Jump to content

Türklerin kafasını kesicem diyen, suriyeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Recommended Posts

5 dakika önce, Karabiber yazdı:

Adam sadece kafa kesecem diyor.

Neye kızmış neye sinirlenmiş belli değil.

dostum, videonun  % 30 unu   kesmişler, röpörtajın devamında, kimin kafasını kesiceksin? dediklerinde türklerin kafasını

kesicem, emir aldım diyor.... videonun tamamını bulursam sana iletirim.. :)

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, deadanddark yazdı:

Kafa kesemeyene kiz vermiyorlardir  oralarda.

akp sayesinde ne kadar? rahatlar, farkettinmi? bir türk çıksa ben akplileri kesicem dese linç ederler o türkü, çok garip bir ülke

türkiye denilen lanetli yer... 

ohh ne güzel arkadaş, yargı bitmiş, polis izliyor, hukukçular zaten  sindirilmiş, ysklılar akpli zaten, yargıtayda ki

üyelerde akp li olunca bu tür görüntüleri  daha çok izleriz, o değilde bunlar kafa kesseler , ceza alırlamı?

derinden düşünmek gerekiyor. 

Sitelerde Paylaş

1,50 sn den sonra; ''...madem kelle kesecektin suriyede niye kesmedin bura geldin.'' diyor ihtiyar.. Daha söze gerek var mı?

Kadınları çocukları insanlık namına sığınmacı aldınız hadi.. E bunlara ne demeli? 

Milyonlarca işsiz Türk erkeği, bunların ve bunları bu ülkeye alanların kafaları kesse yeri midir? Bence yeridir(Mecazi)!. 

tarihinde poseiodon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, karamsarhuman yazdı:

o değilde bunlar kafa kesseler , ceza alırlamı?

derinden düşünmek gerekiyor. 

Türkiye' de artık, Türk' lerin mal ve can güvenliği kalmamıştır. MHP, İP, CHP Türklere nefsi müdafa için ruhsatlı silah dağıtmak zorundadır. Aksi taktirde suça ortak olacaklardır. 

tarihinde poseiodon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, poseiodon yazdı:

Türkiye' de artık, Türk' lerin mal ve can güvenliği kalmamıştır. MHP, İP, CHP Türklere nefsi müdafa için ruhsatlı silah dağıtmak zorundadır. Aksi taktirde suça ortak olacaklardır. 

akp sayesinde, her an herşey olabilr, çok haklısın, bana göre akp suriyelileri iç savaş çıkarmak için getirdi sadece oy için değil..

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, poseiodon yazdı:

1,50 sn den sonra; ''...madem kelle kesecektin suriyede niye kesmedin bura geldin.'' diyor ihtiyar.. Daha söze gerek var mı?

Kadınları çocukları insanlık namına sığınmacı aldınız hadi.. E bunlara ne demeli? 

Milyonlarca işsiz Türk erkeği, bunların ve bunları bu ülkeye alanların kafaları kesse yeri midir? Bence yeridir(Mecazi)!. 

bu kanı bozukları akp fişfikliyor, akp sayesinde, karınları doyuyor,  bunlardan insan olmaz, bunların tamamını idam ediceksin,

hemde halkın gözü önünde yapıcaksınki ibretlik olsun..yoksa bunlar türkleri kıtır kıtır kesmeye başlıyacak çok yakında..

Sitelerde Paylaş
10 minutes ago, karamsarhuman said:

akp sayesinde, her an herşey olabilr, çok haklısın, bana göre akp suriyelileri iç savaş çıkarmak için getirdi sadece oy için değil..

RTE'ın doğrudan türklere zarar vermeye çalışmadığını varsayıyorum. 

Tarihte bu konu ile ilgili iki ana olay var.

Birincisi 60'larda almanların türk işçileri asimile etmeleri ve ekonomilerinin 10 yılda dünya'da ilk üç içine sıçraması. Suriyelilerin fırsattan istifade ekonomiye katılmasının birinci sebebi bence bu. Türklerin yapmak istemeyeceği işleri yaparak ekonomiyi canlandıracakları düşünüldü. Sorun şu ki, ülken gelen suriyeliler kadar fakirken böyle bir hareket yapmak için biraz erkendi. Neyine güvendi, anlamadım. Ama konunun insani bir yanı yok. Tamamen kurnazlık ve hesap var.

