Jump to content

FETÖ’nün ABD’deki doktoruna gözaltı

Recommended Posts

Alıntı

ABD’de New Jersey eyaletinin Pensilvanya sınırındaki Delran ve Trenton şehirlerindeki muayenehanelerinde doktorluk yapan Vedat Obuz (54), sağlık sigortası hizmetleri Medicare ve Medicaid’ı sahte faturalama yöntemiyle dolandırmaktan Amerikan Federal Soruşturma Bürosu (FBI) ajanları tarafından gözaltına alındı.

FETÖ’nün ABD’deki doktoruna gözaltı

New Jersey Federal Başsavcısı Carp Carpenito tarafından yayınlanan basın duyurusuna göre, dahiliye doktoru Vedat Obuz, sigorta dolandırıcılığından 10 yıla kadar hapisle yargılanacak. FETÖ’nün bölgedeki doktoru olarak bilinen ve faaliyetlerine katılan Obuz, önceki gün çıkarıldığı Newark şehri federal mahkemesinde yargıç Joseph A. Dickson tarafından 100 bin dolar kefaletle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Mahkemeye verilen suç duyurusuna göre; Obuz’un Temmuz 2014 ile Ekim 2018 arasında, seyahatte olduğu dönemlerde görmediği hastaları muayene etmiş gibi Medicaid’e 358 bin 779 dolar, Medicare’e ise 57 bin 394 dolar sahte fatura kestiği iddia edildi. Vedat Obuz’un seyahat kayıtlarına göre 1 ve 6 Kasım 2017’de İsrail’in başkenti Tel Aviv’de bulunmasına rağmen bu tarihlerde Medicare ve Medicaid’e yaklaşık 30 hastanın muayenesi için 4 bin 660 dolar fatura verdiği, ayrıca 18 ve 22 Nisan 2018’de İstanbul’da olmasına rağmen yine Medicare ve Medicaid’e 53 hasta kabulü için 7 bin 770 dolar fatura ettiği belirtiliyor. (Hürriyet)

DcOWtfMWsAETHit.jpg

20677_1.jpg

''İzmir de nükleer bomba bulunan bir Amerikan üssümüzde amerşkan bayrağı asılıdır. Manyak milliyetçi biri buraya kurşun atar. Sonrasında bayrak indirilir TÜRK bayrağı asılır. Ve sorun çözülür''.. Halbuki üs amerşkan üssüdür. Değişen bir şey yoktur..
Kaynak; Y. Özdil köşe yazısı

Hülasa bu toplumun %92 si fetöcü olmuş düşünce kanaatinde çok mu paranoyağım??

tarihinde poseiodon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bilal bile anlamıştır meseleyi, sen niye anlamamakta ısrarcısın?

Hiç Amerikan filmi izlemezmisin? fbı cia yla boyna takışır.. cia taşeron çöpçüsüsün diye sana amerikada suç işletirler mi? Türkiye muz cumhuriyetimi sandın sen amerikanyayı?

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Yav bi siktir git çakma trol.. trol bile değilsin çakma trolsun. Seni deşifre ediyorum isim değiştirip yine geliyorsun.

Kuyruğunamı bastım. 86 ileti niye bekledin? 

Yani kendin burada açık verdin. Çakma ateist seni.. Fetöcü değil isen niye rahatsızsın görünen aleni fotoğraflardan?

Hürriyet gazetesi yalan haber mi paylaşıyor? İşte fetönün doktorunu fbi yakaladı diyor.

Fbi cia çöpçüsünü soruşturamaz diye bir saçma zırva mı var? Dedim ya o dediğin ancak Türkiye gibi ülkelerde, gukuk devletlerinde mümkün!

Başbakan da olsan, suç işlersen, özellikle parasistemi ile ilgili(kırmızı çizgi) gelişmiş batı ve amaerika da yargıçlar- savcılar- kolluk bağımsız olarak işini yapmaya çalışır. 

