Jump to content

Aytunç Altındal FETÖ' nün Kökeni

Recommended Posts

4 hours ago, adalet123 said:

Istihbaratlar birini öldürmek istiyorsa  nasıl yaparlar?

Şüpheli trafik kazaları,gerçekten şüpheli midir?

Gider kafasına sıkar.

Sırp istihbaratı, gazeteci kadına aynen bunu yapmıştı mesela.

Yada bir temiz döver, öldürürsün. Mossad, arjantinde bir naziye böyle yapmıştı mesela. 

CIA adam öldürmez örneğin. Bilinenin aksine, CIA o işlerle uğraşmaz. ABD'nin o işlere bakan başka istihbaratları vardır. İddiaya göre, bunlardan biri, biyolojik silah yaptırdığı bilim adamını, otelin camından atıp öldürmüştür. Adam, otel falan belli, ama olay intihar mı, başka şey mi obiraz şüpheli.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

9 saat önce, anibal yazdı:

Kanserojen diye bir şey yok aslen.

Zira, doğal olarak, her gün vücudunda tonla kanser başlar.

Ama bağışıklık sistemin bunu halleder.

Yani, gereken, kanser aşısı, zehiri falan değildir. Sen ver, onun bağışıklık sistemi hikaye etsin olayı, sonuç bu olur.

Hani, sinir, stres edenlere denir ya, "kanser ettin laa..."  İşte bu gayet doğru bir terimdir. Stres, moralsizlik, sinir vs. bağışıklık sistemini baskılar ve kanser eder basbaya seni

Ötesi... Ötesi tipik 3. Dünya ülkesi tripleri. Heşr taşın altında bir komplo arama. Herşey bombok olmuş, kimse "lan ben bu hatayı yaptım" falan demez, böyle iç mihrak, dış mihrak kabahati onlara atar gider. 

Kendi çevremde de üzüntü ve strese bağlı çok sayıda kanser örneği var, bu sebeple çoğu şeyi kafaya takmamaya çalışıyorum. Sorunlu insanları da hayatımdan uzak tutup kimsenin kaprisi ile uğraşmıyorum.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Kafkaslı yazdı:

Kendi çevremde de üzüntü ve strese bağlı çok sayıda kanser örneği var, bu sebeple çoğu şeyi kafaya takmamaya çalışıyorum. Sorunlu insanları da hayatımdan uzak tutup kimsenin kaprisi ile uğraşmıyorum.

En iyisini yapıyorsun.Ama her zaman ruh hastası insanları,kendimizden uzak tutmak kolay olmuyor.Hele ki onlar ailemizden birileriyse.Ama internette daha kolay gibi.Benim burda blok koyduğum üyeler var mesela.

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, anibal yazdı:

Gider kafasına sıkar.

Sırp istihbaratı, gazeteci kadına aynen bunu yapmıştı mesela.

Yada bir temiz döver, öldürürsün. Mossad, arjantinde bir naziye böyle yapmıştı mesela. 

CIA adam öldürmez örneğin. Bilinenin aksine, CIA o işlerle uğraşmaz. ABD'nin o işlere bakan başka istihbaratları vardır. İddiaya göre, bunlardan biri, biyolojik silah yaptırdığı bilim adamını, otelin camından atıp öldürmüştür. Adam, otel falan belli, ama olay intihar mı, başka şey mi obiraz şüpheli.

Rus istihbaratı, zehirleyerek öldürüyor galiba.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, adalet123 yazdı:

En iyisini yapıyorsun.Ama her zaman ruh hastası insanları,kendimizden uzak tutmak kolay olmuyor.Hele ki onlar ailemizden birileriyse.Ama internette daha kolay gibi.Benim burda blok koyduğum üyeler var mesela.

İnternet ortamında olana bitene pek takılmıyorum, malum troll hesap dolu fakat günlük yaşamda imkanlar ölçüsünde mesafeli olmakta fayda var. Aileden birisi için bu pek mümkün olmayabilir ancak kendi hayatını kurabilirsen, yine bir şekilde uzak kalmayı da başarabilirsin. 

2 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Daha geçen sene Cemal Kaşıkçı Arap istihbarat tarafından konsoloslukta testere ile paramparça edilerek öldürüldü.  nişanlısı kız Arap ajanı çıktı. Cemali kandırıp Arap konsolosluğuna getirdi.

Arap basını MİT için çalışıyormuş diye bir iddia atmıştı fakat Arap ajanı olduğu konusunu duymamıştım, ilginç.

