Jump to content

Ve Ekrem İmamoğlu yeniden başkan

Recommended Posts

Çok ama çok fazla sevindim sonuca...

Ekonomik krizin de etkisi önemli olsa da, benim gözümde, iğrenç bir tek adam rejimine karşı özgürlük, demokrasi ve çoğulculuğun zaferidir bu...

Son derece tehlikeli bir ideoloji olan Siyasal İslam, 31 Mart'tan itibaren yenilgiler tatmaya başlamıştı... Bugün de ağır bir hezimet yaşadı... Dolayısıyla benim gözümde, gericiliğe ve yobazlığa karşı da kazanılmış bir zaferdir bu...

İstanbullular mükemmel bir cevap verdiler bütün iftiralara, ayak oyunlarına, kara propagandalara, algı operasyonlarına...

Ekrem Başkan'ı tebrik eder, kendisine başarılar dileriz...

Her şey çok güzel olacak!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

17 saat önce, malta erigi yazdı:

Tekrar söylüyorum,  siyaset senin neyine öküz anadolulu? Ne oldu ezik it, zoruna mı cehaletin yüzüne vurulunca? Dersim suriye vilayeti mi, ne zaman dersimli olmak suç oldu? Anlat bakalım gerizekalı kardeş, nasıl chp tayyit'i cumhurbaşkanı yaptı? Ezbere ve cahilce konuştuğun için cumhurbaşkanı ve başbakanı karıştırmış olmayasın, mal? Imamoglu'nu istanbul seçti, coğrafya biliyor musun ahmak? Hangi anadolu insanı bu seçmenler? Sen benimle sidik yaristiramazsin aslanım. Aglatirim seni burada. Cenin pozisyonunda ağlaya ağlaya uykuya dalarsın. 

... Anadolu demek tüm türkiye demektir.Erdoganin karşısına Ekmel i çıkarmanın sebei kaybedeceğini bildiklerindendi.Niye ekmel niye onca tanınmış insan varken o?

Sen kimsinki Anadolu halkına öküz dersi ......

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
17 saat önce, adalet123 yazdı:

Bu ne çeşit bir kahpelik! Adam utanmadan anadolu halkına öküz diyor.Sonra imamogu seçildi diye mutlu oluyor.Aklı sıra atatürkçülere yaranacak namussuz.Imamoglunu anadolu halkı seçti.Sen kimsin ya pezevenk.

Palavrayı bırak .... Istanbul seçimleri ile bu öküz anadoluluların ne alakası var, onu anlat. Ajitasyon ile yeni üye müslümlere mobbing uygularsın, bana sokmez o. Senin ne cahil ahmak olduğunu, 50 defa atılıp geri geldiğini iyi bilirim. O yüzden daha iyi planlarla gelmen gerek. Çok şükür bu forumda ilk günümde aldığım mahlası kullanıyorum.

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, adalet123 yazdı:

Bu sadece belediye seçimi yani rant kavgası.Bu zamana kadar ıslamcılar sömürdü şimdi kemalistler.Burda yola çıkarak ülkenin de değişeceğini düşünmeyin.Chp mevcut yöneticileri ile kesinlikle ak parti den daha iyi yönetemez ülkeyi.İçlerinde ki ermeni soykırımı vardır diyenleri,amerikancıları,pkklıları düşünün.Bunlar mı değiştirecek ülkeyi?

en mantıklı yorum bu,tebrikler...:)

Sitelerde Paylaş

Trolleri boşverin, gün kutlama günüdür. Türkiye cumhuriyeti laik, demokratik bir hukuk devletidir ve istanbul halkı en sonunda bu prensipleri hatırlayıp, ona göre oy vermiştir. Bu seçim sonuçları umudunu kaybetmiş bir halka umut aşıladı, gerisi fasa-fiso. Tayyip köpeği de iktidarı kaybedecek, sonu yakın. Herşey çok güzel oldu bile. Sadece bazıları farkında degiller. 23/06/2019 tarihi, tayyip pisliğinin sonunun başlangıcıdır. Artık ivme yukarı doğrudur arkadaşlar. Sevinin ve tayyit trollerini kaale almayın. Miadları doldu. %10 fark az değil. 

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, adalet123 said:

Bu sadece belediye seçimi yani rant kavgası.Bu zamana kadar ıslamcılar sömürdü şimdi kemalistler.Burda yola çıkarak ülkenin de değişeceğini düşünmeyin.Chp mevcut yöneticileri ile kesinlikle ak parti den daha iyi yönetemez ülkeyi.İçlerinde ki ermeni soykırımı vardır diyenleri,amerikancıları,pkklıları düşünün.Bunlar mı değiştirecek ülkeyi?

