Jump to content

Ekrem İmamoğlu hakkında

Recommended Posts

Her ne kadar ben de oyumu İmamoğlu'na atmış olsam da kendisine zerre kadar sevgi ve sempati beslemiyorum. Kılıçdaroğlu itinin gitmesini elbette ki çok istiyorum ama yerine gelecek kişinin Ekrem olmasını da istemiyorum. 

Canan Kaftancıoğlu denilen Kürtçü ve liberal kadından rahatsızlık duyan bazı CHP'li çevreler Ekrem'in onu partiden göndereceğini falan iddia ediyor ama ne yazık ki durum tam tersi. Kendisi 31 Mart'ta seçim zaferinden sonra hemen Canan ile kucaklaşmıştı. Ayrıca yazılıp çizilenlere göre seçimden önce Canan'ın istifasına da Ekrem engel olmuş.

Yani bu Ekrem de tipik bir Yeni CHP'li. Kılıçdaroğlu iti gibi Kemalizm ve ulusalcılık karşıtı bir liberal.

CHP ancak başına Ümit Kocasakal gibi, Metin Feyzioğlu gibi veyahut Emine Ülker Tarhan gibi Kemalist birisi geçerse adam olabilir.

Ben sadece ve sadece Tayyip itinden nefret ettiğim için Ekrem'e oy verdim. Elbette ki diktatör Kılıçdaroğlu'ndan daha iyi muhalefet yapacağı aşikar ama Kemalist adaylar varken Ekrem'i istemem.

tarihinde Faşist Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 331
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Aslında Ekrem İmamoğlu,terörüst demirtasın çizdiği çizgisini beğendiği ile ilgili söylemlerde bulmuştu.Buda benim gözümde Ekrem imamoğlu'nu dğerini düşürüp,hayal kırıklığı yapmıştı.Yani Ekrem imamoğlu bu söylediği söz ile benim gözümde hayal kırıklığı yaptı.Bence de CHP'nin başına kemalist,gerçek Atatürkçü vatansever kişilerden birisinin gelmesi gerek.Ümit Kocasakal gibi gerçek Atatürkçü,ulusalcı kişinin CHP genel başkanı olarak seçilerek gelmesi gerekir.Ve ayrıca CHP'de hdp sevicilerin de CHP'nin içinden temizlenmesi gerekir.Sezgin tanrıkulu,Canan kaftancıoğlu,Gürsel tekin gibi hdp sevicilerin partiden temizlenmesi gerek.

Sitelerde Paylaş

İşte Ekrem imamoğlu bana hayal kırıklığı yarattı.CHP'de gerçek vatansever,ulusalcı kişilerden birinin genel başkanı olması gerekir.Ve ayrıca Ekrem imamoğlu bu videoda gördüğümüz üzere klasik hdp sevici,terörüst demirtasın çizgisini desteklemesi ile bana hayal kırıklığı yaratmıştı.

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Faşist Ateist yazdı:

Her ne kadar ben de oyumu İmamoğlu'na atmış olsam da kendisine zerre kadar sevgi ve sempati beslemiyorum. Kılıçdaroğlu itinin gitmesini elbette ki çok istiyorum ama yerine gelecek kişinin Ekrem olmasını da istemiyorum. 

Canan Kaftancıoğlu denilen Kürtçü ve liberal kadından rahatsızlık duyan bazı CHP'li çevreler Ekrem'in onu partiden göndereceğini falan iddia ediyor ama ne yazık ki durum tam tersi. Kendisi 31 Mart'ta seçim zaferinden sonra hemen Canan ile kucaklaşmıştı. Ayrıca yazılıp çizilenlere göre seçimden önce Canan'ın istifasına da Ekrem engel olmuş.

Yani bu Ekrem de tipik bir Yeni CHP'li. Kılıçdaroğlu iti gibi Kemalizm ve ulusalcılık karşıtı bir liberal.

CHP ancak başına Ümit Kocasakal gibi, Metin Feyzioğlu gibi veyahut Emine Ülker Tarhan gibi Kemalist birisi geçerse adam olabilir.

Ben sadece ve sadece Tayyip itinden nefret ettiğim için Ekrem'e oy verdim. Elbette ki diktatör Kılıçdaroğlu'ndan daha iyi muhalefet yapacağı aşikar ama Kemalist adaylar varken Ekrem'i istemem.

