Jump to content

Fetoculukla algı operasyonu

Recommended Posts

7 dakika önce, karamamba yazdı:

3 dakika önce, uygur yazdı:

Okulları dersaneleri onun döneminde yayıldı.

Okul birincilerini sınav birincilerini seçip kendi istedikleri gibi yetiştirip devlet içerisine soktular.

Sonraları  baktılar herkes başarılı soruları çalmaya başladılar.

Nato subayı Kenan Evren Cia'nın beslediği Fethullah Gülen'i sevmesede dokunamaz dokunmadı zaten.

Gölcük donanmasında subayların evlerinde said nursinin kitapları perşembe günleri okunuyordu.:)

Aptal 3. kişilerin ne söylediğini ya da onların çıkardığı dedikoduları dikkate almıyorum ben.

Kenan Evren, Fethullah Hoca ve taraftarlarının Türkiye için büyük birer tehlike olduğunu yıllar önce açık yüreklilikle söylemiştir. 

Kenan Evren bir cumhurbaşkanıydı. Döneminde başbakanlık yapan Turgut Özal'ın işlediği suçlar ve yaptığı pisliklerin hepsi Kenan Evren'in üzerine yıkılmıştır. FETÖ'yü güçlendiren de, palazlandıran da Turgut Özal'dır.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 112
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

On Thu Jun 13 2019 at 11:29, Türk Ateist yazdı:

Kemalistler'in Fetö'ye karşı tavır alması mı gerekiyordu? Ne tavrı alacaktı?

Kemalistler bu ülkede, dincilerle, cemaat vb yapılanmalarla daima mücadele etmiş, üstelik de en etkin biçimde mücadele etmiş tek kesimdir. Dincilerin inine çomak sokan, onları rahatsız eden, deşifre eden kim varsa tek tek faili meçhul cinayetlere kurban gitmedi mi? Hepsi Kemalist değil miydi?

Cümlelerinizi dikkatli kurun. CHP uzun süredir Kemalist çizgiden kaymıştır zaten, onu eleştireceğim derken milyonlarca insanı Fethullahçı ilan etmenin veya Fethullahçılara arka çıktı demenin alemi yok.

Nazlı Ilıcak da Fethullahçı falan değil zaten. Herkesin Nermin'i o. Para neredeyse Nazlı oradadır. Böyle olacağını bilse ölürdü de AKP'ye karşı durmazdı.

Ateist Ahmet Altan da Fethullahçı değildir. Bunlar dönemin güçlüsünden yana duran satılık kalemlerdir, liberaldirler.

Kılıçdaroğlu'nun bu tiplere bir tür sahip çıkması da CHP'yi aslen bağlamaz ama partinin başında olduğu için bağlıyor işte. Ondan sonra da sen gibiler çıkıp Atatürkçüler Fethullahçılara karşı niye tavır almadı diyebiliyor; akıllara zarar şu cümleyi kurabiliyor.

Herkes aklını kaçırmış. Tayyip'in bence bu ülkedeki en büyük başarısı ne kadar çöp zihinlere ve hafızalara sahip olduğumuzu, ne kadar kolay manipüle edildiğimizi, hemen hiç ilkemiz bulunmadığını bize göstermesi oldu.

Bunca şeyden, bu saatten sonra bu başlıkta yazılanlar ve sorulan sorular bana hiç iyi niyetli görünmüyor. Saflıktan olabileceğine pek ihtimal veremiyorum şahsen; kimseye de bu kadar saf olma hakkı tanınmamalı. 

Lütfen kelimelerinize dikkat edin.Biz saflık yapmıyoruz ancak siz kör ve sağırca davranıyorsunuz.Kılıçdaroğlunun olduğu mitinge gitmek,onun politikalarını desteklemek anlamına gelir.Mitinglerde on binlerce insan olduğuna göre o insanlarda onun gibi "haindir".Ben size hakarer etmiyorsan sizde bana karşı üslubunuza dikkat edin.Geçmiş geçmiştir.Şu an kim nerde ona bakalım.

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, adalet123 yazdı:

Lütfen kelimelerinize dikkat edin.Biz saflık yapmıyoruz ancak siz kör ve sağırca davranıyorsunuz.Kılıçdaroğlunun olduğu mitinge gitmek,onun politikalarını desteklemek anlamına gelir.Mitinglerde on binlerce insan olduğuna göre o insanlarda onun gibi "haindir".Ben size hakarer etmiyorsan sizde bana karşı üslubunuza dikkat edin.Geçmiş geçmiştir.Şu an kim nerde ona bakalım.

