Jump to content
Nuri Kara

Keşfim (Bilimsel):

Recommended Posts

Sıklık (eşittir) özkütle (çarpı) hacim (bölü) kütle Cisim küçüldükçe yalnızlığı azalır, sıklığı değişir, ama yalnızlığı değişmez; Yalnızlık (eşittir) özkütle (çarpı) sıklık, yalnızlığın değişmesi; kendisine denk olan maddelerin sayılarının değişmesidir, gezegenler, yıldızlar aynı kategoride sayılıp en yalnız cisimlerdir, boşluk diye bir şey olmamasından dolayı bu böyledir, hava bize göre boşluktur; insanlık bir gezegene göre boşluktur; boşluklar büyüklüğe göre var olurlar, bu yüzden en küçük cisim boşluktan en az pay sahibidir.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Zaman Ölçüsü:

 

Zaman ne değildir? Zaman bir boyut değildir, zamanın içinde hareket edemezsiniz; zamanla birlikte hareket edebilirsiniz, zaman bir boyut değildir; zaman değişimin kendisidir, ta kendisidir: hareket ettiğiniz zaman aynı anda zamanın içindede hareket etmiş olursunuz; nöronlarınız hareket ettiklerinde boyutlarda ve zamanın içinde hareket etmiş olurlar: Zira zaman birşey değiştiği zaman ortaya çıkan akan şeydir: Birşeyin yavaş veya hızlı hareket etmesi onun zaman içindeki durumunuda etkiler: Görelilik budur.

 

Zaman nedir? Ne değillerden sonra söylemesini uygun buluyorum, herşeyin; zaman tek yönlü akan bir düzendir, aksi olamaz. Ancak ters yöne akarsa mümkün olabilir, buda ancak tersinin tekrarıyla mümkün olur; Şu örnek herşeyi açıklığa kavuşturur, kavuşturur, kavuşturur: İkizlerin birisi daha yavaş hareket eden nöronlara sahiptir, aşınma az olduğundan daha geç yaşlanır, daha yavaş algılar: Birisi 30 yaşına geldiğinde birisi 22 yaşına gelmiş olur: ama 50 yaşında ölecek olan yine 50 yaşında ölecektir.

 

Yerçekimi değilmi yerçekimi kütleçekiminden dolayı yer çekimi: Vede ışık hızı gibi büyük bir hız nöronların hareketini yavaşlatır; Bu yüzden ikizlerden biri zamanı farklı algılar.

 

Formül yazmak zor ama azmimin elinden kurtulamıyacağına inanıyorum.

 

 

Adet:

 

Göğüslerin vede penisin altında deri yoktur. Dışa sarkan birşey nasıl oluyorda bağımlı olabiliyor; ayrı olmuyor; beni şaşırttı! Bilimde ayıp yoktur: Olsaydı insanların gözleri kör olurdu, öyleyse bilim adına söylemekten çekinmeyin; kızların adet dönemlerinden konuşmakla başlayın. Gizleyen anlatamaz, yardımcı olamaz Anneler! konuşun,; kızlarınızla.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×
×
  • Yeni Oluştur...