Jump to content

Ve Ekrem İmamoğlu yeniden başkan

Recommended Posts

On Saturday, June 29, 2019 at 20:28, Türk Ateist yazdı:

Kesinlikle haklısın. VPN falan kullanıp foruma sızabiliyorlar.

Ama çok çabuk tanınıyorlar. O zaman da ya kontrol altında tutuluyorlar ya da hiçbir şey söylemeden atılıyorlar. Bir dolu yol var. 

O yüzden trolleri, forumda istenmediği ilan edilen kişileri gördüğünüz yerde raporlayın ki atabilelim diyoruz hep.

Şüphelendiğinizde raporlayın, yöneticiler iki dakikada inceleyip anlasın.  

Bu çocuk başka. Bunu da iyi tanıyor, biliyorum. Senin dediğinle ilgisi alakası yok. 

Bu şahıs bir alçak Beni bir başkası ile karıştırıyor gibi yapıp,hertürlü nefreti pisliği zavallilığı ile bana saldırdı.Çünkü amacı egosunu tatmin etmekti.

Daha öncesinde klonotin ve fumes mahlaslı kiailerde bunu yapmış bana her türlü iftirayı ve hakareti etmişti.

Böyleleri insanlara bir başkasının varsa hatasından bahseder ve ilgili kişiyi elestiriyormuş gibi yapar, sonrasında ise bu yolla o kişiye duyduğu her türlü nefretini adiligini ortaya çıkarır.Bazen o kişinin mevkisi bazen hayatını bazende sadece zavallı acınası hallerini tatmin etmek için bunu yaparlar.

Birisine benzetiyor olsa ip kontrolü istemekle yetinirdi.

Ve siz buna göz yumdugunuz için onlardan farksızsınız. Her insanda olmasını beklediğim durustluge sahip değilsiniz.

Yazdığınız son mesajlar ise sadece göstermelik.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

7 dakika önce, şeker yazdı:

Ve siz buna göz yumdugunuz için onlardan farksızsınız. Her insanda olmasını beklediğim durustluge sahip değilsiniz.

Bunu Türk Ateist için diyorsanız yanılıyorsunuz.

Türk Ateist sadece bu forumda değil, sanal dünyada tanıdığım en dürüst insandır, açık sözlüdür, kibirli değildir, ukala değildir, insanları tanıma kapasitesi yüksektir ve candan bir dosttur. O da yanılabilir ama yanıldığını anladığı an da bunu açıkça söyleyen biridir, belki insanlara küçük bir tolerans tanıyabilir ama sizin dediğiniz şekilde yanlış yapana göz yumacak biri değildir.

Üstelik maltaeriği de yanıldığını söyleyip özür dilemişken halen bu ithamlarda bulunmanı dogru bulmuyorum.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, bilgivehis yazdı:

Bunu Türk Ateist için diyorsanız yanılıyorsunuz.

Türk Ateist sadece bu forumda değil, sanal dünyada tanıdığım en dürüst insandır, açık sözlüdür, kibirli değildir, ukala değildir, insanları tanıma kapasitesi yüksektir ve candan bir dosttur. O da yanılabilir ama yanıldığını anladığı an da bunu açıkça söyleyen biridir, belki insanlara küçük bir tolerans tanıyabilir ama sizin dediğiniz şekilde yanlış yapana göz yumacak biri değildir.

Üstelik maltaeriği de yanıldığını söyleyip özür dilemişken halen bu ithamlarda bulunmanı dogru bulmuyorum.

Hocam nasılsınız? Hapis cezasını ne yaptınız?

Hocam bu yanilmak değil bu dürüst olmamak.Birilerinin etkisinde kalıyor kendisi.

Kimsenin benden özür dilediği yok.Hakaretler edildi,iftifalar atıldı.Özür ise sadece alçaklığını gizlemek içindi.

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, şeker yazdı:

Bu şahıs bir alçak Beni bir başkası ile karıştırıyor gibi yapıp,hertürlü nefreti pisliği zavallilığı ile bana saldırdı.Çünkü amacı egosunu tatmin etmekti.

Daha öncesinde klonotin ve fumes mahlaslı kiailerde bunu yapmış bana her türlü iftirayı ve hakareti etmişti.

Böyleleri insanlara bir başkasının varsa hatasından bahseder ve ilgili kişiyi elestiriyormuş gibi yapar, sonrasında ise bu yolla o kişiye duyduğu her türlü nefretini adiligini ortaya çıkarır.Bazen o kişinin mevkisi bazen hayatını bazende sadece zavallı acınası hallerini tatmin etmek için bunu yaparlar.

Birisine benzetiyor olsa ip kontrolü istemekle yetinirdi.

Sana daha önce iftira eden, küfür eden birileri vardı ise raporlayacaktın. Yani raporlasaydın da yöneticilerin haberi olsaydı, şimdi bunu bana ne diye söylüyorsun? Raporladıysan da mutlaka küfreden kişi ceza almıştır, ben ne yapayım şimdi?

Buradaki olay, senin malta eriği'nin annesine vs ettiğin küfürler. Bir ileti de değil, küfür ettiğin birkaç ileti vardı, hepsini de sildim. Hakaret değil, basbayağı kötü küfürdü. 

Bak seni tanıyorum, biliyorum. Daha önce kaç defa hangi nedenlerle atıldığını gayet iyi biliyor ama gereksiz bulduğum için tek tek söylemiyorum. Ama sen durmuyor, saçma sapan yerlere dalıp devam ediyorsun. 

Atılman gerekiyordu, attım. Devam edersen bir daha atacağım. Başlığın canına okudun günlerdir, saçmalayıp duruyorsun.

Yeni nick alıp gelmişsin, kimse sana bir şey demiyor işte. Oturup doğru düzgün yazı yaz. Gerçekten baydın. 

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, şeker yazdı:

Hocam nasılsınız? Hapis cezasını ne yaptınız?

Hocam bu yanilmak değil bu dürüst olmamak.Birilerinin etkisinde kalıyor kendisi.

Kimsenin benden özür dilediği yok.Hakaretler edildi,iftifalar atıldı.Özür ise sadece alçaklığını gizlemek içindi.

malta eriği seni başkası sanıp laf ettiği için özür dilemiş, daha ne istiyorsun? Özürü de beğenmemişsin, niyet okuyorsun.

Benden özür bekliyorsan daha çok beklersin. Adamın anasına bilmem nesine küfürler ettin ve ben de attım. 

Esas özür dilemesi gereken sensin. Ayrıca defalarca atılmana ve onca küfüre rağmen sana hala yanıt verdiğim için bir de teşekkür etmelisin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...