sayede eğer onun da bana karşı benzer duyguları varsa hayatın normal akışı içerisinde bazı şeyler kendiliğinde gelişiyor zaten. Bunu kimse engelleyemez.

İlk tanıştığımda nasıl hissettiğim konusuna gelince; acayip heyecanlı ve titrek hissetmiştim. Konuşulan konular ise hep havadan sudan şeylerdi. Fakat bu konular ne kadar sıradan gibi gelse de kulağa hepsinin belirli bir amaca, belirli soruların cevaplarını almaya yönelik olduğu besbelliydi.

Tanışmak istediğim insanın civarlarında bulunmaya özen gösteriyorum. Tanrının planını kolaylaştırmak için sadece...

Ya sen? Peki sen? 

Teşekkür ederim.

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, adalet123 yazdı:

Çapkın birisimiydiniz gençliğinizde?

Hayır, hayatımda hiç çapkınlık olmadı, daha önce hiç diyaloğum olmayan kızı sokak ortsında aniden öpmek ilk ve son refleksimdi.

Zanedersem 15-16 yaşındaydım, bir kızı öpmenin nasıl bir duygu olduğunu belki merak etmişimdir ya da o an içimden öyle gelmiştir, bilemiyorum.

Kızı öpene kadar bir şey yoktu, öptükten sonra cinsel damarlarım kabarmaya başladı, belki de kızın naz edişi, utanması itici bir rol oynamış olabilir. Çünkü o hareketimin kötü sonuçları da olabilirdi, kız bağırabilirdi veya çevredekiler müdahale edebilirdi, ya da ailesi farklı tepki gösterebilirdi, şansıma öyle bir sorun olmadı

Ancak şöyle bir faydası oldu, insanları birbirinden saklayan, cinsler arasında arkadaşlıkları kısıtlayan,, insanların ve cinslerin birbirini anlamasına engel olan inançların ne kadar yanlış yaptıklarını o yaşta anlamama vesile oldu.

Örneğin yine o sıralarda bir kaç kızla evin önünde oturup sohbet ediyorduk, kızın biri "Penisine bakabilir miyim, nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum" dedi.

Başka çocuk olsa aklından bir sürü pislik geçerdi, ne kadar olgunmuşum ki, bunu gayet normal karşılamıştım, çünkü cinslerin birbirini tanıma isteği son derece olağan bir şeydir. Lakin bu ülkenin yarısı yobaz, diğer yarısını da etkiliyorlar, gelişmekte olan gençler bu konularda ciddi derecede baskı hissediyorlar, birbirlerini tanımadan gençlik bitmiş oluyor.

Aslında bu inanç baskısı öyle basit bir olay değil, bizleri bu forumlara getiren nedenlerden biri de din baskılarına duyulan tepkinin sonucudur.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...