Jump to content

Akapeliler neden bu kadar yalancı?

Recommended Posts

Artık öyle bir hale geldik ki Akape'ye en ufak bir şekilde muhalefet etmek Fetoculuk ya da benzeriyle suçlanmaya sebebiyet veriyor.

Akapeliler medya aracılığıyla istedikleri adamı Fetocu ilan edip sonra da içeri atabiliyorlar. Gökçe Fırat mesela. Adamın Fetocu olduğuna dair en ufak bir delil yok ama Fetoculuktan içeride. 

Akape medyasının Fetocu ilan etmediği bir muhalif kalmadı sanırım. Artık Akapeli olmayan herkes Fetocu; Fetocu değilse de PKK'lı, DHKP-C'li vs sayılıyor. 

Alparslan Kuytul mesela. Bu adam gericidir, yobazdır, şeriatçıdır vs ama Fetocu olmadığına adım gibi eminim. Bu adamı da içeri aldılar. Neden? Sırf Tayyip'e laf soktuğu için. 

İşin kötüsü insanlar bu medyadan duyduğu her iftiraya ve yalana hiç sorgulamadan koşulsuz şartsız inanıyor, iman ediyor. Her taraf Akapelilerin uydurduğu yalanlarla kaynıyor.

Mesela Feto ile ilk sistemli bir şekilde mücadele başlatan, Feto'yu ilk hain ilan eden, Feto cemaatini ilk kez terör örgütü ilan eden 28 Şubat Devrimcileri olduğu halde bugün utanmadan Akapeliler 28 Şubat'ı da Feto'nun yaptığı şeklinde akla ve mantığa tamamen ters salakça bir iddiayı savunuyor. 

Abdullah Gül, Bülent Arınç, Melih Gökçek, Bekir Bozdağ ve Burhan Kuzu gibi en büyük Fetocular olan orospu çocuğu vatan hainlerine ise kimse ağzını açıp tek kelime etmiyor.

Ülkede toplu beyin ölümü gerçekleşmiş resmen. Herkes aklını, şuurunu, haysiyetini ve insanlığını yitirmiş. 

Sitelerde Paylaş

31 Mart seçimlerinde Fetocuların oy hırsızlığı yaptığı, Binali'nin oylarını Ekrem'e kaydırdıkları söylendi mesela. Buna da tabi ki kayıtsız şartsız milyonlarca insan inandı. Ulan 5 senedir Feto ile mücadele ediyoruz diyorlar. Madem öyle Fetocular nasıl hala bu kadar organize ve etkin bir şekilde oy hırsızlığı yapabiliyor? Hadi diyelim ki öyle, peki bu Fetocular geri zekalı mı ki 2014'teki belediye ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde, 16 Nisan Referandumu'nda ve 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hırsızlık yapmadılar da sadece bu seçimde yaptılar?

Cidden bunlarda akıl, mantık, zeka ve sorgulama 0.

tarihinde Faşist Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

vesvesem şudur türkiyede tek parti sistemi vardır .iktidara gelecek bellidir.mazbatasını amerika verir.diğerleri  seçilen ismi  iktidara taşır muhalefet ederek.herkes kendisine verilen rolü oynuyor.oynamak istemeyenlerin başlarına neler geldiğini gördük..inancım bu ,kesin doğru bu mu  göreceli.

japonyanın kendine ait ordusu yokken bizim var.sonuç : türkiye japonyadan daha güçlü ve güvenilir  bir ülke.

tarihinde fezadabirtürk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Söz konusu çürümüşlük ve ahlaksızlık, araplar tarafından asimile edilmekten ve arap kültür emperyalizmine maruz kalmaktan kaynaklanıyor.

Arap kültürü, yani islam’ın en büyük dayatmalarından birisi, gücü elinde tutan lidere sorgulamadan biat etmektir.

İslam’a göre cihad hiledir, senden olmayanla cihad ederken onur ve haysiyetin yeri yoktur, darül harb içinde her şey mübahtır.

Bu kafadaki adam yıllarca komşuluk yaptığın insanın malına çöküp karısına tecavüz edebilir, en son suriye örneğinde bunları gördük.

Sorgulamak, aklı kullanmak şeytan işidir, böylece Allah’a taptığını düşünen müslümler aslında liderlerine, yani insanlara tapmaktadırlar.

Arabın ilkel dini de zaten bu yüzden icat edilmiş, gücü tek elde toplamak ve insanları emir’in çıkarları doğrultusunda kolayca harcayabilmek.