Saçma salak konuşuyorsunuz oradan öyle işte...

Bu ülkenin öyle bir acayip akrobatik, süper kahraman modunda yönetilmeye falan ihtiyacı yok. Bu ülkenin sorunu, ülkeyi ganimet olarak görüp yağmalamaya çıkan islamcılar, bu taaa menderes döneminden beri böyledir.

Bu sağ denen zillet, allah kitap, ortanın solu moskovanın yolu, beka mevzusu falan filan diye asılsız, astarsız bir sürü yalan dolan, iftira ile falan başa gelir. Beş, on, on beş neyse sene başta kalrı, ülkeyi suda sikilmiş sıpaya çevirir, sonra bir şekilde solun kucağına bırakır gider. Kabakta, solun, mesela ecevitin başına patlar. Olmadı, askerler gelir, onların elinde kalır, bunlarda hem mazlum olur, hem mağdur olur, karlı çıkar.

Bugüne kadar Türk siyaset tarihinin özeti budur. Bugün yapılacak tek şey, bu lavuk tayfadan ülkeyi kurtarmaktır sadece. Daha fazlasına da gerek yok. 

CHP olması şart değil, MHP, AKP ve kadrolarını ortadan kaldır, sokaktaki çöp toplayan adamı koy, emin ol bu ülke iyi yönetiliyor olacaktır. Hoş, kesin o çöp toplayan zaten AKP'lidir yada ülkücüdür kesin, ki bu ülkenin en çok kaybettiği şey de bu. Hayatı çöp eşelemekle geçenlerin, ülkenin geleceğine karar vermesi ve herkesi kendi gibi çöpten yiyip içer halde görmek istemesi.

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, adalet123 said:

Ahlaksız rezil seni.Anadolu demek tüm türkiye demektir.Erdoganin karşısına Ekmel i çıkarmanın sebei kaybedeceğini bildiklerindendi.Niye ekmel niye onca tanınmış insan varken o?

Sen kimsinki Anadolu halkına öküz dersi alçak namussuz.Pezevenk it.Dönekliğin kaypaklığın yüzüne vurulunca nasılda çıldırdın.Kudur kuduz köpek seni.Oruspu evladi.

Çok doğru, anadolu halkına nasıl öküz dersin ki?

Anadolu halkı, aya gitmiş, marsa robot yollamış, penisilinden aspirine her bir ilacı keşfedip, başağrısından kansere tüm dertlere deva bulmuş, her yıl best seller listesindeki ilk on kitabın yazarını çıkaran, müzikleri hep listebaşı olan anadolu halkı, öküz denmeyi elbette haketmez.

Öküz denecek olanlar, karısını döven, kızını parayla satan, kadın cinayetlerinin, çocuğa tecavüzlerin, sigortasız işçi çalıştırmanın, vergi kaçırmanın falan alıp başını gittiği isviçre ya da almanya falan halkı olabilir ancak, di mi?

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, adalet123 yazdı:

.Chp mevcut yöneticileri ile kesinlikle ak parti den daha iyi yönetemez ülkeyi.İçlerinde ki ermeni soykırımı vardır diyenleri,amerikancıları,pkklıları düşünün.Bunlar mı değiştirecek ülkeyi?

Hadi len dümbük, kim öğretti sana bunları, hele söyle bakayım. Fena koymuşuz sana, belli..

Sitelerde Paylaş

beyleer ben temkinliyim bu konuda, akp 3 ayda tüm pisliklerini temizledi, ve istanbulu imamoğluna bıraktı diye, derin

derin düşünmekteyim, bu işin içinde bir iş var, 20.000 fark nasıl 800. 000 olur. mantıklı gelmedi bana,

doğam gereği şüpheci bir adamımdır.

3 ayda akp tüm pisliklerini ve belgelerini tezmizledi, ve ysklı  kriptolu ajanlarına emir vererek, hilesiz bir seçim yaptırdı, burda asıl, amaç b planıydı.

bu plana göre, iammoglu açık farkla kazanıcak ve 3 yıl içinde başarısız olucak, şu an ekonomı e naz 5 yılda toparlanır, 

dahasonra halk tekrar akpye oy vericek, bence bu tehlikeli bir plandır. 

1: akpli krito ysk lılar ve yazılımcılar oldugu sürece, chp nin 800. 000 oy alması imkansızdır.

2: b planına göre, akp istanbulu imamogluna kasten1 bırakmıştır.

