Jump to content

Sivil Toplum Artık Bunu Anlasın

Recommended Posts

1 minute ago, Düşünen Hayvan said:

Boşuna ossurup da nefes tüketme o kadar yazıdan birtek işbankası hisselerini mi anladın.

Madem tdk ya gidiyor gelirleri o zaman hepsini ver tdk ya devret . Akp bunu yapmak istediğinde chp car car bağırmadı mı...

Neyi anlayacaz daha, gerzek bok yığını? 

Oturduğun yerden, dünyadan, şundan bundan bihaber, götünden götünden sayıklaıyorsun, yazdıklarının hiç birinin de elle tutulacak tarafı falan yok. 

Neymiş, kendi iş çevreleri niye fabirka açmıyormuş... Sahi mi, açacakta ne olacak sanıyorsun, dangalak? 

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/fetoden-dogan-grubuna-4-5-milyar-dolarlik-vergi-kumpasi-40297765

Sitelerde Paylaş
  • İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

13 dakika önce, anibal yazdı:

Neyi anlayacaz daha, gerzek bok yığını? 

Oturduğun yerden, dünyadan, şundan bundan bihaber, götünden götünden sayıklaıyorsun, yazdıklarının hiç birinin de elle tutulacak tarafı falan yok. 

Neymiş, kendi iş çevreleri niye fabirka açmıyormuş... Sahi mi, açacakta ne olacak sanıyorsun, dangalak? 

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/fetoden-dogan-grubuna-4-5-milyar-dolarlik-vergi-kumpasi-40297765

O zaman dış güçler yalan mı değil mi bir karar verin dansöz gibi kıvırmayın.

Fetö artık gittiğine göre neyi bekliyorsunuz rusların yeşilköye kadar gelip işgal etmesini  mi?

Goygoycu olduğunuz her şeklinizden belli.

Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, Düşünen Hayvan said:

O zaman dış güçler yalan mı değil mi bir karar verin dansöz gibi kıvırmayın.

Fetö artık gittiğine göre neyi bekliyorsunuz rusların yeşilköye kadar gelip işgal etmesini  mi?

Goygoycu olduğunuz her şeklinizden belli.

Dış güçler, tarih boyu uydurulmuş en büyük yalan, en büyük palavra, en büyük martavaldır. 

Ruslar gelip Silivri'ye kadar işgal edemiyorsa, bunu yapacak güçleri olmadığındandır. Eğer bugün tepemizde rus füzeleri cirit atıyor olaydı, o zaman derdik aha bak dış güçler diye.

Bu ükenin derdi, bu ülkenin kendisidir. AKP'nin bu ülkeye yaptığı en büyük iyilik, bu ülkedeki o toksik cenahların hepsini, ki milliyetçi, solcu, dinci falan olmasına bakmazsızın hepsini, bir araya getirip tam ortaya koymuş olmasıdır. Ha, eğer biri alıp onları süpürebilirse, kurtulur bu ülke, yoksa, malum, Rus işgalini de mum yakıp arayabilirsin, anan arabın altında inlerken.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, anibal yazdı:

Dış güçler, tarih boyu uydurulmuş en büyük yalan, en büyük palavra, en büyük martavaldır. 

Ruslar gelip Silivri'ye kadar işgal edemiyorsa, bunu yapacak güçleri olmadığındandır. Eğer bugün tepemizde rus füzeleri cirit atıyor olaydı, o zaman derdik aha bak dış güçler diye.

Bu ükenin derdi, bu ülkenin kendisidir. AKP'nin bu ülkeye yaptığı en büyük iyilik, bu ülkedeki o toksik cenahların hepsini, ki milliyetçi, solcu, dinci falan olmasına bakmazsızın hepsini, bir araya getirip tam ortaya koymuş olmasıdır. Ha, eğer biri alıp onları süpürebilirse, kurtulur bu ülke, yoksa, malum, Rus işgalini de mum yakıp arayabilirsin, anan arabın altında inlerken.