Helal be normale döndün nihayet ??

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, malta erigi yazdı:

Siz kafayı yetmişsiniz. Canan Hanım olmasa chp daha 100 sene seçim kazanamazdı. Ucuz milliyetçi söylemler ancak mhp oy oranına ulaşır bu ülkede. Biraz daha eğitimli ülkelerde daha da az. Canan Hanım nimet. Militan kafalar anlamaz bunu.

Canan Hanım kimmiş de o olmasa CHP kazanamıyormuş? 

CHP, Canan ve benzeri Atatürk düşmanı, Türk milleti düşmanı Kürtçüler ve Kılıçdaroğlu'na rağmen bu kadar oy aldı ise ortada çok ciddi AKP nefreti olduğundan, çok büyük bir ekonomik buhran içinde olduğumuzdan aldı o kadar oyu. 

Üstelik Ankara ve İstanbul'daki adaylar hiç de tipik CHP'li tipler değildi. İmamoğlu bildiğin Karadenizli müteahhit. Adam sevimli, enerjik, dili güzel, çalışkan olduğu açık, muhafazakar kanata da hitap edebilen son derece akıllı bir "politikacı". Aldı yürüdü...

Kürtler de CHP'yi, daha doğrusu İmamoğlu'nu destekleyerek lütufta falan bulunmadı, kimsenin Kürtlere bir şey borçlu olduğu falan yok. Kendi çıkarları böylesini gerektirdiği için verdiler. CHP Kürtlere değil, Kürtler CHP'ye muhtaç, kimse kusura bakmasın...

AKP'yle düşüp kalktılar, şimdi bedel ödüyorlar. Kürtleri mecliste görmek isteyen, PKK'dan uzaklaşın ve mecliste demokratik koşulları kullanarak mücadele edin diyenler ve bunun yolunun açılması için uğraşanlar Kemalistler oldu daima. Sosyal demokrat partiler oldu.

Kürtler, Atatürk ve Türk düşmanlığında AKP ile anlaşma ve uzlaşmaya varınca onunla yola çıktı, şimdi geldikleri nokta bu.

Canan ve benzeri partiden ayıklanmadıkça benden ve benim gibilerden CHP'ye gram oy yok. CHP de bunu çok iyi bildiği için Canan'ın dandik liberal/solcu/Kürtçü düşüncelerini açık etmesini istemiyor, geri planda kalmasını sağlıyor.

Kimse kadını sevmiyor ve istemiyor. Çünkü kadın PKK sever, Atatürk'ten ölesiye nefret eden bir kadın. Ne işi var böyle tiplerin Atatürk'ün kurduğu partide... Partiyi Kürtçüler, Aleviciler sarmış, Ekrem İmamoğlu'nun büyük oranda kişisel başarısı olan kazanılmış seçimin kahramanı olmaya çalışıyorlar.

Bu seçimin kahramanı İmamoğlu'dur. Adamın referansı Mustafa Kemal olduğu için kazandı. Atatürk'ü çok iyi okumuş, onun iletişim yöntemlerini kullandı, samimiydi, ortam onun sivrilmesine son derece uygundu ve kazandı. Helal olsun adama.

CHP'liler Canan'dan nefret ediyor, Kılıçdaroğlu'na da iki senedir partiyi bırak, defol git diyor.

Bunlar olmamış gibi yazıp çizmeye lüzum yok. Kılıçdaroğlu ve Canan'ın başarısı, ortalıkta çok görünmemek, konuşmamaktı. İstenmediklerini sanki bilmiyorlar...

Canan Kaftancıoğlu'unun yeri CHP değil HDP'dir. Gitsin orada çalışsın.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'nin bölünmesini, içinde kürt devleti kurulmasını savunan birinin siyasi çizgisini nasıl beğenebilirsin?

En iyimser yorumuyla şu olabilir, şiddet taraftarı olmamasını ve fikrini demokratik yollardan açıklamasını beğenebilirsin.

Adam zorla oy almaya çalışmıyor, milletin evine girip tehdit etmiyor. Kimi partilerin eskiden yaptığı gibi "el sıkışmaya" (çevirisi: silahlı korumalarıyla belediyeleri tehditkar bir şekilde basmaya) gitmiyor. 

