Jump to content
karamsarhuman

Rüyamda ateist formun sahibi hacıyı gördüm.

Recommended Posts

Evet arkadaşlar, dün gece rüyamda, hacı yı gördüm,evinde misafir oldum, pasta ve kek ikram etti bana, uzun süre konuştuk tartıştık,

daha doğrusu dertleştik, bana yaşamla  ilgili sorunlarını ve dertlerini paylaştı,  ama ne konuştuğumuzu tam olarak hatırlamıyorum, hatırladığım tek şey yaşamla ilgili forumla ilgili işlerin ve zamanla daha yalnız  ve daha mutsuz olduğunu anlattı, birşey dikkatimi çekti, hacı çok güzel kek ve pasta

yapıyor, rüyamda,birde çay yaptı bana, oturduk, elinde leptop vardı.

evi çok dağınıktı, yalnız yaşıyordu, sanki içinde fırtınalar kopuyordu, rüyamda , hacıyı kadın olarak gördüm,

çok fazla şey konuştuk, hatırlıyorum, ama detayları hiç hatırlamıyorum.

elinde birde cep telefonu vardı,

son olarak şunu hatırlıyorum,sonra uyanmışım, uyandığımda saat sabahın beşiydi...

bana forumu tek başına yönetmenin zorluklarını anlatmıştı.

insanlar rüya görür ama ben neden rüyamda hacıyı tek gördüm onu anlıyamadım,

ateist forumun kurucusu hacıyı, yalnız gördüm, arkadaşlarını moderatörleri anibalı bir buçuğu ve türk atheisti neden görmedim?

bilemiyorum... rüyamda hacıyı gördüğüm için bu başlığı açtım , arkadaşlar.... yorumlarınızı merak ediyorum..

benden daha önce böyle bir rüya gören ,yoktur sanırım, varsa yorum yaparsa sevinirim.. 

dipnot; bu konuyu açmayı uzun süre düşündüm ve sonunda açmaya karar verdim, çünkü bana garip geldi, rüyamda hacıyı görmem.

hiç görmediğim belki asla  göremieyceğim bir arkadaşı rüyamda görmem, çok ilginç geldi bana,

rüyalara inanmam ama böyle bir rüya görmeyi hayal bile edemezdim, rüyamdaki hacının fiziksel özellikleri, uzun boylu ve 

balık etli hafif şişman bir kadın olarak gördüm, tahminen 1.80 boylarında kilolu bir bayan olarak görd,m hacıyı.

çok iyi bir insan ağır başlı ve çok zeki biri, ayrıca,çok iyi kek ve pasta yapıyor..

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, karamsarhuman yazdı:

Evet arkadaşlar, dün gece rüyamda, hacı yı gördüm,evinde misafir oldum, pasta ve kek ikram etti bana, uzun süre konuştuk tartıştık,

daha doğrusu dertleştik, bana yaşamla  ilgili sorunlarını ve dertlerini paylaştı,  ama ne konuştuğumuzu tam olarak hatırlamıyorum, hatırladığım tek şey yaşamla ilgili forumla ilgili işlerin ve zamanla daha yalnız  ve daha mutsuz olduğunu anlattı, birşey dikkatimi çekti, hacı çok güzel kek ve pasta

yapıyor, rüyamda,birde çay yaptı bana, oturduk, elinde leptop vardı.

evi çok dağınıktı, yalnız yaşıyordu, sanki içinde fırtınalar kopuyordu, rüyamda , hacıyı kadın olarak gördüm,

çok fazla şey konuştuk, hatırlıyorum, ama detayları hiç hatırlamıyorum.

elinde birde cep telefonu vardı,

son olarak şunu hatırlıyorum,sonra uyanmışım, uyandığımda saat sabahın beşiydi...

bana forumu tek başına yönetmenin zorluklarını anlatmıştı.

insanlar rüya görür ama ben neden rüyamda hacıyı tek gördüm onu anlıyamadım,

ateist forumun kurucusu hacıyı, yalnız gördüm, arkadaşlarını moderatörleri anibalı bir buçuğu ve türk atheisti neden görmedim?

