Jump to content

İslam arap emperyalizmidir.

Recommended Posts

İslam, dünyada en sinsi kültür ve din emperyalizmidir.

Türkler, Arap olmayan diğer Müslüman ülkelere göre kısmen şanslı sayılır, onlar kadar İslama bağlı değillerdir ve az-buçuk da olsa kendi kültüründen bir şeyler kalmıştır.

Hatta Arap olmayan Müslüman ülkeler İslam yüzünden kendi kültürünü oluşturamamış, tamamen Arap milliyeti ve kültürü üzerine şekillenmiştir.

Türklerin kültürü yüzde seksen Arap kültürü, yüzde on Avrupa-İngiltere kültürü, yüzde on karışıktır.

Bugün milliyetçi Türkler "ben Türküm" dediğinde aslında yüzde seksen Arabım dediğinin farkında dahi değil.

Neredeyse bütün yaşam biçimi İslam üzerine olan bir Türk, İslam kurallarının dışına çıkamıyorsa Türk olmuyor, asimile olmuş, Araplaşmış bir melez oluyor.

Sitelerde Paylaş

Bu konuda basit örnekler verelim, konu daha anlaşılır olsun.

Şimdi bu Arab’ın cennetine girebilmek için ne yapmak lazım?

-Arap gibi giyinmek şart, çöl bedevisi giysilerini hazırlayın.

-Arapça öğrenmek şart, çünkü putları diğer dilleri anlamıyor.

-Hacca gidip Araplara para kazandırmanız şart, gitmezseniz cennet yok. Zaman ve mekandan münezzeh dedikleri putları nedense evini Arap topraklarına yapmış.

-Arap gibi yiyecek, Arap gibi içeceksiniz, solağa bile sağ elle yedireceksin, ayakta yemek yok, Arapların sevdiği yiyecekleri sofranda bulunduracaksın.

-Arap gibi düşüneceksin, kendi başına karar almak yok. Herhangi bir sorunda, açacaksın Arap külliyatını, cevabı orada arayacaksın.

-Tuvaletini bile Arap gibi yapacaksın.

-Yetmez..Bir de bu kültürü yayabilmek için cihat edeceksin, canını vereceksin.

Sitelerde Paylaş

Okulda hala neden arap alfabesi kaldırıldı diye Atatürk'e laf söyleyenler var. Lan aptallar neymiş, Atatürk pislikmiş, amacı ülkeyi kurandan uzaklaştırmakmış zaten zamanında ezanı da Türkçe yapmış falan. Böyle düşünen aptallar, telefonu arapçaya ayarlasın ve bir gün kullanmayı denesin. Sağdan sola yazılan arapça teknoloji ile uyumlu değil. Youtube'da hiç arapça bir yorum gördünüz mü bilmiyorum ama gördüyseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Arapça yazı sağda, yanına latin alfabesiyle bir şey yazıldığında soluna doğru uzamaya başlıyor karma karışık bir şey oluyor ve okunamaz halr geliyor. Aynı şey uygulamalar için de geçerli bazı arapça destekli uygulamalarda arayüz hataları çıkıyor. Latin alfabesi Atatürk'ün bu ülkeye yaptığı en iyi seylerden biri. Ruslar bile bazı sitelerini kolaylığı yüzünden Kirilden Latin alfabesine çeviriyor bizim Türkler hala arap alfabesi için ölüyor.Kuran ve ezan da Türkçe olsa eminim bu kadar müslüman kalmazdı. Anlamadığım şey şu, arapça bilmiyorlar sadece okuyabiliyorlar ama nasıl iman ediyorlar? Bunlar anlamadığı şeyleri okuyor, sonra hoca "Burada böyle yazıyor bak kuran ne güzel." diye kandırıyor, bunlar da millete dindarlık yapıyor. Kendi dilinde kuran okumamış, kuranda gerçekten ne yazdığını bilmeyen insanlar bana dindarlık yapınca hayattan soğuyorum. Keşke din de Türkçe olsaydı. Kendi milletinden gurur duyamamak ne biçim bir durum? Türk olduğumla gurur duyamıyorum çünkü artık Türk ne demek bilmiyorum, tek bildiğim arap emperyalizminin etkisiyle kimliğini kaybetmiş bir toplum. Avrupalılar Türklerin hala arapça konuştuğunu develere bindiğini falan sanıyor. En azından turizm var da azıcık bir şeyler öğreniyorlar o da olmasa bizi arap sanıcaklar.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Abdülmalik yazdı:

