Jump to content

Meryem yalancı Bir Fahişe mi?

Recommended Posts

O kadar sene erkeksiz kalmış bir rahibeye erkek eli değerse , hele ki sarmaş dolaş olduysa heyecandan kontrolü kaybetip hayal görmüştür. İş bittikten sonra da yanı başında teşekkür babında güzel bir sofra birakilmissa ...ayılınca olani biteni ilahi birşey zannetmis olabilir.

Şu şarkı ona armağan olsun

Body on my, losin' all my innocence, yeah
Body on my, grindin' on my innocence

Sitelerde Paylaş
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Olaya bir de şu açıdan bakmak lazım.

Antik insanların bakirelerin hamile kalabileceğini biliyor olması gerek, böyle vakaları mutlaka görmüşlerdir. Görmemeleri, bilmemeleri imkansız. Antik ama aptal olduklarını, Meryem’in bu yalanını yiyeceklerini düşünmüyorum.

Meryem’in bir mit olma olasılığı neredeyse kesin gibi, çünkü yalanına çevresindeki herkesi inandırmış, bu olmaz. 

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Olaya bir de şu açıdan bakmak lazım.

Antik insanların bakirelerin hamile kalabileceğini biliyor olması gerek, böyle vakaları mutlaka görmüşlerdir. Görmemeleri, bilmemeleri imkansız. Antik ama aptal olduklarını, Meryem’in bu yalanını yiyeceklerini düşünmüyorum.

Meryem’in bir mit olma olasılığı neredeyse kesin gibi, çünkü yalanına çevresindeki herkesi inandırmış, bu olmaz. 

Olay tamamen mit ise zaten kurguya göre herkes inanmali. Ama Meryem hikayelerine göre Yahudilerin bu numarayı yemedikleri ve meryeme fahise dedikleri anlaşılıyor.

Kur'an hurafesinde de Yahudilerin firavunun tanrı numarasını yutmadiklari için sürgün edildikleri söyleniyor

Aynı numarayı meryam senaryosu ile tekrarlamaya çalışmışlar Yahudiler yine sahnenin kötü elemanlarını oynamışlar.

Dünyanın nüfusunu ve yaşam şeklini o dönemde dikkate alırsak anlatılan yalanlara insanların daha hızlı kanmasi beklenir. Örneğin bugünün cemaatlerinde bile anlatılan yalanlara inanan bir sürü cahil var.

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Abdülmalik yazdı:

Antik insanların bakirelerin hamile kalabileceğini biliyor olması gerek, böyle vakaları mutlaka görmüşlerdir.

Tabi burada cinsel ilişkiye girip kızlık zarı yırtılmayan ve hamile kalan anlamında söylüyorum. Ya da anibalin belirttiği vakalar olmuş olabilir. Onlar kutsal olmamışda Meryem niye olmuş? Sonuçta insanoğlunun 200000 yıllık bir macerası var. Her sene böyle binlerce hamile çıkmıştır.

tarihinde Abdülmalik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Abdülmalik yazdı:

Lan yürü git, dangalağa bak. Öyle bir delik yokmuş. Allah’ın kerestesi. Gay misin sen? İnsan hiç merak edip resim de olsa dahi bakmaz mı?

Adet kanı nereden akıyor bari onu düşünseydin.

zarın ortasındaki  minik  deliği, kızlık zarındaki delik  sanan bir budalasın  :smashfreak: sen,   kızlık zarında delik olmaz o bölge bagımsız bölgedir. adet görmek içindir, adet kanı aktıgı yer kızlık zarıyla bir bagı yoktur.

sadece delik yoktur, bu delikler farklı  şekillerde olabilr. anüse giden yolda yani vajinanın rahme giden yoldakı zar yırtılırsa 

hamile kalma olasılıgı çok yüksektir. senin kızlık zarının ortasındakı delik ise farklı kanala gider işeme kanalına.. 

kadınlarda 2 delik vardır .

1: işeme kanalı bölgesi tam ortadadır. bu yüzdeen adet kanaması bu bölgeden gelir rahimden gelmez..

