Jump to content

Türk askerleni tayyip öldürtüyor

Recommended Posts

Türk askerlerini tayyibin öldürttüğüne dair bir sürü veri bulunuyor, aklıma gelen şimdilik bunlar.

En sağlam veri budur.
-Tayyip ne zaman bir şeyler kaybetse hemen Türk askerlerinin cenazesi gelmeye başlıyor ve seçim yenileniyor.

-Tayyip kaybının arkasından gelen öldürülen askerlerin özellikle ülkücü, yobaz çevreden olmaları tesadüf olamaz. Asker aileleri Kılıçdaroğlunun başsağlığını kabul etmiyor, yumrukluyor ve saldırıyorlar.
Ayrıca askerler öldürülmeden önce Kılıçdaroğlunu cenazeevine sokmayın diye fetvaları da bulunuyor.

Aklıma başka veriler geldikçe ekleyeceğim.

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Türk askerlerini tayyibin öldürttüğüne dair bir sürü veri bulunuyor, aklıma gelen şimdilik bunlar.

En sağlam veri budur.
-Tayyip ne zaman bir şeyler kaybetse hemen Türk askerlerinin cenazesi gelmeye başlıyor ve seçim yenileniyor.

-Tayyip kaybının arkasından gelen öldürülen askerlerin özellikle ülkücü, yobaz çevreden olmaları tesadüf olamaz. Asker aileleri Kılıçdaroğlunun başsağlığını kabul etmiyor, yumrukluyor ve saldırıyorlar.
Ayrıca askerler öldürülmeden önce Kılıçdaroğlunu cenazeevine sokmayın diye fetvaları da bulunuyor.

Askerleri kimlere nerede ve nasıl öldürtüyor?

tarihinde inanır tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Terör kounusu türkiyede Tayyipe has bir konu değil. PKK üzerinden kimler terfi almadı ki, kimler ihaleler kapmadı ki , kimler hükümet devirip hükümet kurmadı ki , kimler çaldıkları paraların üzerini örtmedi ki..

Türkiyede terör bu  yüzden bitmiyor çünkü devleti yönetenlerin ihtiyacı var. Ne zaman kriz olsa , ne zaman halk isyan bayrağı çekecek olsa ne zaman birilerinin pislikleri dışarı taşmaya başlasa  hemen sınırda operasyon haberleri arka arkaya geliyor.  Son 40 yıldır böyle olmuş zaten.

Bu ülkede halkı yontmanın üç yolu var

1- Atatürk-çü lük

2-Din-ci lik

3- Terörizm

Sitelerde Paylaş

Tayyip her şeye benim benim benim demesini seviyor, benim milletim, benim gençliğim, benim polisim, benim askerim...

Bu adam 60 sene boyunca TSKyı düşman, Türk askerini de kelle olarak bildi. Ordunun başına kelek Hulusi geçti diye askerleri sevmeye umursamaya başlayacak değil.

Bu adama 1 dilek hakkı verilse kendinden olmayan herkesi yok etmeyi seçer. Anadolu köylüsünün garip evlatları zerre kadar umrunda değil ki...

Sitelerde Paylaş

AKP İstanbul seçimini tekrar alabilmek için HDP ve Apo ile pazarlıklara devam ediyo. Ultra vatansever Çubuk köylüleri buna da tepki gösterir mi acep...keh keh

Bu adamlar seçimle gitmez. İç savaş çıkarırlar. Maalesef ultra salak, cahil bir milletimiz var, onlara güvenleri tam. Benim de tam.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, bilgivehis yazdı:

En sağlam veri budur.

Önemli bir konuya değindiğiniz için, teşekkür ederim hocam.

Ancak bu saydığınız ve benim de katıldığım örnekler,tayyibi suçlamak için yeterli değil.

Keşke elimizde somut veriler olsaydı.

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, adalet123 yazdı:

Keşke elimizde somut veriler olsaydı.

Elimizde somut veri çok da sorun tayyip değil, onun güttüğü sürü var ya, ona fırsatı veren o sürünün zihniyeti sorun olan.

O zihniyet tayyip pkk ile masaya oturduğunda sesi çıkmaz ama kılıçdar yasal bir partiyle olsun hain ilan ederler.

Bu asalak sürülerinin zihniyeti değişmediği müddetçe devletin başındakiler daha çok Türk askeri öldürür, işin trajikomik yanı ise kendi cellatlarına oy vermeleridir.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, bilgivehis yazdı:

En sağlam veri budur.