-Tuvaletini bile Arap gibi yapacaksın.

bu nasıl oluyor? biraz açarmısın? tuvalette namazmı kılıyorlar? yada zıçarken ve ıkınırken ya allahmı? diyorlar.   :0_80cbc_37a71a73_L:

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

bu nasıl oluyor? biraz açarmısın? tuvalette namazmı kılıyorlar? yada zıçarken ve ıkınırken ya allahmı? diyorlar.   :0_80cbc_37a71a73_L:

Nasıl bilmezsin bunları, Arap gibi sıçacaksın. Yoksa Arab’ın cennetine almazlar seni.

TUVALET ADABI

ALLAH'ım! Pislikten ve habis yaratıklardan Sana sığınırım. (Buhari)

Allah'ım! Beni affet. (Ebu Davut)

Nimetin lezzetini bana tattıran, onun kuvvetini bende bırakıp, eziyetini benden gideren Allah'a hamd olsun. (Dua Mecmuası)

BAŞ ÖRTÜLÜ OLMALIDIR

ALLAH Rasulü (asm) tuvalete girdiğinde başını örterdi. (Ramuz el-Ehadis)

İDRAR SIKIŞIKLIĞI İLE NAMAZ KILMAK SAKINCALIDIR

Sizden biriniz tuvalete gitmek isterse, namaza da kamet getirilmiş olsa bile o kimse önce tuvalete gitsin. (Ramuz el- Ehadis)

TUVALETE GİRERKEN YÜZÜK ÇIKARILIR

Enes İbnu Malik (ra) anlatıyor: "Rasulullah (asm) tuvalete girince yüzüğünü çıkartırdı." (Ebu Davud) (Açıklama: Bu kural, sadece, üzerinde "ALLAH" lafzı veya ayet-hadis, mukaddes lafız içeren, üzeri yazılı yüzükler içindir.)

TUVALET SIRASINDA KONUŞMAK VE SELAMLAŞMAK SAKINCALIDIR

Abdullah İbnu Ömer (ra) anlatıyor: "Rasulullah tuvaletini yaparken biri O'na selam verdi. Ancak, Rasulullah (asm) selamı almadı. (Müslim) (Ebu Davud'un devamı)  Sonra o adama “ben temiz değilken Allah'ı zikretmeyi uygun bulmadım" diyerek özür beyan etti.

İDRARI AYAKTA YAPMAK SAKINCALIDIR 

Ömer ibnu Hattab (ra) anlatıyor: "Ben ayakta abdest bozarken Rasulullah (asm) beni gördü ve "Ey Ömer! Ayakta akıtma" buyurdu. (Tirmizi) (Açıklama: fakat bazı âlimler, Hz. Huzeyfe'den aktarılan "ben Rasulullah'ı (asm) ayakta idrarını yaparken gördüm" hadisine dayanarak, sıçrama ihtimali bulunmayan yerlerde ayakta da yapmanın bir sakıncası olmayacağını değerlendirmişlerdir). (Mevahib-i Ledunniye)

AÇIK ARAZİDE BİR TÜMSEK, SÜTRE ARANMALI

Kim kuytu bir yer bulamazsa, hiç olmazsa kum, taş gibi bir şeylerden bir tümsek yapıp onun arkasına geçsin. (Ebu Davud)

