Jump to content

Yanlış sonuçlar

Recommended Posts

7 saat önce, anibal yazdı:

Kadınlar neden gözü kadınlarda olan, kadının sağına soluna bakan erkeği itici bulurlar? 

Olay, erkeğin özgüveni aslen. Özgüven, güven, o da oksitosinden kaynaklanan bir şey. Erkeğin, öyle abaza abaza bakmıyor oluşu, onun kendine güvenini gösteriyor. Bu da, kadını etkiliyor haliyle. Özgüveni olmayan erkek, kadına pek yaramayacaktır malum. 

Kadında hormon seviyesinin sürekliliği sağlanamadığı için kadın belli bir süre sonra o erkeğe ilgisini kaybetmeye başlıyor kısmını çok iyi anladım ve yukarıda alıntıladığım bölüm ise çoğu erkeği bitiren detay işte. Bu özgüven, ne para ne yakışıklılık ne de kariyer ile olacak şey değil elbette.

Günlük hayatta karşılaştığımız örnekler ile bu dediklerinin tuttuğunu daha önce de söylemiştim, tek kafama takılan ise kadının bir erkeğe bitmeyen bağlılık duygusuydu ve ben bunu aşk olarak algılıyordum fakat anladığım kadarı ile bu kadınların karşına giden erkekten daha iyisi çıkmadığı için, mecburen bağlılıklarını sürdürüyorlar.

Bu kadar açıklama ve kaynaktan sonra @AteTürk_ de anlamıştır diye tahmin ediyorum.

tarihinde Kafkaslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 89
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

14 saat önce, Kafkaslı yazdı:

Senin bu hayal dünyan cidden akıllara zarar boyutlara ulaşmış durumda, bilmem farkında mısın? Daha önce de kadınlar mini etek giyip beni taciz ediyor demiştin ve şimdi de arkadaşının sevgilisinin ya da sokakta birisi ile dolaşan kadınların, seni görünce yanındaki erkeğe yakınlık gösterip seni tahrik etmeye çalıştığını iddia ediyorsun.:) Vay be sen neymişsin böyle? Tüm kadınların hedefinde sen varsın desene...

Yahu sen, Emre ile akraba falan olabilir misin? O da tüm dünyanın enerji vampirleri tarafından istilâ edildiğini iddia edip komşularını sarımsakla kovalıyor fakat görünen o ki senin de ondan pek bir farkın kalmamış.

Nasıl bir hayal dünyanız var sizin böyle anlamadım ki...

Sen mi kafani kuma gomuyorsun ben mi?

Kizlar taciz ederler ve bu onlarin en temel ozelligidir. Sonra da erkek beni taciz etti diyerek yaygara koparirlar.

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, anibal yazdı:

Eh, kız uyanık, ortam müsait deyip daha ilerliyor, sen de sanıyorsun ki, kız seni tahrik edecem diye uğraşıyor.

Bir zavallının gündüz düşleri ve kuruntuları işte..

Kiz erkegin aptalligindan faydalanıyor. Sen de saniyorsun ki kiz bana tav oldu. Hic mi düşünmedin kiz bu kadar yapiskanligi neden toplum ortasinda ozellikle de rekabet ortaminda yapiyor?

Manitasiyla öpüşürken etrafi kesen kizlari hiç görmüyorsan boşuna erkeklik nasihatları verme bence..

Kizlar firsat buldukları anda daha iyisini her zaman arar.

Bak daha iki ay önce yasadigim ve aklima geldikçe de güldugum bir olay...

Yine bir ortamda kiz erkek manitasiyla karsima oturdular. Gayet normal ilişki seyrediyorken erkek kisa bir ara gitti. Bu sirada kiz bana bakmaya başladı. Cok da umursamadim. Erkek geri geldiginde kiz hemen erkeğe yavsamaya başladı tavirlari degisti. Zavalli erkek de kızın susuzluğunu giderdiğini zannediyordu. Halbuki kız aklı sıra beni çatlatmaya çalışıyor. ??

