Jump to content

Ve Ekrem İmamoğlu yeniden başkan

Recommended Posts

2 hours ago, şeker said:

Türkateist,ben bu kişiye her hangi bir hakarette bulunmadım.Bana önce,orjinal gerizekalı daha sonra it ve yavşak dedi bende bunun üzerine hakeret ettim.Ayrıca beni bir başkası ile karıştırıyor.Ben bu şahısla herhangi bir şekilde özelden görüşmedim kendisini tanımıyorum. Benim ne sizinle ne de bir başkası ile kişisel bir problemim yok.

Üyeliğimi açmanıza gerek yok ancak bana haksızlık yaptığınızı kabul etmenizi istiyorum.

Oğlum sen neden yalancılık yapıyorsun? Bak sinirim geçti, şuanda seninle sakin sakin konuşuyorum. Ben 1,5 yıl sonra foruma tekrar girdiğimde bana "abd nasıldı" demedin mi? "Gittim-geldim" dediğimde "benimle ne sorunun var, rö rö rö seni engelliyorum" diye yalan söylemedin mi? Türk ateist de kim olduğunu çok iyi biliyor, ben de. Artik "eski tümüsün şudur" bile diyemiyorum çünkü 50 defa atılıp farklı isimle geldin. Çoğunlukla da kadın numarası yapıyor ve profilini kadın olarak açıyorsun. 

Bak senin psikolojik sorunların var. Git ve yardım al. Bana bir zararın yok ama bu şekilde hem kendine, hem de çevrene zarar verirsin. Sen buraya farklı bir rumuzla geldiğinde saklandığını sanıyor olabilirsin ama kim olduğun, tarzın sebebiyle, kabak gibi ortada. Bak çocuğum bunu herhangi bir hakaret amacıyla söylemiyorum, git yardım al. Bir ara psikiyatra da gittiğini yazıyordun ama kim bilir doğru mu... yalancılığın yan etkisi budur. Akıllı ol, saygılı ol, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma. 2 oku, 1 yaz. Kendini bu şekilde  geliştirebilirsin.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

49 dakika önce, malta erigi yazdı:

Oğlum sen neden yalancılık yapıyorsun? Bak sinirim geçti, şuanda seninle sakin sakin konuşuyorum. Ben 1,5 yıl sonra foruma tekrar girdiğimde bana "abd nasıldı" demedin mi? "Gittim-geldim" dediğimde "benimle ne sorunun var, rö rö rö seni engelliyorum" diye yalan söylemedin mi? Türk ateist de kim olduğunu çok iyi biliyor, ben de. Artik "eski tümüsün şudur" bile diyemiyorum çünkü 50 defa atılıp farklı isimle geldin. Çoğunlukla da kadın numarası yapıyor ve profilini kadın olarak açıyorsun. 

Bak senin psikolojik sorunların var. Git ve yardım al. Bana bir zararın yok ama bu şekilde hem kendine, hem de çevrene zarar verirsin. Sen buraya farklı bir rumuzla geldiğinde saklandığını sanıyor olabilirsin ama kim olduğun, tarzın sebebiyle, kabak gibi ortada. Bak çocuğum bunu herhangi bir hakaret amacıyla söylemiyorum, git yardım al. Bir ara psikiyatra da gittiğini yazıyordun ama kim bilir doğru mu... yalancılığın yan etkisi budur. Akıllı ol, saygılı ol, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma. 2 oku, 1 yaz. Kendini bu şekilde  geliştirebilirsin.

Senin esasında psikolojik problemlerin var buna eminim.Ben senin düşündüğün kişi değilim.Algilamanda bir eksiklik var.Ben asla olduğumdan farklı görünmedim, insanları kendin ile karıştırma.Seni tanımıyorum dediğim halde bana iftira atmaya devam ediyorsun.Bu forumdan defalarca kere de atılmadım.Buna devam edersen seni raporlarım.Haddini aşma.Sınırını bil.

Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, şeker said:

Senin esasında psikolojik problemlerin var buna eminim.Ben senin düşündüğün kişi değilim.Algilamanda bir eksiklik var.Ben asla olduğumdan farklı görünmedim, insanları kendin ile karıştırma.Seni tanımıyorum dediğim halde bana iftira atmaya devam ediyorsun.Bu forumdan defalarca kere de atılmadım.Buna devam edersen seni raporlarım.Haddini aşma.Sınırını bil.

Raporla yavrum, raporla. Aynen bu kafada git sen. Insanları aptal zannediyorsun. 

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, şeker yazdı:

Hocam Türkateist e yazdığım cevabı okuyun lütfen.

Okudum, sorun yok, böyle şeyler normaldir, kendinizi dürüst hissediyorsanız kafanıza takmanıza da gerek yok.

Hem bak bir yıl daha bana cezaevi cezası geldi, bir şekilde kurtarabilirsem kurtardım, yoksa sizlerden en az bir yıl belki de hiç görüşemeyeceğim.

8 gün sonra burada yazıyorsam içeri girmekten kurtardım demektir, girersem hakkınızı helal edin, benden helal olsun.

