Jump to content
karamsarhuman

Forumdakı herkese, özel bir başlık.

Recommended Posts

On 06.06.2019 at 19:33, kavak yazdı:

Bir tane ben ekleyeyim:

13. Eski nicklerinizi yazıverin. Konu sahibi harbiden samimi ise, önce kendisi başlasın bu soruyu cevaplamaya. :D

On 07.06.2019 at 09:42, karamsarhuman yazdı:

yanlış anlama ama ben size değil, işinize saygı duyuyorum, çünkü işinizle karakteriniz bir birbirini haketmiyor.  :)

On 07.06.2019 at 18:18, kavak yazdı:

Boş laflar bunlar, hele senin ağzından samimi (!) kelimesinin çıkması çok garip.Artı, sen eklediğim 13. soruyu yanıtla hele bir. Sonra konuşuruz kim samimi imiş. Resmen görmezden gelmişsin.Hasılı böyle boş gevezeliklerle oyalama beni.

On 07.06.2019 at 18:21, kavak yazdı:

Hălă boş gevezelik yapıyorsun.

Mühendisiz dediysek, mutlaka öyledir. Ha bu arada elbette programcıyız da. Karakter meselesini ise, sana geri iade ediyorum. Sen anladın onu!

On 07.06.2019 at 18:40, karamsarhuman yazdı:

sana sadece şunu söylemek istiyorum, ben gerçek hayatta, dünyanın en romantık, en saygıdeğer en zeki, en masum, en aşık en dürüst, ve en mutsuz insanıyım, keşke beni gerçek hayatta tanıyabilseydin,  ama böyle bir şansımız yok, biliyorum, 

zamanında kırıcı oldum bazı üyelere , ama sonuçta bende insanım ve bu hatalardan ders aldım, çok ciddiyim, artık tamamen değiştim,

ve asla hiç kimseyi kırmaya veya üzmeye hakkım olmadıgını geçte olsa anladım. bunu zamanla daha iyi anlıyacaksın.. saygılarımla.. .. :(

Siteye üye olmadan önce de bir okuyucu olarak takip ediyordum ve @karamsarhuman nikinle gelmeden, farklı niklerle defalarca atıldığına şahit oldum. Kavak ile aranda geçen yazışmada da bunu bir daha yapmayacağını belirtmiş fakat anlaşılan o ki insanlara haksız yere sataşmaktan, hakaret etmekten yine vazgeçememişsin. Hiç kimse bu siteye seninle uğraşmaya gelmiyor. İnsanları rahatsız etmekten ve haksız yorumlarla iftira atmaktan vazgeç artık. Gereksiz başlıklar ve yorumlarla siteyi trollediğin yetmiyormuş gibi bir de mantıklı yorum yapan insanlara saldırıp durma. 

Seni nereden tanıyoruz dersen? Soru işaretli cümlelerin, bozuk Türkçe kullanımın ve insanlara sürekli sataşan yorumlarından.

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Kafkaslı yazdı:

Siteye üye olmadan önce de bir okuyucu olarak takip ediyordum ve @karamsarhuman nikinle gelmeden, farklı niklerle defalarca atıldığına şahit oldum. Kavak ile aranda geçen yazışmada da bunu bir daha yapmayacağını belirtmiş fakat anlaşılan o ki insanlara haksız yere sataşmaktan, hakaret etmekten yine vazgeçememişsin. Hiç kimse bu siteye seninle uğraşmaya gelmiyor. İnsanları rahatsız etmekten ve haksız yorumlarla iftira atmaktan vazgeç artık. Gereksiz başlıklar ve yorumlarla siteyi trollediğin yetmiyormuş gibi bir de mantıklı yorum yapan insanlara saldırıp durma. 

Seni nereden tanıyoruz dersen? Soru işaretli cümlelerin, bozuk Türkçe kullanımın ve insanlara sürekli sataşan yorumlarından.

Sen biliyor musun kim olduğunu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, adalet123 yazdı:

Sen biliyor musun kim olduğunu?

İlk mesajlarını okursan sen de anlarsın. Cümle içinde gereksiz yere 'soru işareti' kullanır. Kim olduğunun önemi yok, insanlara saldırıp vakitlerini çalmasın yeterli. Kimse bu sitelere boş muhabbet yapmaya gelmiyor. 

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.06.2019 at 19:33, kavak yazdı:

13. Eski nicklerinizi yazıverin. Konu sahibi harbiden samimi ise, önce kendisi başlasın bu soruyu cevaplamaya. :D

sayfalar tutacağı için yazmak zor geliyor.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, uygur yazdı:

sayfalar tutacağı için yazmak zor geliyor.:)

Zor geldiğini zannetmiyorum ancak bazı kirli çamaşırların ortaya çıkması kaçınılmaz. :D

Neyse; ben söyleyeceğimi zaten söylemiştim, haliyle bunu daha fazla uzatmanın boş gevezelik etmekten bir farkı olmayacak.

Birde şunu belirtmeden edemeyeceğim:

Atalarımız ne güzel demiş: "Çıkmayan candan, ümit kesilmez."

tarihinde kavak tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...