Jump to content

Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

Recommended Posts

• İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Aytunç Altındal'ın aile ve yakın çevresi de bu iddialarda bulunmuştu fakat kanser ilacı verilerek çok kısa bir zaman aralığında bir insan kanser yapılabilir mi, o kısmı pek bilmiyorum çünkü hormon ilaçları bile 5 yılın sonunda kanser riski oluşturuyor. 

@anibal ne dersin böyle bir şey mümkün olabilir mi? 

Atatürk'ün gizli vasiyeti ile ilgili de iddiaları vardı. 

Sitelerde Paylaş
13 minutes ago, Kafkaslı said:

Aytunç Altındal'ın aile ve yakın çevresi de bu iddialarda bulunmuştu fakat kanser ilacı verilerek çok kısa bir zaman aralığında bir insan kanser yapılabilir mi, o kısmı pek bilmiyorum çünkü hormon ilaçları bile 5 yılın sonunda kanser riski oluşturuyor. 

@anibal ne dersin böyle bir şey mümkün olabilir mi? 

Atatürk'ün gizli vasiyeti ile ilgili de iddiaları vardı. 

@haci anlar o işlerden ama bu Aytunç'un hayatı komplo teorileri ile uğraşarak geçti. Yani basitçe başına gelen hastalığı kabul etmekte zorlanıp öküz altında buzağı da aramış olabilir.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, malta erigi yazdı:

@haci anlar o işlerden ama bu Aytunç'un hayatı komplo teorileri ile uğraşarak geçti. Yani basitçe başına gelen hastalığı kabul etmekte zorlanıp öküz altında buzağı da aramış olabilir.

Komplo teorileri olduğu kadar doğru tespitleri de vardı fakat artık hepsi birbirine karışmış durumda ve sağlıklı bir ayrım yapmak cidden zorlaştı. 

Sitelerde Paylaş
41 minutes ago, haci said:

Ben bu gibi  konularla ilgilenmiyorum arkadaşlar.. Siz yine de sağolun... Bana güvendiğiniz için teşekkürler.

Kanser-ilaç falan deyince, en yetkili abi sensindir diye düşündüm. ? meslek icabı belki birkaç yayın okumuşsundur konu hakkında.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, malta erigi yazdı:

Kanser-ilaç falan deyince, en yetkili abi sensindir diye düşündüm. ? meslek icabı belki birkaç yayın okumuşsundur konu hakkında.

Konu komplo teorilerine doğru kayıyor.. Ben onlardan uzak durmaya çalışıyorum.

Sitelerde Paylaş
Just now, haci said:

Konu komplo teorilerine doğru kayıyor.. Ben onlardan uzak durmaya çalışıyorum.

Onlara ben de girmiyorum ağabey ama "kanser ilaçları sağlıklı insanlara icirildiginde kanserli hucreler oluşur" diye bir iddia yazılmış. Bu sebeple dedim. Aklıma yatmadı ama yeterli bilgim olmadığından tam olarak itiraz da edemedim. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, malta erigi yazdı:

Onlara ben de girmiyorum ağabey ama "kanser ilaçları sağlıklı insanlara icirildiginde kanserli hucreler oluşur" diye bir iddia yazılmış. Bu sebeple dedim. Aklıma yatmadı ama yeterli bilgim olmadığından tam olarak itiraz da edemedim. 

Bu paradoksik bir iddia ama doğru. Genç yaşlarda bazı kanserlerin tedavisi için kullanılan kanser ilaçları ileri yaşlarda aynı hastalarda başka türlü kanserlere neden olabilir.

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, malta erigi yazdı:

Ben de bunu merak etmiştim çünkü sürenin kısalığı nedeni ile pek aklıma yatmadı.

44 dakika önce, haci yazdı:

Bu paradoksik bir iddia ama doğru. Genç yaşlarda bazı kanserlerin tedavisi için kullanılan kanser ilaçları ileri yaşlarda aynı hastalarda başka türlü kanserlere neden olabilir.

Cevap için teşekkürler.

Sitelerde Paylaş

Birini öldürmek, süründürmek falan istiyorsan, herhalde yapacağın en kötü tercih, kanser edecek bir şey olur.

Bir şey, her ne ise, herhangi birinde kanser yapacak diye bir kural yok. birini kanser eden şey, öteki bir sürü insan hiç bir şey yapmayabilir.

