Jump to content

Ekrem İmamoğlu'na atılan iftiralar

Recommended Posts

Farkındaysanız Akapeliler ilk kez bir seçim kaybettikleri için son zamanlarda hiç olmadıkları kudurdular. Sürekli ağızlarından salyalar saçıyorlar. Ekrem Bey'e hiç olmayacak, ağza alınmayacak iftiralar ve ithamlarda bulunuyorlar.

Genelde iddialar Rum asıllı olması ya da FETÖ'cü olması üzerine. Ben kaynağı A Haber ve türevleri olan hiçbir habere inanmıyorum, güvenmiyorum. O yüzden bu iddiaları araştırma gereği bile duymuyorum. Nasıl olsa hepsi yalandır. 

Sitelerde Paylaş

Onlar İmamoğlu'na saldırdıkça İmamoğlu oylarını arttırıyor. Mesela Konda'nın son yaptığı araştırmada farkın 9 puan olduğu tespit edilmiş. Batmakta olan bir diktatörün çırpınışları bunlar. Bu tür iftira ve saldırılarla gelmekte olan çöküşü engelleyebilmek bir yana, daha da hızlandırıyorlar bence.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Faşist Ateist yazdı:

Farkındaysanız Akapeliler ilk kez bir seçim kaybettikleri için son zamanlarda hiç olmadıkları kudurdular. Sürekli ağızlarından salyalar saçıyorlar. Ekrem Bey'e hiç olmayacak, ağza alınmayacak iftiralar ve ithamlarda bulunuyorlar.

Genelde iddialar Rum asıllı olması ya da FETÖ'cü olması üzerine. Ben kaynağı A Haber ve türevleri olan hiçbir habere inanmıyorum, güvenmiyorum. O yüzden bu iddiaları araştırma gereği bile duymuyorum. Nasıl olsa hepsi yalandır. 

Hayret ya memlekette fetöcü olmayan birini bırakmayan bir üye olarak nasıl İmamoğlu'na saldırmadın şaşırdım.

İmamoğlu kazanıyor olduğu için mi acaba

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Kenopsia yazdı:

Hayret ya memlekette fetöcü olmayan birini bırakmayan bir üye olarak nasıl İmamoğlu'na saldırmadın şaşırdım.

İmamoğlu kazanıyor olduğu için mi acaba

Ben zaten bu foruma geldiğimden beri CHP'liydim, hiçbir zaman AKP'li olmadım ki. Sadece forumdakiler beni anlayamadı. 

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Faşist Ateist yazdı:

Ben zaten bu foruma geldiğimden beri CHP'liydim, hiçbir zaman AKP'li olmadım ki. Sadece forumdakiler beni anlayamadı. 

Ben AKPlisin demiyorum.

Çoğu muhalif siyasetçiyi en ufak bir emarede suçladın önemsiz şeyler için bile, İmamoğlu'nun da benzer şeyleri var ona bir şey söylemiyorsun bundan bahsediyorum

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Kenopsia yazdı:

Ben AKPlisin demiyorum.

Çoğu muhalif siyasetçiyi en ufak bir emarede suçladın önemsiz şeyler için bile, İmamoğlu'nun da benzer şeyleri var ona bir şey söylemiyorsun bundan bahsediyorum

Bu genel bir seçim değil, bir belediye seçimi ve başka seçeneğimiz ne yazık ki yok. Yoksa Ekrem'i sevdiğimden değil yani.

Bir yandan da aktrollerin ona bu kadar çok iftirada bulunması da bende onu savunma ihtiyacı hissettirdi.

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, malta erigi yazdı:

Böyle Yunan mı olurmuş? Laz bakkal tipli bir adam.

Tayyip de bakkalciliktan geldi.

Bunlar hep birbirine benzer.

Şunu defalarca söyleyeceğim, hiçbir sistem seçimle değişmez. Seçim sadece oyuncu değişikliği yapar.

Dünyada hangi rejim sanndikla değişmiş? 

Türkiye'de demokrasi zaten yoktu , demokrasiyi halk getirir, halk.

Bu halkta henüz bu kumaş yok ki.

Sistem bir geri iki ileri tam gaz devam. Halk gittikçe köşeye sıkışıyor, sonra bir adım gevşetip rahatlatiyorlar , sonra iki adım daha sıkıp daha çok köşeye sıkıştırıyorlar.

Havuzda ısıtılan kurbağalar gibi ne olduğunu anlamiyorsunuz.

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konu iftira ve kara propoganda olunca ak-it herzamanki gibi başı çekiyor;

i5yner.jpg

Alıntı

chp’nin şaibeli istanbul büyükşehir belediye başkan adayı ekrem imamoğlu’nun, türk milletinin baş belası sapkın homoların en büyük destekçisi olduğu ortaya çıktı. ‘toplumsal cinsiyet eşitliği’ zırvasını dilinden düşürmeyen imamoğlu, okullarda lgbti propagandası yapmaktan, belediye imkanlarını eşcinsel ahlaksızlara peşkeş çekmeye kadar geniş bir yelpazede, homolara destek verdi. seçim çalışmaları sürecinde mütedeyyin bir görüntü çizmeye çalışan imamoğlu, alem-i islam’ın kalbi istanbul’u, sapkınların günah ayinlerine sahne edeceğinin ipuçlarını hep verdi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...