Jump to content

Fetoculukla algı operasyonu

Recommended Posts

Bu ülkede öyle bir algı yaratıldı ki, fetocu olmayan yandaşlar sanki masum, ak süt gibi gösteriliyor.
Fetocu olmamakla övünenler, kendini fetocu olmamakla kurtarmaya çalışan yandaşların haddi hesabı yok. Yandaşların işlediği bütün suçlar fetocu olmamakla bir anda siliniveriyor, hukuk onlara işlemiyor. Üstelik işin daha trajik tarafı da bütün yandaşların bir numaralı fetocu olmaları.

ben-senin-gibi-fetoculuk-yapmadim-asagil

Sitelerde Paylaş
  • İleti 112
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evet haklısın ama siyasal islamı başımıza kakıp kendileri Avrupa ve ABD ile yaşamayı tercih ettiler.  Onlar gibi diğerleri de suçludur.

Gülen cemaatinde yaşanan onlarca saçmalığı kendilerine ilettiğimizde bize kötü gözle bakıyorlardı. AKP yalan söylemeyi ve algı yönetimini gülen cemaatinden öğrenmiştir.

Sitelerde Paylaş

Herkes kafayı bozdu bu konuyla. Mesela adam Meral Akşener'in Fetocu olduğunu kanıtla diyor ben de kanıtlıyorum. Meral'in Fethullah isimli teröristi öven konuşmalarını gösteriyorum. Adamın verebildiği tek cevap "Sanki Akapelilerin böyle konuşmaları yok mu" gibisinden bir şey oluyor. Böyle salak insanlarla yaşıyoruz işte. 

Merkez sağcı ve dinci olup Fetoş'a sakso çekmemiş hiçbir siyasi yoktur, olamaz da. Dolayısıyla Meral de Akapeliler gibi Fetoş'a sakso çekmiştir.

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, Faşist Ateist yazdı:

Meral'in Fethullah isimli teröristi öven konuşmalarını gösteriyorum. 

Merkez sağcı ve dinci olup Fetoş'a sakso çekmemiş hiçbir siyasi yoktur, olamaz da. Dolayısıyla Meral de Akapeliler gibi Fetoş'a sakso çekmiştir.

Ben unutmuşum banada gösterirmisiniz? Kendisi Suriyelileri evine gönderecek tek siyasi olduğundan soruyorum. K. Aydın gibi bir pisliği partisinde barındırmasıda benim için yeterli bir neden ama olsun. Genede fetoşculuk kadar kötü olamaz yani!

Ayrıca sadece sağcılar değil fetoşcu.. Baş suçlu kaçırıcı fetöcüecev' it i niye es geçiyorsunuz? Meral övdüyse onun yanında melek kalır bence!

tarihinde poseiodon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, poseiodon yazdı:

Ben unutmuşum banada gösterirmisiniz? Kendisi Suriyelileri evine gönderecek tek siyasi olduğundan soruyorum. K. Aydın gibi bir pisliği partisinde barındırmasıda benim için yeterli bir neden ama olsun. Genede fetoşculuk kadar kötü olamaz yani!

Ayrıca sadece sağcılar değil fetoşcu.. Baş suçlu kaçırıcı fetöcüecev' it i niye es geçiyorsunuz? Meral övdüyse onun yanında melek kalır bence!

Elbette ki Karaoğlan da sütten çıkmış ak kaşık değil o da suçlu bu konuda. Ama Tayyip ve tayfası kadar kimse suçlu olamaz.

Sitelerde Paylaş

Erbakan, Türkeş, Demirel, Özal, Çiller, Ecevit, Tayyip, Gül ve Meral... Bunların hepsi senelerce Fetoş'a sakso çekti ama bunları desteklemiş olan koyun ve cahil kitleler sürekli kendilerini aklayıp başkalarını suçlamaya kalkıyor. 

İyi Partili birisine Türkeş'in ya da Meral'in Fetocu olduğunu kanıtlıyorum mesela adamın tek verebildiği cevap: "Akape de şunu yaptı, Tayyip de şunu dedi..." Tayyip ya da Akape bunları yaptı diye senin liderin aklanmış mı oluyor yani? Bu nasıl zeka ve akıl tutulmasıdır? 

