Jump to content

Çöküş

Recommended Posts

Merhaba herkese,sizce türkiye ne durumda şu an?

Ülkemizdeki yolsuzluklar,hırsızlıklarla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Hakimin birisi mahkemede pedofili birisine,seni azad ediyorum demiş mesela.

Ben bu ülkenin artık tükendiğini düşünüyorum.Kendimizi gelişen dünyaya uyduramıyoruz bence.Bilimde ve teknolojide çok geride kaldık.Gençlerimiz bütün gün boş zaman geçirip,internet üzerinden birbirlerine ve kadınlara her türlü küfürler ediyor.İnsanların özel hayatının gizliliğini ihlal etmek,dedikodu yapmak,mevkisini makamını,servetini kıskandığı herkesi kötüleyip,onların mutluluğunu,mutsuzluk olarak görüyor.

Ülkemizdeki politik kitlelere bakalım mesela,atatürkçüler kesinlikle liderlik vasfı olmayan,oy çalınmasına "uygun bulmuyorum "diyerek cevap veren,kumpas davasının kalemşörlerinden olan Nazlı Ilicak gibilerini alkışlatan,her zor durumda hükümetin imdadına yetişen,Tayyibi cumhurbaşkanı yapan birisini destekleyebiliyor.

Muhafazakar insanlar ise,her daim;dinden imandan,hak yememekten bahsederken,rüşveti,hırsızlığı,hainliği,cinayetleri ve her türlü baskıyı şiddeti kendinden olmayanlara reva girebiliyorlar.Tarihin gördüğü en büyük talanın baş rolünde yer alabiliyorlar.

Neler düşünüyorsunuz?

Sitelerde Paylaş

herkes memnun halinden, ülkenin fakiride çok mennun, suriyeliler küçük cocuklara tecavüz eder, kimsenin sesi çıkmaz,

türkler çöpten ekmek toplarken suriyeliler, denize girer, kimsenin umrunda değil, % 1000 enflasyon var ama dolar düşer.

kimsenın umrunda değil, tüm sektörler iflasa gider, kimsenin umrunda değil, işte böyle garip bir ülkede yaşıyoruz..

farklı bir galaksi , farklı bir boyut, farklı bir tür farklı bir mantalite.. bu ülke 2 yolla kendine gelir,

1: iç savaş.

2: gerçek darbe..

tüm partilerin tasviyesi gerekiyor, tüm partiler kapatılmalı ve , siyasilerın tamamı , en agır biçimde yargılanmalı.

:mad:

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 12.06.2019 at 22:21, adalet123 yazdı:

Merhaba herkese,sizce türkiye ne durumda şu an?

Ülkemizdeki yolsuzluklar,hırsızlıklarla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Hakimin birisi mahkemede pedofili birisine,seni azad ediyorum demiş mesela.

Ben bu ülkenin artık tükendiğini düşünüyorum.Kendimizi gelişen dünyaya uyduramıyoruz bence.Bilimde ve teknolojide çok geride kaldık.Gençlerimiz bütün gün boş zaman geçirip,internet üzerinden birbirlerine ve kadınlara her türlü küfürler ediyor.İnsanların özel hayatının gizliliğini ihlal etmek,dedikodu yapmak,mevkisini makamını,servetini kıskandığı herkesi kötüleyip,onların mutluluğunu,mutsuzluk olarak görüyor.

Ülkemizdeki politik kitlelere bakalım mesela,atatürkçüler kesinlikle liderlik vasfı olmayan,oy çalınmasına "uygun bulmuyorum "diyerek cevap veren,kumpas davasının kalemşörlerinden olan Nazlı Ilicak gibilerini alkışlatan,her zor durumda hükümetin imdadına yetişen,Tayyibi cumhurbaşkanı yapan birisini destekleyebiliyor.

Muhafazakar insanlar ise,her daim;dinden imandan,hak yememekten bahsederken,rüşveti,hırsızlığı,hainliği,cinayetleri ve her türlü baskıyı şiddeti kendinden olmayanlara reva girebiliyorlar.Tarihin gördüğü en büyük talanın baş rolünde yer alabiliyorlar.

Neler düşünüyorsunuz?

Tapulu Arsama devlet el koydu.

Ücretli olduğu için ne anayasa mahkemesine ne de Avrupa İnsan hakları mahkemesine  başvurabiliyorum.

Normal mahkemeye başvurdum ama hakkımı alacağımı zannetmiyorum.

İşsiz olduğum halde GSS  ödüyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...