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, bilgivehis yazdı:

Okudum, sorun yok, böyle şeyler normaldir, kendinizi dürüst hissediyorsanız kafanıza takmanıza da gerek yok.

Hem bak bir yıl daha bana cezaevi cezası geldi, bir şekilde kurtarabilirsem kurtardım, yoksa sizlerden en az bir yıl belki de hiç görüşemeyeceğim.

8 gün sonra burada yazıyorsam içeri girmekten kurtardım demektir, girersem hakkınızı helal edin, benden helal olsun.

suçun ne merak ettim?

ömrün hapislerde mi geçti hep?

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, bilgivehis yazdı:

Hocam sizi seviyorum ve saygı duyuyorum. Lütfen avukat tutun. Sizin ayrıca bazı hastalıklarınız var onları da belirterek hapis cezasının ertelenmesini yada başka bir cezaya çevrilmesini isteyin. 

Sitelerde Paylaş
On 26.06.2019 at 17:52, şeker yazdı:

Türkateist,ben bu kişiye her hangi bir hakarette bulunmadım.Bana önce,orjinal gerizekalı daha sonra it ve yavşak dedi bende bunun üzerine hakeret ettim.Ayrıca beni bir başkası ile karıştırıyor.Ben bu şahısla herhangi bir şekilde özelden görüşmedim kendisini tanımıyorum. Benim ne sizinle ne de bir başkası ile kişisel bir problemim yok.

Üyeliğimi açmanıza gerek yok ancak bana haksızlık yaptığınızı kabul etmenizi istiyorum.

Üyeliğini elbette açmayacağım. Haksızlık falan da yok.

Adamın annesine vs iğrenç küfürler etmişstin, bizzat kendim temizledim sayfayı. Üstelik bir iki tane de değil,i bir sürü iletide etmiştin. Sildim ve üyeliğini sonlandırdım.

Karşılıklı hakaretimsilere etmelere karışmıyoruz, taraflardan biri şikayet etmedikçe pek müdahale de etmiyoruz ama o hakaretler birbirinin muadili değilse ve iş küfüre dönmüşse işin rengi değişir. Küfür etmek yasak. Hoş değil. 

Dolayısıyla ortada bir hata yok.

Sitelerde Paylaş
On 26.06.2019 at 20:46, malta erigi yazdı:

Hayır, bu üye sandığın üye değil. İlgisi bile yok. 

Bu üye de birkaç kere atıldı ama nedenleri farklıydı.

Sitelerde Paylaş
On 26.06.2019 at 22:17, bilgivehis yazdı:

Çok üzüldüm. Bitti diye sevinmiştik.

Umarım kurtarabilmeyi başarırsın ve gitmezsin sevgili bilgivehis. Gerçekten çok üzüldüm....

Takipte olalım seni. Keşke elimizden gelen bir şey olsa da yapabilsek ama yok işte...

Neden öyle oldu, şöyle olsa böyle olmaz mıydı gibi saçma sorular sorup akıl vermek kimseye düşmez, olabilecek bir şey varsa en iyisini sen ve avukatın bilir zaten.

Senden iyi haberler bekliyoruz. Lütfen bilgisiz bırakma.

Sitelerde Paylaş
On 26.06.2019 at 22:17, bilgivehis yazdı:

Yapabileceğimiz bir şey var mı?

Varsa lütfen söyleyin.

Sizin gibi insanları hapise atan zihniyetin içine tüküreyim.

Sitelerde Paylaş
On 26.06.2019 at 21:40, şeker yazdı:

Bu ülkede azıcık nefes alabiliyorsak CHP sayesindedir. Bunu inkar eden islamcısı dahil herkes köpektir.

Sen sınırını aştın ve atıldın, sevinemeden geri gelip salyalarını akıtmana ise üzülmedim, sinirlendim.

Umarım bir daha atılırsın.

Sitelerde Paylaş
On 28.06.2019 at 12:22, Türk Ateist said:

Hayır, bu üye sandığın üye değil. İlgisi bile yok. 

Bu üye de birkaç kere atıldı ama nedenleri farklıydı.

Şimdi gerçekten böyle mi düşünüyorsun, yoksa bana sinirlendin diye mi böyle yazıyorsun bilemem ama bu o üye. Hatta şimdi de ate türk diye yeni rumuzla girdi. Ben yazısından, tarzından tak diye anlıyorum. Tak tak sedat gibi, internetten cızzzz ?

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, malta erigi yazdı:

Şimdi gerçekten böyle mi düşünüyorsun, yoksa bana sinirlendin diye mi böyle yazıyorsun bilemem ama bu o üye. Hatta şimdi de ate türk diye yeni rumuzla girdi. Ben yazısından, tarzından tak diye anlıyorum. Tak tak sedat gibi, internetten cızzzz ?

Sana sinirlenirim ama o tartışma anında kalır ve sadece tartıştığım konu için geçerli olur. 

Forum kurallarını işletme, uygulamada bulunma gibi durumlarda haklılığa, kurallara uygunluğa bakarım.

