Jump to content

Fetoculukla algı operasyonu

Recommended Posts

21 saat önce, tit@n yazdı:

Şahsıma et ne hakaret edeceksen.. Edepsizlik karaktersizlik yapma.. Nasılsa forum yönetimi arkadaşın.. Ben sizin gibi kimseye iftira atmıyorum.. %100 ulusalcıların verilerini baz alarak ve aa öğretmenden fetöcü mü olurmuş, aa gazteci ''nazlı ılıcak'' fetöcümü olurmuş, aa ecevitten fetöcümü olurmuş(Kim yolladı amerikaya?ecevit) falan fıstık terörörgütünü aklamaya yeltenen gördüğüm üyelere istinaden feto sevicilikle itham ettim. Sadece maltaeriği mahlaslı üyeyi ki, kendisinin fetöcülükten yargılanan birine gazeteciyemi ne güzellemesi mevcut forum yazılarında.. Hangi başlık olduğunu bulursam gözüne sokacağım.. ki kendisi zaten benzer bir paylaşımdaha yapmış ve gerek kalmamış arayıp bulmama,

Ekroşa gelince onu bana değil Nihat Genç' e söyleyeceksin. Ağzından kaçırdı bir kere..

Edepsiz de karaktersiz de sensin. Alttan aldık diye kendini adamdan saydın ama sıktın. Sen kimsin de burada canını sıkanı Fetöcü falan ilan edeceksin, dangalak?

Nazlı Ilıcak'ın ne olduğunu daha önceki iletilerimden birinde yazdım. En iğrendiğim gazeteci müsveddelerinden biri olan Ahmet Altan da Fethullahçı falan değildir. Bunlar iktidara yakın olmak ve paralanmak, ya da Atatürk takıntıları nedeniyle iktidarla-dinciyle işbirliği yapmak istedi, yaptı. Dünya kadar onurlu asker ve gazeteci, bu pisliklerin gazetelerine taşıdığı ve yaydığı iftiralar nedeniyle hapse atıldı ve halka da bu iftiralar bir güzel yedirildi. Biz yemedik, ama dönemin tüm liberalleri, Kürtçüleri, dincileri ve AKP'lileri misler gibi bu propagandaları yaptı.

Yani bu gazeteciler Fethullahçı olmak yüzünden hapiste olamaz, çünkü değiller. AKP, liberallerle de arasının bozulacağını, liberallerden çok yararlandıklarını ama onların da artık kendilerini desteklemeyi bırakabileceğini söylemişti vaktiyle. Öyle de oldu. 

Ben kişi olarak gazetecilerin, tarafları ne olursa olsun hapse atılmasının elbette karşısındayım. İlkesel olarak böyle bu.

Ama bu liberal pislikler için değil kılımı kıpırdatmak, gözümün önünde etlerini sökseler kılım kıpırdamaz. Bu insanlar benim için satılık kalemlerdir, vatan hainidirler.

Liberaller savunsun, onlar koşsun peşlerinden. Her şeyi Atatürkçülerden beklemesinler bir zahmet. 

Sen de haddini hududunu bil, edebinle yaz, millete Fethullahçı falan deyip pislik atma.

Forumdan atılman için arkadaşlarıma ihtiyacım yok, fişini direkt kendim çekerim ayrıca. 

O yüzden bu pislik atma meselesinde uyarımı dikkate alman iyi olur. 

Önümüzdeki hafta seçim var. Ekrem İmamoğlu hakkındaki dandik iftiralara da izin vermeyeceğiz, muhalefete saldırı içeren propagandaya da. 

Bizim tarafımız belli. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 112
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hiçte alttan almadınız, bilakis ilk hakareti ve nezaketsizliği yapan sizsiniz.. Özür dileyeceğiniz yerde üste çıkma kalkışmasındasınız.. Şahsıma hakaret edersiniz hehe der geçerim. Lakin, daha önceki ATA ma hitabınız, edebemugayir ve karakter yoksunu bir ifadeden ibarettir. Buna rağmen Halen burnu havalarda kibirli havalardasınız. Forum sizin ise şahsi malınız ise yazmanızı istemiyorum dersiniz. Ve ben üyeliği sonlandırmanızı isterim. Size ait bir forumda niye emek harcıyayım.. Aksi taktirde size meydanı bırakmam ise ahmaklık olur sanırım.. Aradaki nüans budur .

Ayrıca, ben kimsenin avukatı falan değilim. Lakin, bir aday hakkındaki eleştirel yazılara izin vermeyecekseniz. Bir ülkenin cumhurReisine hakaret(@malta eriği,  nickli etmiştir.) edilmesini de seyredemezsiniz.. Madem ki yetkilisiniz.. Sizi gerçekten edep ve ahlaka davet ediyorum.. Bu yaptığınız ne etiktir. Ne ahlakidir.. Düpedüz tarafgir holiganizmdir -suçtur.. Sizin yüzünüzden ben niçin kutuplaşayım.. Bu tutumunuz suçluyu övme ve kollamadır.. Bağımsız ve tam tarafsız kalmak istiyorum.. Bana ne onun, ne bunun bir faydası yok ve hiç te olmayacak zaten.. Hülasa, havyar yiyenler için, ne sizinle, ne de başka şahısla münakaşa edemeyeceğim. Sözlerinizi geri alır özür dilerseniz. Bende bilmukabele edeceğim. Aksi tarafımca düşünülemez ve bu mümkün değildir.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, administrator yazdı:

Ağzına gelen her lafı edip, başlığı hakaretlerle doldurmuşsun. Başlığı gerip duruyorsun.. Seni bir daha uyarmam, ilk benzer iletinde forumdan atarım. Aynı şekilde herkes yazdıklarına dikkat etsin.