Yok yav.. hani ameriganlar gelir de anamızı bellerdi?

Ha bir de ananın üzerindeki arap gölgesi nereden çıktı... Dış güç yalan deeeel mi?

Sen merak etme kızlarını araplardan daha çok satan bir ırk yok dünyada. Latin amerika var ama onlar da Araplarla kaynaymış zamanında.

Sitelerde Paylaş

Mevzu belli, aslında gayet ve aynı netlikte açıklanabilir ve düşünen hayvana bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da neredeyse baştan aşağıya katılmıyorum(*) ama..

Karşıt fikirler olabilir. Zaten buranın varoluş nedeni ve bir çok yazışmanın sebebi de o.

O bağlamda biraz daha "sakin" gitmekten kimseye bir zarar gelmez. Savunduğu düşünceye de..

Zaten herkes aynı fikirde olsa bir şey yazmaya gerek kalmazdı. 

"Sen ne düşünüyorsun?.. .."Evet, ben de öyle düşünüyorum." ..Hatta hepimiz "öyle" düşünüyoruz.. .."Tamam o vakit konu kapandı." Hatta konu bile yoktu...gibisinden...

.

.

.

(*) (Bir çeşit "Mr. no" gibi kendisi. Her şeye muhalefet. Ama karşıt olduğu bir çok konuda önemli bilgi eksikleri olduğu gibi; mantığı, akıl yürütmesi de sorunlu kanımca.)

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
9 minutes ago, Düşünen Hayvan said:

Yok yav.. hani ameriganlar gelir de anamızı bellerdi?

Ha bir de ananın üzerindeki arap gölgesi nereden çıktı... Dış güç yalan deeeel mi?

Sen merak etme kızlarını araplardan daha çok satan bir ırk yok dünyada. Latin amerika var ama onlar da Araplarla kaynaymış zamanında.

Tabi bir bok yığını olarak, böyle sayıklaman normal. Bak bakalım, benim hiç gelir amerigalılar dediğimi gördün mü? Tam bir utanmaz arlanmaz, şerefsiz, rezil ve kepazesin.

Arap gölgesi mi, merak etme, sen bu kafayla gidersen, arabın gölgesinden fazlasını bulacaksın, münasip yerlerinde. 

Bak göt lalesi, hangi dış güç geldi, her yeri fetöcülere verip, koca orduyu bu hallere getirdi:

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anibal yazdı:

Tabi bir bok yığını olarak, böyle sayıklaman normal. Bak bakalım, benim hiç gelir amerigalılar dediğimi gördün mü? Tam bir utanmaz arlanmaz, şerefsiz, rezil ve kepazesin.

Arap gölgesi mi, merak etme, sen bu kafayla gidersen, arabın gölgesinden fazlasını bulacaksın, münasip yerlerinde. 

Bak göt lalesi, hangi dış güç geldi, her yeri fetöcülere verip, koca orduyu bu hallere getirdi:

Hele sen hiç dert etme gaz yığını .. Türkiye de o kadar orospu var ki sana kimse sulanmaz.

Abd askerleri başka birşey yapıyor sanki

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 12.07.2019 at 19:15, Düşünen Hayvan yazdı:

Sadece akp mi ağaç kesti.

İstanbulun orman alanları, 1980 yılında, 

Kozyatağı, Yenisahra, Gözcü baba, kayışdağı, Cevizli, yakacık, Kağıthane, Aydos, Sarıyer .....

Buradaki ağaçları kim kesti de oralara bina yaptı?

ODTÜ lu öğrenciler oradaki ağaçlara da agladilar mı?

Çavuşbaşında orman içerisinde karayolu ulaşımı olmayan villalar kimin? 

a.png

b.png

Koç universitesinin bulunduğu yer orman alanı.