Ahmak ben afleck in filmi var aç seyret öğren 1 cent yolsuzluk için nasıl soruşturma yapılıyor. Her şeyi yap amerikanyada ama, para sisteminde bir centlik yolsuzluğa tenezzül etme!

Mesele bu kadar basit. 

Hiç bir zerre  tutarsızlık yok yani.. Kırmızı çizgisi amerikanın budur. 

Amerika Uzan a niye dokundu? Yukarıdaki haberle cuk oturuyor. Yoksa Uzan la Türkiye Cumhuriyetinin zerre sorunu yoktu. Hatta bana göre en başarılı, ülkeye istihdam sağlayan işadamıydı. Cia savcısı zekriya övey emri aldı ve düğmeye bastı! Uzan dediğin adam değil dinazor. Sen git bir cumhuriyet savcısına kanıtlarla- delillerle kıytırık bir adamı bile soruşturtturamazsın!. Buradan anla meseleyi..

Bu kadar delile rağmen inkara kalkışman ne kadar acz içinde olduğuna, ne kadar gaflet ve dalalet içerisinde bir örtbastcı olduğuna işaret etmeketedir.

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, poseiodon yazdı:

Kuyruğunamı bastım. 86 ileti niye bekledin? 

Yani kendin burada açık verdin. Çakma ateist seni.. Fetöcü değil isen niye rahatsızsın görünen aleni fotoğraflardan?

Hürriyet gazetesi yalan haber mi paylaşıyor? İşte fetönün doktorunu fbi yakaladı diyor.

Fbi cia çöpçüsünü soruşturamaz diye bir saçma zırva mı var? Dedim ya o dediğin ancak Türkiye gibi ülkelerde, gukuk devletlerinde mümkün!

Başbakan da olsan, suç işlersen, özellikle parasistemi ile ilgili(kırmızı çizgi) gelişmiş batı ve amaerika da yargıçlar- savcılar- kolluk bağımsız olarak işini yapmaya çalışır. 

Ahmak ben afleck in filmi var aç seyret öğren 1 cent yolsuzluk için nasıl soruşturma yapılıyor. Her şeyi yap amerikanyada ama, para sisteminde bir centlik yolsuzluğa tenezzül etme!

Mesele bu kadar basit. 

Hiç bir zerre  tutarsızlık yok yani.. Kırmızı çizgisi amerikanın budur. 

Amerika Uzan a niye dokundu? Yukarıdaki haberle cuk oturuyor. Yoksa Uzan la Türkiye Cumhuriyetinin zerre sorunu yoktu. Hatta bana göre en başarılı, ülkeye istihdam sağlayan işadamıydı. Cia savcısı zekriya övey emri aldı ve düğmeye bastı! Uzan dediğin adam değil dinazor. Sen git bir cumhuriyet savcısına kanıtlarla- delillerle kıytırık bir adamı bile soruşturtturamazsın!. Buradan anla meseleyi..

Bu kadar delile rağmen inkara kalkışman ne kadar acz içinde olduğuna, ne kadar gaflet ve dalalet içerisinde bir örtbastcı olduğuna işaret etmeketedir.

Fetö hakkında o kadar yazı var neden bir tek seninkine hassiktir oradan demisim diye merak edersen cevabı basit , salliyorsun. FBI 1 cent için soruşturma açmaz. 5 bin dolara kadar sınır var, öküz.. yurtdışına bile beyan etmeden goturebilecegin bir para limiti var, filmlere değil kanunlara bak.

FBI feto doktoruna soruşturma açmaz diye bir kural da yok zaten. Bir yandan CIA diyorsun diğer yandan üç beş bin dolarlık muayene faturasını delil gösteriyorsun. Komik olma, git daha mantıklı konularda trolluk yap.

Ulan salak , uzan ABD yi milyonlarca dolar dolandırdı. Senin verdiğin habere bak , uzanlara bak. Biri anya biri konya..

Fetoyu çok iyi biliyorsan hürriyet gazetesinin davul haberleriyle vakit kaybedecegine 15 temmuza bak anlarsın.  Akp ye bak daha iyi anlarsın.