1920 model komplo teorileri; gericilik- yobazlık... Fetöyü devlete tayyip mi soktu?? Kininiz doğru dürüst analiz yapmanızı engelliyor.

tarihinde sahin3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, inanır yazdı:

Askerleri kimlere nerede ve nasıl öldürtüyor?

3 saat önce, bilgivehis yazdı:

Elimizde somut veri çok da sorun tayyip değil, onun güttüğü sürü var ya, ona fırsatı veren o sürünün zihniyeti sorun olan.

O zihniyet tayyip pkk ile masaya oturduğunda sesi çıkmaz ama kılıçdar yasal bir partiyle olsun hain ilan ederler.

Bu asalak sürülerinin zihniyeti değişmediği müddetçe devletin başındakiler daha çok Türk askeri öldürür, işin trajikomik yanı ise kendi cellatlarına oy vermeleridir.

Elinde somut verilerin  varsa soruma cevap versene.

Tayyip erdoğan Askerleri kimlere nerede ve nasıl öldürtüyor?

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, bilgivehis yazdı:

İşte nedenlerini söylemişiz, nasıl öldürttüğünü kimlere yaptırdığını da sen bul.

Başlığında "Türk askerlerini  Tayyip öldürtüyor." demişsin.

Yazdıkların neden değil siyasette milliyetçiliği dini kullanma olur.

Arasında çok fark var.

Tayyip askerleri öldürtüyor denilince  tayyibe bağlı  askerleri öldüren  silahlı örgüt olması gerekir.

Bunu yazmadığın sürece  iftira atmakla suçlanırsın.

Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, inanır yazdı:

Hdpli parti yöneticileri hapise atıldığı için.

Belediye araçları ile hendek kazanlar akpliler mi?

HDP’li parti yöneticileri 2016 da hapise atıldı. Sen birşey biliyormusun? Bence bilmiyorsun.

95689854-8693-425C-8CFF-68E966EA93BD.jpeg

tarihinde Abdülmalik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, inanır yazdı:

Bunu yazmadığın sürece  iftira atmakla suçlanırsın.

Sence İsrail insan öldürüyor mu, ya da ABD veya Işid, bunların insan öldürdüğünü görmediysen, medya yalan yazıyordur, değil mi?

Sana verileri gösterdik, o verilerle bir fikir yürütemiyorsn bu senin zaafın, evet bu veriler Türk askerini bizzat tayyibin öldürdüğüne kanıttır.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Abdülmalik yazdı:

HDP’li parti yöneticileri 2016 da hapise atıldı. Sen birşey biliyormusun? Bence bilmiyorsun.

95689854-8693-425C-8CFF-68E966EA93BD.jpeg

Suç için somut  delil lazım.

Bütün partiler kurulurken Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı kalacağını  söyleyerek kuruluyor.

Yalan yere yemin ederseler böyle sonuçlar çıkması normal.

Seçilince dokunulmazlık kazanıyorlar.

Hiçbir parti dokunulmazlık kalksın demiyor.

Shp chp gibi parti içine pkklı yerleştirmiyorlar sonuçta.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, bilgivehis yazdı:

Hendek kazmalarına karışılmasın diye valilere emir gönderen tayyipdi, sırf oy için bunu yapana neden sesiniz çıkmaz, bu kadar mı gevşeksiniz.

Hendek kazanlara emir verseydi pkklılara karşı eylemde bulunmazdı.

Bir saat önce, bilgivehis yazdı:

Sence İsrail insan öldürüyor mu, ya da ABD veya Işid, bunların insan öldürdüğünü görmediysen, medya yalan yazıyordur, değil mi?

Sana verileri gösterdik, o verilerle bir fikir yürütemiyorsn bu senin zaafın, evet bu veriler Türk askerini bizzat tayyibin öldürdüğüne kanıttır.

İsrail abd insan öldürüyor ama düşmanlarını öldürüyor.

israil abd kendi askerini öldürüyor demiyorsun.

Her savaşta asker ölür.

Yanlış dava için ölüyorlar deseydin birşey demezdim.

Dediğin direk Türk askerini öldürüyor.Bunu pkklılarda diyor.Bizimle çatışmayın askeriniz ölür diye.

Verdiğin delil sadece şehit cenazelerine katılması.Ne dediğin belli değil senin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...