İstediği şeyi sana ne kadar iğrenç bir fikir gibi gelse de kadar açık ve net olarak söylüyor. Bölücüyüz diyor. Taraftarını da bu şekilde topluyor. O davranışı beğenmiş olabilir. Takiyeci müslümanlar gibi kötüyü iyi olarak göstermeye çalışmıyor. 

HDP'ye yaklaşmaya çalışmak tüm partilerde mevcut bir davranış. Bu da CHP'nin HDP'ye yaklaşma çabası. AKP'nin bu yönde çabaları da var. Gelin görüşelim deseler topukları popolarına vura vura koşacaklar yanlarına. MHP bu durumda her zaman asimile olmuş parti olarak etkisiz eleman olarak kalmaya devam edecek. Ancak ağızları laf yapacak. Eskiden de laf yapıyordu, şimdi de yapıyor, sıfır artı sıfır. 

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Türk Ateist yazdı:

CHP, Canan ve benzeri Atatürk düşmanı, Türk milleti düşmanı Kürtçüler ve Kılıçdaroğlu'na rağmen bu kadar oy aldı ise ortada çok ciddi AKP nefreti olduğundan, çok büyük bir ekonomik buhran içinde olduğumuzdan aldı o kadar oyu. 

Üstelik Ankara ve İstanbul'daki adaylar hiç de tipik CHP'li tipler değildi. İmamoğlu bildiğin Karadenizli müteahhit. Adam sevimli, enerjik, dili güzel, çalışkan olduğu açık, muhafazakar kanata da hitap edebilen son derece akıllı bir "politikacı". Aldı yürüdü...

Kürtler de CHP'yi, daha doğrusu İmamoğlu'nu destekleyerek lütufta falan bulunmadı, kimsenin Kürtlere bir şey borçlu olduğu falan yok. Kendi çıkarları böylesini gerektirdiği için verdiler. CHP Kürtlere değil, Kürtler CHP'ye muhtaç, kimse kusura bakmasın...

AKP'yle düşüp kalktılar, şimdi bedel ödüyorlar. Kürtleri mecliste görmek isteyen, PKK'dan uzaklaşın ve mecliste demokratik koşulları kullanarak mücadele edin diyenler ve bunun yolunun açılması için uğraşanlar Kemalistler oldu daima. Sosyal demokrat partiler oldu.

Kürtler, Atatürk ve Türk düşmanlığında AKP ile anlaşma ve uzlaşmaya varınca onunla yola çıktı, şimdi geldikleri nokta bu.

Canan ve benzeri partiden ayıklanmadıkça benden ve benim gibilerden CHP'ye gram oy yok. CHP de bunu çok iyi bildiği için Canan'ın dandik liberal/solcu/Kürtçü düşüncelerini açık etmesini istemiyor, geri planda kalmasını sağlıyor.

Kimse kadını sevmiyor ve istemiyor. Çünkü kadın PKK sever, Atatürk'ten ölesiye nefret eden bir kadın. Ne işi var böyle tiplerin Atatürk'ün kurduğu partide... Partiyi Kürtçüler, Aleviciler sarmış, Ekrem İmamoğlu'nun büyük oranda kişisel başarısı olan kazanılmış seçimin kahramanı olmaya çalışıyorlar.

Bu seçimin kahramanı İmamoğlu'dur. Adamın referansı Mustafa Kemal olduğu için kazandı. Atatürk'ü çok iyi okumuş, onun iletişim yöntemlerini kullandı, samimiydi, ortam onun sivrilmesine son derece uygundu ve kazandı. Helal olsun adama.

CHP'liler Canan'dan nefret ediyor, Kılıçdaroğlu'na da iki senedir partiyi bırak, defol git diyor.

Bunlar olmamış gibi yazıp çizmeye lüzum yok. Kılıçdaroğlu ve Canan'ın başarısı, ortalıkta çok görünmemek, konuşmamaktı. İstenmediklerini sanki bilmiyorlar...

İyi, güzel söylüyorsun da Canan istifa etmek üzereyken onun istifasına engel olan da Ekrem'den başkası değildi. Gayet samimi bir şekilde kucaklaştıkları görüntüler var.

