Jump to content

Optimistik nihilizm...

Recommended Posts

On 23.06.2019 at 15:40, Melon şapka said:

Sıradan çoğu insan optimistik nihilisttir. Yeni bir şey gibi ortaya sunmanın gereği yok.

Ben yeni gördüm...

Nihilizmi hep kötümser olarak düşünmüş olduğum için sanırım bu bakış açısı ilginç geldiği için paylaştım...

Paylaşmış olmam bu görüşe sahip oldugum anlamına gelmez...

Bana yeni gelen ilginç bulduğum üzerinde konuşulabilir dediğim fikirlerden biri sadece...

Sitelerde Paylaş

bana gökten bir güncelleme geldi.  optimist nihilist kendini henüz yeterince tanıyamamış bu yetiden yoksun,iyi olmaktan başka bir çaresi olmayan,devamlı başkaları için yaşıyan,sosyal medyayı sürü psikolojisi modunda kullanan,belki yeteneklerinden belli belirsiz habersiz,uyanıştan uzak kitle..

Sitelerde Paylaş
10 hours ago, Zihinsel Orgazm said:

bana gökten bir güncelleme geldi.  optimist nihilist kendini henüz yeterince tanıyamamış bu yetiden yoksun,iyi olmaktan başka bir çaresi olmayan,devamlı başkaları için yaşıyan,sosyal medyayı sürü psikolojisi modunda kullanan,belki yeteneklerinden belli belirsiz habersiz,uyanıştan uzak kitle..

Optimist nihilist dedikleri şey absürdizmin (postmodern kabullenişin) yeni adı. Moda değiştikçe insanların kendilerine verdikleri adın değişmesi, aynı fikrin tekrar tekrar piyasaya sürülmesi. Absürdist diyince otomatikman SJW ve NPC olunmuyor. O bilgi gökten değil başka bir yerden gelmiş olabilir. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...