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, Erinc yazdı:

Kötü sıfatlar takarak insanlarin birbirini başkasının gözünde küçültmeye çalışması sadece eğitimsiz bırakılmış bireylere özgü bir davranış mı? 

Sadece eğitimsizlere özel olmadığı zaten ortada.

Kâmil olmanın eğitimle alakası yok, tamamen karaktere bağlıdır.

İnsanların karakteri daha ziyade işin içine çıkar girdiğinde belirlenir.

Fetoculuk inanç adı altında bir çıkar örgütüdür, bu örgüt bir başka çıkar örgütü tayyibistan ile çatışınca böyle trajik ve komik durumlar görebiliyoruz.

Lakin bu ülkede kâmil insanların çok azınlıkta kalması ve buna karşılık karakteri bozuk olarak nitelendirdiğimiz çıkarcı karakterlerin çoğunlukta olması asıl sorun olarak karşımızda duruyor.

Eğer eğitim söz konusuysa bilinen sıradan, kindar eğitim yerine kâmil insanlar yetiştirecek eğitimin önemi ön plana çıkıyor.

Bunu da dincilik ve çıkarcılık üzerine kurulmuş feto-tayyip zihniyetiyle gerçekleştirmek mümkün değil.

İyi eğitim çağdaş, laik eğitimi baz almış Atatürk'ün aydınlanma anlayışıyla mümkündür.

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Sadece eğitimsizlere özel olmadığı zaten ortada.

Kâmil olmanın eğitimle alakası yok, tamamen karaktere bağlıdır.

İnsanların karakteri daha ziyade işin içine çıkar girdiğinde belirlenir.

Fetoculuk inanç adı altında bir çıkar örgütüdür, bu örgüt bir başka çıkar örgütü tayyibistan ile çatışınca böyle trajik ve komik durumlar görebiliyoruz.

Lakin bu ülkede kâmil insanların çok azınlıkta kalması ve buna karşılık karakteri bozuk olarak nitelendirdiğimiz çıkarcı karakterlerin çoğunlukta olması asıl sorun olarak karşımızda duruyor.

Eğer eğitim söz konusuysa bilinen sıradan, kindar eğitim yerine kâmil insanlar yetiştirecek eğitimin önemi ön plana çıkıyor.

Bunu da dincilik ve çıkarcılık üzerine kurulmuş feto-tayyip zihniyetiyle gerçekleştirmek mümkün değil.

İyi eğitim çağdaş, laik eğitimi baz almış Atatürk'ün aydınlanma anlayışıyla mümkündür.

Nitelikli ve faydalı bir yazı. Katılıyorum. Özellikle Atatürk'ü anlayabilmek çok önemli. Bunu yapmak yerine Atatürkü putlaștırdık. Ataturkün izini toplum olarak kaybettik. 

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Erinc yazdı:

Nitelikli ve faydalı bir yazı. Katılıyorum. Özellikle Atatürk'ü anlayabilmek çok önemli. Bunu yapmak yerine Atatürkü putlaștırdık. Ataturkün izini toplum olarak kaybettik. 

İşin ilginç ve trajik yanı, Atatürk'ü putlaştıran da yine aynı çıkarcı örgütler oldu.

Çıkarlarını sürdürmek adına "Yüce Atatürk, Ulu Atatürk" gibi sıfatlarla onu ilahi bir kılıfa soktular.

Öyle ki, İslamın peygamberiyle boy ölçüşüyormuş gibi algılara psikolojik neşter uyguladılar.

Bu yüzden yüce-ulu olmaktan öte gerçek Atatürk anlaşılamadı.

Bir de onun üzerinde oynanan daha bir çok oyunları da katacak olursak, bugünkü Atatürk düşmanlığının nedeni daha iyi anlaşılır.