Yanlış anlama, bugün seçim olsa yine Ekrem'e oy veririm. Ama Ekrem'den de bir umudum ve beklentim yok. Sırf Akape'ye düşman olduğum için Ekrem'e oy verdim. 

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Faşist Ateist yazdı:

İyi, güzel söylüyorsun da Canan istifa etmek üzereyken onun istifasına engel olan da Ekrem'den başkası değildi. Gayet samimi bir şekilde kucaklaştıkları görüntüler var.

Yanlış anlama, bugün seçim olsa yine Ekrem'e oy veririm. Ama Ekrem'den de bir umudum ve beklentim yok. Sırf Akape'ye düşman olduğum için Ekrem'e oy verdim.  

Canan istifa edecekken Ekrem ona engel mi olmuş, ne olmuş bilmiyorum ben. Doğru da olabilir, ama emin olduğum bir şey var, o da Ekrem İmamoğlu'unun Kürtçü, liberal, şu bu olmadığı. Adam genel anlamda politika yapmadı, ama yönünü de çok net açık etti. Atatürk'ü iyi okuduğunu, ama ondan da önemlisi sağlam bir stratejist ekibi olduğunu görüyor olmam. Gayet de başarılı oldu. Atatürk'ü dilinden düşürmüyor ama Atatürk üzerinden politika yapmıyor. O yüzden de gayet başarılı gidiyor.

Şimdilik her şey gayet iyi. Keskin cümleler kurmak, kararlara varmak şu aşamada yanıltıcı olur. Bekleyelim, görelim. Böyle devam ederse ileride partinin başına da geçer cumhurbaşkanı da olur. Şimdiye dek tüm süreci başarıyla yönetti ve hakettiğini aldı, umalım bundan sonra da böyle de devam etsin. Halk zaten destek oldu, böyle devam ederse olmaya da devam eder.

CHP Atatürk'ün kurduğu, ilkeleri belli bir parti. Atatürk'ten nefret eden, onun yolunu ve ilkelerini reddeden, ona düşman görüşleri benimseyen kişilerin -ki Canan Kaftancıoğlu bunlardan yalnızca biri- CHP'de asla işi olmamalı. Misal, PKK'lılara güzelleme çeken, Ermeni soykırımı olmuştur diyen ve "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganına her şeyiyle karşı duran insanları hiçbir şekilde barındırmamalı parti. 

CHP'liler zaten böyle düşünüyor ve bu insanları zaten istemiyor. Mevcut başarı üstünden bu tip insanları parlatmanın lüzumu yok. 

Diğer yandan bu süreç boyu bunlar sustu zaten, gerçek düşüncelerini gizlemek zorunda kaldı. Demek ki olmuyor, olmayacak. 

Temizlenirlerse ne âlâ... Bekleyip göreceğiz. Birçok şey değişecek gibi görünüyor, iyi de oluyor.

Bu arada HDP düşmanlığı yapmaya gerek yok. Demirtaş bir an önce içeriden çıkarılmalı ve partisinin başına geçirilmeli. HDP, her ne olursa olsun 6 milyon insanın oyunu almış legal bir partidir ve mücadelelerini mecliste vermelidirler. Demirtaş PKK ile arasına mesafe koymak isteyen biri haline geldi ve sonu hapis oldu. Onu içeri atan AKP-Apo işbirliğinden başkası değildi.

Bırakın da adamlar meclise girsin, ne istiyorlarsa orada istesin... Korkacak bir şey yok. Kürtler bu ülkenin insanları ve talepleri var. Özerklik bile isteyebilirler, yeter ki mecliste istesin ve mücadelelerini demokratik zeminde versinler. İstekleri yerine gelir, gelmez ayrı konu. 

Sitelerde Paylaş
42 minutes ago, Türk Ateist said:

Şimdi işim var. Daha sonra burada veya başka konuda Canan Hanım ile ilgili düşüncelerimi detaylı şekilde yazacağım. Öyle görünüyor ki, ulusalcılar akp'li trollerin kayığına binmiş. Kılıçdaroğlu denen basiretsiz konusunda hemfikiriz ama Canan hakkında sumeyye'nin twitter trollerini tekrar ediyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Faşist Ateist yazdı:

HDP'nin tek takdir ettiğim bir yönü var. Adamlar yıllardır hiç çizgilerini bozmuyorlar, takiyye yapmıyorlar. Kürtçü ise Kürtçü, Türk düşmanı ise Türk düşmanı. En azından ne olduklarını biliyorsun, net bir duruşları var.