Endüstriyel ağaçlandırma beton bina dik anlamına mı geliyor?

Bunlara izin verenlerin hepsi orospu çocuğu.

Sitelerde Paylaş

Orospu çocuğu ne demek, biri bana anlatsın.
Birilerine kızıyorsanız, köpürüyorsanız veya atarlanıyorsanız, onların analarına neden belden aşağı söğüyorsunuz?
Kafalarınız mı iyi yoksa, kişilikleriniz mi yamuk?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, kavak yazdı:

Orospu çocuğu ne demek, biri bana anlatsın.
Birilerine kızıyorsanız, köpürüyorsanız veya atarlanıyorsanız, onların analarına neden belden aşağı söğüyorsunuz?
Kafalarınız mı iyi yoksa, kişilikleriniz mi yamuk?

Allah ,besmele,  selamün aleykum gibi çocukken beynimize kazınmış sözcük gruplarında biri.

Otomatik olarak bilinçsizce kullanıyorum.

Ayrıca anlamıda orospunun çocuğu değil.

ingilizcedeki  motherfucker gibi birşey.

http://sozluk.gov.tr

orospu çocuğu
isim, argo

Serseri, haylaz, hinoğluhin, hilekâr, kalleş, orostopol.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, bf1942 yazdı:

Allah ,besmele,  selamün aleykum gibi çocukken beynimize kazınmış sözcük gruplarında biri.

Otomatik olarak bilinçsizce kullanıyorum.

Ayrıca anlamıda orospunun çocuğu değil.

ingilizcedeki  motherfucker gibi birşey.

http://sozluk.gov.tr

orospu çocuğu
isim, argo

Serseri, haylaz, hinoğluhin, hilekâr, kalleş, orostopol.

Kendini böyle sıyıramazsın. Yemişim motherfucker´ini!

Kendinizi doğru düzgün ifade edemiyorsanız, hiç yazmayın daha iyi.

Sorun ne biliyor musun ki bunu yapan sadece sen değilsin, ilki de sen değilsin.

Bu forumu sanki burası bir chat odasıymış gibi kullandığınız için uluorta aklınıza ne geliyorsa yazıyorsunuz.

Ha, bu arada senin kim olduğunu bilmiyorum zannetme! :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, kavak yazdı:

Kendini böyle sıyıramazsın. Yemişim motherfucker´ini!

Kendinizi doğru düzgün ifade edemiyorsanız, hiç yazmayın daha iyi.

Sorun ne biliyor musun ki bunu yapan sadece sen değilsin, ilki de sen değilsin.

Bu forumu sanki burası bir chat odasıymış gibi kullandığınız için uluorta aklınıza ne geliyorsa yazıyorsunuz.

Ha, bu arada senin kim olduğunu bilmiyorum zannetme! :D

Bu kelimelerden kurtulmanın yolunu biliyorsan yazda kurtulayım.:)

Beynimdeki bana bir faydası olmayan çöplük kelimelerden kurtulmuş olurum.

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, bf1942 yazdı:

Bu kelimelerden kurtulmanın yolunu biliyorsan yazda kurtulayım.:)

Beynimdeki bana bir faydası olmayan çöplük kelimelerden kurtulmuş olurum.

Sana akıl vermek ne haddime ne de öyle bir niyetim var. Kazık kadar adamsın. :D
Ben mesela çoğunlukla direkt buraya yazmıyorum, önce yerel bilgisayarımda yazıyorum, iki kere okuyorum sonra buraya kopyalıyorum. Birçok kez yazdıklarımı kopyalamaktan vazgeçtiğim olmuyor da değil. Genellikle dobra dobra, çabucak veya kızgınlıkla yazılanların çoğu kez kırıcı olma olasılığı yüksek oldugu için, ben bu yöntemi kullanıyorum.
Kaldı ki kime söğerseniz şöğün, sizi tutan yok ama bugüne kadar hiçbir faydasının olduğunu gören oldu mu?