Sonra yanima baska bir kız oturdu. Benle sohbet etmeye çalıştı. Anında diger kızın radarları karıştı birden erkeğine alakayi azaltti. Çünkü çokta iplenmedigini anlayınca canı sıkıldı. Ama zavallı erkek hala daha kizi mutlu edeceğini düşünerek dudaklarıni opmeye çalışırken kız kendini geri çekiyordu. Sonra kalkıp gittiler.

Bunun gibi cok olay var ..

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, anibal yazdı:

Olayı anlamak o kadar efsunlu bir hal değil. Ama baya iyice endokrinoloji bilgisi gerekiyor. Konu, uzaydan bakışla basitçe şöyle.

Aşkı var eden iki hormon var. Tamam, bir sürü hormon falan var, ama asli olan bu ikisi. Oksitosin, temelde güven hormonu, vazopressin, temelde bağlılık hormonu. Basitçe, kritik olan, vazopressin. Bu, sadece bağlılık değil, işemek falan dahil bir sürü mevzuda aktif rolü var. Eğer, belli bir eşiğin üzerinde olursa, karşı cinse bağlı kalıyorsun. Temel mekanizma şu. Seks yapıyor, orgazm oluyorsun, bu hormonlar tepe yapıyor ve beynine o anki imajı işliyor. Vazopressin seviyesi belli bir seviyenin üstünde kalırsa, bu imaj kafanda kalıyor ve aşık aşık geziniyorsun. Fakat, vazopressin etkisi, zamanla geçiyor. 

İşte erkekle kadının arasındaki fark burada başlıyor. Normal koşullarda, kadınların vazopressin seviyesi, bu imajı yerinde tutacak kadar fazla değil. Seks gibi, bunu yükselten faaliyetler olması gerekiyor. Kadın için, erkekle konuşmak falan bu seks sürecinin bir parçası, bir şekilde, az veya çok. Ama erkekte, vazopressin seviyesi yüksek ve kafadaki o imaj hep yerind ekalıyor, silinmiyor, gitmiyor, buna da biz aşk diyoruz. 

Aman ne hoş ahu dilber, ohşşşş. Aman ne kaslar, ne kütür kütür tutup yapar... Bu gibi şeyler aşk falan değil. Bunlar arzu. Aşk, teknik olarak, seks eylemi olmadan gerçekleşmiyor. Ama seks eylemi, illa aynı yatakta mercimeği fırına vermekten ibaret değil. Tabi, en etkili ve kesin sonuç veren malum işler oluyor, o başka mesele. Diğer mevzular, örneğin hayaller. Hayalinizde kızı/erkeği canlandırıp mastürbasyon yapabilirsiniz, bu da sizi aynı noktaya getirebilir. Benzer şekilde, telefonda seks falan da. Hatta, pastanede oturup sıcak sarılmalar, falan falan. Bunlar fizyolojiye, yani bireyin yapısına göre çeşitlenebiliyor. Herkes, aynı şekilde bu hale giremiyor, ama şu var ki, tatmin edici bir seks, olayı hemen herkeste bitiriyor. 

Sonuç olarak, kadının vazopressin seviyesinin sürekli yükseltilemsi gerekiyor, bu da erkeğin sürekli onunla ilgisi gerekiyor demek. Ama erkek, bir kere o imajı kafaya çizdi mi, olay bitiyor, geri dönmesi çok zor. Bazen, başka bir takım hormonlar, üzüntü, strese dair falan hormonlar bu süreci sağlayabiliyor, ama ender durumlar. 

İşte bu yüzden kadın aşık olmuyor, olmaz diyoruz. Ama bu izahat, dediğim gibi çok çok özet bir şey. Konu aslen bir hayli karışık elbette. Konu, sadece bu aşk tarafı değil, seks isteme, arzulamaya dair hormonları da kapsıyor, dopamin, serotonin, endorfinler falan falan. 

Velakin, olay, kadınların hangi akla hizmeten tecavüzcüsüne "aşık" olabildiğini falan güzelce izah ediyor mesela.

https://www.haberturk.com/dunya/haber/158310-tecavuzcusune-asik-oldu

Kadın ne yapsın, tecavüz edilirken orgazm olmuşsa, elindne gelecek başka pek bir şey yok. Ve neden "nikahta keramet vardır" gibi lafların ardında bir takım haklılık payı olduğu falanda netleşiyor haliyle. 

