Jump to content

Erdoğan'ın sonu nasıl olacak?

Erdoğan'ın sonu nasıl olacak?  

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

57 minutes ago, deadanddark said:

O kadar görmedim. Gazetede etrafinda kalabalik kanlar icinde bir adam fotografi vardi.

Videoda simdi gördüm Hyena sürüsü gibi yasli bir zebraya cullanmislar.

Demir cubuk sokmak nedir be! Gercekten bu arabalar insanligin yüz karasi. Gelde simdi bunlardan iyice nefret etme.

Malta'da Libyalı çoktur. Bunların içinde rejim karşıtı, Kaddafi'den kaçmış olanlar da var; rejim yanlısı, devlet tarafından okumaya gönderilenler de. Rejim derken Kaddafi'yi kastediyorum. Kaddafi gittiğinden beridir zaten Libyada rejim falan hala yok.

Hangi taraftan olursa olsun, bu Libyalılar iğrenç insanlardır. Maltada herkes bunlardan nefret eder ve şüphe ile yaklaşır. Bu durumun ekonomi ile de alakası yok. Şimdi vaziyet değişti ama devrim öncesi Libyalılar paralı tiplerdi. Yani bizdeki Suriyeli karşıtlığı gibi birseyden bahsetmiyorum. Zaten bunların Malta'da bol olmasının sebebi de bu zenginlik ile alakalı. Uzun uzun yazmayayım şimdi ama, bazı ekonomik işbirliği sebebi ile diğer araplara nazaran Libyalılar Malta'ya rahat giriyorlardı Kaddafi döneminde.

Malta huzurlu ülkedir. Suç oranı çok düşüktür. Herkes kendini güvende hisseder ve cezaevindeki mahkumların büyük çoğunluğu uyuşturucu gibi şiddet içermeyen suçlardan hapis yatarlar. Bir cinayet olsa, haftalarca haber olur. 

Böyle bir ülkede bunların sevilmemesinin nedeni de, ne zaman bir cinayet veya tecavüz olayı olsa; altından bir arap, özellikle de Libyalı çıkmasıdır. Bazı şahsi tecrübelerim de oldu bu bok insanlarla. Her ülkenin pisliği ve iyisi vardır ama bu araplar, özellikle de kuzey afrika arapları "evlerden ırak!!!" tipler.

Sitelerde Paylaş

Cumhurun başı, hayatının sonuna kadar mutlu mesut yaşacaktır. Hatta siyasetten çekildikten sonra da kendi açısından herhangi bir sıkıntı olmayacaktır.

Çok mu utopik oldu?

Zannetmiyorum, çünkü neredeyse 20 senedir bu memleketin kaderini tayin etme olanağı buldu ve halkın neredeyse yarısına yakınını kendi safına çekmeyi de becerdi. AKP seçmen sayısında zamanla önemli değişiklikler olabilir ancak bireysel olarak kendisinin arkasındaki kemikleşmiş bir kitlenin sıfırlanacağını hiç zannetmiyorum.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, malta erigi yazdı:

Böyle bir ülkede bunların sevilmemesinin nedeni de, ne zaman bir cinayet veya tecavüz olayı olsa; altından bir arap, özellikle de Libyalı çıkmasıdır. Bazı şahsi tecrübelerim de oldu bu bok insanlarla. Her ülkenin pisliği ve iyisi vardır ama bu araplar, özellikle de kuzey afrika arapları "evlerden ırak!!!" tipler.

Bunlar birde ukala oluyorlar, sanki geldikleri yer cok iyiymis gibi simdi olduklari yeri begenmiyorlar. Cok sorunlu insanlar gercekten.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...