Jump to content

Maçoglu - Dersim

Recommended Posts

On 01.06.2019 at 00:23, Desert Wind yazdı:

Bu adamın yapmak istediği şeyi gördükten sonra ses çıkarmayan Chp'liler Chp'li değildir. 

Yeni Chp'lidir.

Yeni Chp Sezgin Tanrıkulu'dur , Canan Kaftancıoğlu'dur, Hüseyin Aygün'dür.

Cumhuriyet'e başkaldırma girişimidir bu, buna laf etmeyen ben 6 oku savunuyorum diye ortalıkta gezinmesin.

Bir Chp'li olarak şuanki Chp'nin Kürt milliyetçisi Atatürk düşmanı kanadından illallah ettim.

Ekrem Başkan yaklaştırma bunları yanına. 

Maçoğlu ne yapmaya çalışmış ki? Bilmediğimden soruyorum. 

CHP'yi konuşmaya gerek yok. Başkanlığa evet-hayır referandumuyla birlikte rafa kalktı CHP.  Buna rağmen başkanlık yarışında Muharrem İnce'ye destek olduk ve onun için çalıştık ama bunu CHP için değil İnce için yaptık.

Üyeliğimi sildirdim, CHP'yle hiçbir ilgim ilişkim kalmadı, kafam rahat. 

Oy vermesin insanlar madem... Bunu diyorum ama belediye seçimlerinde Ankara ve İstanbul önemliydi tabii, adayları da Kürtçü, solcu vb olmadığı için içimiz rahattı. Zaten millet CHP süper alternatif diye vermedi oyları. AKP'den bıktığı için verdi. Kimse CHP'nin başarısı falan demesin diyeceğim ama demiyor zaten. 

Ekrem  İmamoğlu gerçekten de ileride CHP'nin başına geçebilir mi, üstlendiği yükü sağlıklı ve mantıklı biçimde götürmeyi becerebilir mi bilmiyorum. Çok akıllıca davranıyor, şimdilik gayet iyi gidiyor. 

Onu geçmişten beri tanıyor olmadığımız için hala çok emin değiliz ama şimdiye dek gördüğümüz manzara gayet iyi.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Faşist Ateist yazdı:

Tunceli ismini Dersim olarak değiştirmek istedi ama tabi başarısız oldu.

Kendisi zaten Seyit Rıza'yı da çok sever:

M1lJrN.jpg

Son günlerde gündemi takip edemediğim için haberim olmadı. Sağol.

E normal. Beklediğimiz ama içten içe olmamasını dilediğimiz bir şeyi yapmış. 

Ne güzel millet sevmiş, desteklemişti ama o aldığı desteği başka türlü yordu demek... Yani sosyalizm yayılıyor sandı, başarısını ve sevilmesini sosyalizme yordu. Bu yorumlarını dinledikten sonra kısa sürede açık vereceğini görmüş ve üzülmüştüm. 

Yoksa ister komünist olsun ister sağcı... İyi şeyler yapan, niyeti iyi olan, halkını gerçekten düşünen herkesi desteklemek lazım ama bu ülkede bir şeyler bir türlü oturmuyor işte.

Sitelerde Paylaş
On ‎1‎.‎06‎.‎2019 at 00:23, Desert Wind yazdı:

,Bu adamın yapmak istediği şeyi gördükten sonra ses çıkarmayan Chp'liler Chp'li değildir. 

Yeni Chp'lidir.

50 senedir fetöşü görmeyenler bir koministi de görmeyiversin biz zahmet yani..

Ne zararı var adamın size? Halk istemişse kayıtsız kalamaz orada yaşayanlara orada yaşamayanların kurallarını dayatabilmeniz için bedava hizmet vermelisiniz ki sözünüz geçsin!.

Hem vergi toplayıp, hem efendin benimi, anca diğer koyunlar yiyor demek ki, komistler yemiyor bu ucuz numaraları demek ki.. Sorun değil oda takiiyye yapsın. Dersimi tekara rtunceli yapsın takılan şeye bak..

Fetöş denen bir adamı ülkenin içinde güç sahibi chp nin görememesi, müdahale edememesi diye bir şey söz konusu olabilir mi? Siz bizimle maytapmı geçiyorsunuz, yoksa aklımızla eğleniyormusunuz?

Hülasa bu toplumun %92 si fetöşcüdür. İtirazı olana cevaba gerek yoktur. Bu alenidir. Baykal akpartilidir. Ecev' it fetöcüdür..

Fetö değil fetöye sızmaya(kendi devletinde anayasal çalışma hakkı; derin millet olarak) çalışanlar vardı. Ve buna izin verilmiyordu, sistem fetoş türevipara'lel k*peklerince.. %92 rakamına inancım sonsuz.. 81 ilin 76 em zargo müdürü fetöcü beyanlı ülkenin içişleri bakanı var iken, bu zaten tartışma götrümez derecede aleni kanıtlıdır.

tarihinde poseiodon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...