bilemiyorum... rüyamda hacıyı gördüğüm için bu başlığı açtım , arkadaşlar.... yorumlarınızı merak ediyorum..

benden daha önce böyle bir rüya gören ,yoktur sanırım, varsa yorum yaparsa sevinirim.. 

dipnot; bu konuyu açmayı uzun süre düşündüm ve sonunda açmaya karar verdim, çünkü bana garip geldi, rüyamda hacıyı görmem.

hiç görmediğim belki asla  göremieyceğim bir arkadaşı rüyamda görmem, çok ilginç geldi bana,

rüyalara inanmam ama böyle bir rüya görmeyi hayal bile edemezdim, rüyamdaki hacının fiziksel özellikleri, uzun boylu ve 

balık etli hafif şişman bir kadın olarak gördüm, tahminen 1.80 boylarında kilolu bir bayan olarak görd,m hacıyı.

çok iyi bir insan ağır başlı ve çok zeki biri, ayrıca,çok iyi kek ve pasta yapıyor..

evliya yaptın @haci yı.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, haci yazdı:

https://haci-haci.typepad.com/evren_canli_midir/

Sağdaki resmi tıkla.. Hiç kadına benziyor muyum?

sayın hacı, sizin erkek olduğunuzu biliyorum, ama rüya bu, insanlar neden rüya görür onuda anlamış değilim,

size bir soru sizce rüya nedir? neden rüya görürüz?

bu soru anibalada gelsin, anibal metafizik hiçliği reddeder, biliyorsunuz,

ama rüyalar metafizik hiçlik boyutu olabilirmi? 

size bir örnek vericem,

bir gün rüyamda, aniden hava soguyor, ve hortumlar oluşuyor, ve deprem oluyor, sonrada bir tsunami dalgası 10 metrelik

bir dalga ile üzerime geliyor ve içimden geçiyor, ama ben olduğum yerde, hala yaşıyorum.

dalga içimden geçip gidiyor...

..rüyalarda bir şeye dokunamıyoruz koku alamıyoruz sadece görüyoruz, görme dışında sizde rüuya gördüyseniz

görme yetisi dışında tüm duyu organlarımız çalışmıyor,

sesleri duyamıyoruz, tat alamıyoruz ama görüyoruz,,,ilginç değilmi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, haci yazdı:

https://haci-haci.typepad.com/evren_canli_midir/

Sağdaki resmi tıkla.. Hiç kadına benziyor muyum?

hacı bunu sizin için yaptım,benden size değerli bir hatıra bir gün ölüp gidicez, bu resmi duvarınıza asarsanız sevinirim.

412859.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 13.05.2019 at 13:44, karamsarhuman yazdı:

Ben de rüyamda bazen foruma dair bir şeyler görüyorum.

En son garip bir şekilde @anibal hocayla @bilgivehis i gördüm. İkisini de tanımam, forumdaki üsluplarından da pek hoşlanmam ama nedense gördüm işte.

Ben hayra yordum. Hayırdır inşallah.

tarihinde Yeni Üye tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 14.05.2019 at 09:12, karamsarhuman yazdı:

hacı bunu sizin için yaptım,benden size değerli bir hatıra bir gün ölüp gidicez, bu resmi duvarınıza asarsanız sevinirim.

412859.jpg

11 saat önce, Yeni Üye yazdı:

Ben de rüyamda bazen foruma dair bir şeyler görüyorum.

En son garip bir şekilde @anibal hocayla @bilgivehis i gördüm. İkisini de tanımam, forumdaki üsluplarından da pek hoşlanmam ama nedense gördüm işte.

Ben hayra yordum. Hayırdır inşallah.

"Kişi sevdiği ile beraberdir." (Buhârî, Edeb, 96; Müslîm, Birr, 165)

:0_80cbc_37a71a73_L:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rüyamda bu forumla ilgili birseyler görürsem psikolojik destek alirim.

En son gördügüm rüyamda herkesin gelip gectigi bir yerde siciyordum. Uyandim sancim var, gaz yapmis barsaklar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...