Sayın moderatör @malta erigi, @Türk Ateist , @anibal mahlaslı üyelerinizide uyarırmısınız. 

tarihinde tit@n tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, tit@n yazdı:

Hiçte alttan almadınız, bilakis ilk hakareti ve nezaketsizliği yapan sizsiniz.. Özür dileyeceğiniz yerde üste çıkma kalkışmasındasınız.. Şahsıma hakaret edersiniz hehe der geçerim. Lakin, daha önceki ATA ma hitabınız, edebemugayir ve karakter yoksunu bir ifadeden ibarettir. Buna rağmen Halen burnu havalarda kibirli havalardasınız. Forum sizin ise şahsi malınız ise yazmanızı istemiyorum dersiniz. Ve ben üyeliği sonlandırmanızı isterim. Size ait bir forumda niye emek harcıyayım.. Aksi taktirde size meydanı bırakmam ise ahmaklık olur sanırım.. Aradaki nüans budur .

Ayrıca, ben kimsenin avukatı falan değilim. Lakin, bir aday hakkındaki eleştirel yazılara izin vermeyecekseniz. Bir ülkenin cumhurReisine hakaret(@malta eriği,  nickli etmiştir.) edilmesini de seyredemezsiniz.. Madem ki yetkilisiniz.. Sizi gerçekten edep ve ahlaka davet ediyorum.. Bu yaptığınız ne etiktir. Ne ahlakidir.. Düpedüz tarafgir holiganizmdir -suçtur.. Sizin yüzünüzden ben niçin kutuplaşayım.. Bu tutumunuz suçluyu övme ve kollamadır.. Bağımsız ve tam tarafsız kalmak istiyorum.. Bana ne onun, ne bunun bir faydası yok ve hiç te olmayacak zaten.. Hülasa, havyar yiyenler için, ne sizinle, ne de başka şahısla münakaşa edemeyeceğim. Sözlerinizi geri alır özür dilerseniz. Bende bilmukabele edeceğim. Aksi tarafımca düşünülemez ve bu mümkün değildir.

Bak sen videolarını getirdiğin Aytuç Altındal gibi biraz şizofrensin galiba. Millete küfürler eden, iftira atan sensin be şu başlıkta... Bir iki sayfa geriye dönen görür. Küfür hakareti geçtim, millete durmadan vatan haini, Fetöcü diyen de sen. Kimsin ki sen?

Bir de senin ATA'n kimmiş? Baban mı?

Sen bana, bize veya CHP'ye oy veren milyonlarca insan vatan haini dersen ben de vatan haini babandır derim elbette. Al, bir daha diyorum... Kimsiniz be siz?

Ayarıca bu ülkenin cumhureisi kimmiş? maltaeriği hangi cumhurreise hakaret etmişmiş? 

Eğer bahsini ettiğin kişi Tayyip ise, al cumhurresini, git bu forumdan. Onun namusunu koruyup CHP'lilere vatan haini diyecek ve Ekrem İmamoğlu'nu proje, bilmem ne ilan edecek adamların bu forumda zaten yeri yok. 

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Türk Ateist yazdı:

maltaeriği hangi cumhurreise hakaret etmişmiş? 

Böyle mi demiş? Ben herifin yazdıklarını okuamıyorum ki.

@tit@nBak oğlum, ben senelerdir bu forumda bir kere dahi sinkaflı küfür etmedim, şimdi ediyorum:

O tayyip .....

Oldu mu?

Bana bunu yazdırdığın için sen de itin tekisin. 

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, tit@n yazdı:

Elinden birşey gelmeyen insan küfürde eder hakarette  eder.

Cumhurbaşkanı milletvekili devlet memuru olunca dokunulmazlık arkasına sığınıp halka küfür hakaret tehdit eden malını gasp eden vb şeyleri yapan  biri vatandaş edince onu suçlayamaz.

Sitelerde Paylaş

Hatırlayanlar, unutmayanlar, azıcık objektif olmaya çalışanlar ve bu ülkeyi sevenler bilir.

Cumhurun başı "Ne istediniz de vermedik ?!" minvalinde kendisinin ve ekibinin suç işlediklerini ălenen itiraf etmiştir.

Cumhurun başı, her fırsatta kendinden olmayanları korkutmayı, sindirmeyi alışkanlık haline getirmiştir.

Cumhurun başı, hiçbir zaman bu ülkenin tüm insanlarını kucaklamayı ve temsil etmeyi aklının ucundan dahi geçirmemiştir.

Cumhurun başı, hiçbir zaman olmadığı kadar bu ülkedeki insanları birbirine düşmanlaştırmayı başarmıştır.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, tit@n yazdı:

Adi, aşağılık ak it seni... Sen Atatürk'e laf sok, aşağıla ama burada Atatürkçülerin veya Atatürk sevenlerin ve hatta kızsalar da CHP'ye oy verenlerin ezici çoğunluğu oluşturduğunu bildiğin için Aytunç Altındal, Nihat Genç gibi Atatürkçü cenahtan videolar getirip duruyorsun.

Öte taraftan reisicumhurumuza hakaret ettiler diye milleti şikayet ediyor, M. Kemal Atatürk için dogmakutsal diyorsun... 

Atılıyorsun. Sakın gelme, geldiğin ve tanındığın an sorgusuz sualsiz tekrar atılacaksın. Fetöcünün Allah'ı da sensin, sizsiniz, o namusuna kendini adadığın Tayyip'tir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...