Neticede, bu kültüre aşırı maruz kalan insanlarda haysiyet, şeref, mantık, ileri görüş, insanlık onuru vb. aramak abesle iştigal olur.

Sitelerde Paylaş

Maaş zamları söz konusu oldu mu meclisteki partiler fire vermeden oylama yapılıyor. Seçim zamanı adaylık başvurularında para konuşur istisnasız ..

Sonrada çıkar ekranlara , birbirlerine yalancı , hain , talihsiz, devlet düşmanı ...gibi laflar söylerler.

Ben yalancılık ta fark göremiyorum.

Siyasetin bir kuralı vardır yazın bu kuralı kenara, o da şudur;

En başta bir tane doğru laf söyleyip arkasına yüz tane yalan sıralarsiniz. Eğer birisi o yalanlardan bir tanesine itiraz ederse siz de en baştaki doğruyu gösterip, bakın işte bunlar var ya doğruya karşılar... Diyerek gütmeye devam edersiniz.

Hadi bakalım bu kalıba uymayan kaç siyasi parti var?

Sitelerde Paylaş

Bu fanatizmin eseri. Nazi Almanyası'ndaki durumu bilmiyorum ama eminim nazi ahaber birşeyler söylüyordu, nazi destekçileri de sorgusuz sualsiz bunları yutuyordu. Biat kültürünün sonucu budur. Akp'liler kabul etse de, etmese de tayyip şu anda Turkiye'nin azımsanmayacak kısmı için allahtır. Inkar etseler dahi bir kutsiyet addedikleri kesinlikle aşikar. Bir propoganda makinası bu ıett çalışanından bir allah yarattı. Bu allah muvaffak olsun diye en bariz yalana inanır, en olmayacak yalanı soylerler. Bu insanlar umuyorum ki sadece %20 falandır ama etki ettikleri insanlarla %50 yapıyorlar seçimlerde. Işte Ekrem Imamoğlu bu yüzden önemli. Allah ilk defa kaybetti ve o etki altında kalan %30'un gözleri biraz olsun açılacak. Bu alçak %20 her zaman vardı. Hareket ordusu gelmeden evvel istanbul'un anasını ağlattılar, kubilay'in başını kestiler, sait'in peşinden gittiler, yozgat'ta genc cumhuriyete isyan ettiler, sivas'ta senin o sevmedigin alevileri yaktilar, vs vs.... ancak allah bu sefer kaybetti ve o imaj yıkıldı. Onun da bir ölümlü olduğu, sevgi dilinden başka birşey kullanmayan, mazlum edilmiş biri tarafından mağlup edildiği görüldü.

Fanatikler, fanatik olmaya devam ederler ancak onlar azınlık. Pek yakında bu yalanların da azaldığını görürüz. Yeter ki Ekrem ve chp akıllı davransın. Çünkü asıl savaş %50 değil, bunların çoğunu etkileyen fanatiklere karşı. Bu hıyarların çoğunun dedesi akşam işten dönerken koltuğunun linda bir ufak rakı taşıyordu. 30 sene evvel baba profili buydu turkiye'de. Yobazlar her zaman vardı ama azınlıktı.

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, malta erigi yazdı:

senin o sevmedigin alevileri yaktilar,

Ben hiçbir zaman Alevileri sevmiyorum diye bir şey demedim. Sadece Alevi mezhepçiliği yapan, Alevi olmayanları dışlayan Alevileri sevmediğimi söyledim.

Ayrıca; Alevileri sevmek ya da sevmemek, bunlar bence çok saçma kavramlar. Niye bir ateist herhangi bir inanç grubundan insanlara sempati duysun ki?

Sitelerde Paylaş
24 minutes ago, Faşist Ateist said:

Ben hiçbir zaman Alevileri sevmiyorum diye bir şey demedim. Sadece Alevi mezhepçiliği yapan, Alevi olmayanları dışlayan Alevileri sevmediğimi söyledim.

Ayrıca; Alevileri sevmek ya da sevmemek, bunlar bence çok saçma kavramlar. Niye bir ateist herhangi bir inanç grubundan insanlara sempati duysun ki?

Ne bileyim? O kadarını sen biliyorsun. Dersimli kemal aşağı, dersimli kemal yukarı diye yazan sensin.