Videoyu izlemedim, neler deniyor, bilmem, ama tipik komplo teorisi, salla, şişir, oldu bitti.

Sitelerde Paylaş

FETÖ'nün doğuşu diye bir şey yok.

Fetoşçuların, FETÖ evrilmesi diye bir şey var. Kendi çapında, bir takım saf niyetlerle, bir tür cemaat olmaya çalışan bir grubun, sonrasında melanet bir suç örgütünü dönmesi var.

FETÖ, bir terör örgütü de değil. Daha kötü, aşşağılık bir adi suç örgütü sadece. 

Şimdi ne diyon diyenler olacaktır. Öncelikle, terör nasıl yapılır, senelerdir gördük, biliyoruz. Bomba atmadan, sağa sola kurşun sıkmadan, tutup insanları boğup, kesip, dövüp vs. öldürmeden terör örgütü olunmaz. 

Ama terör örgütü olmamak, FETÖ'yü aklamaz, daha melanet bir suç örgütü olduğu gerçeğini değiştirmez. İktidar'ın hukuksuz şekilde, temel hak, hürriyet vs. demeden, kendi erkine ortak gördüğü ve tehdit hissettiği FETÖ'cüleri silmek için uydurduğu bir martavaldan ibarettir, bu terör örgütü lafı. Bu sayede, OHAL ilan etme, kafasıa khk falan çıkarıp dilediğini asıp kesebilme vs. imkanını sağlamıştır. 

FETÖ denen, fetoşseverler cemiyeti ise, başta dediğimiz gibi masum hislerle hareket edip gelişen bir cemaatten ibaretti. Ama güçlenmesi, beklenen sonuçlara yol açtı. Bu gibi, güçlenen oluşumlar, öncelikle kendilerini en doğru, yanılmaz doğru kabul eder. Liderlerini tanrılaştırırlar. Diğer yandan, büyüme, parsanın azalmasına, daha çok bölünmesine sebep olur, bu da cemaatin beslenmesi için cihat etmek, ganimet toplamak ihtiyacını doğurur. Cemaatte kendini bu işlere atanmış kabul eder, suç işliyorum, hak yiyorum, haram yiyorum falan düşünmez, onun kafasında, cemaatin faydasına olan her şey farzdır, sevaptır.

Burada islami terimlerle anlattığımız şeyleri, idlediğiniz kalıba sokun. Hitler, geldi, güçlendi. Çocuklar kaç yıllık okul arkadaşları olan çocuğu çiğneyerek, tekmeleyerek, öğretmenlerinin teşviğiyle yahudi diye öldürdüler akabinde. Buyrun, bir insan nasıl böyle zalim olabilir. İşte güçlenince, olacağı budur, güç zehirlenmesi denen şeydir ve tarihte örnekleri sayısızdır. 

Olan budur, FETÖ'nün doğuşu falan değil, nasıl aşşağılık bir suç örgütüne evrildiği incelenmeli, buna göre, yeni feötşler çıkmaması için uğraşılmalıdır.

Ha, FETÖ'de ilk değil, ama en aptal, en salak, en safların toplandığı cemaattir. Aynı mevzu, ülkücü denen köpekçiler içinde geçerlidir. Onların da yaptıkları, FETÖ'den az kalır değildir aslında, ama onlar iktidara yamanmayı iyi becerir ve böylece kollanır giderler, hep böyle olmuştur.

Sitelerde Paylaş

Aslında bu feto terör örgütü müdür, değil midir konusu benim de kafamı bir müddet yordu anibal gibi. Bu biraz da terör ve terörist kavramlarının bu ülkede keyfi, yanlış ve gereginden fazla kullanılmasıyla alakalı bende oluşmuş bir reflex. Yalnız biraz sakin kafayla "terör kavramı nedir? siyasi bağlamda terör nedir? terörist kimdir? fetocuların yaptıkları nelerdir? vs." hakkında düşününce, bu grubun gerçekten bir terör örgütü olduğuna karar verdim. Yalnız tayyip ve akp'nin benim yöntemimle bu karara vardığını hiç düşünmüyorum, bunu da söylemem gerek. Tayyip, bunlar kendine düşman olduğu için terör örgütü ilan ederek hukuk zemininde analarını kolay bellemenin yolunu açtı kendine.