Mecnun olayı da yine endorfin serotonin dopamin gibi hormonların çok fazla salgılanmasından kaynaklı psikolojik rahatsızlardan ibarettir diyebilir miyiz?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Düşünen Hayvan said:

Kiz erkegin aptalligindan faydalanıyor. Sen de saniyorsun ki kiz bana tav oldu. Hic mi düşünmedin kiz bu kadar yapiskanligi neden toplum ortasinda ozellikle de rekabet ortaminda yapiyor?

Manitasiyla öpüşürken etrafi kesen kizlari hiç görmüyorsan boşuna erkeklik nasihatları verme bence..

Kizlar firsat buldukları anda daha iyisini her zaman arar.

Bak daha iki ay önce yasadigim ve aklima geldikçe de güldugum bir olay...

Yine bir ortamda kiz erkek manitasiyla karsima oturdular. Gayet normal ilişki seyrediyorken erkek kisa bir ara gitti. Bu sirada kiz bana bakmaya başladı. Cok da umursamadim. Erkek geri geldiginde kiz hemen erkeğe yavsamaya başladı tavirlari degisti. Zavalli erkek de kızın susuzluğunu giderdiğini zannediyordu. Halbuki kız aklı sıra beni çatlatmaya çalışıyor. ??

Sonra yanima baska bir kız oturdu. Benle sohbet etmeye çalıştı. Anında diger kızın radarları karıştı birden erkeğine alakayi azaltti. Çünkü çokta iplenmedigini anlayınca canı sıkıldı. Ama zavallı erkek hala daha kizi mutlu edeceğini düşünerek dudaklarıni opmeye çalışırken kız kendini geri çekiyordu. Sonra kalkıp gittiler.

Bunun gibi cok olay var ..

Hala aynı yerdesin?

Sen, her yere patır patır sıçmak ve işemek için mi, işe gidiyor, çalışıyor, üç öğün yemek yiyorsun?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, Düşünen Hayvan said:

Kizlar taciz ederler ve bu onlarin en temel ozelligidir. Sonra da erkek beni taciz etti diyerek yaygara koparirlar.

Salak işte...

Kızlar kimseyi taciz etmez, ama sen gibi abazalar falan, kızlardan taciz olur, olay bundan ibaret. 

Neden o kadar kız var etrafımızda, hiç biri bizi taciz etmiyor? 

Sorun kızların ne yaptığı değil, senin abazının teki olman, bunu anladığın gün, kendine büyük bir iyilik yapmış olacaksın.

Sitelerde Paylaş
37 dakika önce, anibal yazdı:

Salak işte...

Kızlar kimseyi taciz etmez, ama sen gibi abazalar falan, kızlardan taciz olur, olay bundan ibaret. 

Neden o kadar kız var etrafımızda, hiç biri bizi taciz etmiyor? 

Sorun kızların ne yaptığı değil, senin abazının teki olman, bunu anladığın gün, kendine büyük bir iyilik yapmış olacaksın.

Burada abaza sen oluyorsun. Kizlar senin gibileri ilgi çekici bulmuyor ve taciz etmiyorlarsa bana ne bundan.

Fiziksel olarak da temas yoluyla cok kez taciz ederler.

Bir kiz her zaman akilda kalmak icin cinselliğini kullanir. Bu yüzden toplum içinde manitasinin  yanında yaptigini özel hayatinda yapmaz.

Ulan hic mi düşünmedin kizlar niye epilasyon yaptirir, makyaj , süs, kiyafet, dekolteli  olur?

Cevabi senin gibi osteoporoz artiklari ne bilsin. Surekli akılda kalmak isterler. Manitasi yetmez başkaları da onu düşünsün, onu hayal etsin, arzulasin ister.  Bunun sonu yok ölene kadar böyledir. Ancak depresyona girerse o zaman saçı başı dağıtır. 