Sitelerde Paylaş
On 01.06.2019 at 17:12, bilgivehis yazdı:

Bu ülkede öyle bir algı yaratıldı ki, fetocu olmayan yandaşlar sanki masum, ak süt gibi gösteriliyor.
Fetocu olmamakla övünenler, kendini fetocu olmamakla kurtarmaya çalışan yandaşların haddi hesabı yok. Yandaşların işlediği bütün suçlar fetocu olmamakla bir anda siliniveriyor, hukuk onlara işlemiyor. Üstelik işin daha trajik tarafı da bütün yandaşların bir numaralı fetocu olmaları.

Güzel konu açmışsın da şikayet ettiğini düşündüğüm şey bu başlıkta da kendiliğinden olmuş, farkettin mi?

İnsanlar gelip o da Fetöcü, bu da Fetöcü deyip yeni Fetöcüler üretmiş ve üretilenlerden bahsetmiş. O halde ülkede Fetöcü olmayan sen ben gibi çok çok az bir kesim kalır, mesela Müslüman Türklerin en az dörtte üçü Fetöcü olur. Çünkü iyi işler yaptığına, milliyetçi olduğuna falan inanıyordu insanlar. 

Türkiye'nin cemaat tablosuna bakıldığına, en büyük kitleye sahip olan cemaat Fethullah'ınki idi. Yanlış hatırlamıyorsam %62 falandı. Onun yerini şimdi Menzil aldı. 

Fethullah her daim devletle içli dışlı oldu, onu besleyenler ve sahiplenenler de malum, sağ partilerdi. Fethullahçı olmaları gerekmiyor, bu cemaat ve mensupları çok ciddi oy merkezi olduğu için herkes yıkama yağlama yaptı. Ecevit de bu tayfaya dahil olanlardan işte. 

Ama bu durum, bu insanları Fethullahçı falan yapmaz. Aptal, çıkarcı falan yapar en fazla.

O yüzden şimdi AKP'nin, canını sıkan herkesi Fetöcü ilan edip kendini temize çekme çalışmaları yönünde başvurduğu iftiracılık oyunu herkese sirayet etmiş durumda. Sıradan insanların Fethullahçı olması zaten suç değil, ama artık suç olarak kodlandığı için sıradan insanlar da birbirine Fetöcü diye suç isnad ediyor, hatta bu yolla hakaret ediyor.

Körlerle sağırlar birbirini ağırlıyor velhasıl. En büyük Fetöcü Tayyip'in kendisi bu durumda. AKP'lilerin hepsi silme Fetöcü.

Bunu herkes bilirken öyle değilmiş gibi söylemek veya hatırlatmak zorunda kalmak da başlı başına Tayyip'in başarısıdır, onu da belirtmek gerek.

Sitelerde Paylaş

Türk Ateist'in dediği gibi ülkenin yarısından çoğu bu Fetoş'u sever ve sayardı, en azından ona karşı bir sempati beslerdi. Ancak onu ölümüne savunacak, onun müritliğini yapacak, ona sadık kalacak kesim çok sınırlıydı. Tabi kavgalar patlak verir vermez o Fetoş'u yağlayanların büyük çoğunluğu Fetoş'u anında sattı. 

Şimdi ise Fetoşçukların oranı taş çatlasa patlasa yüzde 2 falandır. Öyle Fetoş'u hala savunacak adam pek kalmadı yani. Çünkü görüyorum Twitter'daki Fetoşçuk sayfalarını arada bir. Beğenileri çok az hepsinin. 

Hakikaten de bu işin boku çıktı artık. Yani 5 senedir Feto operasyonları yapılıyor ama buna rağmen Fetoşçuklar seçimde organize olup oy çalabiliyor(!) E demek ki siz 5 senede Feto'ya karşı bir halt yapamamışsınız.

Herkes hiç sorgulamadan A Haber'den duyduğu her şeye inanıyor. Ciddi ciddi Fetoşçukların oyları çaldığına bile kayıtsız şartsız inanıyorlar. Ülkede toplu beyin ölümü gerçekleşmiş. 