Ben de saflık yaptığınızı düşünmedim zaten. Benim kullandığım saflık pür iyi niyetli olma haliydi, hani aptal demeye bile kıyamayacağın kadar iyi niyet.

Sende olmadığını da CHP'ye oy veren milyonlarca insana, sırf mitinglere gittiği ve partiye oy verdiği için vatan haini diyerek gösterdin.

E ama geçmiş geçmiştir deyince de geçmiyor, onu da hatırlatmak lazım. Kürtçülerle liberaller bugün Atatürkçü takılıyor, Atatürk'e methiyeler düzüyor diye düne kadar yaptıkları propaganda ve saldırılar unutuluyor değil. Bilmem anlatabildim mi?

Sen şimdi çıkıp da senelerdir baskının ağa babasına maruz kalan, dinci tarafından hain ilan edilen, küfür yiyen CHP'li ve de Atatürkçü insana vatan haini diyemezsin, dediğin anda sana kim olduğunu hatırlatırım.

Sıkmayın insanın canını. Burası her gün kafamıza göre takılıp istediğimiz role bürünelim, canımız bugün ne isterse onu oynayalım platformu değil.

Millet ses çıkarmıyor, görmezden geliyor diye aptal da sanmayın.

Ve şimdi göster bakalım sana nerede hakaret etmişim... 

Bu da yeni moda galiba. Kimsenin hakaret ettiği yok, ama ille de hakaret ediyorsun diye saçma sapan bir saldırı...

Kafanız mı iyi, milleti aptal mı sanıyorsunuz anlamadım ki. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Faşist Ateist yazdı:

Evren Paşa'nın Fethullah'ı öven tek bir sözü bile yok. Fethullah'ı yeren ise bir sürü sözü var. Ayrıca Fethullah ile çekilmiş bir fotoğrafı da yok.

Evren PAŞA nın, yani koca cumhurbaşkanının, yaşca kendinden küçük bir akıl hastası papazı övmesi gibi bir şey söz konusu olabilir mi? İyice saçmalamaya başlamışlar.. 

Haklısın bu hususda yani..

tarihinde tit@n tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, adalet123 yazdı:

.Kılıçdaroğlunun olduğu mitinge gitmek,onun politikalarını desteklemek anlamına gelir.Mitinglerde on binlerce insan olduğuna göre o insanlarda onun gibi "haindir".Ben size hakarer etmiyorsan sizde bana karşı üslubunuza dikkat edin.Geçmiş geçmiştir.Şu an kim nerde ona bakalım.

Kendi halinde vatandaş bir haksızlığa uğrasa acaba böyle  destek olurlar mı?. akp,mhp,chp ayrımı yapmadan bu rezilliği savunanlara elbette ''hain '' denilebilir.

Sitelerde Paylaş

Kenan Evren, mafyatik tipler için de "devlet için luzumluysa kullanılır" demişti. Yani eğer salıverilmesini sağladıysa, bu farklı bir menfaat için de olabilir. Fethullah belli ki haberalma teşkilatları ile bağlantılı biri. Böyle birşey olmuşsa dahi, fethullah aşkı yüzünden olduğunu sanmam. Kenan paşa hıyarın tekiydi ama fetocu olamaz. Ihtimal dahi vermem.

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, malta erigi yazdı:

Harbiden okuyamıyorum.

"Nereden kardeşin oluyoruz feto övücüsü forumcu? Okuyamıyorsan okuma feto aklayıcılara yazmıyorum ben.. Onun için sorun yok yani.. Bak dalgana..."

diye yazmış.

Telefondan giriyorsan okuyamazsın. Bilgisayarda okunuyor.

Okumaya değer bir şey yazdığı da yok zaten, bolca küfür ediyor saygısız.

Sitelerde Paylaş
Just now, Türk Ateist said:

"Nereden kardeşin oluyoruz feto övücüsü forumcu? Okuyamıyorsan okuma feto aklayıcılara yazmıyorum ben.. Onun için sorun yok yani.. Bak dalgana..."

diye yazmış.

Bana mı fetöcü demiş? ? Bu da bir ilk benim için. Hiç fetöcü denmemişti bana. Bu tuhaf fontla yazması isabet olmuş. 

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, malta erigi yazdı:

Kenan Evren, mafyatik tipler için de "devlet için luzumluysa kullanılır" demişti. Yani eğer salıverilmesini sağladıysa, bu farklı bir menfaat için de olabilir. Fethullah belli ki haberalma teşkilatları ile bağlantılı biri. Böyle birşey olmuşsa dahi, fethullah aşkı yüzünden olduğunu sanmam. Kenan paşa hıyarın tekiydi ama fetocu olamaz. Ihtimal dahi vermem.