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Düşünen Hayvan said:

Daha geçen sene Cemal Kaşıkçı Arap istihbarat tarafından konsoloslukta testere ile paramparça edilerek öldürüldü.  nişanlısı kız Arap ajanı çıktı. Cemali kandırıp Arap konsolosluğuna getirdi.

Kuku sevdası hangimizin başını belaya sokmuyor ki? Cemal'in ödediği bedel biraz fazla olmuş tabi.

Sitelerde Paylaş

Daha durun, yakında anası da arpa ajanı falan çıkmazsa, ondan sonra...

Bu gibi vakalardan sonra, böyle çok terane uydurulur. Ama genelde, bunların alayı da fasa fisodur.

Önce şunu unutmayın, hiç bir istihbarat, ajanını böyle ele vermez. Nişanlısı arap ajanı olacak, böyle alanen de ifşa edilecek, boş rüya bu.

Kaşıkçı vakasında benim gördüğüm, bir şeylerin kontrolden çıkmış olması. Tahminen bunu dövdiler falan, sonra lan ne bok yiyeceğiz şimdi babında, kesip biçtiler. Bu olay, arap bile olsa, kimsenin yapmayacağı kadar acemice ve aptalca bir durum.

Aklı başında bir istihbarat, hani çok aklı başında olması gerekmiyor, kimseyi konsolosluğunda temizlemez, alır, götürür, bir şekilde kaybeder. Unutmayın ki, minareyi çalan kılıfını uydurur ve bunlar, bunu bilecek kadar profesyonel hırsızlardır.

Sitelerde Paylaş

Daha durun, yakında anası da arpa ajanı falan çıkmazsa, ondan sonra...

Bu gibi vakalardan sonra, böyle çok terane uydurulur. Ama genelde, bunların alayı da fasa fisodur.

Önce şunu unutmayın, hiç bir istihbarat, ajanını böyle ele vermez. Nişanlısı arap ajanı olacak, böyle alanen de ifşa edilecek, boş rüya bu.

Kaşıkçı vakasında benim gördüğüm, bir şeylerin kontrolden çıkmış olması. Tahminen bunu dövdiler falan, sonra lan ne bok yiyeceğiz şimdi babında, kesip biçtiler. Bu olay, arap bile olsa, kimsenin yapmayacağı kadar acemice ve aptalca bir durum.

Aklı başında bir istihbarat, hani çok aklı başında olması gerekmiyor, kimseyi konsolosluğunda temizlemez, alır, götürür, bir şekilde kaybeder. Unutmayın ki, minareyi çalan kılıfını uydurur ve bunlar, bunu bilecek kadar profesyonel hırsızlardır.

Ben ses kayıtlarını dinledim. Bildiğin hazırlanmışlar cinayet için.

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Nerede ve nasıl dinledin, hangi dilde ?

Dediğin gibi büyük olasılıkla hesapladıkları gitmemiş olabilir ve belki de öldürmeyi hiç planlamamışlardı. Planlamış olsalardı şayet, bu işi konsoloslukta yapmazlardı diye düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, Kafkaslı yazdı:

Nerede ve nasıl dinledin, hangi dilde ?

.

inanmıyorsun zaten söylesem ne olacak.

Kafasına poşet geçirip boguyorlar. Öluyorum imdat dedigi halde poşeti açmıyorlar.

Öldükten sonra da kesim işlemi için hazırlanmış başka bir odaya taşıyorlar.

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

inanmıyorsun zaten söylesem ne olacak.

Kafasına poşet geçirip boguyorlar. Öluyorum imdat dedigi halde poşeti açmıyorlar.

Öldükten sonra da kesim işlemi için hazırlanmış başka bir odaya taşıyorlar.

İnanmamakla ne ilgisi var?

Böyle gizli bir kayıda nasıl ulaştığını ve hangi dilde dinlediğini merak ettim. Orjinal kayıt mıdır, nasıl emin olabiliyorsun? Kadının ajan olduğunu nasıl öğrendin?

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, Düşünen Hayvan said:

Tabi tabi, hatta zamanda yolculuk yapıp, görünmez olarak izlemişsindir, yada izleyip çekenlerde olmuştur.

Yahu, istihbarat işlerini ne sanıyorsunuz ki? O ses kaydını kim, neden yapsın, neden açık etsin?

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Tabi tabi, hatta zamanda yolculuk yapıp, görünmez olarak izlemişsindir, yada izleyip çekenlerde olmuştur.

Yahu, istihbarat işlerini ne sanıyorsunuz ki? O ses kaydını kim, neden yapsın, neden açık etsin?

