Jump to content

Thh ye başvuruda bulunmak istiyorum

Recommended Posts

Merhaba dün telefon hattına tl yükledim.Pakitimin yenilendiğini düşündüm çünkü tarife detaylarımla ilgili sms aldım.Daha sonra internete girince Avantajlı internet kapsamında 3 saat 250 mb internet için 5 tl hattımdan kesildi.

Ben sırf 3 saat için t tl ödemek zorunda mıyım?

Bu kanunen yasal mı?  

Sitelerde Paylaş
14 minutes ago, adalet123 said:

@anibal bu konuda bilgin var mı? 

Müneccim miyim ben, nerden bileyim?

Ama bu gibi konularda, şu genel geçer kaidedir, kitabına uydurmadan öyle işler yapmaz bunlar. Yani, onlar öyle diyorsa, öyledir. 

Bu gibi konular diyorum, bu başka konular içinde öyle olacağı anlamına gelmez. 

Sitelerde Paylaş
On 09.05.2019 at 13:51, adalet123 yazdı:

Merhaba dün telefon hattına tl yükledim.Pakitimin yenilendiğini düşündüm çünkü tarife detaylarımla ilgili sms aldım.Daha sonra internete girince Avantajlı internet kapsamında 3 saat 250 mb internet için 5 tl hattımdan kesildi.

Ben sırf 3 saat için t tl ödemek zorunda mıyım?

Bu kanunen yasal mı?  

tuzak bu dikkatli olunuz, aynı olay benım başımada geldi, artık telefon kullamıyorum leptop kullanıyorum..her yer sahtekar dolu.

her yöne 500 dakıka hediye ve 2 gb int. hediye verildi diyor ama yüklenmiyor... 

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, karamsarhuman said:

tuzak bu dikkatli olunuz, aynı olay benım başımada geldi, artık telefon kullamıyorum leptop kullanıyorum..her yer sahtekar dolu.

her yöne 500 dakıka hediye ve 2 gb int. hediye verildi diyor ama yüklenmiyor... 

Büyük ihtimalle, Turkcell dir o. Arap malından, üçkağıt, yalan dolandan başka bir şey çıkar mı?

Vodafone'dan böyle mesaj geldi mi, hediyesi o anda kullanılır oluyor. Tarifen bitecekse, hangi saatte biteceği falan belirtilerek geliyor. 

Arap işi olan herşeyden ırak olmak, menfaatiniz icabıdır, bir tavsiye.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...