Kenan Paşa görevini ifa etmiştir. Üst düzey Siyasetçiler yargıya hesap vereceği yerde.. Evren Paşa yargılanmiştir. 

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

diye yazmış.

Haklısın burada saygısız ve iftiracı kimin olduğu alenen ortadadır. Ayrıca ''At atı ısırmıyor'' farkındayım merak etmeyin!.

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, tit@n yazdı:

Haklısın burada saygısız ve iftiracı kimin olduğu alenen ortadadır. Ayrıca ''At atı ısırmıyor'' farkındayım merak etmeyin!.

Kılıçdaroğlu da CHP de beni hiiç ilgilendirmiyor. Kılıçdar'ın bu satılık hainlerin adını anması ve sahiplenmesi en çok beni, bizi kızdırdı, biz zaten başkanlık referandumuyla birlikte CHP'ye oy vermeyi de kestik sahip çıkmayı da. Kılıçdaroğlu ve onun partiye doldurduğu Kürtçüler vb gitmeden CHP'ye oy falan yok. Yani bana sataşmayı kes, şizofrenik Perinçekçi saldırılarını kendine sakla. Siz kafayı yemiş tiplersiniz, önünüze geleni PKK'lı, Fethullahçı ve CIA ajanı ilan eder durursunuz deli deli. ABD diye bir tanırınız vardır, her bir şeyleri o yapıyor ve yaptırıyordur, herkes de onun  ajanıdır.

Kılıçdaroğlu ajan bile olamayacak kadar aptal, beceriksiz, pasif bir adamdır. Kendinden beklemeyecek kadar da koltuk düşkünü çıkarak milyonlarca insanı kızdırmıştır. Ben İyi Parti'ye oy veririm, verdim de ama kemik CHP'liler başkasına oy vermez, veremez. Atatürk'ün partisidir o. Duygusal bağları vardır ve AKP'nin karşısındaki en güçlü parti olduğu ve oyları bölünmesin istediği için de gider CHP'ye verir.

Hain babandır, babanızdır. AKP ağzıyla gelip de millete Fetöcü, şucu bucu diye sarandır esas hain.

AKP dururken CHP'yle, Ekrem İmamoğlu'yla uğraşan, İmamoğlu'nu proje ilan edendir hain.

Kılıçdaroğlu'nun kafayı yemiş abisine sığınan salak...

Sitelerde Paylaş

Yurt dışında yaşayan biri olarak, memlekette gelişen olayları anlamakta zorluk çekiyorum.

Görünen o ki, bu menem Fetö meselesi tüm yurdum memleketini esir almış vaziyette. Soğuk savaş döneminde bile, batı ve doğu ülkeleri birbirlerini bu kadar düşman bellememişlerdi.

Kesin olan şu var: Memleketin birikmiş ve kronikleşmiş sorunlarını çözemiyorsanız, birilerinin hal ve hareketini beğenmiyorsanız, birilerinden kurtulmak istiyorsanız, birilerine göz dağı vermek istiyorsanız... Fetöcülükle yaftalamak yeterlidir.

Ülkenin geldiği noktaya bir bakar mısınız ?!

Sitelerde Paylaş

Benim kılıçtar hakkında söyleyecek iyi sözüm yok ama birilerinin gazetecilik yapmanın terör suçu olmadığını da söylemesi gerekiyor. Bütün ülke kafayı mı yedi arkadaş? Bu tayyip ibnesi herkesi sindirdi. Bu faşizm düzeni artık muhaliflerle bile normal gelmeye başladı. Biraz silkinin, kendinize gelin lütfen. Sürekli yanlış şeyi yazarak hapse girme korkusu hisseden kişi nasıl gazetecilik yapacak bu ülkede? "Cesur gazeteci" diye savaş muhabirlerine denmeli. Hapis tehdidinden korkmadan haber yapana değil. 

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Kılıçdar'ın bu satılık hainlerin  Kürtçüler vb gitmeden CHP'ye oy falan yok. Yani bana sataşmayı kes, şizofrenik Perinçekçi saldırılarını kendine sakla. Siz kafayı yemiş tiplersiniz, önünüze geleni PKK'lı, Fethullahçı ve CIA ajanı ilan eder durursunuz deli deli. ABD diye bir tanırınız vardır, her bir şeyleri o yapıyor ve yaptırıyordur, herkes de onun  ajanıdır.

Ben İyi Parti'ye oy veririm, verdim de ama kemik CHP'liler başkasına oy vermez, veremez.