AÇIK ARAZİDE İSE ÖNCE TOPRAK KABARTILMALI

ALLAH Rasulü (asm) zemini sert olan bir yerde küçük abdest yapmak istediğinde önce toprağı bir ağaç parçası ile kabartırdı. (Ramuz el-Ehadis)

TUVALET YAPILMASI SAKINCALI OLAN ÜÇ YER 

Lanete sebep olan üç yere abdest bozmaktan kaçının: Su yollarına, işlek yollara ve gölgeliklere. (Ebu Davud)

HAŞARAT DELİKLERİNE İDRAR YAPMAK SAKINCALIDIR 

Abdullah İbnu Sercis ra) anlatıyor: "Rasulullah (asm) yer üzerindeki haşarat deliklerine akıtmayı yasakladı." (Ebu  Davud)

DURGUN SUYA İDRAR YAPILMAZ

Sakın sizden kimse, durgun suya akıtmasın, daha sonra onda yıkanır. (Buhari)

AKARSUYA İDRAR YAPILMAZ 

Cebir İbnu Abdullah (ra) anlatıyor: "Rasulullah (asm) akarsuya küçük su dökmeyi yasakladı." (Müslim)

TUVALETİN ÖN VE ARKASI KIBLEYE DÖNÜK OLMAMALIDIR 

Tuvalete gittiğiniz zaman, kıbleye ne önünüzü ne de arkanızı dönmeyin. Yüzünüzü doğuya ve batıya döndürün.  (Buhari)

Bir kimse, tuvalette iken kıbleye önünü ve arkasını dönmezse, ona bir sevap yazılır ve bir günahı silinir. (Taberani)

EVDE İDRAR BIRAKILMAZ

Evde kab içinde idrar bırakılmasın. Zira melekler böyle olan odaya girmez. (Ramuzel-Ehadis)

BANYO VE TUVALETTE ABDEST ALMAK SAKINCALIDIR

İdrar yaptığınız tuvalette abdest almayın. Zira mü'minin abdest suyu sevapları ile birlikte mizana girer. (Ramuz el- Ehadis)

Sizden biri yıkanacağı yerde idrarını yapıp ta sonra gusül veya abdest almasın. Zira bütün vesveseler bundandır. (Ramuz el-Ehadis)

İÇ ÇAMAŞIRI BİRAZ SUYLA ISLATILIR 

Cebrail (as) bana abdesti öğretti. Bu arada bana abdestten sonra çıkacak idrar sızıntısının neden olacağı vesveseyi önlemek için çamaşırıma su serpmemi emretti. (İbn Mace)

Sitelerde Paylaş

Büyük islam alimi imam gazali'nin kimya-i saadet kitabında geçen müslüman nasıl sıçar bilgisi;

helaya girerken sol ayakla, çıkarken sağ ayakla başlamalıdır. 
üzerine allahu tealanın ismi yazılı hiçbir şeyi açıkta bırakmamalıdır. 
başı açık helaya girmemelidir. 
helaya girerken şu duayı okumalıdır "maddi ve manevi pisliklerden ve şeytandan allaha sığınırım". 
çıkarken de "yarayışlı maddeleri alıkoyup yaramayanları benden uzaklaştırmak lütfunu bahşeden allaha hamd ederim". 
temizlenme işine gelince, üç kerpiç parçasını yahut düzeltilmiş üç taşı büyük abdestten önce alır. kaza-yı hacet (sıçmak) bitince sol eliyle alır ve necaset (kirli) olmayan yerden başlayıp necaset olan yere sürer ve orada dondurur ve necaseti bulaştırmadan kaldırır. böylece üç taşı kullanır. 
eğer temizlenmezse iki taş daha kullanır. böylece kullanılan taş sayısının tek olmasına dikkat eder. sonra düz bir taşı sag eline alır, zekerini (erkeklik organını) sol eliyle tutar, o taş üzerine üç defa sürer, yahut duvara üç ayrı yere sürer. sol eli hareket eder sağ eli değil. fakat en iyisi taştan sonra su ile de yıkanmaktır. suyu kullanmak istediği zaman sağ eliyle su döker sol eliyle temizlenir. hiç necaset kalmadığını anlayıncaya kadar devam eder. bunun gibi küçük abdestten sonra temizlenirken, elini üç defa zekerin altına koyup sallar ve üç adım yürür, üç defa öksürür. bundan daha fazla kendine eziyet vermemelidir. yoksa şüpheye vesveseye düşer. 