2: rahim kanalı bölgesi deliğin etrafındakı kızlık zarıyla örülmüştür...:0_80cbc_37a71a73_L:

İmperfore hymen (deliksiz kızlık zarı); Nadiren doğuştan kızlık zarında delik bulunmayabilir ve bu durum ileride ciddi tıbbi sonuçlar doğurabilmektedir. Adetin başlaması ile kan dışarı akmayacağı için iç genital organlarda her ay adet kanı birikir. Çok şiddetli ağrı yapar. 15 yaşına gelmiş ve adet görmemiş genç kızların ,kızlık zarı kontrol edilmelidir. İmperfore hymen durumunda küçük bir operasyon ile kızlık zarını açmak gerekir ve bu işlemi takiben durum bildirir “bekaret raporu” verilir.

Septalı Hymen (Bölmeli Kızlık Zarı); Septalı kızlık zarı nadir görülür, ortasındaki delik bir bant ile ikiye ayrılmaktadır. İlk cinsel ilişkide çok şiddetli ağrı, aşırı kanama veya cinsel ilişkiye tam girememe şikayeti ile genellikle doktora başvurulur.

Kribriform Hymen (Delikli Kızlık Zarı);  Nadir görülen bir zar tipidir. Ortasında birden fazla küçük küçük delik vardır. Cinsel ilişki ile kızlık zarı genellikle yırtılır  ve doktor tarafından cerrahi müdahale gerekmektedir. Dantel şeklinde görülmektedir.

Ksentrik Hymen (Yarımay Kızlık Zarı); Yarımay şeklinde, alt kısmı kalın ve geniş bir zardır. İlişki ile genellikle yırtılmaz veya çok zorlama ile yırtıldığında şiddetli kanamalar olmaktadır. Genellikle çiftler cinsel ilişkiye girememe şikayeti ile doktora başvurular.

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Yeni Üye yazdı:

Hiç bir şeyi akledemiyorsanız şunu düşün: İnsanlık tarihi boyunca milyonlarca kadın zina etmiş ve babası bilinmeyen çocuklar doğurmuştur. Bu kadınlardan ya da çocuklarından hangisi bugün milyarlarca insanın kalbinde? Meryem (ona selam olsun) 4 milyar hristiyanın ve müslümanın kalbinde ve gözünde en müstesna ve muhterem kadınlardandır.

Meryem o kadinlarin tamamini temsil ediyor. Meryem gibi onlarda istemeden/isteyerek birileriyle sevisti, korunmadilar/korunmaya firsatlari olmadi ve cocuk dogurdular.

Sitelerde Paylaş

Malum Tanrı(lar), malum kutsal kitap(lar), malum elçi(ler), malum halifeler, bakire Meryem; bunlar koruma altında oldukları gibi, bunların tartışılmaları yasaktır, hatta tartışılmaları teklif dahi edilemez. Aksini yapanlar veya yapmaya yeltenenler er yada geç hedef gösterilirler. Sevsinler!

Dindarların, bilhassa müslümanların espri anlayışları bile pek zengin sayılmaz.

En sonunda olacağı bu idi, çünkü çatık kaşlı bir tanrının müritleri de elbette çatık kaşlı olacaklardır.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
56 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

zarın ortasındaki  minik  deliği, kızlık zarındaki delik  sanan bir budalasın  :smashfreak: sen,   kızlık zarında delik olmaz o bölge bagımsız bölgedir. adet görmek içindir, adet kanı aktıgı yer kızlık zarıyla bir bagı yoktur.

sadece delik yoktur, bu delikler farklı  şekillerde olabilr. anüse giden yolda yani vajinanın rahme giden yoldakı zar yırtılırsa 

hamile kalma olasılıgı çok yüksektir. senin kızlık zarının ortasındakı delik ise farklı kanala gider işeme kanalına.. 

kadınlarda 2 delik vardır .

1: işeme kanalı bölgesi tam ortadadır. bu yüzdeen adet kanaması bu bölgeden gelir rahimden gelmez..

2: rahim kanalı bölgesi deliğin etrafındakı kızlık zarıyla örülmüştür...:0_80cbc_37a71a73_L:

Saçmalama, böyle bişey yok. Anatominin içine sıçtın be. Geri zekalımısın sen, bir sus artık.

5319E35D-A581-4A0A-9637-453F0A53E4A2.jpeg

tarihinde Abdülmalik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Olay tamamen mit ise zaten kurguya göre herkes inanmali. Ama Meryem hikayelerine göre Yahudilerin bu numarayı yemedikleri ve meryeme fahise dedikleri anlaşılıyor.