Bir inanç grubuna saygı duyan ateist şu sebepten olur: etrafındaki dominant inanç grubu ile kıyaslar ister-istemez. Sünni yobazları gören kişi alevilerin yaşam tarzından etkilenip, sempati duyabilir. Sonuçta her ikisi de islam. Ya da rönesans reformlarının öncesi ve sonrasını inceleyen bir ateist; hıristiyanlara, muslumanlara nazaran daha fazla saygı duyabilir. Hani "beterin beteri var" derler ya, o hesap. 

Prensipte haklısın ama herşey siyah-beyaz değil. Arada grinin 50 tonu var ?

Sitelerde Paylaş
39 minutes ago, Faşist Ateist said:

Boş laf üzerindesin, bu başlık değil, geneli üzerinden söylüyorum.

Karşında, islami faşizmi getiren, evet, getiren, getirmeye niyet eden falan değil, bilffil başa oturup, bizzat getiren biri var.

Sen ise, sanki o yokmuşta, amanda kimi başa koyalım derdindesin. İyi, tamam, hadi koy beni en bir acaiyp kemalist, en ateşli laik ve de ateist olaraktan. Sence sonuç ne olur?

Şu salaklığı bir bırakın. Pusuya düşüp taranıyorsanız, önce başınızı kurtarırsınız. Ayağ kalkıp, amanda şu adam yamuk sıkuıyor, aman aman buradan sıkuıyorlar diye zırlamazsın. Şu anki durumunda aynen bu. Önce bu faşistlerden kurtulman lazım ki, demokrasi içinde kime ne yapayım, kimi destekleyeyim diyecek olasın. 

Şu an, bu aciliyeti, bu faşizmin önünü kesmeyi düşünmeyip, yok gılıjdar şöyle, yok ekrem böyle diyenler, ancak ve ancak sülalesinin amı götü sikilip atılacak olan ahmaklardır, hepsi bu. Zaman, "önce demokrasi için faşizmin önünü kesmek" olmalıdır. 

Ve sen, toplanıp şöyle ananı avradını siksinler, kalan dlünü de götüne akıtsınlar istemiyorsan, bırak ekrem, gılıjdar falan ile uğraşmayı da, sikini sıvazlayıp kapının önünde bekleyenleri ne halt edeceğini düşün. Hepsi bu.

tarihinde anibal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, malta erigi yazdı:

Ne bileyim? O kadarını sen biliyorsun. Dersimli kemal aşağı, dersimli kemal yukarı diye yazan sensin.

Bir inanç grubuna saygı duyan ateist şu sebepten olur: etrafındaki dominant inanç grubu ile kıyaslar ister-istemez. Sünni yobazları gören kişi alevilerin yaşam tarzından etkilenip, sempati duyabilir. Sonuçta her ikisi de islam. Ya da rönesans reformlarının öncesi ve sonrasını inceleyen bir ateist; hıristiyanlara, muslumanlara nazaran daha fazla saygı duyabilir. Hani "beterin beteri var" derler ya, o hesap. 

Prensipte haklısın ama herşey siyah-beyaz değil. Arada grinin 50 tonu var ?

Adam kendisi "Ben Dersimli Kemal'im" diyor, ben ne yapayım?

Bir dönemler Kılıçdaroğlu ve CHP'ye gereğinden fazla yüklendiğimi şu an ben de kabul ediyorum. Hata yaptım. Hatta o kadar ki insanlar beni Akapeli falan zannetti hep. 

Sitelerde Paylaş
On 25.06.2019 at 15:18, Faşist Ateist yazdı:

Gökçe Fırat mesela. Adamın Fetocu olduğuna dair en ufak bir delil yok ama Fetoculuktan içeride. 

Gökçe Fırat fetöcüdür. Yanlış bilgi verip ortalığı kirletme.

2007’ de “Ordu göreve” pankartları asıp ceza almamış adamdır. 

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
On 25.06.2019 at 15:18, Faşist Ateist yazdı:

İşin kötüsü insanlar bu medyadan duyduğu her iftiraya ve yalana hiç sorgulamadan koşulsuz şartsız inanıyor, iman ediyor. Her taraf Akapelilerin uydurduğu yalanlarla kaynıyor.

Kitleye bakmak gerekiyor. Bildiğin gibi kitlede büyük dindar kesim var. Bunlar inançlı. İnanç sadece dini olmakla kalmaz eğer fazla dindarsa bu siyasete de günlük yaşamına da sıçrar. Koşulsuz inanır ispat gerekmez. Önyargılı olur. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...