Sitelerde Paylaş

sanırım akpnin bu ülkeyi bölmeden gitmeye hiçte niyeti yok, insanlar tamamen kutuplaştı, sahte dolar düşürmelerde cabası,

adil bir şekilde yönetilen arjantine ve venezzüellaya bakınız, orda dolar neden düşmüyor, tipik olarak bu ülkeyle aynı formattlar. 

derin akp hükümeti,

% 900 lere vamış hiper! enflasyona ragmen doları düşürebiliyorsa, ne kadar? güçü oldugunu ispatlıyor demektir.

imamoglu tekrar kazansın, tekrar seçim yaparlar, takii akp kazanıncaya dek sürer. 

tek yol devrim .yoksa akp devrim yapıcak 2023 e kadar. 

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tayyip bütün bunları iki yılda tek başına yapmadı. Onun arkasını destekleyen fetö cemaati yıllarca akıl verdi.

Ama dolar konusunda olaya iyi tarafından bakın. Çünkü Türkiye nin Avrupa'ya manyak gibi borcu var ve işin garip tarafı Avrupa da krize girdi. Bu yüzden Tayyip i desteklemek zorunda kalıyor. Bu durumu devlet olarak değil ama birey olarak fırsata çevirebilirsiniz.

Devlet zaten halkın devleti değil. Batı'nın mustemleke devleti olduğundan bankalar ve borçlar bizi değil onları ilgilendirir. Şuan vatandaş tüm borçlarını  ödemiş olsa bile bankalar krizden çıkamaz.

Sitelerde Paylaş

"Avrupa da krizde" haberlerine ihtiyatlı yaklaşmanızı öneririm. Onların krizi ile bizimki biraz farklı oluyor. 2008-2009 krizi zamanında Londra'daydım, yaşam standartları bizim ekonominin en coşkun zamanına bile 100 basıyordu. Keza "Yunanistan iflas etti", "yandı bitti kül oldu" denilen dönemde de Atina'da çalışıyordum. Yine keyifler yerindeydi. Bu gibi durumlarda genellikle insanlar lükslerinden vazgeçmek zorunda kalıyorlar. Temel ihtiyaçları ile ilgili sıkıntıları olmuyor. Emeklilik yaşı yükselebiliyor, işsizlik parası enflasyon düzeyinde artırılamıyor vs. Yani "Avrupa'da kriz" dendiğinde, bebeğine süt alamadığı için çay içiren anne haberleri gelmesin aklınıza. Avrupa'da bu tarz bir yoksulluk olabilmesi için 2. dünya savaşı ayarında bir savaş çıkması gerek.

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, adalet123 yazdı:

Kemalistler neden fetöye karşı tavır almadı?

Bu soru için sana on puan veriyorum.

Çünkü bütün sorunların kaynağı bu sorunun altında yatıyor.

Kısa ve öz söyleyeyim.

Bu ülkede ordu da dahil Kemalist bir örgüt yoktu, Kemalistçi diye geçen örgütler senin de değindiğin gibi onun adıyla kendi çıkarlarına bakan örgütlerdi.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, malta erigi yazdı:

"Avrupa da krizde" haberlerine ihtiyatlı yaklaşmanızı öneririm. Onların krizi ile bizimki biraz farklı oluyor. 2008-2009 krizi zamanında Londra'daydım, yaşam standartları bizim ekonominin en coşkun zamanına bile 100 basıyordu. Keza "Yunanistan iflas etti", "yandı bitti kül oldu" denilen dönemde de Atina'da çalışıyordum. Yine keyifler yerindeydi. Bu gibi durumlarda genellikle insanlar lükslerinden vazgeçmek zorunda kalıyorlar. Temel ihtiyaçları ile ilgili sıkıntıları olmuyor. Emeklilik yaşı yükselebiliyor, işsizlik parası enflasyon düzeyinde artırılamıyor vs. Yani "Avrupa'da kriz" dendiğinde, bebeğine süt alamadığı için çay içiren anne haberleri gelmesin aklınıza. Avrupa'da bu tarz bir yoksulluk olabilmesi için 2. dünya savaşı ayarında bir savaş çıkması gerek.

Ama onlar bizim gibi koyun değiller, sokağa dokuluyorlar haklarını arıyorlar. Avrupa'nın bizden farkı bu.  Bizde adam küfür ediyor , hamdolsun diyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...