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Senin o zaman bu durumda hiç evden çıkmaman gerekiyor çünkü olur da kızlar seni dağa falan kaldırmaya çalışırsa işin içinden hiç çıkamazsın.:)

Kenyalı mısın sen yoksa? Kenya'da bahsettiğin şekilde tacizler oluyormuş.:)

Kenya'nın Nairobi merkezli "Cinsiyet İzleme Örgütü" tarafından yayımlanan bir raporda, 40 milyon nüfuslu ülkede 2,1 milyon erkeğin, kadınlar tarafından "fiziksel, cinsel ve psikolojik" istismara uğradığı belirtildi.

Kenyalı sosyal bilimci Ndiritu Njoka'nın hazırladığı raporda, söz konusu istismarın yüzde 90'ının fiziksel olduğu, erkeklerin işsiz olması ve yaşlarının ilerlemesiyle doğru orantılı olarak bu konuda artış yaşandığının tespit edildiği ifade edildi.

Ülkede kadınların genellikle "aldatma, ekonomik sömürü, ev işleri yapma ve çocuk bakmaya zorlama" gibi konularda erkekleri istismar ettikleri dile getirilen raporda.

2009 yılında yapılan araştırmada, sözü edilen rakamın 1,5 milyon olduğu, 2013 yılında bu rakamın 2,1 milyona yükselmesinin endişe verici olduğu kaydedildi.

Kadınların erkekleri taciz ettiği ülke

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Kafkaslı yazdı:

Senin o zaman bu durumda hiç evden çıkmaman gerekiyor çünkü olur da kızlar seni dağa falan kaldırmaya çalışırsa işin içinden hiç çıkamazsın.:)

Kenyalı mısın sen yoksa? Kenya'da bahsettiğin şekilde tacizler oluyormuş.:)

Kenya'nın Nairobi merkezli "Cinsiyet İzleme Örgütü" tarafından yayımlanan bir raporda, 40 milyon nüfuslu ülkede 2,1 milyon erkeğin, kadınlar tarafından "fiziksel, cinsel ve psikolojik" istismara uğradığı belirtildi.

Kenyalı sosyal bilimci Ndiritu Njoka'nın hazırladığı raporda, söz konusu istismarın yüzde 90'ının fiziksel olduğu, erkeklerin işsiz olması ve yaşlarının ilerlemesiyle doğru orantılı olarak bu konuda artış yaşandığının tespit edildiği ifade edildi.

Ülkede kadınların genellikle "aldatma, ekonomik sömürü, ev işleri yapma ve çocuk bakmaya zorlama" gibi konularda erkekleri istismar ettikleri dile getirilen raporda.

2009 yılında yapılan araştırmada, sözü edilen rakamın 1,5 milyon olduğu, 2013 yılında bu rakamın 2,1 milyona yükselmesinin endişe verici olduğu kaydedildi.

Kadınların erkekleri taciz ettiği ülke

Heheh heee.

Sen kadınları iki güzel söz ve bir iki yemekle tavladigini mı saniyordun bu gune kadar. ( Eğer uc bes kız arkadaşın olduysa!)

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Kafkaslı yazdı:

Konu ben değilim sensin ve taciz edildiğini iddia eden de sensin.:)

O ülkedeki kadinlara erkekler bakmıyor çünkü cinsel isteklerini ve hayal guclerini tahrik edemiyorlar ve de şiddete başvuruyorlar. Bu durumun hafifletilmiş şekli Türkiye gibi ülkelerde var zaten . Kizlar Salak  Erkeklerin iki guzel bacaga tav olacaklarini bildikleri için daha fazla ileri gitmiyorlar. Çünkü zaten bakanları peşinden maymun olanları var...

Ama benim durumumdaki bir erkek icin aynisi soylenemez. Sirf  ilgilenmedigim icin bana tekme atip yanlışlıkla oldu diye ozur dileyen kız biliyorum.

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Düşünen Hayvan yazdı:

O ülkedeki kadinlara erkekler bakmıyor çünkü cinsel isteklerini ve hayal guclerini tahrik edemiyorlar ve de şiddete başvuruyorlar. Bu durumun hafifletilmiş şekli Türkiye gibi ülkelerde var zaten . Kizlar Salak  Erkeklerin iki guzel bacaga tav olacaklarini bildikleri için daha fazla ileri gitmiyorlar. Çünkü zaten bakanları peşinden maymun olanları var...

