Jump to content

MEZHEPLERE iNANANLAR KAFiRDiR

Recommended Posts

Istze böyleee,

Comments
Mustafa Aksoy
Mustafa Aksoy Ben ilkokula giderken orucda tutuyordum.Babam köyün imamiydi.Kitaplarini karistirirken söyle bir yazi gördüm.Bu DUAYI 1400 kere okuyanin her istegi Kabul olur diye.2,5 günde duayi 1400 kere okudum.Bekle Allahim bekle istegim yerine gelmedi.Bir gün,bir hafta derken bir ay gecti.Babama dedimki bak Burda ne yaziyor?Bu duayi 1400 kere okuyanin her istegi Kabul olur deye.Ben bu duayi okuyup bitireli bir hafta oldu.Ama dilegim yerine gelmedi.Babam biraz düsündü bu cocuga ne söyliyimde onu inandiriyim.Dediki,USAGUM belki eksik bir yerini birakmisindir.Dedimki duayi dosdogru okudum.Ordan icime bir süphe düstü.Bu dualari uyduranlar insanlar deye.-------------------------------------------------------------------------------------------------Babama birgün dedimki,baba hadi dini anladikda bu mezhepler ne oluyor.Biri SAMA gidiyor,ötekiside HALEPE.Her mezhebin kurallari ayri ayri.Örnegin Safii imami diyürki namazvakti gecene Kadar namazini kilmayan ÖLDÜRÜLÜR.---------------------------------------------------------------------------------------------------Hanefi imamida diyürki,namaz kilmayan yakalanir ,DÖVÜLÜR,HAPSEDiLiR yapacagina söz verirse serbest birakillir.---------------------------------------------------------------------------------------------------Kurann ne diyür NAMAZ kilmayanin cezasi öte dünyada verilir.----------------------------------------------------------------------------------------------------Simdi gelde bu essegi Sudan gecir.Allah baska diyür.Safii mezhebi baska,Hahefi mezhebide baska.Birde kuranda söyle bir ayat var.--------iLAHi DiN , KURALLARINI BENiM KOYDUGUM DiNDiR.Demekki Allah disinda dine peygamber bile kural koyamaz.Korsa ne olur?Dinden CIKAR.--------------------------------------------------------------------------------------------------Demekki mezhep kurallarina inananlar ne oluyor bu AYATA göre KAFiR.Hadi ananiz donunuzu baglasin.Arastirirsak YAMUKLULUKLARI buluruz.Arastirmazsak bir ömür boyu bosuna kürek cekmis oluruz.--------------------------------------------------------------------------------------------------Suan dünyada 1,5 milyar müslüman var deniyor.Bu verdigim ayata göre dünyadaki gercek müslüman sayisi 5 milyonu bile bulamaz.Cünkü mecheplerin kurallarinin cogunu MEZHEP imamlari koymustur.Halbuki ALLAH ayatinda diyürki ILAHI din(gercek din)kurallarini benim koydugum dindir.--------------------------------------------------------------------------------------------_-_-Dikkat edinde bosuna suya asgi kürek cekenlerden olmayin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...