3: bu plana görede, imamoglunun başarısız olmasını bekliyeceklerdir.

4: büyük olasıkıklada iammoglu başarısız olucak ve erken seçim kararı ile tekrar istanbulu alıcaklardır. 

5: akpnin içindekı pis ve kirli kriptoların tamamı temizlenmeden, asla ekonomı ve seçim sonuçları değişmez

bu ülkede ..:excl:

tarihinde karamsarhuman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

beyleer ben temkinliyim bu konuda, akp 3 ayda tüm pisliklerini temizledi, ve istanbulu imamoğluna bıraktı diye, derin

derin düşünmekteyim, bu işin içinde bir iş var, 20.000 fark nasıl 800. 000 olur. mantıklı gelmedi bana,

doğam gereği şüpheci bir adamımdır.

3 ayda akp tüm pisliklerini ve belgelerini tezmizled, ve ysklı  kriptolu ajanlarına emir vererek, hilesiz bir seçim yaptırdı, burda asıl, amaç b planıydı.

bu plana göre, iammoglu açık farkla kazanıcak ve 3 yıl içinde başarısız olucak, şu an ekonomı e naz 5 yılda toparlanır, 

dahasonra halk tekrar akpye oy vericek, bence bu tehlikeli bir plandır. 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Abdülmalik yazdı:

Hadi len dümbük, kim öğretti sana bunları, hele söyle bakayım. Fena koymuşuz sana, belli..

Belki duyumlarla belki delillerle o da bir görüştür, en azından kanıt isteyebilirsiniz, o da mutlaka bildiği ne varsa paylaşacaktır, yanlışsa zaten yanlışı ortaya çıkar, doğrusa da zaten diyeceğimiz yok ama birinin trollüğü kesinleşmedikçe hakarete varana kadar bu kadar tepki göstermek bizlere yakışmaz ki, ben bu kişi belki yeterli bilgiye sahip olmayabilir ama trol olduğunu sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş

O koltuğa oturtmam dedi mi dedi? Satranç gibi bence bu da planlanmış beklenen bir sonuçtu. Bakalım şimdi ne olacak sıkıntı orada? 

Zira kayyum atama... Yetki kısıtlama..hatta Ordu valisini İst Valisi yapmak gibi ihtimaller bile konuşuluyor kulislerde 

tarihinde karahande tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 hours ago, karahande said:

O koltuğa oturtmam dedi mi dedi? Satranç gibi bence bu da planlanmış beklenen bir sonuçtu. Bakalım şimdi ne olacak sıkıntı orada? 

Zira kayyum atama... Yetki kısıtlama..hatta Ordu valisini İst Valisi yapmak gibi ihtimaller bile konuşuluyor kulislerde 

Planlanmış değil, "kaçınılmaz" bir son oldu. Bu anlamda beklenen ve o anlamda planlanmış derseniz bilemem. Ama adeta durduk yere ama bağıra bağıra geldi, deldi geçti girdi çıktı.

Bu adamlar bu sonucu gördüler, tersine çevirebilmek için adeta yırtındılar, çırpındılar; cumhurbaşkanından ıçişleri bakanı, bilmemnere valisinden pelikanına, yandaş medya kalemşörlerinden ekrem'in diploması, küçükkaya tv görüşmesi komplo teorisine kadar adeta dibini kazıdılar..Bi ortaokulda çektiği kopyalar falan kalmadı adamın. En sonunda da resmen bir cinnet hali ile apo gafletine de düşerek, tayyip efendi bu gaflete "bizzat" düşmek suretiyle tüy diktiler..Çıldırdılar resmen, ötesi var mı?!

Peki ne oldu?

Vatandaş bunlara resmen s.ktiri çekti! Mesaj falan vermedi, tokat da atmadı, balyoz falan da değil; resmen aşağıladı! Belki abarttığım düşünülebilir, belki de öyledir ama zannımca, cumhuriyet tarihinin en ağır yenilgilerinden biridir bu. Belki de en ağırı. Böylesine bir rest çekip, böylesine itin .ötüne sokulmak ve aşağılanmak, başka kimseye nasip olmamıştır herhalde. Ekrem'e rekor kırdırdılar resmen kendi elleriyle.

Ha AKP bundan sonra çöker mi batar mı çıkar mı patlar mı hoplar mı zıplar mı orası bilinmez, tartışılır.

Ancak; "Çünkü çaldılar" söylemi, iftirası ve bu minvalde çevrilen dolap bence bu sürecin en aşağılık tarafıydı ve resmen dürülüp gerisin geri monte edilmesi, hakkaniyetin de ötesinde bu seçimin cebime koyduğum en anlamlı sonucu oldu benim adıma.  