Ama benim durumumdaki bir erkek icin aynisi soylenemez. Sirf  ilgilenmedigim icin bana tekme atip yanlışlıkla oldu diye ozur dileyen kız biliyorum.

Kızlar senden ilgi bekliyor ve sen de ilgi göstermiyorsun diye sana şiddet uyguluyorlar yani:) 

Kadınlar bazen yanındaki erkeği başka bir erkekle kıskandırmaya çalışabilir ve bu durumda seni sadece kullanıyor da olabilir. Sence seni gerçekten istiyor olsa elde edemez mi? Kaç tane erkek var bu ülkede kadından ilgi görecek de elinin tersi ile itecek? Var fakat çok az bir sayı bu.

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Kafkaslı yazdı:

Kızlar senden ilgi bekliyor ve sen de ilgi göstermiyorsun diye sana şiddet uyguluyorlar yani:) 

Kadınlar bazen yanındaki erkeği başka bir erkekle kıskandırmaya çalışabilir ve bu durumda seni sadece kullanıyor da olabilir. Sence seni gerçekten istiyor olsa elde edemez mi? Kaç tane erkek var bu ülkede kadından ilgi görecek de elinin tersi ile itecek? Var fakat çok az bir sayı bu.

İlgi cekmek baska elde etmek baskadir. Ben ilgi çekmek konusunu irdeliyorum.

Bu konu Türk kadınlarında yetiştirilme tarzından dolayı bağımlılık yapmış. Manitasinin yaninda bile başkalarinin ilgisini çekmeye çalışırlar. 

Ben kendimi aptal yerine koyup da siradan Bir kızın ilgi çekme aracı olamam. Benim tavır yaptığım konu bu. Çünkü kızlar seni kullanarak yanındaki erkege , kocası dahil, " bak başkalarının dikkatini hala çekiyorum" mesajini verir. Hala giderim var, pesimden koşanim var mesaji vermek isterler.

Ben bu ilkel davranışa meze olacak abazan biri değilim. Ama dediğin gibi Türkiye'de bunlardan çok var ve namus kavgaları da kızların yaptığı bu salakça konuya erkeklerin sazan gibi atamalarından kaynaklanıyor.

tarihinde Düşünen Hayvan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

İlgi cekmek baska elde etmek baskadir. Ben ilgi çekmek konusunu irdeliyorum. Bu konu Türk kadınlarında yetiştirilme tarzından dolayı bağımlılık yapmış. Manitasinin yaninda bile başkalarinin ilgisini çekmeye çalışırlar. Ben kendimi aptal yerine koyup da siradan Bir kızın ilgi çekme aracı olamam. Benim tavır yaptığım konu bu. Çünkü kızlar seni kullanarak yanındaki erkege , kocası dahil, " bak başkalarının dikkatini hala çekiyorum" mesajini verir. Hala giderim var, pesimden koşanim var mesaji vermek isterler. Ben bu ilkel davranışa meze olacak abazan biri değilim. Ama dediğin gibi Türkiye'de bunlardan çok var ve namus kavgaları da kızların yaptığı bu salakça konuya erkeklerin sazan gibi atamalarından kaynaklanıyor.

Yetiştirilme tarzına göre değişir bu dediğin fakat her kadında aynı tavırlar yoktur. Senin yetiştirilme tarzına göre de bu taciz gibi gelen davranışlar, başka birisi için hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Suriyeli bir erkeğin her gördüğü çarşafsız kadına bakması gibi yetiştiğin ortama göre değer yargıların da değişir. Rus ya da Alman erkekleri için bir kadının kıyafeti kolay kolay dikkat çekmezken Suriyeli bir erkeğin tavrı başka oluyor. 

Koşullardan bağımsız olarak incelenen genel erkek ve kadın davranışları içinde senin bu bahsettiklerin yer almıyor. 