İkincisi Türkiye ve İran'ın nüfus konusunda yarışması. Yarışmada bir taraf ağır basmaya başlayınca üç çocuk yapın deniyor. Diğer taraf ağır basınca yurt dışına çıkma yasağı getiriliyor. Bunlar tesadüf değil. Ülkeler arasında güç karşılaştırması yapılırken nüfus başta gelir. O yüzden ülkeler kilometre kareye mümkün olduğunca insan sığdırmaya çalışır. Örneğin Almanya'ya bakarsanız bütün büyük şehirlerin aralarını küçük şehir ve kasabalarla birleştirmiş ve sınırlarının içine neredeyse mükemmelen yayılmıştır. Türkler daha gözünü yeni açmış bebek oldukları için henüz böyle hesapları yok. Şehre daha ne kadar insan doluşturabiliriz diye bakıyorlar.    

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, poseiodon yazdı:

Onlar anasını siken tecavuzculere minnettar kalırlar. Türkiye'de amini satarak kazanan bir çok Suriyeli var. Ayrıca Suriye'de de işgal altında toprağına ve namusuna tecavüz eden birçok kişi var ve sesleri çıkmıyor. Bu yüzden sizde bu tiplerin ucuz kahramanlığını ciddiye almayın, diğerleri gibi sikip geçin...

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Suriyeliler gelince milletimiz araplardan tiksindi.zaten osmanlıyı arkadan vurdular,turklere ihanet ettiler.ingilizle bir olarak osmanliyi yiktilar.suriye bardağı taşıran son damla oldu.

Internette araplara nefret ayyuka çıktı.heryerde araplara ,suriyelilere kufrediyorlar...Amerikanın,ingilizin işine yarayan bir durum...muslumanlar birbirinden ne kadar cok  tiksinirse onlar icin o kadar iyi.suriyeden gelenler tiksintiyi zirveye çıkardı.ingiliz,amerika,israil bir oldu işidi kurdu denilmekte ya...gayet mantıklı.amaç muslumanlari terorist gosterip muslumani muslumana tiksindirmek.

Arap ne yapsın kardeşim !!!! İnternette,sokakta Adam ırkına ,halkına küfredildiğini görüyor...tepki olarak o da turklerden nefret etmeye başlıyor...

Araplar zamanında islamı yaymak için turklere saldirdilar.tecavüz katilam...dedelerimizi kılıçtan gecirdiler.astılar. kilometrelerce uzunlukta daragaclarinda sallandirdilar....ilahi takdir.eden bulur misali tecavuzcu,katliamcı dedelerinin 

günahını cekiyorlar şimdi.olan masumlara oluyor.islamda da vardır baskasinin.gunahini cekmek : Enfal 25.

buda bu enfal 25 ile çelişen ayet : Fatır 18...

bu da Tevrat dan ayet : Mısırdan Çıkış 25

Arap sende turklere hak ver .ataların halkimıza iki kere dusmanlik etti...nefreti olağan karşıla...başımıza islamı bela ettiğin için ben zaten sana hakkımı helal etmiyorum...o ayrı mesele.

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, bayşapka yazdı:

RTE'ın doğrudan türklere zarar vermeye çalışmadığını varsayıyorum. 

Tarihte bu konu ile ilgili iki ana olay var.

Birincisi 60'larda almanların türk işçileri asimile etmeleri ve ekonomilerinin 10 yılda dünya'da ilk üç içine sıçraması. Suriyelilerin fırsattan istifade ekonomiye katılmasının birinci sebebi bence bu. Türklerin yapmak istemeyeceği işleri yaparak ekonomiyi canlandıracakları düşünüldü. Sorun şu ki, ülken gelen suriyeliler kadar fakirken böyle bir hareket yapmak için biraz erkendi. Neyine güvendi, anlamadım. Ama konunun insani bir yanı yok. Tamamen kurnazlık ve hesap var.

İkincisi Türkiye ve İran'ın nüfus konusunda yarışması. Yarışmada bir taraf ağır basmaya başlayınca üç çocuk yapın deniyor. Diğer taraf ağır basınca yurt dışına çıkma yasağı getiriliyor. Bunlar tesadüf değil. Ülkeler arasında güç karşılaştırması yapılırken nüfus başta gelir. O yüzden ülkeler kilometre kareye mümkün olduğunca insan sığdırmaya çalışır. Örneğin Almanya'ya bakarsanız bütün büyük şehirlerin aralarını küçük şehir ve kasabalarla birleştirmiş ve sınırlarının içine neredeyse mükemmelen yayılmıştır. Türkler daha gözünü yeni açmış bebek oldukları için henüz böyle hesapları yok. Şehre daha ne kadar insan doluşturabiliriz diye bakıyorlar.    

bop projesi hakkında, tam olarak ne düşünüyorsun? bopun içinde tayo ve ekibi ve akp nin kurucu üyeleri fetöde dahil,

tüm altyapının 1980 lerde başladıgı anlatılıyor.

