Jump to content

Kuran yine haklı çıktı

Recommended Posts

Kuran yine haklı çıktı

11:67 Zulme sapmış olanları o korkunç titreşimli ses yakaladı da öz yurtlarında yere çökmüş bir hale geldiler.
Sesin belli bir titreşimde yıkıcı etkisi olduğu günümüzde anlaşıldığı için sonik veya ultrasonik silahlar üretilmeye başlandı dünyada:

Selam
tarihinde Emre Karaköse tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Emre Karaköse yazdı:
Kuran yine haklı çıktı

11:67 Zulme sapmış olanları o korkunç titreşimli ses yakaladı da öz yurtlarında yere çökmüş bir hale geldiler.
Sesin belli bir titreşimde yıkıcı etkisi olduğu günümüzde anlaşıldığı için sonik veya ultrasonik silahlar üretilmeye başlandı dünyada:

Selam

Bunu bulanlarin akillarina kurani okuduktan sonra mi boyle bir sey yapmak geldi acaba? 

Bana göre naif insanları korkutmak ve hipnotize etmek için yazılmış anlamı olmayan şiirler. 

Sitelerde Paylaş

Kuranda her şey yazıyor, gavurlar da ondan her şey yapıyor ama nedense müslümanlar da sadece okuyor.

Bu durumda tanrı kuranı yanlış adrese göndermiş galiba.

Madem kuranda her şey yazıyor o halde müslümanlar neden ondan bir pok yapmıyor?

Kuran bilim için bir klavuzsa müslümanlar bilim yapmayarak ve hatta bilime karşı gelerek tanrılarına karşı gelmiş olmuyor mu?

Yok eğer kuran sadece tanrıya inanma ve ibadet içinse o halde kuranda bilimin kaynak kodlarının ne işi var?

Bu kuranı hangi deliğe sokacağınızı şaşırdınız, kendi iddianızla kendi çelişkinizi ele verecek kadar gerizekalısınız, aya beş şeritli yol yapılsa "ahan da kuran yazıyor ha!" demekten çekinmezsiniz.

Aklıma gelmişken yine de kuranı inceleyin belki aya beş-on şeritli yol yapma kodu falan vardır.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Emre Karaköse yazdı:
Kuran yine haklı çıktı

Selam

Her şeyin belli bir amaca sahip olduğunu veya bir amaç için yapıldığını öne süren öğretinin, doğayı tersine çevirdiğini, olduğunun tam tersi gibi gösterir. Gerçekten de, önce yaratılmış veya gerçekleşmiş bir şeyin, daha sonra olacak bir şeye hazırlık olduğuna inanırsak, o ikinci şeyin, birincinin nedeni olduğunu, asıl tasarının bu ikinci şeyi yapmak olduğunu düşünmemiz gerekir ki bu doğayı tersine çevirmek, nedeni sonuç, sonucu da neden olarak görmek demektir.
Zaten bu erekçi doktrin, Tanrı’nın mükemmelliğine kanıt oluşturmaya çabalarken tam tersini yapar. Çünkü Tanrı eğer bir amaca ulaşmak için çalışıyorsa, bu kendisinden eksik olan bir şeyi istiyor demektir, ve bu da onun mükemmelliğini ortadan kaldırır.

Sitelerde Paylaş

Az önce İblis' ten mesaj geldi,çok içerlemiş,beni küçümsüyorlar dedi ve ekledi :

İsyanımdan dolayı meleklerimle birlikte yeryüzüne atıldım.insanları aldatmam için bana "ÜSTÜN" yetenekler verildi.müslümanlar beni " kuşkusuz Şeytanın hilesi zayıftır "ayetinden dolayı küçümsüyorlar ama hayatlarının yanlışını yapıyorlar.ben "sınav" ın "Tanrı' nın tasarısı "nın en önemli parçasıyım...ayette belirtildiği gibi "sizleri" hiç farketmediğiniz" yerlerden izlerim,görmediklerinizi görür,bilmediklerinizi bilirim .ayet de Şeytan insana "inkar et " der ,sonra inkar edince "ben senden uzağım,kuşkusuz BEN SENİN BİLMEDİKLERİNİ BİLİRİM "der.doğrudur ben çok bilgiliyim ve yetenekliyim.bilgili ve yetenekli olmasam varlığımın anlamı kalmaz.Allah madem beni "hilesi zayıf "yaratacaktı ,niye yarattı ? Hayır benim hilem GÜÇLÜDÜR.nitekim :