Ama şunu unutuyorsun, filmin inandırıcı olması ve seyir devamlılığı açısından kurguya mutlaka kötü bir karakter eklenir. Yahudilerin Meryem’e fahişe demesi olayın kurgu olduğunu bence  daha da destekler.

Kötü karakter, iyi karaktere iftira atacak, kötülük yapacak ki, seyirci iyi karakteri daha da benimsesin, onu sahiplensin, bunlar en sıradan senaryo yazarının bile bildiği basit numaralardır.

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, kavak yazdı:

Aksini yapanlar veya yapmaya yeltenenler er yada geç hedef gösterilirler. Sevsinler!

İnananların gözünde zina çirkin bir iştir. O kadar çirkindir ki Hz. Yusufun dilinden Kuran'da " Rabbim, Zindan bana, bu kadınların beni dâvet ettiği şeyden daha sevimlidir. " deniyor. Yani zina etmektense hapse girmeyi tercih ederim diyor.

Zina iftirası da çirkin bir iştir. Öyle ki birisi hakkında iftira atmayıp sadece acaba yaptı mı şeklinde zannnetmek bile çirkindir. Hatta olayı apaçık görmüş dört şahit getirmeden birisine zina isnad eden yalancı ve iftiracıdır.

Sizin değer yargılarınız açınızdan bunlar(zina yapmak ya da birisine zina yaptı demek) çirkin olmayabilir (ateist olmanın da en acı sonucu bu olsa gerek) ama en azından empati yapabilirsiniz. Empati yapabilirsiniz ifadesini detaylandırmaya edebim elvermiyor. Ama bu başlığın sevdiğiniz birisi, ya da onun annesi için açılmış olduğunu düşünün ve başka birisinin de güzel espriymiş diye düşündüğünü hayal edin. Daha detayları ifade etmek istemiyorum.

Asıl akıl dışı olan ise "zindana girmek benim için bu kadınların davetine uymaktan daha sevimlidir" ifadesini Kurana yazan kişinin haşa bir zinakar için de " Ey Meryem! Allah seni seçti, seni tertemiz kıldı ve seni alemlerdeki kadınlara üstün eyledi" ifadesini koyabileceğini düşünmektir. 

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Abdülmalik yazdı:

Saçmalama, böyle bişey yok. Anatominin içine sıçtın be. Geri zekalımısın sen, bir sus artık.

5319E35D-A581-4A0A-9637-453F0A53E4A2.jpeg

kızlık zarı delik olmazsa kan gelirmi? tabiki gelmez, ama kızlık zarları 7 y e ayrılır, anibalın bundan haberi yok sanırım, içi delikli kızlık zarı ,delinmesine gerek yok doğuştan delikli yaratılmış.

adet regl kanı ordan geliyor.

kızlık zarı deliksiz olanlar adet görmez....    sümüklüböcek. anibala göre kızlık zarları sabittir . değişmez. delik yok. peki bu ne o zaman?  sonradanmı delmişler?  had ibuyur g deki kızlık zarı delik yok nasıl regl olucakta kan gelicek, 

yahu siz anıballa ikiniz biyologsanız bende eşşeğin önce gideniyim.. deliksiz kızlık zarın kızlık bozulmadan hamile kalınmaz işte ispatladım bakalım şimdi ne yapacaksın? bunuda inkar edersen, seni bir öperim kendine gelemezsin. :0_80cbc_37a71a73_L:

Image result for deliksiz kızlık zarı

Image result for delikli kızlık zarı

:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
On 17.05.2019 at 08:09, Yeni Üye yazdı:

İnananların gözünde zina çirkin bir iştir. O kadar çirkindir ki Hz. Yusufun dilinden Kuran'da " Rabbim, Zindan bana, bu kadınların beni dâvet ettiği şeyden daha sevimlidir. " deniyor. Yani zina etmektense hapse girmeyi tercih ederim diyor.

Zina iftirası da çirkin bir iştir. Öyle ki birisi hakkında iftira atmayıp sadece acaba yaptı mı şeklinde zannnetmek bile çirkindir. Hatta olayı apaçık görmüş dört şahit getirmeden birisine zina isnad eden yalancı ve iftiracıdır.