Kısacası bu psikopat din, sizi en mahrem zamanlarınızda, tuvalette, yatak odasında... bile rahat bırakmaz, ne yapılacağını, deli saçması ritüellerini size dayatır..  

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Ebu Kafir yazdı:

Büyük islam alimi imam gazali'nin kimya-i saadet kitabında geçen müslüman nasıl sıçar bilgisi;

helaya girerken sol ayakla, çıkarken sağ ayakla başlamalıdır. 
üzerine allahu tealanın ismi yazılı hiçbir şeyi açıkta bırakmamalıdır. 
başı açık helaya girmemelidir. 
helaya girerken şu duayı okumalıdır "maddi ve manevi pisliklerden ve şeytandan allaha sığınırım". 
çıkarken de "yarayışlı maddeleri alıkoyup yaramayanları benden uzaklaştırmak lütfunu bahşeden allaha hamd ederim". 
temizlenme işine gelince, üç kerpiç parçasını yahut düzeltilmiş üç taşı büyük abdestten önce alır. kaza-yı hacet (sıçmak) bitince sol eliyle alır ve necaset (kirli) olmayan yerden başlayıp necaset olan yere sürer ve orada dondurur ve necaseti bulaştırmadan kaldırır. böylece üç taşı kullanır. 
eğer temizlenmezse iki taş daha kullanır. böylece kullanılan taş sayısının tek olmasına dikkat eder. sonra düz bir taşı sag eline alır, zekerini (erkeklik organını) sol eliyle tutar, o taş üzerine üç defa sürer, yahut duvara üç ayrı yere sürer. sol eli hareket eder sağ eli değil. fakat en iyisi taştan sonra su ile de yıkanmaktır. suyu kullanmak istediği zaman sağ eliyle su döker sol eliyle temizlenir. hiç necaset kalmadığını anlayıncaya kadar devam eder. bunun gibi küçük abdestten sonra temizlenirken, elini üç defa zekerin altına koyup sallar ve üç adım yürür, üç defa öksürür. bundan daha fazla kendine eziyet vermemelidir. yoksa şüpheye vesveseye düşer. 

Kısacası bu psikopat din, sizi en mahrem zamanlarınızda, tuvalette, yatak odasında... bile rahat bırakmaz, ne yapılacağını, deli saçması ritüellerini size dayatır..  

Mastürbasyon günah diyen allah, her tuvalete girdiğinizde penisinizi taşa sürtün diyor. Yok popomuza taş sürecekmişiz (o kadar ilkel ki tuvalet kağıdından haberi yok), sol elle penisi tutup taşa duvara sürtecekmişiz, sıçarken af dileyecekmişiz. Sırada ne var?

Sitelerde Paylaş

Atatürk' ün dağlara gölgesi niye düşer diye düşünürdüm.yani şeriat yanlısı bir müslüman iken.Atatürk şeriatı ,halifeliği,arap harflerini kaldırmış.Allah niye böyle bir şeye izin verdi derdim.

(Ardahan -Damal 'da ki Atatürk silüetinden bahsediyorum) 

gözümle gördüğüm,bildiğim doğa üstü olaylardan dolayı metafiziğe inanırım..dağlarda ki Atatürk Silüeti de bu bakımdan  zihnimi kurcalayan bir konuydu.

Dağlar Tevrat 'da çok önemsenir.Tanrı dağları,Sina dağı,Tanrı Yahve' nin üzerine indiği kutsal dağ gibi...