Yusuf suresi 28.ayet  :

"şüphesiz bu siz kadınların tuzağıdır.ŞÜPHESİZ SİZİN TUZAĞINIZ ÇOK BÜYÜKTÜR " denir.

kadınların hilesi "ÇOK GÜÇLÜ "ise benim ki daha da güçlüdür.daha güçlü olmayacaksa kadınlar "hile" olarak yeterdi.bana ihtiyaç kalmazdı.ben "baş kötü"yüm.herkes hileyi benden öğrenir.fakat şu ayetler kafa karıştırıcıdır :

"kuşkusuz Allah "hile" yanların EN hayırlısıdır " 

"Yusuf' a kardeşini alıkoyması için bu hileyi BİZ ÖĞRETTİK "

Kuran mucizleri vardır.19 Mucizesi,KURAN DAKİ SİMETRİ ,altın oran vs  hepsi bana aittir.Kuran mucizeleri bilgi ve yeteneğimin,üstün güçlerimin meyveleridir.meyvelerimden yerseniz

Adem' in günahına ortak olursunuz.Adem' in günahından dolayı cezalandırıldınız.günaha ortak olmalısınız ki cezayı hak edesiniz.meyvelerimi yemelisiniz ki günaha ortak olasınız.

Ha ,bu arada ; Said Nursi' yi de ben görevlendirdim...o kırmızı kapaklı kitapları ben yazdırdım.Kırmızıyı severim.(Moruda severim.kesince kan akar,vurunca morarır.)Said' e ben ilham ettim.sonra yazdıklarını Amerika'ya gönderdi...Said' in bir öğrencisi vardı ,adı "Zübeyr Gundüzalp ".bir gün kapı deliğinden Said' i röntgenlemiş.odada Said "kukuletalı cüce "lere.ders veriyormuş.o kukuletalılar benim öğrencilerim ve yandaşlarım "düşmüş melekler " yani sizin anladığınız dilde "cinler" dir.ben ve meleklerim sizleri aldatmak için herşeyi yaptık.Reşat Halife' yide aldattık.19 cuların peşinden gidip dinden dönenler oldu ama olsun yinede amacımıza ulaştık.dinden dönmeleri benim için kayip değildi.Tanrı düşmanı olsunda nasıl olursa olsun...

Said ...gerçi Said yazdıklarını Allah'tan biliyordu .amacım ulu görevliye "Atatürk" e düşmanlıktı.bilirsiniz ibliste Tanrıya düşmandır. sahte mucizelerin babası İblis benim,mucizelerimi ben ve  aracılarımız devam ettiriyoruz.bazen teknolojiyi de kullanıyoruz.şimdi görevimin başına dönmeliyim.aldatılacak çok insan var.byy.

tarihinde fezadabirtürk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, memjan21 yazdı:

Bu adam trol kale almayın

Bu adamın müslüman olduğundan şüphelendiğimi söylemiştim daha önce..".trol "bir adım ötesi...ben bütün "reformistlerin" trol olabileceğini düşünüyorum...

Reformist "insanların akıllarını karıştırmakmış amacımız.vallahi billahi samimiyim.istiyorum ki insanlar daha dindar olsun "....tamamda kardeşim 2 sene  önce ki  videonda "ben dindar değilim " diyordun.o zamanda reformisttin.islamdan bahsederken -Ölçü Kuran olduğunda-  ayetleri açıkça saptırıyorsun..."SAPTIRIYOR" sun...ancak "İBLİS" saptırır..

Reformist kardeşim, belki samimisindir ama yaşınızı başınızı almışsınız ,açıp okuyun.1400 sene boyunca alimler ne demiş,kıyaslayın.Kuranı tercüme edecek kadar arapça öğrenin..başkasının ipiyle kuyuya inmeyin.Yusuf kuyudan kurtulmuştu fakat Onu Tanrı kurtardı.siz Tanrıya düşmanlık ediyorsanız Yusuf değil Ebu Cehil olursunuz,kuyuya indiğiniz "ip"  Ebu Cehil' in karısının boynuna bağlanan hurma lifi olur sizi cehenneme götürür.

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, bilgivehis yazdı:

Aklıma gelmişken yine de kuranı inceleyin belki aya beş-on şeritli yol yapma kodu falan vardır.

marsta cami projesi aklıma geldi bir an... sonrada sırasıyla jüpiter ve neptüne, imam hatip okulları, ve en sonundada, farklı galaksilere

cem evleri projesi.. :0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...