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, malta erigi yazdı:

Bu işler ABD'de çok ciddiye alınır. Madicare sistemini Trump bile istismar etse göz yumulmaz.

Meseleyi sen anlamışsın. Yukarıdaki mal ise anlayıpda anlamamazlığa veriyor.. Neymiş bir alt limit varmış.. 

Kafası basmıyor ki, sistem de 1 krş çelişki oldumu sistem otomatikman nereden kaynaklandığını araştıracak ve gerçek ortaya çıkacak.. 

Milyon luk yolsuzluk yapsada aynı şekilde peşine düşerler. En ufak meblağdada peşine düşerler. Sonuçta muhasebe defterinin sağlaması tam olmak zorunda!.

Türkiye gibi sayıştayı bile işlevsiz ülke mi var? Milyarlarca liranın hesabını vermekten kaçınan bürokratik suçlular silsilesi dünyanın en kötü yönetilen ülkesinde bile olamaz. Bir başka gelişmiş ülkenin halkı o meclise alayını tıkar kapılarıda kilitler bi güzel meşale ile şenlendirirler.. Cehenneme kestirmeden yollarlar.. Yargıyı falanda uğraştırmazlar yani... 

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Hala mal mal trolluk peşindesin. Fetö ABD CIA diyerek akp nin yediği boklari temize çıkarmaya çalışıyorsun. Akp sana para ödüyor bunu biliyorum.

CIA destekli biri neden ABD de 15 bin dolarlık fatura yolsuzluğu yapsın?

Zaten tüm dünyadan salya sümük para topluyorlar. Gerizekalı değilsin ama şerefsiz bir trolsun. Para aldığın akp yi böylece temize çıkarmaya çalışıyorsun.

Bir saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

CIA destekli biri neden ABD de 15 bin dolarlık fatura yolsuzluğu yapsın?

Böyle saçma bir argüman duydunuz mu? Devlet görevlisinin tetikçisi niye suç işlesin? Soru bu yanılıyorsam düzeltsin birisi..

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, poseiodon yazdı:

Böyle saçma bir argüman duydunuz mu? Devlet görevlisinin tetikçisi niye suç işlesin? Soru bu yanılıyorsam düzeltsin birisi..

Lafları eğip bükerek kendini aklamaya çalışma. Bütün dünyada milyarlarca dolar bütçesi olan bir örgütün üyesi neden çalıştığı devleti 15 bin dolar için dolandırmis. İstedigi an 100 katını ona verirler zaten.  

Böyle saçma iddialarla nereye varmaya çalışıyorsun. Bunun adı trolluktur. Trolluk ise şerefi olmayan bir iştir. Daha önce başka forumlarda da yazdın ve kovuldun. Şimdi de burayı mesken tutuyorsun.   

Birde Atatürk’ü dindar göstermeye calismaniz yok mu, komik oluyorsunuz.  Tam da feto akp taktikleri bunlar. Akp yi Atatürk ile ozdeslestirme taktikleri bunlar. Böylece Atatürk’ü dincilere malzeme yapma yolunu deniyorsunuz.  

Şimdi git ve her zaman yaptığın gibi yöneticilere ağla beni şikayet et. Çakma troll seni..

Sitelerde Paylaş

Edepsizliğe devam ediyorsun bak.. 

demin para aldığımı iddia ediyordun.. Şimdi halen lafları eğip büküp aynı kelimeyi çaktırmadan çaktığını sanıyorsun.

Ben trollük yapmıyorum. Sen yapıyorsun.. Yapsan da bu seni şeref yoksunu yapmaz.

Şeref yoksunluğu adi suça bulaşana, kuruma, otoriteye v.b. atfedilebilir bir ithamdır. Nedir adi suç? Senin T.C. 'inde tanımlanmış bir çok suç batıdan aldığın kültürde adi suç değildir mesela.. Onun için bilmediğin kavramlarla bana sataşma.. 

Bana elbise giydirmeye hele hiç kalkma.. Hiç birini üzerime dikemezsin!.