Kuran' da tam tersi dağlar aşağılanır ; dağlara boyun eğdirdik,dağlar secde eder,Kuran bir dağa inseydi o dağ paramparça olurdu(Yahve inmiş paramparça olmamış ama parçalanması için Kuranın inmesi yeterli) ,emaneti dağlara teklif ettikte kabul etmedi(isyankar dağ) ,kıyamet koptuğunda dağlar ufalanıp toz olacak,renkli pamuk gibi olacak..gibi.

Kuranın  aşağıladığı dağların,şeriatı,halifeliği kaldıran Atatürk' e şahitlik etmesi  anlamlı.

Tevrat' ın Tanrı'sı  Yahve nasıl Sina Dağı' na indiyse ,Atatürk 'te dağa inmiş .

sanki Atatürk Yahve' nin hoşuna giden bir şey yapmış ve dağlar şahidi olup kendisini yüceltmiş,kendiside dağları yüceltmiş.tıpkı Yahve gibi.

(Kuranda ki kıssada  Tuva vadisinde Allah ile konuşan Musa' nın "Allah' ım bana kendini göster,seni görmek istiyorum " demesiyle ,Allah' ın tecelli edip parçaladığı dağ  Tevrat' da ki kıssada Yahve' nin üzerine indiği Sina dağı olmalı. Allah ,Yahve' nin kutsallaştırdığı dağı parçalayarak hakimiyeti ele geçirdiğini sembolize ediyor,bana göre .)

Sitelerde Paylaş
On 10.05.2019 at 11:17, karamsarhuman yazdı:

islam-arap-emperyalizmidir_1429003.jpg

Yılmaz Özdil' e göre ikinci dünya savaşında almanyadan hitler zulmünden kaçan ne kadar aydın prof. varsa Türkiya' ya gelip üni açmış.

Yani bu veriye göre Türkiye Avrupanın ilerisinde üretimci bir ülke olması gerekiyor iken, şu mevcut durum neyin nesidir? Ne oldu 70 senedir avrupanın zengin, süpergücü idikte, 17 senede tayyip mi gelid bizi geri götürdü?

Sağlamasını yapmassan güzel masal hülasa..

Sahi batının orjinali varken taklitini bile yapamamışlardan şimdiki nesle ne? Bir çok Müslüman bağımsız batı aditaklidi kendi yurdu dururken, gurbet elllerin orijinal batısında işi ne? :0_80cbc_37a71a73_L: Demek hitler zulmünden kaçan bilimadamları istila etmiş memleketimizi... Yerseniz. Şimdide araplar ediyor..

Adın grekor mu olacaktı onlar olmasaydı? Yunanistan da adım başı cami yok ama din özgürlüğü, orj. dinsizlik, imansızlık özgürlüğü var mesela.. Buda işin başka ironik veçhesi..

tarihinde sahin3 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, sahin3 yazdı:

Yılmaz Özdil' e göre ikinci dünya savaşında almanyadan hitler zulmünden kaçan ne kadar aydın prof. varsa Türkiya' ya gelip üni açmış.

Yani bu veriye göre Türkiye Avrupanın ilerisinde üretimci bir ülke olması gerekiyor iken, şu mevcut durum neyin nesidir? Ne oldu 70 senedir avrupanın zengin, süpergücü idikte, 17 senede tayyip mi gelid bizi geri götürdü?

Sağlamasını yapmassan güzel masal hülasa..

Sahi batının orjinali varken taklitini bile yapamamışlardan şimdiki nesle ne? Bir çok Müslüman bağımsız batı aditaklidi kendi yurdu dururken, gurbet elllerin orijinal batısında işi ne? :0_80cbc_37a71a73_L: Demek hitler zulmünden kaçan bilimadamları istila etmiş memleketimizi... Yerseniz. Şimdide araplar ediyor..