Sen ilgilenmiyorum diyorsun ama kızın her hareketini de takip ediyorsun. Nasıl bir ilgisizlik ki bu şimdi?

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, Düşünen Hayvan said:

İlgi cekmek baska elde etmek baskadir. Ben ilgi çekmek konusunu irdeliyorum.

Bu konu Türk kadınlarında yetiştirilme tarzından dolayı bağımlılık yapmış. Manitasinin yaninda bile başkalarinin ilgisini çekmeye çalışırlar. 

Ben kendimi aptal yerine koyup da siradan Bir kızın ilgi çekme aracı olamam. Benim tavır yaptığım konu bu. Çünkü kızlar seni kullanarak yanındaki erkege , kocası dahil, " bak başkalarının dikkatini hala çekiyorum" mesajini verir. Hala giderim var, pesimden koşanim var mesaji vermek isterler.

Ben bu ilkel davranışa meze olacak abazan biri değilim. Ama dediğin gibi Türkiye'de bunlardan çok var ve namus kavgaları da kızların yaptığı bu salakça konuya erkeklerin sazan gibi atamalarından kaynaklanıyor.

Einstein'ın büyük tespitlerinden biri, aptalların herkesi kendi gibi sandığını göstermesidir.

Senin derdin, işin gücün, bilhassa kızların ilgisini çekmek olunca, elbette herkesi de öyle sanıyorsun, bu tespite de uygun olarak. 

Kızların senin veya kimsenin ilgisini çekmeye ihtiyacı yok, onun için uğraştıkları falan da yok, aptallığı az atabilirsen, bunu görmen zor olmaz.

Ha, bir kız bir erkeğin ilgisini çekmek ister mi, isteyebilir elbette. Ama emin ol, o zaman, ne kıçını açar, ne göğüs çatalını sergiler, ne de topuklu giyer. Yapacağı bir kaç şey vardır, mesela, saçlarıyla oynar karşısına geçip. Mesela, dibine sokulup, başını kaldırıp ona bakar, konuşur, bakmasını ister falan. 

Senin sandığın o ilgi çekme tantanaları, sadece kendi ilgi beklentinin yansıması, hepsi o. Tipik bir aptal olarak, bunu böyle sanman da gayet normal.

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, anibal yazdı:

Einstein'ın büyük tespitlerinden biri, aptalların herkesi kendi gibi sandığını göstermesidir.

Senin derdin, işin gücün, bilhassa kızların ilgisini çekmek olunca, elbette herkesi de öyle sanıyorsun, bu tespite de uygun olarak. 

Kızların senin veya kimsenin ilgisini çekmeye ihtiyacı yok, onun için uğraştıkları falan da yok, aptallığı az atabilirsen, bunu görmen zor olmaz.

Ha, bir kız bir erkeğin ilgisini çekmek ister mi, isteyebilir elbette. Ama emin ol, o zaman, ne kıçını açar, ne göğüs çatalını sergiler, ne de topuklu giyer. Yapacağı bir kaç şey vardır, mesela, saçlarıyla oynar karşısına geçip. Mesela, dibine sokulup, başını kaldırıp ona bakar, konuşur, bakmasını ister falan. 

Senin sandığın o ilgi çekme tantanaları, sadece kendi ilgi beklentinin yansıması, hepsi o. Tipik bir aptal olarak, bunu böyle sanman da gayet normal.

Bak gene sacmaliyorsun. Kizlar herkesten ilgi bekler . İlgi cekmek ayri birsey , bir kadin evli de olsa baskalarinin ilgisini cekmeye calisir. Saciyla oynayan yada bacagini sallayan bir kiz sadece dikkat cekmek istiyordur. Gel seviselim demek değildir. Bunu kocasının yaninda yapan birçok kadın var. Abazanlasmis Kafani belden yukari kaldirdiginda goreceksin.

Geri kalan yazdiklarin daha çok seni yansıtıyor. Kızları kendim gibi görseydim onların oyunlarına gelebilirdim.

Sen daha cok aklinla degilde cükünün doğrultusuna göre hareket ediyorsun. Kizlar seni kafaya sarmış.