Bu da koca bir yanlış. Kürtler gayet de takiyye yapıyor, yalan söylüyor. Şimdilerde Atatürkçü geçinenleri az değil. Fethullahçılar gibi kılıktan kılığa girdiklerini görmemek için kör olmak lazım.

Tayyip'ten aldıkları destek ve güçle Atatürk'e, Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Türk vatandaşlara rahat rahat saldırıp saydırdılar.

Şimdilerde hepsi süt dökmüş kediye döndü. 

Kürtler derken Kürtçü olan tiplerden bahsediyorum tabii. Olmayanı pek az gerçi, o da başka mevzu...

Sitelerde Paylaş

CHP'nin ne durumlara geldiğinin çok güzel bir örneğine birkaç ay önce canlı olarak tanıklık ettim.

Her zaman gittiğim ve her seferinde siyaset konuştuğum berberdeyken bu Canan konusu açıldı. Ben "Canan PKK'lıdır" dedim. Tam da o sırada içeri CHP'den bir adam girdi. İlçe başkanı mıymış neymiş. Tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum. Neyse adam içeri girer girmez(berber adamı daha önceden de tanıyan birisi)berber: "Canan Kaftancıoğlu PKK'lı mı? Bu arkadaş öyle diyor da." falan dedi. Adam beyninden vurulmuşa döndü. Vay efendim ben nasıl Canan Hanım'a böyle bir şey yakıştırırmışım, Canan Hanım pırıl pırıl bir insanmış falan. Neyse adama kanıt olarak Canan'ın bir tweetinde Sakine Cansız'dan alıntı yapmasını gösterdim. Adam Sakine'yi mi tanımıyor yoksa beni aptal yerine mi koymaya çalışıyor tam olarak onu da anlayamamıştım ama adam kıvırdıkça kıvırdı. Sakine onun bildiği kadarıyla marjinal sol bir örgüte üye olan(marjinal sol örgüt dediği de PKK tabi) marjinal birisiymiş. Ben de açtım telefonu Sakine'nin vikipedisini gösterdim. Açıkça PKK'nın kurucu üyelerinden birisi olduğu yazıyordu. Adam gene kıvırmaya devam etti. Ne varmış PKK'lı birisinden alıntı yapmışsa, PKK'lı birisinin içinde hiç mi insani bir yön olamazmış falan.

İşte görüldüğü gibi CHP şu anda böyle zihniyette adamlarla kaynıyor. Seyit Rıza'yı, İbrahim Kaypakkaya'yı anan bir CHP var elimizde. Ne kadar görmesek istemesek de gerçek bu.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, malta erigi yazdı:

Şimdi işim var. Daha sonra burada veya başka konuda Canan Hanım ile ilgili düşüncelerimi detaylı şekilde yazacağım. Öyle görünüyor ki, ulusalcılar akp'li trollerin kayığına binmiş. Kılıçdaroğlu denen basiretsiz konusunda hemfikiriz ama Canan hakkında sumeyye'nin twitter trollerini tekrar ediyorsunuz.

Canan Atatürk'ten nefret eden, Ermeni soykırımı sahtekarlığının yıl dönümünü kutlayan, PKK'ya gece gündüz güzelleme çeken, biz Atatürkçüleri küçük aklıyla aşağılayan bir Kürtçüdür.

Ötesi de hikayedir. Başarısı falan da yoktur ayrıca, sizlerin ona atfettiği başarısı tamamen Ekrem İmamoğlu'nun kişisel başarısıdır. Bunu söylemek bana hiç de zevk vermiyor, koskoca CHP dandik üç beş Kürtçü-liberal tipin eline kalmış ezik bir partiye dönüşmüştür. Şansı AKP'nin bitmeye başlamasıdır. 

Ben CHP için senelerce çalışmış, ona söz söyleyene en sert biçimde karşı çıkmış biriyken söylüyorum bunları. Ortada CHP'nin bir başarısı falan yok. Kimse kendini kandırmasın, bir iki adamın başarısı üstünden kendine başarısı öyküsü çıkarmaya kalkmasın.