Alıntı

çalıştığı devleti 15 bin dolar için dolandırmis. İstedigi an 100 katını ona verirler zaten.  

1- sigorta şirketini soymuş.. Türkiye' de hayali faturalarla, işlemlerle, sağlık bakanlığını soyuyorlar. Orası Amerika orada sağlık sektörü özel. Paran yoksa hastalanırsan sigortanı yaptırmamışsan ölürsün. Hiç acıması yoktur sitemin!.

2- 3. sınıf taşeron tetikçi pisliğine 1,5 milyon dolar mı verecek cia? Sen ne içiyorsun bu arada.. Verseydi zaten o işi yapmazdı.

3- Devlete mevlete çalışmıyor onu nereden uydurdun? Cia kadrolu elamanı değil bu, fetöcü taşeronunun bir kullanılan pislik piyonu..

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, poseiodon yazdı:

Edepsizliğe devam ediyorsun bak.. 

demin para aldığımı iddia ediyordun.. Şimdi halen lafları eğip büküp aynı kelimeyi çaktırmadan çaktığını sanıyorsun.

Ben trollük yapmıyorum. Sen yapıyorsun.. Yapsan da bu seni şeref yoksunu yapmaz.

Şeref yoksunluğu adi suça bulaşana, kuruma, otoriteye v.b. atfedilebilir bir ithamdır. Nedir adi suç? Senin T.C. 'inde tanımlanmış bir çok suç batıdan aldığın kültürde adi suç değildir mesela.. Onun için bilmediğin kavramlarla bana sataşma.. 

Bana elbise giydirmeye hele hiç kalkma.. Hiç birini üzerime dikemezsin!.

1- sigorta şirketini soymuş.. Türkiye' de hayali faturalarla, işlemlerle, sağlık bakanlığını soyuyorlar. Orası Amerika orada sağlık sektörü özel. Paran yoksa hastalanırsan sigortanı yaptırmamışsan ölürsün. Hiç acıması yoktur sitemin!.

2- 3. sınıf taşeron tetikçi pisliğine 1,5 milyon dolar mı verecek cia? Sen ne içiyorsun bu arada.. Verseydi zaten o işi yapmazdı.

3- Devlete mevlete çalışmıyor onu nereden uydurdun? Cia kadrolu elamanı değil bu, fetöcü taşeronunun bir kullanılan pislik piyonu..

Seni hirpaladikça ağız değiştirip kivirtiyorsun. Önce CIA ajanı dedin şimdi de piyon diyorsun. Daha piyon ile ajan arasındaki farkı anlayacak kapasiten yok .  15 temmuz dan önce kaçanların hepsi ajandı , onların olacaklardan haberi vardı. Ama kalanların olacaklardan haberi yoktu ve bankaya aidat yatırdıkları için tutuklandılar. İşte bunlar piyondur. Zaten senin müdürün Tayyip de bunu itiraf etti. Aklı olan kaçtı , akilsizlari tutukladik dedi.  

Belki senin şu saçma sapan açtığın konu bile senin piyon olduğunu gosterir.  Böyle saçma konular ve iddialar fetoyu mağdur gösterir. Siz bu işleri iyi bilirsiniz.  

Şimdi yine kivirtacakmisin , bay trol..

CIA ajanı görmek istiyorsan önce etrafında bu ülkeyi soyanlara bak. Kacanlara değil, bay trol..

Sana daha önce adres verdim , rıza Zarrab acun Ilıcalı'nın uçağı ile ABD'ye kaçırıldı da hangi haber kanalında bir dk bile konuşuldu?

Cem küçük 17 Aralık sonrası gulenciler için bunlar temiz insanlardır diye savunurken birden fetonun " dönün" talimatı ile dönüp akp yi yalamaya ve Fethullaha sallamaya başladı.

Neymiş , fetonun CIA ajanı doktoru ABD sağlık sistemini 15 bin dolar dolandırmış... Hass....gittir , gülerler adama..

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...