Jump to content

Sonunda Tayland'a Yerlestim

Recommended Posts

Doguya gidildikce duygusuzlugun arttigini duydum. 

Hayvanlara karsi nasil önlem alacagini ne yapman gerektigini bilirsin ama insanlar icin bunu kestirmek mümkün degil. Sevecen sempatik görünmek ve hep güler yüzlü olmak silahiniz olabilir. 

Yabanci bir ülkede insanlarla fazla yakinlasmamak onlar istemedigi sürece dogru davranis sekli olur.

Mumkun oldukca kimseyle göz göze gelmemekte öyledir bana göre.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 103
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 hour ago, adalet123 said:

@fumes Hocam Tayland ta araba fiyatları ne durumda? Evlilik durumunda nasıl bir süreç işliyor? Kaç yıl evli kalmamız gerekiyor? İş imkanları nasıl?

Araba fiyatlarini bilmiyorum, ama Turkiye'ye oranla ucuzdur diye dusunuyorum. Cunku cok beter trafigi var. Burada evlendiginde banka hesabinda 12,500 USD varsa veya aylik gelirin 1,250 USD ise evlilik vizesi alarak sadece oturum hakki alirsiniz. Ucuz is gucu fazlasiyla mevcut burda l, bu yuzden alt kademe is imkani yok. Is imkani olarak burada Ingilizce ogretmenine asiri talep var. Tabi lisans diplomasi ve TESOL\TEFL (ogretmenlik sertifikasi) sart.

Is kurmaya gelincede sirketin sermayesi 64,000 USD olmali aksi takdirde Is izni alinamaz. 

Burada yasam ateist biri icin cok kolay kimse ne senin dinini sorar, ne de dinine davet eder. Kimse kimseyi ne dinle, ne de sen Tay vatandasi degilsin diye dislamaz. Aksine ozellikle kizlar yabanci oldugundan daha cok ragbet gosterir. Burada sevgili yapmak ve birlikte yasamak cok kolaydir. Marketten aldiginiz sosisi, hazir yemegi vs. ucretsiz olarak mikro dalga firinda pisirip\isitip verirler. Marketlerde haslanmis ve soyulmus yumurtaya varana kadar bulursunuz. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...