Jump to content

İslam pişkinliğin ve yalanın dinidir

Recommended Posts

İman et.Bu kitapta ne yazıyorsa katıl.Gerçek ve doğru olarak gör.Savun.Bu kitabı eleştirme hakkın yok.Bu kitapta yanlış,tutarsızlık bulma hakkın yok.Kuşkuya düşenlerden de olma.Bu söylemlerde aklın,sorgulamanın kırıntısı yoktur.İman etmek akılsızlıktır.Ama islam akılsızlığı,aklını kullanmak,akıllılık olarak sunar.İman etmeyenlere de akılsızlar,der.Yalan söyler.

Allahı,melekleri,cinleri,şeytanları,yıldızlarla şeytanların taşlanmasını,cinlerin alev toplarıyla vurulmasını,balığın içinde yaşayan adamı,yılana dönüşen asayı vs vs gerçek olarak kabul etmeyenlere,ortada inkar edilen bir gerçek olmadığı halde inkarcılar der.Haliyle bu dine göre yapılandırılmış zihinler de,islamı kabul etmeyenlere kafirler,inkarcılar diyip yalan söylerler.İslam pişkinliğin ve yalanın dinidir.

Sitelerde Paylaş

Sadece İslam değil Yahudilik ve paganizmde de bir o kadar zirvalar vardır.

Daha önce de bir baslik açmıştım , dinler iyilikten beslenir ama iyi degildir, diye.

Dinlerin hepsinde yalan söylemek günahtır ama bütün dinler mensuplarına kendi yalanlarini söylemeyi  zorunlu kılar.

Bir dinci Ademi , hiziri, Musa masallarını, meryemi görmemistir  ama görmüş gibi anlatıp yalan söylemek zorundadir. 

Sex yasaktır ama sex için cennete girmek zorundadır.

Böyle saçma bir şey.

Sitelerde Paylaş

selam arkadaşlar birşey sormak istiyorum siz islamı terkettiğinizde belli bir süre siz istemediğiniz halde dini zihniyet dindarmış gibi düşünceler devam ettimi. Bende çok yoğun ve katı bir şekilde beynime işledi bu dini zihniyet ve bir türlü bu düşüncelere engel olamıyorum siz ne yaptığınızda kurtuldunuz dindar gibi düşünmekten dini zihniyetten. Bende birşeyler okuyorum ama sanırım beni bu zihniyetten kurtaracak şeyler değil. Bilim dışında ne gibi şeyler yapsam bu saçma dinsel düşüncelerden kurtulabilirim? 

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Psilocybin yazdı:

selam arkadaşlar birşey sormak istiyorum siz islamı terkettiğinizde belli bir süre siz istemediğiniz halde dini zihniyet dindarmış gibi düşünceler devam ettimi. Bende çok yoğun ve katı bir şekilde beynime işledi bu dini zihniyet ve bir türlü bu düşüncelere engel olamıyorum siz ne yaptığınızda kurtuldunuz dindar gibi düşünmekten dini zihniyetten. Bende birşeyler okuyorum ama sanırım beni bu zihniyetten kurtaracak şeyler değil. Bilim dışında ne gibi şeyler yapsam bu saçma dinsel düşüncelerden kurtulabilirim? 

Doğduğunuz andan itibaren aileniz, çevreniz, medya, vs. tarafından 7/24 yoğun bir dini propogandaya maruz kaldınız.

Yıllarca beyniniz yıkandı, yani din denen melanet tıpkı bir uyuşturucu gibi hücrelerinize işlediği için bugünden yarına terk etmek öyle kolay değildir. Öncelikle ateist forumda islam’ın 7. Yüzyıl arap adetlerinden ibaret ilkel bir saçmalık olduğunu keşfederek bu süreci hızlandırabilirsin.

İslam zehrini damarlarından atarsan zaten dinlerden özgürlük sürecinde büyük bir aşama kat etmiş olursun.

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Ebu Kafir yazdı:

Doğduğunuz andan itibaren aileniz, çevreniz, medya, vs. tarafından 7/24 yoğun bir dini propogandaya maruz kaldınız.

Yıllarca beyniniz yıkandı, yani din denen melanet tıpkı bir uyuşturucu gibi hücrelerinize işlediği için bugünden yarına terk etmek öyle kolay değildir. Öncelikle ateist forumda islam’ın 7. Yüzyıl arap adetlerinden ibaret ilkel bir saçmalık olduğunu keşfederek bu süreci hızlandırabilirsin.

İslam zehrini damarlarından atarsan zaten dinlerden özgürlük sürecinde büyük bir aşama kat etmiş olursun.

tşk deniyeyim saolun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...