Hayır neden salak salak kizlarin avukatligina büründün bir açıklaması var mı?

Erkeklerin onda biri akilli oldugu gibi kizlarin da anca onda biri akilli.

Kizlarin onda dokuzu gösteriş budalasi iken , erkeklerin de onda dokuzu seks aptalidir.

Bir kadin senin gibi bir erkegi sadece gotunu gostererek kandirabilir ama beni kandiramaz. Ayrildigimiz nokta burasi zaten. Anlamadigin nokta da burasi..

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Kafkaslı yazdı:

Yetiştirilme tarzına göre değişir bu dediğin fakat her kadında aynı tavırlar yoktur. Senin yetiştirilme tarzına göre de bu taciz gibi gelen davranışlar, başka birisi için hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Suriyeli bir erkeğin her gördüğü çarşafsız kadına bakması gibi yetiştiğin ortama göre değer yargıların da değişir. Rus ya da Alman erkekleri için bir kadının kıyafeti kolay kolay dikkat çekmezken Suriyeli bir erkeğin tavrı başka oluyor. 

Koşullardan bağımsız olarak incelenen genel erkek ve kadın davranışları içinde senin bu bahsettiklerin yer almıyor. 

Sen ilgilenmiyorum diyorsun ama kızın her hareketini de takip ediyorsun. Nasıl bir ilgisizlik ki bu şimdi?

Suriyeli bir kadin hic tanimiyorum elinde cep telwfonu ile yanima geldi. Sadece gozleri görünüyor, çarşaflı. Google translate ile birsey yazip bana gosterdi. Yazdigi şuydu, en iyi yatak hangisidir..

Bende yabanciyim bilmiyorum  dedim.

Sence baska biri olsa ne yapardi?  Örneğin Türkiyeli ve hergun açık kadınları goren biri olsa ornegin ne yapardi?

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Düşünen Hayvan yazdı:

Suriyeli bir kadin hic tanimiyorum elinde cep telwfonu ile yanima geldi. Sadece gozleri görünüyor, çarşaflı. Google translate ile birsey yazip bana gosterdi. Yazdigi şuydu, en iyi yatak hangisidir..

Bende yabanciyim bilmiyorum  dedim.

Sence baska biri olsa ne yapardi?  Örneğin Türkiyeli ve hergun açık kadınları goren biri olsa ornegin ne yapardi?

Şansını deneyen de çıkardı denemeyen de fakat çoğu zaman kadınlar ne yapsa fark etmiyor çünkü kendine göre bir niyet okuyan mutlaka denk geliyordur.

Olay şu aslında, bizler kendi yaşadığımız toplum ve yetiştirilme tarzımıza göre kadın-erkek davranışlarına birer anlam yüklüyoruz fakat tüm bunların ne kadar gerçeği yansıttığı tartışılır. 

Saçma hareketlerle erkeğin ilgisini çekmeye çalışan ya da aynı anda birkaç erkeği idare eden çok sayıda kadın var ve kimsenin buna bir itirazı yok fakat kadınlar hep bu şekilde davranır denilemez. Dikkat çekmek ya da ilgi görmek için senin bu dediklerini yapan kadınlar da elbette çıkabilir fakat hiç ilgiden hoşlanmayan hatta bunalan kadınlar da var yani bu iddia ettiklerin genel kadın davranışı değil, sana öyle denk gelmiş. 

Güzellik, yakışıklılık yaşadığımız son yıllarda çok ön plana çıkartılıyor ve zorunlu gibi algılatılıyor çünkü bundan para kazanan büyük bir sektör var. O bahsettiğin kızlar da kendine pek güveni olmayan ve sürekli çevresinden övgü-ilgi bekleyen, onaylanmak isteyen tipler olabilir çünkü bu davranışları her kadında göremezsin. Erkeklerde de var böyle tipler, yanında bir kadın varken her yeri keser. İlgi çekmek uğruna bir soytarıya dönüşür v.s

Senin denk geldiğin bu kadın profilleri sadece belli bir kadın kesimini yansıtıyor ve bunlara bakıp da kadın analizi yaparsan çok yanılırsın. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...