Herkes herşeyi planlayabilir, hele Tayyip ve AKP, evet. Ama kimse kendisini bilerek ve isteyerek bu derece aşağılatmaz diye düşünüyorum.

~15.000 fark'a karşılık, +800.000 fark?! Başlarına resmen çığ düştü! Bu hırs, bu kin ve kabul edememezlik tayyibin eseri idi, bu hezimeti de en çok o hissetti(!)

Bundan sonra attığı her adımda, o yoğurdu üfleyerek yiyecektir. En azından bir süre..Bu bünye hele hele kısa vadede, bir hezimeti daha kaldırmaz.

Bu yüzden ne mutlu "oy attım" diyene.

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 24.06.2019 at 12:34, bilgivehis said:

Belki duyumlarla belki delillerle o da bir görüştür, en azından kanıt isteyebilirsiniz, o da mutlaka bildiği ne varsa paylaşacaktır, yanlışsa zaten yanlışı ortaya çıkar, doğrusa da zaten diyeceğimiz yok ama birinin trollüğü kesinleşmedikçe hakarete varana kadar bu kadar tepki göstermek bizlere yakışmaz ki, ben bu kişi belki yeterli bilgiye sahip olmayabilir ama trol olduğunu sanmıyorum.

Abi ben seni senelerdir takip ediyorum, iyi niyetinden de şüphem yok. Sana cevap verirken de, bozulsam dahi sakin cevap veririm. Bu arkadaş hem troll, hem değil. Yani hem zekasinin yetmediği konulara girmeye ısrarlı, hem de saçma iddiaları için belki 10 defa atilip gelecek kadar salak. Bak mesela senin gosterdigin iyi niyeti ben de toruna gosteriyorum. O da mutemadiyen atılıp geliyor ama samimi çocuk. Kendisi burada yazdığı için biliyorum, baskıcı dindar bir aile içerisinde ateist olmus ve içinde fena bir nefret var. O sebeple pek kızamıyorum. 

Bu hıyar ise başka bir model. Bu hem aptal, hem kindar. Kafayı bana ve Türk ateist'e takmış. Bir fırsatını bulayım diye deviriyor ve belirli bir politik görüşü de yok. Tek hedefi benim ve Türk ateist'in yazdıklarına ters tuhaf şeyler yazıp, provoke etmek. Önce bana kafayı taktı tanah rumuzlu üye ile tartistiginda ağzının payını verdiğim icin. Sonra benimle kavga ettiğinde türk ateist bana gıcık olsa dahi objektif davrandı ve buna o da ağzının payını verdi. Sonuç olarak bu hıyar 2 seneden fazladır bunun kinini tutuyor. Gençten de bir çocuk yani. 20 yaşında ya var, ya yok. Sorun şu ki, kendini geliştirmiyor. Şimdi ben 3 gündür kişisel mevzulardan dolayı girmedim. Benim mesajlarım editlenmiş, bu da atılmış. Demek ki bir sürü forumda olmaması gereken şeyler yazdı. Iyi ki girememişim. Bu herif bana eroinman dedi geçen sefer. Hem de ben bunu özel mesajla intihardan vazgecirmeye çalışırken. Tabi o zaman tanımıyordum. Yoksa bunun intihar edeceği falan da yok. 

Herneyse, fazla uzatmayayım. Tayyip güzel yenilgi aldı. Bundan sonra Ekrem'in tek yapması gereken 3-5 yıl sergilediği imajı korumasıdır. Tayyip gidici, içimizi ferah tutalım. Ben şahsen kutlaya kutlaya bir hal oldum pazar gününden beri ?

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Türk Ateist yazdı:

İlan etmem lazımdı ama etmemişim. Mesajları ben editledim, üyeyi de ben attım. Küfürleri ana bacı tadında ve fazlaca olduğu için atmaktan başka çare kalmamıştı.

Bu vesileyle ilan etmiş olayım.

Türkateist,ben bu kişiye her hangi bir hakarette bulunmadım.Bana önce,orjinal gerizekalı daha sonra it ve yavşak dedi bende bunun üzerine hakeret ettim.Ayrıca beni bir başkası ile karıştırıyor.Ben bu şahısla herhangi bir şekilde özelden görüşmedim kendisini tanımıyorum. Benim ne sizinle ne de bir başkası ile kişisel bir problemim yok.

Üyeliğimi açmanıza gerek yok ancak bana haksızlık yaptığınızı kabul etmenizi istiyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...