Jump to content

Kadir Mısıroğlu hayatını kaybetti

Recommended Posts

30 minutes ago, sahin3 said:

Ben mi yaktım? Hayatımda yüzyüze kavgadan başka kimseye zarar vermedim. Ufak tefek geçmişte hatalarım olmuştur. Ama kesinlikle hiç bir insanın yaşam hakkına tecavüz etmedim. O yapanların ve cezasız bırakanların ayıbıdır. 

Kaç yüz bin insan öldürdü senin sistemin oturup sana bunun hesabını kitabını cetvelini çıkarayım? 

Siz bırakın fesli şahsıda hapishanede insanları yakan ecev'it hükümetini aklayında görelim uluslararası arenada.. Hadi oradan..

Sen akp'li gurbetçi tiplerdensin değil mi?

Sitelerde Paylaş

Cevap veremeyen sensin ahmak,

Provakasoyana maruz kalan insan yığınları her türlü fiile duygularına yenilerek yeltenebilir. Can ve mal güvenliğinde kusursuz sorumlu devletin makamlarıdır. Sen bu kafa ve mantıkla kütük geldin- kütük gideceksin..

Sitelerde Paylaş
On 07.05.2019 at 12:18, sahin3 said:

Cevap veremeyen sensin ahmak,

Provakasoyana maruz kalan insan yığınları her türlü fiile duygularına yenilerek yeltenebilir. Can ve mal güvenliğinde kusursuz sorumlu devletin makamlarıdır. Sen bu kafa ve mantıkla kütük geldin- kütük gideceksin..

Provoke edilip duygularına yenilmelerini sağlayan nedenleri neden hiç hesaba katmıyorsun? Bu insanlar neden provoke edilip insan yakmaya gidecek kadar insanlıktan çıkmaya bu kadar yatkın? İnsanları böyle insanlıktan çıkaran zihniyete hiç toz kondurmuyorsun, o zihniyetten başka her şeyi suçluyorsun arap kıçı yalayıcısı. Kendi oğlunu bile kesmeye kalkan bir deliyi kutsayan zihniyetten ne beklenir ki?

Sitelerde Paylaş
8 hours ago, sahin3 said:

Akranlarınla gidip kumdan kale yapmaca oynasana sen..

İllede soru sormaca oynıycam diyor, yetişkin bulmacası çözecem diyorsan..

Bu sorularını e-devlet den, devlete soracaksın.. 

Devlet dediğin yapıda da senin gibiler yok mu sanıyorsun? Bu devleti bu hale getirenler de senin gibi arap dinine köle olmuşlar oldukça ha devlete sormuşum ha sana, ne fark ediyor? Sanki bu ülkeyi yönetenler senin zihniyetinden değilmiş gibi bir de devlete soracaksın diyorsun. Sen kendine benzeyeni seçiyorsun, seçilen de sana benziyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...