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kavak yazdı:

Sana akıl vermek ne haddime ne de öyle bir niyetim var. Kazık kadar adamsın. :D
Ben mesela çoğunlukla direkt buraya yazmıyorum, önce yerel bilgisayarımda yazıyorum, iki kere okuyorum sonra buraya kopyalıyorum. Birçok kez yazdıklarımı kopyalamaktan vazgeçtiğim olmuyor da değil. Genellikle dobra dobra, çabucak veya kızgınlıkla yazılanların çoğu kez kırıcı olma olasılığı yüksek oldugu için, ben bu yöntemi kullanıyorum.
Kaldı ki kime söğerseniz şöğün, sizi tutan yok ama bugüne kadar hiçbir faydasının olduğunu gören oldu mu?

Faydası yok.
Pskiyatristlerde aklına geleni söyle diyor.İçinde tutma diyor.:)

Bir bildikleri vardır herhalde.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, bf1942 yazdı:

Faydası yok.
Pskiyatristlerde aklına geleni söyle diyor.İçinde tutma diyor.:)

Bir bildikleri vardır herhalde.

Bir bildikleri olsa, ilk önce kendileri uygularlar ki küfürbazlarına hiç denk gelmedim.

Yoksa sana orada seans esnasında uygulamalı olarak okkalı küfürler nasıl yapılır, onu mu gösteriyorlar?

Uyma sen onlara...:D

Bak görüyorsun değil mi, yine çaktırmadan konuyu chat havasına sokuyorsun.

Şu forum kurallarını değiştirseler fena olmaz, ne bileyim şöyle en azından 5 kelimeden oluşan asgari 5 cümle şartı getirilsin.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, kavak yazdı:

Bir bildikleri olsa, ilk önce kendileri uygularlar ki küfürbazlarına hiç denk gelmedim.

Yoksa sana orada seans esnasında uygulamalı olarak okkalı küfürler nasıl yapılır, onu mu gösteriyorlar?

Uyma sen onlara...:D

Bak görüyorsun değil mi, yine çaktırmadan konuyu chat havasına sokuyorsun.

Şu forum kurallarını değiştirseler fena olmaz, ne bileyim şöyle en azından 5 kelimeden oluşan asgari 5 cümle şartı getirilsin.

mesaj atma hakkımı kazanınca özelden yazarım.formun chat uygulaması olsa daha iyi olur.

Bana yazdıklarını forumun ayrıcalıklı üyelerinede yaz.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, bf1942 yazdı:

mesaj atma hakkımı kazanınca özelden yazarım.formun chat uygulaması olsa daha iyi olur.

Bana yazdıklarını forumun ayrıcalıklı üyelerinede yaz.

Burada yazdıklarımı sadece kendi üzerine alınma sakın, ki alıntı yapmıyorsam eğer foruma uluorta yazıyorum demektir.

Artı; genelde senin aklı başında birisi olduğunu da bilmiyor değilim.

Unutma bunu.

Sitelerde Paylaş

Bakın şu da bir gerçektir ki akp ye ve derin devlete yıllarca küfür edip duran muhalefet milyonlarca mensubu ile hiç bir halt edemezken, topu topu 100 bin kişilik fetö cemaati hem akp nin hemde derin devlet ve onun dış bağlantılarını deşifre ederek altına dinamit koydu. Ve bundan sonra ne hikmetse bir anda T.C deki bütün muhalefet ve iktidar birleşip fetöye düşman oldular.

Bunu düşününce aklıma recep İvedik teki tiyatro sahnesi geldi. Recep ivedik Seyirciye titatro oynayan ekibin srasına dalınca birden bütün titatrocular recepe tepki gösterip ne yaptığını sanıyorsun dediler. Ve bunu da seyirci alkışladı.

Burada tiyatrocular Türkiye siyasetçileri oluyor, seyirci de halk...

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...