En sevdiğimiz, bize en büyük desteği vermiş forum dostu yazarımızı, nefret ettiğimiz iğrenç bir diğer yazara küfrettiği için attık biz. AKP'li pisliğin birinin üstüne biraz fazla gittiğim ve kendi etik değerlerime uymayan bir laf ettiğim için kendime ceza verdim, forumdan uzaklaştırdım.

Bu üye o üye değil. O üye forumda yok, bizzat ben sonlandırdım üyeliğini. 

Benden iyi bilecek değilsin herhalde...  O değil diyorsam fal bakarak demiyorum, di mi? 

İlk iletini okudum ama kimden bahsettiğini hiç anlamadığım için karışmayayım dedim. Dedim forumda olmadığım bir dönem bu çocuk da intihara kalkışmış herhalde, bu erik de onu vazgeçirmeye çalışmış. Olabilir... 

Ama sonraki iletinde kimden bahsettiğini net olarak anladım ve yanıtladım. İlkinde anlasam ilkinde söylerdim. 

AteTürk_ de o değil... 

Bu işlerde iyi değilsin malta eriği... 

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, Türk Ateist said:

Sana sinirlenirim ama o tartışma anında kalır ve sadece tartıştığım konu için geçerli olur. 

Forum kurallarını işletme, uygulamada bulunma gibi durumlarda haklılığa, kurallara uygunluğa bakarım.

En sevdiğimiz, bize en büyük desteği vermiş forum dostu yazarımızı, nefret ettiğimiz iğrenç bir diğer yazara küfrettiği için attık biz. AKP'li pisliğin birinin üstüne biraz fazla gittiğim ve kendi etik değerlerime uymayan bir laf ettiğim için kendime ceza verdim, forumdan uzaklaştırdım.

Bu üye o üye değil. O üye forumda yok, bizzat ben sonlandırdım üyeliğini. 

Benden iyi bilecek değilsin herhalde...  O değil diyorsam fal bakarak demiyorum, di mi? 

İlk iletini okudum ama kimden bahsettiğini hiç anlamadığım için karışmayayım dedim. Dedim forumda olmadığım bir dönem bu çocuk da intihara kalkışmış herhalde, bu erik de onu vazgeçirmeye çalışmış. Olabilir... 

Ama sonraki iletinde kimden bahsettiğini net olarak anladım ve yanıtladım. İlkinde anlasam ilkinde söylerdim. 

AteTürk_ de o değil... 

Bu işlerde iyi değilsin malta eriği... 

Bak bu çocuklar vpn falan ile seni kandırabilir. Bana sanki aynı tipmiş gibi geliyor. Gerçi eğer o ise, kendini fazla saklayamaz. Pek yakında anlarız.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, malta erigi yazdı:

Bak bu çocuklar vpn falan ile seni kandırabilir. Bana sanki aynı tipmiş gibi geliyor. Gerçi eğer o ise, kendini fazla saklayamaz. Pek yakında anlarız.

Kesinlikle haklısın. VPN falan kullanıp foruma sızabiliyorlar.

Ama çok çabuk tanınıyorlar. O zaman da ya kontrol altında tutuluyorlar ya da hiçbir şey söylemeden atılıyorlar. Bir dolu yol var. 

O yüzden trolleri, forumda istenmediği ilan edilen kişileri gördüğünüz yerde raporlayın ki atabilelim diyoruz hep.

Şüphelendiğinizde raporlayın, yöneticiler iki dakikada inceleyip anlasın.  

Bu çocuk başka. Bunu da iyi tanıyor, biliyorum. Senin dediğinle ilgisi alakası yok. 

Sitelerde Paylaş

Tamam o zaman, türk ateist'in yazdığına inanıyorum ve bu arkadaştan yanlış ithamlarda bulunduğum için özür diliyorum ama ben yazdıklarını görmemiş olsam dahi bana ağır küfürler etmiş. Bunu yapmaması gerekiyordu. Benim de sinirlendiğim zamanlar oluyor ama çoğunlukla foruma girdigim saatlerde alkollü olduğum halde yazdıklarıma dikkat ediyorum. Hayvanlığın alemi yok. 

Sitelerde Paylaş

Yalnız şunu da ekleyeyim; eğer bu kişi düşündüğüm çocuksa ve bunu bir zafer olarak görüyorsa, sevinmesin. Çünkü aynı kişi olduğundan emin olduğum anda, değerli Rasim Öz ağabeyimin tabiriyle "anasını avradını öpeceğim". Tanımayanlar için, Rasim amca rahmetli Kemal Turkler'in avukatıdır ve büyük sopa yediğimiz 90'larda avukatlığımızı yapmış babacan bir ağabeyimizdir. 

Sitelerde Paylaş

Bu rumuzun arkasındaki adam, hiç düşündüğünüz gibi biri değil.

90'larda solculuk yapan adamı emniyet amirliginde kaba dayakla bırakmıyorlardı. Muameleleri, ateist adamı "tövbe ağabey tovbe" diye yalvartır, senelerce her gece kabus gördürürdü. Türkiye'de farkli dusunen biri olmak her zaman zor olmuştur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...