Jump to content

Ayak mantarı hakkında....

Recommended Posts

AYAK MANTARI HAKKINDA....

DOKTOR İLAÇ KREM .

.bunların hepsi palavra yıllardır denemediğim ilaç bitki kalmadı, geçmedi aksine dahada kötü oldu. ama sonunda neden olduğunu? anladım.karaciğer yağlanmasından, oluyor mantar virüsü bu yüzden tedavisi yoktur..mantar virüsünün asıl oluştuğu yer, karaciğerdeki yağlardır.

bu dermotolojik bir virüstür, ve vücüdün gene bölgelerine bulaşarak insan yaşamını ciddi anlamda tehdit eder...Boşuna doktorları ve eczaneleri zengin etmeyin,doktorlar ve eczaneler bu gizli bilgiyi halktan gizliyorlar, para kazanmak onlar için insan sağlığından daha önemlidir.

genelde   mantar virüsü, insan vücüdunun en pis, ve en  havasız yerlerine bulaşır.

1: ayak parmaklarına ve aralarına.

2: kasık bölgesine.

3: gögüse.

4: kafaya.

5 :cinsel organlara.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, karamsarhuman yazdı:

AYAK MANTARI HAKKINDA....

DOKTOR İLAÇ KREM .

.bunların hepsi palavra yıllardır denemediğim ilaç bitki kalmadı, geçmedi aksine dahada kötü oldu. ama sonunda neden olduğunu? anladım.karaciğer yağlanmasından, oluyor mantar virüsü bu yüzden tedavisi yoktur..mantar virüsünün asıl oluştuğu yer, karaciğerdeki yağlardır.

bu dermotolojik bir virüstür, ve vücüdün gene bölgelerine bulaşarak insan yaşamını ciddi anlamda tehdit eder...Boşuna doktorları ve eczaneleri zengin etmeyin,doktorlar ve eczaneler bu gizli bilgiyi halktan gizliyorlar, para kazanmak onlar için insan sağlığından daha önemlidir.

genelde   mantar virüsü, insan vücüdunun en pis, ve en  havasız yerlerine bulaşır.

1: ayak parmaklarına ve aralarına.

2: kasık bölgesine.

3: gögüse.

4: kafaya.

5 :cinsel organlara.

Egzama ile bir arada olunca tedavi olmuyor.

Ayaklarında ki mantar için ayaklarını yıkadığın  suya çamaşır suyu kat.Oranı deneyerek bulman lazım.Fazla katarsan derini inceltir.:)

Tırnaklarında şekil bozukluğu varsa tırnaklarını söktürmen gerekiyor.İşkence gibi . :)

tarihinde uygur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, uygur yazdı:

Egzama ile bir arada olunca tedavi olmuyor.

Ayaklarında ki mantar için ayaklarını yıkadığın  suya çamaşır suyu kat.Oranı deneyerek bulman lazım.Fazla katarsan derini inceltir.:)

Tırnaklarında şekil bozukluğu varsa tırnaklarını söktürmen gerekiyor.İşkence gibi . :)

egzemada var malesef gögsümde yazayları bana işkence, çamaşı suyu kullandım, fakat, oda fayda etmedi,  tuz ruhu denemeyi düşünüyorum, ama bir yandanda korkuyorum,..diğer yandanda çok kaşınıyor , gece uyuyamıyorum  ciddi anlamda rahatsız oluyorum.. 

:blink:?

Sitelerde Paylaş

Benim başıma gelmedi ama eski bir dostum bundan muzdaripti. Beraber çalıştığımız birisi ayakkabı ve coraplarinin içine şap tozu döktükten sonra giymesini tavsiye etti ve işe yaradı. Ancak şap çok kuvvetli bir kimyasaldır, cildinize zarar verir mi bilmem. Bu sebeple bu yazdigimi bir tavsiye olarak değil, bir anı olarak okuyun.

Sitelerde Paylaş

Egzamanin diğer ilkel tedavi yöntemi de , hasta olan bölgeyi iyice yara yapıp kanatıp sonra da yeniden doku oluşmasını sağlamaktır. Eski dokuyu yani kanayan yarayı tuz, sirke ve sarımsak gibi yakıcı bir karışımla güzelce dezenfekte edip eski parazitleri yok ediyorlar. Vücut yeni dokuyu sıfırdan üretiyor.

Tabiki bunu ayak gibi yerlere uygularsin da hassas bölgelere uygulayamazsin.

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...