Sizin değer yargılarınız açınızdan bunlar(zina yapmak ya da birisine zina yaptı demek) çirkin olmayabilir (ateist olmanın da en acı sonucu bu olsa gerek) ama en azından empati yapabilirsiniz. Empati yapabilirsiniz ifadesini detaylandırmaya edebim elvermiyor. Ama bu başlığın sevdiğiniz birisi, ya da onun annesi için açılmış olduğunu düşünün ve başka birisinin de güzel espriymiş diye düşündüğünü hayal edin. Daha detayları ifade etmek istemiyorum.

Asıl akıl dışı olan ise "zindana girmek benim için bu kadınların davetine uymaktan daha sevimlidir" ifadesini Kurana yazan kişinin haşa bir zinakar için de " Ey Meryem! Allah seni seçti, seni tertemiz kıldı ve seni alemlerdeki kadınlara üstün eyledi" ifadesini koyabileceğini düşünmektir. 

Bu yazdıklarınızın tümü alıntı yaptığınız cümleme cevap mahiyete taşımıyor, ki tüm iletimi alıntı yapsaydınız ne demek istediğim daha iyi anlaşılır. Sizler, kutsallarınızın irdelenmesinden, eleştirilmesinden aşırı derecede rahatsız oluyorsunuz. Hatta bazılarınız daha ileri giderek, kendinizden olmayanları direkt yada dolaylı yoldan hedef göstermektedir. Bunun diğer anlamı tehdit etmektedir. 

Yahu benim sevdiklerime birileri laf atıyorsa veya onlarla alay ediyorsa, etsin. Dünya mı batacak, onlar böyle yaptığında ?

Halbuki sizler, kutsallarınızla, dinsiz imansızların hakaret veya alay ettiklerini zannediyorsanız, hergün göbek atmalısınız, çünkü nasılsa hepsi tahtalı köyde kebap olacak. Sıkıntı nerede ?

Artı, sizlerin inanç özgürlüğü var ise, herkesin fikir özgürlüğü de vardır. "Piyasadaki tanrı(lar) insan ürünü, dinler yalan, Meryem herkes gibi sıradan bir kadın" noktasında olanları öcü gibi görmemeyi eninde sonunda öğrenmek zorundasınız. Ben yukarda Meryem ile ilgi bir fıkrayı boşuna yazmadım, ki eğer onu okurken azıcık gülümseyemiyorsanız, o zaman asıl sıkıntı, bizden ziyade sizdedir efendim.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
20 saat önce, karamsarhuman yazdı:

ispatladım

Doğrudur, cahilliğini, gerizekalılığını güzel ispatladın. 

Bak güzelim.

Son kez yazıyorum, bir daha da yazmam, iyi oku.

İmperfore ( deliksiz) kızlık zarı dışındaki tüm kızlık zarları, yırtılmadan gebeliğe izin verir.

Deliksiz kızlık zarı teorikte vardır ama pratikte yoktur. Neden mi? Çünkü deliksiz kızlık zarı çok ciddi semptomlara yol açar, Bir kere müthiş ağrı yapar, 4 haftada bir bu ağrı siklusunu geçiren ve adet görmeyen bir kız da akla ilk olarak imperfore hymen gelir ve basit bir muayene ile teşhis konulur ve akabinde zara delik açılır. Bu kız da kızlık zarı bozulmadan hamile kalma adayı olur.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Abdülmalik yazdı:

.

İmperfore ( deliksiz) kızlık zarı dışındaki tüm kızlık zarları, yırtılmadan gebeliğe izin verir.

Deliksiz kızlık zarı teorikte vardır ama pratikte yoktur. Neden mi? Çünkü deliksiz kızlık zarı çok ciddi semptomlara yol açar, Bir kere müthiş ağrı yapar, 4 haftada bir bu ağrı siklusunu geçiren ve adet görmeyen bir kız da akla ilk olarak imperfore hymen gelir ve basit bir muayene ile teşhis konulur ve akabinde zara delik açılır. Bu kız da kızlık zarı bozulmadan hamile kalma adayı olur.

içine doğru  zıçmak bu olsa gerek.(yapay döllenmeyle hamile kalan son mohikan)... olsun yinede

adamsın cansın.. birazda malsın.. .:0_80cbc_37a71a73_L:

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 17.05.2019 at 09:09, Yeni Üye said:

Yusuf tam kerizmiş.  