Hain babandır, babanızdır. AKP ağzıyla gelip de millete Fetöcü, şucu bucu diye sarandır esas hain.

AKP dururken CHP'yle, Ekrem İmamoğlu'yla uğraşan, İmamoğlu'nu proje ilan edendir hain.

Kılıçdaroğlu'nun kafayı yemiş abisine sığınan salak...

Şahsıma et ne hakaret edeceksen.. Edepsizlik karaktersizlik yapma.. Nasılsa forum yönetimi arkadaşın.. Ben sizin gibi kimseye iftira atmıyorum.. %100 ulusalcıların verilerini baz alarak ve aa öğretmenden fetöcü mü olurmuş, aa gazteci ''nazlı ılıcak'' fetöcümü olurmuş, aa ecevitten fetöcümü olurmuş(Kim yolladı amerikaya?ecevit) falan fıstık terörörgütünü aklamaya yeltenen gördüğüm üyelere istinaden feto sevicilikle itham ettim. Sadece maltaeriği mahlaslı üyeyi ki, kendisinin fetöcülükten yargılanan birine gazeteciyemi ne güzellemesi mevcut forum yazılarında.. Hangi başlık olduğunu bulursam gözüne sokacağım.. ki kendisi zaten benzer bir paylaşımdaha yapmış ve gerek kalmamış arayıp bulmama,

Alıntı

@malta eriği, Benim kılıçtar hakkında söyleyecek iyi sözüm yok ama birilerinin gazetecilik yapmanın terör suçu olmadığını da söylemesi gerekiyor.

Ekroşa gelince onu bana değil Nihat Genç' e söyleyeceksin. Ağzından kaçırdı bir kere..

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, malta erigi yazdı:

Benim kılıçtar hakkında söyleyecek iyi sözüm yok ama birilerinin gazetecilik yapmanın terör suçu olmadığını da söylemesi gerekiyor. Bütün ülke kafayı mı yedi arkadaş? Bu tayyip ibnesi herkesi sindirdi. Bu faşizm düzeni artık muhaliflerle bile normal gelmeye başladı. Biraz silkinin, kendinize gelin lütfen. Sürekli yanlış şeyi yazarak hapse girme korkusu hisseden kişi nasıl gazetecilik yapacak bu ülkede? "Cesur gazeteci" diye savaş muhabirlerine denmeli. Hapis tehdidinden korkmadan haber yapana değil. 

Tabi tabii, gazeteciler (N. Ilıcak).. Zaten onlarda imam-papaz dan terörörgütü elebaşı mı olur idyorlardı.. Aynı sizin gibi.. 

Hadi bu videoyu vatandaş görmedi, bu ülkenin büyüklerinin ve çarklarını bundan habersiz olması düşünülebilir mi? Bu işin ucu her keze(resmi) uzanır.. Halk birleşip hepsini bana göre cezalandırmalıdır..

Sitelerde Paylaş

Tayyip fetö konusunda kantaron topuzunu kaçırdı ve kendine muhalif herkesi aynı kefeye koydu.

Kılıçdaroğlu ve CHP yönetim kadrosu da bu konuda çok yanlışlar yaptılar. 15 temmuz ertesi Yenikapı mitingine çağrılan bazı sanatçılar rest çekip , senin siyasi oyunlarına alet olmayacağız, diyerek tayyipe kapıyı kapattılar. Ama Kemal oraya gitti.

Sonrada 16 Nisan referandumunda adamı başkan yaptılar. Madem başkanlık meşru değildi o zaman ne bok yemeye CHP referanduma aday çıkarttı. Eğer seçim meşru değildir ve katılmıyorum deseydi %40katilimla referandum iptal olacak ve Tayyip başkan olamayacaktı.

Şimdi ise bütün yetkiyi verdikleri adama karşı İstanbul'u savunuyorlar. Yarın seçim iptal dese ne bok yiyecekler?

Kanunen sen bu yetkiyi adama verdin. Farzetki İstanbul'u aldın. Tayyip İBB bin tüm kurum ve gelirlerini bir KHK ile saray baglasa ne yaparsın?

Fetoyu siyasi malzeme yapan maalesef sadece Tayyip değil ayrıca koltuk kapma sevdasinda olan muhalefettir.

Sitelerde Paylaş

Milletvekili   yada devlet memuru olsaydım cemaat yurtlarının birinde kaldığımı söyleyip  görevime son verirlerdi.Birde hapise atarlardı. 

Sırf Bank asyaya para yatırdığı için fetöcü ilan edip  görevine son verilen birçok çok subay astsubay  polis var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...