2000.lerin başında kurulması planlanan parti(akp)daha o  dönemlerde  planlanmış olabilr. 

mavi marmara olayı, israille yapılan işbirliği, 6 milyon suriyelinin tamamının akpli olması,

ve içlerinde canlı bombaların oldugu gerçeği,ve 2015 fetö darbesi bunlar ciddi  bağlantılardır. 

2015 darbesinin asıl amacı, iç savaş başlatmaktı , ama başarılı olamadılar, olamayınca topu, fetöye attılar.. bence..

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, fezadabirtürk yazdı:

Suriyeliler gelince milletimiz araplardan tiksindi.zaten osmanlıyı arkadan vurdular,turklere ihanet ettiler.ingilizle bir olarak osmanliyi yiktilar.suriye bardağı taşıran son damla oldu.

Internette araplara nefret ayyuka çıktı.heryerde araplara ,suriyelilere kufrediyorlar...Amerikanın,ingilizin işine yarayan bir durum...muslumanlar birbirinden ne kadar cok  tiksinirse onlar icin o kadar iyi.suriyeden gelenler tiksintiyi zirveye çıkardı.ingiliz,amerika,israil bir oldu işidi kurdu denilmekte ya...gayet mantıklı.amaç muslumanlari terorist gosterip muslumani muslumana tiksindirmek.

Arap ne yapsın kardeşim !!!! İnternette,sokakta Adam ırkına ,halkına küfredildiğini görüyor...tepki olarak o da turklerden nefret etmeye başlıyor...

Araplar zamanında islamı yaymak için turklere saldirdilar.tecavüz katilam...dedelerimizi kılıçtan gecirdiler.astılar. kilometrelerce uzunlukta daragaclarinda sallandirdilar....ilahi takdir.eden bulur misali tecavuzcu,katliamcı dedelerinin 

günahını cekiyorlar şimdi.olan masumlara oluyor.islamda da vardır baskasinin.gunahini cekmek : Enfal 25.

buda bu enfal 25 ile çelişen ayet : Fatır 18...

bu da Tevrat dan ayet : Mısırdan Çıkış 25

Arap sende turklere hak ver .ataların halkimıza iki kere dusmanlik etti...nefreti olağan karşıla...başımıza islamı bela ettiğin için ben zaten sana hakkımı helal etmiyorum...o ayrı mesele.

Ben kendimi müslüman değil Türkiyeli olarak görüyorum. Çünkü Müslümanlık yeterince ayrıştırıcı bir etken , artık birleştirici değil. Bu yüzden Türkiye'de şeriat olması İngiltere'nin daha çok işine gelecek.  Osmanlı da bile Atatürk'e karşı halifeye destek verenler İngilizlerdir. Çünkü Atatürk gökten inmedogmalarla birbirine düşürülen toplumu bilim ve fen ile bir devlet çatısı altında birleştirmeye çalıştı.

Araplar ise devlet bile değiller. İngiliz cetveliyle kurulmuş birer kukla. Bizim gibi kurtuluş mücadelesi vermediler.

Sitelerde Paylaş
52 minutes ago, karamsarhuman said:

bop projesi hakkında, tam olarak ne düşünüyorsun? bopun içinde tayo ve ekibi ve akp nin kurucu üyeleri fetöde dahil,

tüm altyapının 1980 lerde başladıgı anlatılıyor.

2000.lerin başında kurulması planlanan parti(akp)daha o  dönemlerde  planlanmış olabilr. 

mavi marmara olayı, israille yapılan işbirliği, 6 milyon suriyelinin tamamının akpli olması,

ve içlerinde canlı bombaların oldugu gerçeği,ve 2015 fetö darbesi bunlar ciddi  bağlantılardır. 

2015 darbesinin asıl amacı, iç savaş başlatmaktı , ama başarılı olamadılar, olamayınca topu, fetöye attılar.. bence..

Alakasız konuları birbirine bağlamak benim ilgi alanıma girmiyor. 

Birincisi, bakış açım pratik. Kanıtlayamayacağın ve kanıtlasan bile bir zıkkım çıkmayacak komplo teorileriyle uğraşmazsın, o an ne sorun varsa oturup çözersin. Sonra bir daha olmaması için önlem alırsın. Bence komplo teorileri, kabilecilik, futbol, din, siyaset, bunların hepsi bir bütün olarak insanların boş vakitlerini çöpe atmak için icat ettikleri meşgaleler. 