Sitelerde Paylaş
On 17.05.2019 at 09:09, Yeni Üye said:

Sizin din dediğiniz sıçmıklar, tarih boyu insanlara en ağır zulmleri eden şeyler değil miydi?

Evet, sizin düşünce özgürlüğünüz olacak, her tür pis, lanet, kepaze şeyi düşünecek, düşünmekle yetinmeyip bir de uygulamaya koyacaksınız. Bilim yapanları yakacak, suçsuz kadınları cadı diye boğacaksınız. İnsanlara en bilinmedik işkenceler etmek için her şeyi düşüneceksiniz. 

Ama kimse sizin aleyhinize düşünemeyecek. Siz, insanları günahkar, rezil, katli vacip falan ilan ederken çok iyi olacak, ama size kimse bir şey demeyecek.

Din denen şey, gelmiş geçmiş en büyük hakarettir, en sistemli, en rezilce, en şerefsiz hakaret hem de.

Sen bu hakareti savunmak için gelmiş, amanda ona hakaret edemezsiniz mi diyecen yani?

Meryem mi? Orospunun tekiydi kesin, roma askerlerine pazarlık ederken de "bak bakireyim, ona göre, fiyatım yüksektir" diyerek ederdi. Herkeste onu bakire sanırdı ki, artık kimdiği meçhul kimden gebe kaldıysa kaldı. Bu gereçği, amanda kutsal bakire diye martaval okuyup gizleyemezsiniz.

Sitelerde Paylaş

İncil (İncil yazarları) kendisine hakaret edilmesi için ne gerekiyorsa her türlü kozu vermiş.İncil' i yazanların bir amacıda belki de alerjiye neden olmaktı...

İsa ile bol kanlı hir karakter yarattılar.İsa' nın ölümü insanlığın kurtuluşu için gerekliydi senaryosunu uydurdular.bu rahatsız ediciydi.bilerek bunu yaptılar,amaç zaten rahatsız etmekti.

Meryem karakterini uydurdular.bu öyle bir karakter olmalıydı ki bütün şüpheleri üzerine çekmeliydi.erkeksiz,bakire bir kadının doğumuna inanılmasını istemekten daha büyük hangi iddia dedikoduya neden olabilirdi ki ? ilişkiye girmeden doğuran ve bekareti doğumdan sonrada devam eden bakire Meryem  ,"Meryem acaba fahişe mi ?" inancına ,şüphesine neden olması için idealdi..böylece ikinci rahatsız edici karakter ortaya çıkmış oldu .

diğer rahatsız edici karakter "Pavlus" tu...Pavlus İsa düşmanıydı.İsa' ya inananlara zulm ediyordu.sonra bir gün bir ışık hüzmesi onu durdurdu,bu İsa idi.İsa Pavlus' u hristiyanlığı yayması için elçisi adadı.azılı İsa düşmanı bir yahudi için bu ne kadar mümkün olabilirdi ? amaçta buydu zaten.kafalarda şüphe uyandırmak.insanları rahatsız etmek.sonuçta Pavlus ,hakkında en fazla atılıp tutulan,sevilmeyen şüpheli hir karaktere dönüştü,özellikle müslümanlar Pavlus' tan hiç hazzetmez.

Sıra bu rahatsız ediciliği itiraf etmeye gelmişti.bunuda İsa' nın ağzıyla yaptılar.(Matta 11.sayfa 6.ayet).benden ötürü sendeleyip düşmeyene ne mutlu diyordu İsa...İsa' yı ele veren Yahuda İskariot ve İsa' yı horoz ötmeden  üç kez inkar eden Petrus aynı itirafın güçlendirici karakteriydiler.İsa' nın "sen kayasın,kilisemi bu kayanın üzerine kuracağım " diye övdüğü havari Petrus bile İsa' yı terketmeyeceğine  söz verdiği halde  üç kez  inkar ediyorsa varın gerisini siz düşünün.

Tuzak karakterler,olaylar...işte,hristiyanlık ateist üretmede birinciliği diğer dinlere asla kaptırmadı sözünün ardında ki nedenler...tabi bana göre.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...