Simdi:

Durumun sağlaması aslında basit. Terörist, terörize eden kişi. Politik olarak terörist ne yapar? Korku ortamı yaratarak, terörize ederek, kendinden olmayanı sindirir veya etkisiz hale getirir. Ergenekon davaları döneminde bir gazetecinin haykırışı simge olmuştu: dokunan yanar! Işte bu hissi oluşturmak terörizmdir. Aynı şekilde tayyip de Turkiye'nin yarısını terörize ediyor. Yani tayyip de terörist. Hem de önde gideni. 

Böyle bir çıkarımdan sonra ümit vaadeden "işte bu yüzden kaybetmeye mahkumdur, vs" gibi gazlayıcı şeyler yazmak isterdim ama pek de öyle değil. Ha, ben tayyip'in sonunun yaklaştığını düşünüyorum. Istanbul'u kaybedecek ve sonrasında da kaybetmeye devam edecek. Ancak bu terörist olması ile alakalı değil. Çünkü sürekli tekrarlananlarin aksine, terör aslında etkili bir politik yöntemdir. Etkili olduğu için zaten vazgecilmiyor ve sürekli, dünyanın hemen her yerinde kullanılıyor. Tayyip de son 10 senedir falan terör yöntemini etkili ve başarılı olarak kullanıyor. Gidişinin yakın olduğuna inanıyorum ama bu konu dışı. 

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, anibal yazdı:

FETÖ denen, fetoşseverler cemiyeti ise, başta dediğimiz gibi masum hislerle hareket edip gelişen bir cemaatten ibaretti. 

Kürtsaidciler haricinde hiç bir dincicemaatin  böyle kötü emelleri yoktur. Tabii canavarı yaratan sistemide burada atlamamak ve aklamamak lazım gelir..

Masum hislerle falan hareket edilmemiştir. Fetoşun niyeti baştan beri budur , kendisi söylüyor bunu biz söylemiyoruz.. Devleti bırak dünyayı ele geçirecekmiş.. İşte bu yüzden batı ve ABD bu baş ve silsilesine nüleer atık muamelesi yapmalıdır.. Bunlar bulaşıcı virüs taşıyan zararlı haşeeredirler.

tarihinde tit@n tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 saat önce, anibal yazdı:

Birini öldürmek, süründürmek falan istiyorsan, herhalde yapacağın en kötü tercih, kanser edecek bir şey olur.

Bir şey, her ne ise, herhangi birinde kanser yapacak diye bir kural yok. birini kanser eden şey, öteki bir sürü insan hiç bir şey yapmayabilir.

Videoyu izlemedim, neler deniyor, bilmem, ama tipik komplo teorisi, salla, şişir, oldu bitti.

Prof. Yosef Yarden tarafından verilen bir röportajda, somatik genlerde mutasyon olmadıkça kanser de oluşmaz diye okumuştum fakat neyin mutasyona sebep olacağının da duruma göre değişeceğini yani en iyi şekilde kendine bakan insanın bile birgün kanser olma riskinin bulunduğunu ifade etmişti. İlaçlar ile bağlantısını tam bilmediğim için emin olmak istedim.

Aytunç Altındal ile ilgili bu iddiayı ortaya atan da bir doktordu ve doğal olarak çoğu insanın kafası karıştı. ( Dr. Naciye Selin Şenocak) Şahsen ben de merak ediyordum, iyi oldu verilen cevaplar...

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

@anibal

Düzeltme:

Prof.Dr. Naciye Selin Şenocak, Aytunç Altındal'ın çalışma arkadaşı bir akademisyenmiş fakat teşhisi koyan doktor ile ismini karıştırıp yanlış yazmışım. Şenocak, o dönem bu konu ilgili çok sayıda röportaj vermiş ancak kanserden değil de zehirlenerek öldürüldüğünü  iddia etmiş yani oldukça karışık bir durum gibi görünüyor.

Prof.Dr. Naciye Selin Şenocak

https://ceds.academia.edu/SelinSenocak

Gazeteci, yazar ve araştırmacı Aytunç Altındal vefat etti. Altındal'ın çalışma arkadaşı Dr. Naciye Selin Şenocak Altındal ünlü yazarın zehirlendiği için hayatını kaybettiğini iddia etti.