Canan Kaftancıoğlu gibi birinin İstanbul İl Başkanı olabilmesi büyük bir utançtır bu parti için. Çalışmış da bilmem neymiş... Ne yapacaktı çalışmayıp? Lütuf mudur çalışması?

Onun CHP gibi bir partide olabilmesi ona lütuftur. Gereksiz bir lütuftur, o ayrı.

Ben gayet de vatanseverim arkadaşım, evet. Aktrollerle senelerce kol kola gezenler de sizlerdiniz. Şimdi gelip CHP'yi sahiplenmek size düşmedi. CHP benim. Size ne oldu da CHP'yi sahiplendiniz böyle? Düne kadar saydırıyordunuz, hatırlatırım.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Faşist Ateist yazdı:

CHP'nin ne durumlara geldiğinin çok güzel bir örneğine birkaç ay önce canlı olarak tanıklık ettim.

Her zaman gittiğim ve her seferinde siyaset konuştuğum berberdeyken bu Canan konusu açıldı. Ben "Canan PKK'lıdır" dedim. Tam da o sırada içeri CHP'den bir adam girdi. İlçe başkanı mıymış neymiş. Tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum. Neyse adam içeri girer girmez(berber adamı daha önceden de tanıyan birisi)berber: "Canan Kaftancıoğlu PKK'lı mı? Bu arkadaş öyle diyor da." falan dedi. Adam beyninden vurulmuşa döndü. Vay efendim ben nasıl Canan Hanım'a böyle bir şey yakıştırırmışım, Canan Hanım pırıl pırıl bir insanmış falan. Neyse adama kanıt olarak Canan'ın bir tweetinde Sakine Cansız'dan alıntı yapmasını gösterdim. Adam Sakine'yi mi tanımıyor yoksa beni aptal yerine mi koymaya çalışıyor tam olarak onu da anlayamamıştım ama adam kıvırdıkça kıvırdı. Sakine onun bildiği kadarıyla marjinal sol bir örgüte üye olan(marjinal sol örgüt dediği de PKK tabi) marjinal birisiymiş. Ben de açtım telefonu Sakine'nin vikipedisini gösterdim. Açıkça PKK'nın kurucu üyelerinden birisi olduğu yazıyordu. Adam gene kıvırmaya devam etti. Ne varmış PKK'lı birisinden alıntı yapmışsa, PKK'lı birisinin içinde hiç mi insani bir yön olamazmış falan.

İşte görüldüğü gibi CHP şu anda böyle zihniyette adamlarla kaynıyor. Seyit Rıza'yı, İbrahim Kaypakkaya'yı anan bir CHP var elimizde. Ne kadar görmesek istemesek de gerçek bu.

Yahu boşver sen o insanları... Benim senelerce çalıştığım katı milliyetçi CHP'liler bile neredeyse Kürtçüleri savunacak kıvama gelmiş içeride, midem bulandı. Kılıçdaroğlu tayfası ki bunlar Alevi falan da değil, neredeyse Kürtçü olmuş.. Hepsi çıkar işi...

Hepsi değişir, merak etme. Değişmezse de umurumda değil şahsen. İyi Parti'ye oy vermeye devam ederim, olur biter. 

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, malta erigi yazdı:

Benim bu forumda CHP'ye en yoğun şekilde saydırdığım zamanlarda bana karşı en çok tepki veren ve CHP'yi en çok savunan Türk Ateist oldu. Ama gördüğün gibi 16 Nisan'dan beridir o da CHP'den iyice yılmış durumda.

Ulusalcılık dediğin zaten CHP'nin altı okundan birisi. Gerçek CHP'liler ulusalcılardır, biz buyuz bunu kabullenin. 

Ama benim savunduğum ulusalcılık Perinçek'in uydurduğu ulusalcılık değil elbette ki. Önder Sav, Süheyl Batum, Emine Ülker Tarhan, Ümit Kocasakal, Öztürk Yılmaz, Haluk Pekşen, Hüsnü Bozkurt gibi adamların savunduğu ulusalcılık. 

Kılıçdaroğlu'nu sevmiyorsun ama onun görüşlerini ve ideolojisini seviyorsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...