İkincisi, "dış mihrak"cı olduğun anda, kendini eleştirmeyi bıraktığın anda zaten çocuk kalırsın, gelişemezsin. Her sorunu başkalarına bağladığında kendi hatalarını görmezden gelirsin.

Türkiye: bunu okuduğunu biliyorum. Kilometre kareye 0 kişinin düştüğü verimli toprakların varken fetöyle metöyle uğraşırsan, bilim yerine masal ve kerametle uğraşırsan ülke olarak adam olamazsın. Sonra neden ekonomi kötü neden işimi elimden aldılar diye ağlarsın.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Ben kendimi müslüman değil Türkiyeli olarak görüyorum. Çünkü Müslümanlık yeterince ayrıştırıcı bir etken , artık birleştirici değil. Bu yüzden Türkiye'de şeriat olması İngiltere'nin daha çok işine gelecek.  Osmanlı da bile Atatürk'e karşı halifeye destek verenler İngilizlerdir. Çünkü Atatürk gökten inmedogmalarla birbirine düşürülen toplumu bilim ve fen ile bir devlet çatısı altında birleştirmeye çalıştı.

Araplar ise devlet bile değiller. İngiliz cetveliyle kurulmuş birer kukla. Bizim gibi kurtuluş mücadelesi vermediler.

İkili oynamak denen bir şey var...bu günümüzde de sık gözlemlenen bir durum....ikili oyun ama iki oyunda aynı amaca hizmet ediyor....bize düşen amacı keşfetmek....oynanan oyunları çözmeye çalışmak vakit kaybı olur.belkide amaç zaten kafayı karıştırmak. 

ingiliz ikili oynadıysa kurnazlığından yapar.ingiliz kurnazlığı diyelim....

Hindistanı işgal ettiklerinde rekabeti engellemek için hint dokuma ustalarının ellerini dirseklerinden kestiren ingiliz,hinduların korkunç dini uygulaması "Sati"  yi yasakladı..(sati : dul kadınların ölen eşleriyle birlikte yakılması geleneği) 

Arabistanlı Lawrence' i arapların başına sardı.araplarıda türklerin başına.Lawrence müslüman gözüküp arapları kandırdı.ikili oynamak ingilizin en bildik alışkanlığı.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, fezadabirtürk yazdı:

İkili oynamak denen bir şey var...bu günümüzde de sık gözlemlenen bir durum....ikili oyun ama iki oyunda aynı amaca hizmet ediyor....bize düşen amacı keşfetmek....oynanan oyunları çözmeye çalışmak vakit kaybı olur.belkide amaç zaten kafayı karıştırmak. 

ingiliz ikili oynadıysa kurnazlığından yapar.ingiliz kurnazlığı diyelim....

Hindistanı işgal ettiklerinde rekabeti engellemek için hint dokuma ustalarının ellerini dirseklerinden kestiren ingiliz,hinduların korkunç dini uygulaması "Sati"  yi yasakladı..(sati : dul kadınların ölen eşleriyle birlikte yakılması geleneği) 

Arabistanlı Lawrence' i arapların başına sardı.araplarıda türklerin başına.Lawrence müslüman gözüküp arapları kandırdı.ikili oynamak ingilizin en bildik alışkanlığı.

Evet bizimde emekçinin elini kesmek için çin mallarını başımıza sardılar. Ama çin malı diyoruz da hepsini ingiliz patronlar üretiyor Çin'de.

ABD ve Avrupa nin öncelikli amacı Türkiye ye mallarını satmak. Bunun için değerleri düşük gösterip halkı kandırmaya çalışıyorlar.

Artık esnaf eski usul dondurma satamiyor çünkü talep yok ama McDonald's boktan krem şanti dondurmasininn önünde millet kuyruk oluyor. Çünkü hem 1 TL hem de yabancı marka..

Bir cımbız üreten kimse yok bu ülkede çünkü halkın gözünde çin malları ile rekabet edemiyor kimse.

Avrupa bunu akp eliyle yaptı.

Sonra işsizlik niye azalmıyor diyorlar. Asgari ücret artsın diye bağıran işçiler  alışveriş yaparken herşeyin ithal olanını tercih ediyor.   Halbuki ithali tukettikce kendi çalıştığı işletme de kapanacak ve geriye kalanlar daha ucuza calistiracaklar..

İşte böyle bir handikapi akp eliyle başardılar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...