Altındal Öldürüldü İddiası

Yazar Aytunç Altındal'ı öldüren enjektede FETÖ zehri.

Şüpheli kanser teşhisiyle ölümü tartışılan Aytunç Altındal’ın, en yakınındaki yardımcısı da FETÖ’cü çıktı. Ömrünü FETÖ ile mücadeleye adayan ünlü Araştırmacı, hasta iken, “Zehirlenmişim, kanser enjekte edildiği bilgisi var” demişti.

Yazar Aytunç Altındal'ı öldüren enjektede FETÖ zehri

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 hours ago, Kafkaslı said:

Prof. Yosef Yarden tarafından verilen bir röportajda, somatik genlerde mutasyon olmadıkça kanser de oluşmaz diye okumuştum fakat neyin mutasyona sebep olacağının da duruma göre değişeceğini yani en iyi şekilde kendine bakan insanın bile birgün kanser olma riskinin bulunduğunu ifade etmişti. İlaçlar ile bağlantısını tam bilmediğim için emin olmak istedim.

Aytunç Altındal ile ilgili bu iddiayı ortaya atan da bir doktordu ve doğal olarak çoğu insanın kafası karıştı. ( Dr. Naciye Selin Şenocak) Şahsen ben de merak ediyordum, iyi oldu verilen cevaplar...

Kanserojen diye bir şey yok aslen.

Zira, doğal olarak, her gün vücudunda tonla kanser başlar.

Ama bağışıklık sistemin bunu halleder.

Yani, gereken, kanser aşısı, zehiri falan değildir. Sen ver, onun bağışıklık sistemi hikaye etsin olayı, sonuç bu olur.

Hani, sinir, stres edenlere denir ya, "kanser ettin laa..."  İşte bu gayet doğru bir terimdir. Stres, moralsizlik, sinir vs. bağışıklık sistemini baskılar ve kanser eder basbaya seni

Ötesi... Ötesi tipik 3. Dünya ülkesi tripleri. Heşr taşın altında bir komplo arama. Herşey bombok olmuş, kimse "lan ben bu hatayı yaptım" falan demez, böyle iç mihrak, dış mihrak kabahati onlara atar gider. 

Sitelerde Paylaş
10 hours ago, tit@n said:

Kürtsaidciler haricinde hiç bir dincicemaatin  böyle kötü emelleri yoktur. Tabii canavarı yaratan sistemide burada atlamamak ve aklamamak lazım gelir..

Masum hislerle falan hareket edilmemiştir. Fetoşun niyeti baştan beri budur , kendisi söylüyor bunu biz söylemiyoruz.. Devleti bırak dünyayı ele geçirecekmiş.. İşte bu yüzden batı ve ABD bu baş ve silsilesine nüleer atık muamelesi yapmalıdır.. Bunlar bulaşıcı virüs taşıyan zararlı haşeeredirler.

Bir kaç şeyi karıştırıyorsun.

Bir cemaat, böyle lideri, şeyhi falan ile ifade edilmez.

Başındaki adamın bin türlü niyeti, şusu busu olabilir, ama bu o cemaatin bu yolda gittiği anlamına gelmez. 

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, anibal yazdı:

Kanserojen diye bir şey yok aslen.

Zira, doğal olarak, her gün vücudunda tonla kanser başlar.

Ama bağışıklık sistemin bunu halleder.

Yani, gereken, kanser aşısı, zehiri falan değildir. Sen ver, onun bağışıklık sistemi hikaye etsin olayı, sonuç bu olur.

Hani, sinir, stres edenlere denir ya, "kanser ettin laa..."  İşte bu gayet doğru bir terimdir. Stres, moralsizlik, sinir vs. bağışıklık sistemini baskılar ve kanser eder basbaya seni

Ötesi... Ötesi tipik 3. Dünya ülkesi tripleri. Heşr taşın altında bir komplo arama. Herşey bombok olmuş, kimse "lan ben bu hatayı yaptım" falan demez, böyle iç mihrak, dış mihrak kabahati onlara atar gider. 

Istihbaratlar birini öldürmek istiyorsa  nasıl yaparlar?

Şüpheli trafik kazaları,gerçekten şüpheli midir?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...