Jump to content

Kuran hesabına göre, muhammed öldükten 2 yıl! sonra vahiy almıştır.

Recommended Posts

Alıntı

https://en.wikipedia.org/wiki/North_Korean_calendar

kuzey korede kim II sungun doğum tarihini başlangıç alıp takvim yapmışlar.

http://nk-news.net/extras/juche_era.php

2019 A.D. >> Juche 108  yılındayız.:)

Bizde ateistforumun kurulduğu yılı başlangıç kabul edelim.

veya @haci üye olduğu tarih başlangıç olsun.

Hacıdan evvel hacıdan sonra:0_80cbc_37a71a73_L:

tarihinde uygur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, uygur yazdı:

Bizde ateistforumun kurulduğu yılı başlangıç kabul edelim.

veya @haci üye olduğu tarih başlangıç olsun.

Hacıdan evvel hacıdan sonra:0_80cbc_37a71a73_L:

allah bana o kadar yakinki ,bana ulaşmak için binlerce km öteden ,arap birini seçmiş, demekki ben çinli olsaydım, benim ırkımdan   değilde, farklı bir ırktan seçmiş olucaktı, elçiyi şah damarım dururken... ne gerek var bunlara? şah damarıma sağ tıklardı bende imana gelirdim....:0_80cbc_37a71a73_L:

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, karamsarhuman yazdı:

allah bana o kadar yakinki ,bana ulaşmak için binlerce km öteden ,arap birini seçmiş, demekki ben çinli olsaydım, benim ırkımdan   değilde, farklı bir ırktan seçmiş olucaktı, elçiyi şah damarım dururken... ne gerek var bunlara? şah damarıma sağ tıklardı bende imana gelirdim....:0_80cbc_37a71a73_L:

Binbir gece masallarını yazan bir toplum herşeyi uydurur.

Muhammed ali baba ve kırk haramiler olabilir.:)

https://tr.wikipedia.org/wiki/Binbir_Gece_Masalları

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
On 01.07.2019 at 12:19, karamsarhuman yazdı:

hahaha vikipedia bile yanlış biliyorsa, benim   söyliyecek fazla  sözüm yok kanki.

Fil Vakası ya da Fil Olayı (Vakayı Fil), İslam inancına göre Muhammed'in doğumundan 52 gün önce Kâbe'yi yıkmak amacıyla Mekke üzerine filleriyle birlikte yürüyen Ebrehe ve ordusunun Allah tarafından gönderilen Ebabil kuşları vasıtasıyla bozguna uğratılmasını anlatan olayın adıdır..

bu kuşlar devdi sanırım, tonluk taşlar atmış olmalılar, kim bilir? belkide kuş değildi, çölde serap gördüler, uçan dinazorlardı, mekke dümdüz olduguna göre..  :0_80cbc_37a71a73_L:

Fil olayı olduğu sırada ortada ne İslam diye bir şey var, ne de Muhammed diye birisi var. Zaten bu Fil olayı olduğu sırada Mekke şehrinde Putperest inancı var, Kabe'nin içi ve çevresi de putlar ile dolu. Ebrehe dediğimiz adam da zaten Hristiyan, Yemen'e kilise filan yaptırıyor. Araplar bu Kilisenin içerisine pisleyince de adam topluyor orduları içi putlar ile dolu olan Kabe'yı yıkmak için Mekke'ye yürüyor.

Şimdi bu olay ile ilgili sorulması gereken soru şudur; Allah bu olay da içi putlar ile dolu olan Kabe'yi yani Putperestleri neden koruyor? Hristiyan Ebrehe ve Ordularının bu şehri yıkmasına neden izin vermiyor bu Allah? Müslümanlar gelsin bu olayda Allahlarının neden içi putlar ile dolu olan Kabe'yi ve Putperest şehri olan Mekke'yi koruduğunu açıklasın...

tarihinde 322 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...