Adın grekor mu olacaktı onlar olmasaydı? Yunanistan da adım başı cami yok ama din özgürlüğü, orj. dinsizlik, imansızlık özgürlüğü var mesela.. Buda işin başka ironik veçhesi..

adım gregor olmuş veya constantin olmuş ne farkederki? ben zaten hristiyan doğdum, içimde bizans kanı var. ama atatürke 

saygı duyuyorum, onun sayesinde, türk oldum ama müslüman olmadım. 

türk oldugum içn kendimle gurur duymuyorum, hayat şartları buna zorluyor.

ama türkler dinsizde olabilr. türklemiş bizanlılar vardır. türkleşmiş spartalılar vardır. işte onlardan biride benım, şimdi

,türk olabilrim. ama 1000 yıl sonra yine bizanslı yine romalı olabilrim. bu önemli değil. ben evrenselim.

ama evrensel anlayışımda yahudiler ve araplar yoktur.. bana göre bu 2 ırk  yüzünden ortadoğuda iç savaşlar ve din ve

mezhep savaşları bitmez. ben adım konstantin olsaydı gurur duyardım... adım mustafa kemal olsaydı gurur duyardım.

bu iki meziyet 1 milyar arap bokundan daha kıymetlıdır. benım için..

tarijh tekerrürden ibarettir. biri gelir arapları yayar türkiye araplaşır. dahasonra biri gelir arapları katleder.

türkiye yine bizansın olur. biri gelir bizanlıları dograr burası dinsiz olur. 

neden allahına sormuyorsun? her zihin farklı oldugu için böyle bir kader veren veren,

ve herkesin kardeşçe yaşamasını isteyen o değilmi? 

yoksa ona soramıyormusun? sana cevap vermiyormu? 

adil bir ve merhametli bir tanrı neden insanların kapasitelerini farklı yaratarak zihinsel bölünmeye yok açar.

hayatın amacı buysa ölüm yıkım ve kapitalizm dinler kalsın ben doğmama hakkımı istiyorum. bu nasıl özgür irade? 

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, karamsarhuman yazdı:

adım gregor olmuş veya constantin olmuş ne farkederki? ben zaten hristiyan doğdum, içimde bizans kanı var. ama atatürke 

saygı duyuyorum, onun sayesinde, türk oldum ama müslüman olmadım. 

türk oldugum içn kendimle gurur duymuyorum, hayat şartları buna zorluyor.

ama türkler dinsizde olabilr. türklemiş bizanlılar vardır. türkleşmiş spartalılar vardır. işte onlardan biride benım, şimdi

,türk olabilrim. ama 1000 yıl sonra yine bizanslı yine romalı olabilrim. bu önemli değil. ben evrenselim.

ama evrensel anlayışımda yahudiler ve araplar yoktur.. bana göre bu 2 ırk  yüzünden ortadoğuda iç savaşlar ve din ve

mezhep savaşları bitmez. ben adım konstantin olsaydı gurur duyardım... adım mustafa kemal olsaydı gurur duyardım.

bu iki meziyet 1 milyar arap bokundan daha kıymetlıdır. benım için..

tarijh tekerrürden ibarettir. biri gelir arapları yayar türkiye araplaşır. dahasonra biri gelir arapları katleder.

türkiye yine bizansın olur. biri gelir bizanlıları dograr burası dinsiz olur. 

neden allahına sormuyorsun? her zihin farklı oldugu için böyle bir kader veren veren,

ve herkesin kardeşçe yaşamasını isteyen o değilmi? 

yoksa ona soramıyormusun? sana cevap vermiyormu? 

adil bir ve merhametli bir tanrı neden insanların kapasitelerini farklı yaratarak zihinsel bölünmeye yok açar.

hayatın amacı buysa ölüm yıkım ve kapitalizm dinler kalsın ben doğmama hakkımı istiyorum. bu nasıl özgür irade? 

Mal sen Fatih sayesinde Türk oldun :0_80cbc_37a71a73_L: Atatürk bir Osmanlı subayıdır. Arap subayı değil.

Ne alaka bu zırvaların.. Sen mecburi saygı duyuyorsun. Duymaz isen hapis cezası var..:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...