Jump to content

Savaşta! tanrılar, kimden yanadır?

Recommended Posts

SAVAŞTA TANRILAR KİMDEN YANADIR?

cihatçı müslüman:korkmayın allah yolunuda savaşın allah bizimledir. (allah allah allah allah allah)

cihatçı hristiyan: korkmayın coniler tanrı bizimle saldırın(hurraaaaaaaa)

yahudi cihatçı: korkmayın musanın torunları yehova ve

hahamlar biizmle,.

Görüntünün olası içeriÄi: 1 kiÅi, yazı

Sitelerde Paylaş

Ya yeter, her aklına gelene başlık açma artık!

Az rahat dur da açtığın önceki başlıklar bir dinlensin, yerine otursun önce ne bileyim..

Ateistforum ana sayfasını açıyorum; 15 başlığın 10'u sana ait, an itibari ile! Bu iyi hali bir de.

Boğdun leş ettin forumu resmen. Açasım gelmiyor artık.

Ha bu durumdan benden başka rahatsız olan yoksa, aynen böyle devam et..Belki de iyi oluyordur forum için, ben göremiyorum. Muhabbete falan vesile oluyordur..

Haddime de değil zaten. Benimkisi kullanıcı olarak bir fikir sadece..Subjektif.

Hadise sadece başlık açman meselesi de değil aslında. Cevapların ve içeriklerin de öyle.

Her yeni başlığının altına yorumlarını eksik etmeyerek, seni besleyip semirten forumdaşlara da ufaktan, cüzi miktarda teessüflerimi sunuyorum.

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, teflon yazdı:

Ha bu durumdan benden başka rahatsız olan yoksa, aynen böyle devam et..Belki de iyi oluyordur forum için, ben göremiyorum. Muhabbete falan vesile oluyordur..

Hadise sadece başlık açman meselesi de değil aslında. Cevapların ve içeriklerin de öyle.

Her yeni başlığının altına yorumlarını eksik etmeyerek, seni besleyip semirten forumdaşlara da ufaktan, cüzi miktarda teessüflerimi sunuyorum.

Yerden göge kadar dogrusun.

Acilan basliklar aslinda tek bir baslikta konusulabilecek/bahsedilecek detaylar. Bende Karamsarhumani bunu yaptigi ve beni de actigi basliklara farketmeden dahil olmami sagladigi icin teessüf ediyorum.

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar anlıyorum anlıyorum, sizlere muhammedin cinsel hayatı.( ayetler) daha mantıklı geliyor,  hayret! doğrusu , ama

banada bu formu en çok bu konular kirletiyor, dikkatinizi çekerim! 

bu kadar eleştiri alıcağımı bilseydim bu tarz konular açmazdım, ve bundan sonra asla boş ve anlamsız konular açmamayı

düşünüyorum, şöyle beni eleştirenlere bakıyorumda, kişisel yorumlarınız takip ettiğimde benim konularımdab daha boş 

yorumlar yaptığını görmezden gelemem, bundan sonra, bende ciddi anlamda, boş konular yerine üye seçerek konu 

başlığı  açmayı düşünüyorum,

konu başlıklarımı beğenmiyenlere  bundansonra yorum yapmasın lütfen, mantıklı bulmadıgınız konulara yorum yapmayınız, eleştiride 

dahil..

dipnot!

konu başlıkları adı altında, eleştirilerinizi bundan sonra p.m. atarak belirtiniz, eğer konu başlığıyla ilgili

yorumlarınız varsa , yorum yapınız... 

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, teflon said:

Az rahat dur da açtığın önceki başlıklar bir dinlensin, yerine otursun önce ne bileyim..

Ateistforum ana sayfasını açıyorum; 15 başlığın 10'u sana ait, an itibari ile! Bu iyi hali bir de.

Sevgili Teflon,

Bu arkadaş daha önce bir yerlerde, popüler bir facebook sayfası olduğundan bahsetmişti. Can çıkar, huy çıkmaz demişler. Karamsarhuman da forumu facebook kullanır gibi kullanıyor. 

Öte yandan çok da kızmamalıyız çünkü forumda hareketlilik yok. Sen dahi bu forumun eski ve oldukça da faal olan bir üyesiyken, artık nadiren yazıyorsun. Bazı arkadaşlarımız ise kişisel çekişmeler sonucu atıldı yahut forumu terk etti. Boş veya değil,  bu hareketlilik olmazsa bu forum ölüp gider. Realist yaklaşırsak, durum budur. Bu sebeple biraz tek gözü kapama ve ince eleyip sık dokumama taraftarıyım şu günlerde.

Sitelerde Paylaş
13 hours ago, teflon said:

Beni yeniden düşünmeye sevk eden aha bu yeni bir fikir bu ilginç bir bakış açısı diyebileceğim yazıları pek göremiyorum artık ...

Bu yüzden arada bir bakıp cikiyorum...

Aynı konuları tekrar tekrar aynı şeyleri söyleyerek tartışıp durmak biktiriyor...

Çok nadiren tartışırken yeni bir şey farkettiren kişiler oluyor...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...