Jump to content

Türk Silahlı Kuvvetleri artık ak silahlı kuvvetleridir

Recommended Posts

2008 yılında hakim kararıyla "Laiklik karşıtı eylemlerin odağı" kararı verilmişti.

Akpnin ne olduğu hem fikren hem kanunen biliniyordu, o devirde orduda Atatürkçü komutanlar vardı, akpyi ve yöneticilerini yasal olarak menetme- fesetme hakları bulunuyordu ama oralı dahi olmadılar.

Aslında ben olsam ben de oralı olmazdım,

çünkü,

BU MİLLET ATATÜRK'ÜN VERDİĞİ YURTTAŞLIĞI DEĞİL, TAYYİBİN KÖPEKLİĞİNİ HAKEDİYOR!

Sitelerde Paylaş
23 saat önce, malta erigi yazdı:

Bu allah'ını kitabını s..tiğimin ordusunda askerlik yapan, bu saatten sonra tayyip itinin uşaklığını yapar.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/m/gundem/tsk-dan-skandal-izmir-marsi-karari-h130296.html

Merak etme bu kitaplı got verenler her zaman savaştan kaçarlar. Cihat cihat diye çar çar bağıran yuzmilyonlarca kitaplı müslüman 50 yıldır ajite ettikleri filistini kurtaramadı. Niye? 

Bunlar para için el öperler.. çünkü çocukluktan beri öyle alistiriliyorlar. Mübarek bayram günü ....

Şuan bile AKP nin at oynattığı TSK da askerlik yapmamak için kıçını yırtan birçok dinci var.

Mesele cihat değil, korku ve rahattan geri kalma endisesidir.

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 03.06.2019 at 22:48, bilgivehis yazdı:

2008 yılında hakim kararıyla "Laiklik karşıtı eylemlerin odağı" kararı verilmişti.

Akpnin ne olduğu hem fikren hem kanunen biliniyordu, o devirde orduda Atatürkçü komutanlar vardı, akpyi ve yöneticilerini yasal olarak menetme- fesetme hakları bulunuyordu ama oralı dahi olmadılar.

Aslında ben olsam ben de oralı olmazdım,

çünkü,

BU MİLLET ATATÜRK'ÜN VERDİĞİ YURTTAŞLIĞI DEĞİL, TAYYİBİN KÖPEKLİĞİNİ HAKEDİYOR!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...