Böcek Cemalin üstündeydi.

İstihbarat işlerinde hicbirsey boşa gitmez. O ses kaydı ne işlere yaradı ki bilir.

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Düşünen Hayvan said:

Böcek Cemalin üstündeydi.

İstihbarat işlerinde hicbirsey boşa gitmez. O ses kaydı ne işlere yaradı ki bilir.

Cemal'in üstündeki böceği bulamayacak, görmeyecek mi bir konsolosluğun güvenliği?

Çok çok bond filminde falan yaşıyorsunuz, dünyadan haberiniz yok. Öyle üstünde böcekle falan, elini kolunu sallaya sallaya gireceksin yani elçilik, konsolosluk vs. 

Dediğim gibi, pek seviyorsunuz böyle işkembeden saydırmaca teraneleri. Tamam, sevme demiyorum, hobi olarak gene sev, ama azıcık aklınız başınızda dursun yahu.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, malta erigi said:

Jfk havaalanında bir sistem kurmuşlar, görünce kendimden şüphe edip sıradan çıktım ve tuvalete gittim. Iyice ceplerimi kontrol edip döndüm. Adamlar her yolcuyu x-ray'e sokuyor. Elçilikte durum nedir bilemem ama bu da böyle bir tecrübe.

O böcek denen aletleri falan yakalamak, artık çocuk oyuncağı. Hangi devirde yaşıyor millet, ne bileyim. Kaldı ki, öyle şeyler için, jammer'lar ebay'de falan da satılıyor artık, aliexpress'ten beş on dolara alabilirsin hatta.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, anibal said:

O böcek denen aletleri falan yakalamak, artık çocuk oyuncağı. Hangi devirde yaşıyor millet, ne bileyim. Kaldı ki, öyle şeyler için, jammer'lar ebay'de falan da satılıyor artık, aliexpress'ten beş on dolara alabilirsin hatta.

Abi üstelik elçiliğe giren adam da normal bir vatandaş değil, rejim düşmanı olarak görülen bilinen birisi. Hiç zannetmiyorum üzerinde bir cihazla o elçiliğe girebileceğini. 

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, anibal yazdı:

Dünyadan haberin var mı?  artık böcek denen aletler özel üretilmiyor. Üzerindeki herhangi bir objeden dinleme yapılabiliyor. Yeterki odada iletken birşeyler olsun.  Aliexpresstekiler 20 yıl önceki teknolojidir.

Fetönün de böyle dinlemeler yaptığından şüpheleniyorum. Geçen gün fetö aleyhine twit atan bir kaymakamlık çalışanını halk otobüsünde twiti yazarken kabak gibi çekip internette yayınladılar. İşte o tiwiti bu şerefsiz attı , adı memeleketi yaşı ve işi budur not edin diye reklam yaptılar. Daha önceden de mahkumlara küfür eden bir gardiyanı benzer yöntemle susturmuşlardı.

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, Düşünen Hayvan said:

Dünyadan haberin var mı?  artık böcek denen aletler özel üretilmiyor. Üzerindeki herhangi bir objeden dinleme yapılabiliyor. Yeterki odada iletken birşeyler olsun.  Aliexpresstekiler 20 yıl önceki teknolojidir.

Fetönün de böyle dinlemeler yaptığından şüpheleniyorum. Geçen gün fetö aleyhine twit atan bir kaymakamlık çalışanını halk otobüsünde twiti yazarken kabak gibi çekip internette yayınladılar. İşte o tiwiti bu şerefsiz attı , adı memeleketi yaşı ve işi budur not edin diye reklam yaptılar. Daha önceden de mahkumlara küfür eden bir gardiyanı benzer yöntemle susturmuşlardı.

Geç allahını seversen diycem de, malum ateist forum burası...

Bak senin evi böcek falan koymadan dinlerim, ama konsolosluğu değil, yeterince açık mı? Bir şey bildiğinizi sanıyorsunuz, böyle martavallara kanıp duruyorsunuz. Ne dedik sana, "hiç bir istihbarat, kendini afişe etmez". Salak mı adam, öyle süper dinleme teknolojisi geliştirmiş, bunu ifşa etsin? 

Ha, odadaki iletkenden dinleme mi yapılıyormuş? Bak seeennn.. Zaten Türkiye'nin de bir bombası var, böölee,yer altından dünyanın her yerine gidip patlatıyormuş. Hatta istersen ucuna taramalı da takıyormuşsun, taraya taraya gidiyormuş böyle... 

Ne diyeyim, tek diyebildiğim hangi devirde yaşıyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...